Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 181 bloog闚 | losowy blog | inne blogi | zaloguj si | za堯 bloga
Kana ATOM Kana RSS

Pi趾a r璚zna dziewcz徠 i ch這pc闚 - kategoria MΜDZIE

Dziewcz皻a - 12.12.2017r., godz. 9. 30

SP nr 1 υsice - gospodarz

SP nr 2 υsice

SP Huszlew

SP Sarnaki - rezygnacja

 

SP nr 2 υsice - SP Huszlew          9 : 4

SP nr 1 υsice - SP Huszlew        25 : 2

SP nr 1 υsice - SP nr 2 υsice    17 : 4

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP nr 1 υsice   4 pkt  42 : 6

2. SP nr 2 υsice    2pkt    13 : 21

3. SP Huszlew        0 pkt     6 : 34

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 1 υsice

 

Ch這pcy - 04.12.2017r., godz.9.30

SP Sarnaki - gospodarz

SP nr 1 υsice

SP nr 2 υsice

SP Huszlew

 

SP nr 1 υsice – SP nr 2 υsice   13 : 8

 

SP Huszlew – SP Sarnaki             5 : 15

 

SP Huszlew – SP nr 2 υsice       17 : 8

 

SP nr 1 υsice – SP Sarnaki         9 : 12

 

SP nr 2 υsice – SP Sarnaki         4 : 19

 

SP nr 1 υsice – SP Huszlew       16 : 13 

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

  1. SP Sarnaki                6 pkt     (46 : 18)
  2. SP nr 1 υsice            4 pkt    (38 : 33)
  3. SP Huszlew                2 pkt    (35 : 39)
  4. SP nr 2 υsice            0 pkt    (20 : 49)

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki.

 


oceń
0
0

Mini pi趾a r璚zna dziewcz徠 i ch這pc闚 - kategoria DZIECI

 

Dziewcz皻a - 28.11.2017r., godz 9.30

SP Huszlew - gospodarz

SP nr 1 υsice

SP nr 2 υsice

 

SP nr 2 υsice – SP Huszlew           9 : 1

SP Huszlew – SP nr 1 υsice           4 : 3

SP nr 2 υsice – SP nr 1 υsice      16 : 3

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1)    SP nr 2 υsice       4 pkt     (25 : 4)

2)    SP Huszlew            2 pkt      (5 : 12)

3)    SP nr 1 υsice        0 pkt      (6 : 20)

 

 Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice

 

Ch這pcy - 30.11.2017r., godz.9.30

SP Huszlew - gospodarz

SP nr 1 υsice

SP nr 2 υsice

SP Sarnaki

 

SP nr 2 υsice – SP Huszlew          2 : 5
SP nr 1 υsice – SP Sarnaki          13 : 4
SP nr 2 υsice – SP nr 1 υsice      0 : 16
SP Huszlew – SP Sarnaki                2 : 11
SP nr 2 υsice – SP Sarnaki            5 : 7
SP Huszlew – SP nr 1 υsice           4 : 11

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1)  SP nr 1 υsice      6 pkt         (40 : 8)

2)  SP Sarnaki             4 pkt         (22 : 20)

3)  SP Huszlew            2 pkt         (11 : 24)

4)  SP nr 2 υsice        0 pkt          (7 : 28)

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 1 υsice.


oceń
0
1

6 - tki pi趾arskie dziewcz徠 i ch這pc闚 - kategoria MΜDZIE

 

Dziewcz皻a: 17.10.2017r, godz. 9.30

SP Olszanka - gospodarz

SP Górki

SP Stara Kornica

 

SP Stara Kornica - SP Olszanka  2 : 0

SP Olszanka - SP Górki               0 : 2

SP Stara Kornica - SP Górki        2 : 2   k: 1 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP Górki                4 pkt  4 : 2   (k: 2 : 1)

2. SP Stara Kornica   4 pkt   4 : 2

3. SP Olszanka          0 pkt   0 : 4

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Górki

 

Ch這pcy:

Gr. I  16.10.2017r, godz. 9.30

SP υsice nr 2 - gospodarz

SP Huszlew

SP Niemojki

SP Platerów

SP Stara Kornica

 

SP nr 2 υsice – SP Platerów           0:1
SP Huszlew – SP Niemojki               3:1
SP Stara Kornica - SP nr 2 υsice    2:0
SP Platerów – SP Huszlew               0:1
SP Huszlew – SP Stara Kornica       0:6
SP Niemojki – SP Platerów               0:0
SP Stara Kornica – SP Niemojki       3:2
SP nr 2 υsice – SP Huszlew           3:0
SP Niemojki - SP nr 2 υsice            1:3
SP Stara Kornica – SP Platerów       4:0


Kolejno嗆 w grupie:
1. SP Stara Kornica -  12 pkt  (15:2)                       awans do fina逝
2. SP nr 2 υsice -        6 pkt   (6:4) 
bezpo鈔edni   powiatowego

3. SP Huszlew -             6 pkt   (4:10) mecz 3 : 0
4. SP Platerów -             4 pkt   (1:5)
5. SP Niemojki -             1pkt    (4:9)

 

Gr. II: 18.10.2017r., godzina 9.30

SP υsice nr 1 - gospodarz

SP Górki

SP Olszanka

SP Serpelice

SP Olszanka - SP Górki             1 : 2

SP nr 1 υsice - SP Serpelice  15 : 0

SP Olszanka - SP Serpelice     10 : 0

SP nr 1 υsice - SP Górki           1 : 0

SP nr 1 υsice - SP Olszanka     2 : 0

SP Górki - SP Serpelice            11 : 0

 

Kolejno嗆 w grupie:

1. SP nr 1 υsice    9pkt   (18 : 0)    awans do fina逝

2. SP Górki              6pkt   (13 : 2)    powiatowego

3. SP Olszanka        3pkt     11 : 4

4. SP Serpelice         0pkt     0 : 36

 

Fina powiatowy: 20.10.2017r, godzina 9. 30

- SP nr 1 υsice - gospodarz

- SP Górki

- SP Stara Kornica

- SP nr 2 υsice

 

SP nr 1 υsice - SP nr 2 υsice       2 : 0

SP Górki - SP Stara Kornica            1 : 1

SP nr 1 υsice - SP Stara Kornica   2 : 0

SP nr 2 υsice - SP Górki                 0 : 2

SP nr 1 υsice - SP Górki                 2 : 0

SP nr 2 υsice - SP Stara Kornica    0 : 7

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP nr 1 υsice        9pkt  6 : 0

2. SP Stara Kornica     4pkt   8 : 3

3. SP Górki                  4pkt   3 : 3

4. SP nr 2 υsice         0pkt   0 : 11

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 1 υsice.


oceń
3
2

6 - tki pi趾arskie ch這pc闚 - kategoria DZIECI

Rozgrywki 6- tek pi趾arskich ch這pców SP

gr. I  06.10.2017r. - godz. 9.30

- SP Serpelice - gospodarz

- SP Górki

- SP Platerów

- SP Stara Kornica

- SP Stare Szpaki

 

SP Górki – SP Serpelice                    0 : 0

SP Platerów – SP Stara Kornica        0 : 0

SP Stare Szpaki – SP Górki               0 : 0

SP Serpelice – SP Platerów               0 : 2

SP Stara Kornica – SP Stare Szpaki  3 : 0

SP Platerów : SP Górki                      1 : 3

SP Stara Kornica – SP Serpelice       4 : 0

SP Stare Szpaki – SP Platerów          0: 1

SP Stara Kornica – SP Górki              4 : 0

SP Serpelice – SP Stare Szpaki         0 : 0

 

Kolejno嗆 :

  1. SP Stara Kornica   10 pkt   10 : 0         awans do fina逝
  2. SP Platerów           7 pkt      4 : 3           powiatowego
  3. SP Górki                  5 pkt      3 : 4
  4. SP Stare Szpaki       2 pkt      0 : 4
  5. SP Serpelice            2 pkt      0 : 6

Gr. II   09.10.2017r. - godz. 9.30

- SP nr 2 υsice - gospodarz

- SP nr 1 υsice

- SP Hadynów

- SP Huszlew

- SP Niemojki

- SP Olszanka

 

SP Huszlew – SP Olszanka             1 : 4

SP υsice nr 2 – SP υsice nr 1       1 : 0

SP Huszlew – SP υsice nr 2           0 : 4

SP Olszanka – SP υsice nr 1          0 : 1

SP Huszlew – SP υsice nr 1           3 : 6

SP Olszanka – SP υsice nr 2          1 : 1

 

Kolejno嗆:

  1. SP υsice nr 2   7 pkt   6 : 1    awans do fina逝
  2. SP υsice nr 1   6 pkt   7 : 4    powiatowego        
  3. SP Olszanka       4 pkt    5 : 3
  4. SP Huszlew         0 pkt    4  14

 Fina powiatowy: 19.10.2017r. godz. 9.30, gospodarz SP nr 1 υsice

- SP nr 1 υsice

- SP nr 2 υsice

- SP Stara Kornica

- SP Platerów

 

SP nr 2 υsice - SP Stara Kornica     1 : 2
SP Platerów - SP nr 1 υsice             0 : 5
SP nr 2 υsice - SP nr 1 υsice         4 : 3
SP Stara Kornica - SP Platerów         7 : 0
SP nr 2 υsice - SP Platerów             8 : 0
SP Stara Kornica - SP nr 1 υsice      0 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:                                ma豉 tabela
SP nr 1 υsice        6pkt  10 : 4         3 pkt   5 - 4    +1
2  SP nr 2 υsice         6pkt  13 : 5         3pkt    5 - 5      0
3  SP Stara Kornica     6pkt   9 : 3          3pkt    2 - 3     -1
4  SP Platerów             0pkt  0 : 20
 
Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 1 υsice.

 

W grach zespo這wych podobnie jak w biegach prze豉jowych decyduje rocznik urodzenia, wi璚 uczniowie klas VII z rocznika 2005 startuj w kategorii DZIECI.


oceń
0
10

6 - tki pi趾arskie dziewcz徠 - kategoria DZIECI

Fina powiatowy 6-tek pi趾arskich dziewcz徠 - 02.10.2017 r., godz. 9.30

- SP Górki - gospodarz

- SP Huszlew

- SP nr 2 υsice

- SP Serpelice

- SP Stara Kornica

 

Wyniki meczów:

SP Górki - SP Stara Kornica          0 : 0

SP Huszlew - SP Serpelice            0 : 0

SP Górki - SP Serpelice                 2 : 1

SP Stara Kornica - SP Huszlew     1 : 0

SP Górki - SP Huszlew                  1 : 0

SP Stara Kornica - SP Serpelice    1 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP Stara Kornica   7 pkt      3 : 0

2. SP Górki                  7 pkt      3 : 1

3. SP Huszlew             3 pkt      1 : 2

4. SP Serpelice            0 pkt      1 : 5

Do zawodów rejonowych awansowa zespó SP Stara Kornica.


oceń
1
5

Powiatowe Indywidualne Biegi Prze豉jowe - komunikat ko鎍owy

Komunikat ko鎍owy powiatowych indywidualnych biegów prze豉jowych. Serpelice 26.09.2017 r.

Szko豉  podstawowa i gimnazjum

Dziewcz皻a:

- rocznik 2007 i m這dsze – 800 m.

  1. ζ嶔o Emilia – SP Huszlew
  2. Demianiuk Julia – SP Olszanka
  3. Bartoszuk Gabriela – SP Sarnaki
  4. Chwedoruk Zuzanna – SP Olszanka
  5. Podlipniak Weronika – SP nr 1 υsice
  6. Kolasa Aleksandra – SP nr 1 υsice
  7. Suszczy雟ka Karolina – SP nr 2 υsice
  8. Trochimiuk Karolina – SP nr 2 υsice
  9. Zawadzka Patrycja – SP Sarnaki
  10. Ga貫cka Magda – SP nr 2 υsice
  11. We郾iuk Klaudia – SP nr 2 υsice
  12. Denisiuk Maja – SP Olszanka
  13. Korowajczuk Aleksandra – SP Sarnaki
  14. Sacharczuk Gabriela – SP Sarnaki
  15. Naumiuk Julia – SP Huszlew
  16. 真romska Patrycja – SP nr 2 υsice
  17. Onuszko Oliwia – SP Serpelice
  18. Czabaj Nikola – SP nr 1 υsice
  19. Norwa Wiktoria – SP Niemojki
  20. Stefaniuk Wiktoria – SP nr 1 υsice
  21. Sawczuk Oliwia – SP nr 1 υsice
  22. Hawrysiuk Magdalena – SP Olszanka
  23. Mackiewicz Magda – SP nr 1 υsice
  24. Szewczuk Julia – SP Górki
  25. Franczuk And瞠lika – SP Górki
  26. Adamiuk Julia – SP Serpelice
  27. Grochowska Maja – SP Serpelice
  28. Leo鎍zuk Maja – SP Serpelice
  29. Onuszko Julia – SP Serpelice

- rocznik 2006 – 800 m.

  1. Sollich Zuzanna – SP nr 2 υsice
  2. Ruda Dominika – SP nr 1 υsice
  3. Kasjaniuk Nina – SP nr 2 υsice
  4. Grochowska Gabriela – SP Serpelice
  5. Masalska Oliwia – SP Huszlew
  6. Makaruk Amelia – SP Górki
  7. Chotnicka Julia SP nr 1 υsice
  8. Kondraciuk Aleksandra – SP Serpelice
  9. Gregorczuk Malwina  - SP Górki
  10. Wakuli雟ka Oliwia – SP Górki
  11. Stachowicz Zuzanna – SP Sarnaki
  12. Wojtczuk Karolina – SP nr 2 υsice
  13. Kudelska Martyna – Sp Serpelice
  14. Wasiluk Zuzanna – SP nr 1 Losice
  15. Tarasiuk Wiktoria – SP nr 2 υsice
  16. Stefaniuk Magdalena – SP Sarnaki
  17. Walczy雟ka Katarzyna – SP Górki
  18. Jaszczuk Weronika – SP Olszanka

-rocznik 2005 – 800 m.

  1. Chalimonik Zuzanna – SP nr 1 υsice
  2. Ma豉chwiejczyk Aleksandra – SP Huszlew
  3. Wi郾iewska Karina – SP Platerów
  4. Muder Gabriela – SP nr 1 υsice
  5. Hornowska Marta – Sp nr 2 υsice
  6. Borowska Karolina – SP Niemojki
  7. Kacprzak Magda – SP Górki
  8. Czarnocka Maja – SP Górki
  9. Tomczuk Patrycja – SP Górki
  10. Wolska Aleksandra – SP Sarnaki
  11. Nielipi雟ka Zuzanna – SP Serpelice
  12. Ko幢uk Magdalena – SP Serpelice
  13. Malenik Gabriela – SP Huszlew
  14. Mazuruk Maja – SP nr 2 υsice
  15. Podolec Zuzanna – SP nr 2 υsice
  16. Kasjaniuk Brygida – SP nr 1 υsice
  17. Lewicka Paulina – SP Olszanka
  18. Cze篡k Monika – Sp Serpelice
  19. Stefaniuk Karolina – Sp nr 1 υsice
  20. Ko簑chowska Anna – SP Serpelice
  21. Ostapowicz Paulina – SP Serpelice
  22. Kasperuk Paulina – SP Serpelice

- rocznik 2004 – 1000 m.

  1. 安iderska Oliwia -  SP Stara Kornica
  2. Nowakowska Daria – SP Serpelice
  3. Radzikowska Iza – SP nr 2 υsice
  4. Pop豉wska Kamila – SP nr 2 υsice
  5. Op璚howska Karolina – SP Niemojki
  6. Lewczuk Aneta – SP Niemojki
  7. Bebel Weronika – SP nr 2 υsice
  8. Waszczuk Sylwia – SP Serpelice
  9. Ilczuk Gabriela – SP Platerów
  10. Truszkowska Patrycja – SP Platerów

- rocznik 2003 – 1000 m.

  1. Mironiuk Weronika – G. Huszlew
  2. Hawryluk Zuzanna – G. Sarnaki
  3. Szyma雟ka Joanna – G. Sarnaki
  4. S璠rowska Ligia – G. nr 2 υsice
  5. Wolska Aleksandra – G. Olszanka
  6. Parafia鎍zuk Paulina – G. Niemojki
  7. Ostojska Julia – G. nr 2 υsice
  8. Margraf Karolina – G. nr 2 υsice
  9. Piekarska Patrycja – G. nr 2 υsice
  10. Niedzielak Julia – G. Olszanka
  11. Litwiniuk Kinga – G. Olszanka

- rocznik 2002 – 1000 m.

  1. Markowska Patrycja – G. Stara Kornica
  2. Chwedoruk Julia – G. Olszanka
  3. Szpura Paulina – G. Stara Kornica
  4. Obzejta Gabriela – G. nr 2 υsice
  5. Miko豉jczuk Zuzanna – G. Niemojki
  6. Walczuk Patrycja – G. nr 2 υsice
  7. Zuzula Julia – G. Olszanka
  8. Dzio豉k Weronika – G. Górki
  9. Kucewicz Alksandra – G. nr 2 υsice
  10. Chraniuk Zuzanna – G. Niemojki
  11. Pie鎥owska Eliza – G. nr 2 這sice
  12. P帷zek Aleksandra – G. nr 2 υsice
  13. Knapiuk Wiktoria – G. Niemojki

Ch這pcy:

- rocznik 2007 i m這dsi – 800 m.

  1. Doma雟ki Szymon – SP nr 1 υsice
  2. Stachowicz Maciej  - SP nr 1 υsice
  3. Czarnocki Adrian – SP nr 1 υsice
  4. Boruta Mateusz – SP nr 1 υsice
  5. Cz瘰tochowski Adrian – SP nr 1 υsice
  6. Tomczuk Szymon – SP Olszanka
  7. Warecki Stanis豉w – SP Sarnaki
  8. Chalecki Kacper – SP Huszlew
  9. Szekszte陶o Kacper – SP Serpelice
  10. Chibowski Józef – SP nr 1 υsice
  11. Trocewicz Hubert – SP Górki
  12. Maksymiuk Wojciech – SP Serpelice
  13. Stepczuk Bartek – SP Górki
  14. Kozio Kacper – SP Sarnaki
  15. Turzyk Kacper – SP nr 1 υsice
  16. Wudarski Marcel – SP Sarnaki
  17. Hornowski Adam – SP nr 2 υsice
  18. Tr瑿icki Krzysztof – SP nr 1 υsice
  19. Kucharczuk Kamil – SP Platerów
  20. Trocewicz Sebastian – SP Górki
  21. Wyrzykowski Jakub – SP nr 1 υsice
  22. Matyka Tomasz – SP nr 1 υsice
  23. Harasimiuk Bartosz – SP Platerów
  24. Borz璚ki Filip – SP Platerów
  25. Dejneka Igor – SP nr 1 υsice
  26. Bobryk Aleksander – SP nr 1 υsice
  27. Sidoruk Konrad – SP Serpelice
  28. Maka Kamil – SP Olszanka
  29. Czambu豉 Jakub – SP Serpelice

-rocznik 2006 – 1000 m.

  1. Obidzi雟ki Adam – SP nr 1 υsice
  2. Kasjaniuk Kamil – SP nr 2 υsice
  3. Flis Mi這sz – SP Stara Kornica
  4. Ebel Miko豉j – SP nr 2 υsice
  5. Oleksiuk Patryk – SP nr 2 υsice
  6. Andrzejczuk Damian – SP Olszanka
  7. Czerka ㄆkasz – SP Platerów
  8. Pozna雟ki Bartek – SP Huszlew
  9. Olszewski Mi這sz – SP Sarnaki
  10. Sawczuk Olaf – SP nr 1 υsice
  11. Dec Szymon – SP Platerów
  12. Chibowski Kacper – SP Niemojki
  13. Tobota Jan – SP Górki
  14. Omela鎍zuk Jakub – SP Platerów
  15. Bebel Mateusz – SP nr 2 υsice
  16. Bo Grzegorz – SP Serpelice
  17. Niciporuk Aleksander – SP Huszlew
  18. Wojnicz Maciej – SP Górki
  19. Oleksiuk Gabriel – SP nr 1 υsice
  20. Wedziuk Jakub – SP Górki
  21. Jakubiak Sebastian – SP Olszanka

-rocznik 2005 – 1000 m.

  1. Andrzejczuk Daniel – SP Olszanka
  2. Tarasiuk Karol – SP Górki
  3. Miko豉jczuk Marcin – SP nr 1 υsice
  4. Daniluk Karol – SP Stara Kornica
  5. Rabuski Oskar – SP Niemojki
  6. Doma雟ki Karol – SP nr 1 υsice
  7. Postrzygacz Cezary – SP Olszanka
  8. Malinowski Aleksander – SP nr 1 υsice
  9. Lipi雟ki Pawe – SP Olszanka
  10. Ol璠zki Bart這miej – SP nr 1 υsice
  11. Wojtczuk Jakub – SP Olszanka
  12. Stefaniuk Damian – SP Olszanka
  13. Ku幟a Patryk – SP Sarnaki
  14. Piotrowski Patryk – SP nr 2 υsice
  15. Wojtczuk Hubert – SP nr 2 υsice

- rocznik 2004 – 1500 m.

  1. Hodun Bart這miej – SP nr 2 υsice
  2. Romaniuk Rafa – SP Sarnaki
  3. Szekszte陶o Norbert – SP Serpelice
  4. Wo趾owicz Maciej – SP Olszanka
  5. Kiryluk Damian – SP Stara Kornica
  6. Wi郾iewski Hubert – SP nr 2 υsice
  7. Wedziuk Mateusz – SP nr 1 υsice
  8. Zaliwski Pawe – SP Sarnaki
  9. Denisiuk Pawe – SP Olszanka
  10. Cz瘰tochowski Grzegorz – SP nr  υsice
  11. Adamiuk Mateusz – SP Serpelice
  12. Ostapowicz Przemys豉w– SP Serpelice

- rocznik 2003 – 1500 m.

  1. Bobi雟ki Mateusz – G. Górki
  2. Janczuk Wiktor – G. Huszlew
  3. Zaleski Micha – G. Platerów
  4. Rzewuski Dawid – G. Olszanka
  5. Jaszczuk Mateusz – G. Olszanka
  6. Wyrzykowski Kacper – G. nr 1 υsice
  7. Tomczuk Mateusz – G. Górki
  8. Radziwonka Patryk – G. Górki
  9. Harasimiuk Kacper – G. Platerów

- rocznik 2002 – 1500 m.

  1. Romaniuk Igor – G. Sarnaki
  2. Kami雟ki Micha – G. Sarnaki
  3. G逝chowski Jakub – G. nr 1 υsice
  4. Podlipniak Jakub – G. nr 1 υsice
  5. J璠ruszuk Micha – G. Platerów
  6. Husaczuk Adrian – G. nr 1 υsice
  7. Grochowski Jakub – G. nr 1 υsice
  8. Matwiejczuk Dominik – G. nr 2 υsice
  9. Pawluk Maciej – G. nr 2 υsice
  10. Lipi雟ki Piotr – G. Olszanka
  11. Gajewski Marceli – G. Platerów
  12. Radziejewski Jakub – G. Górki

Szko造 ponadgimnazjalne

- dziewcz皻a – 1000 m.

  1. Obzejta Patrycja – LO nr 1 υsice
  2. Tarkowska Klaudia – LO nr 1 υsice
  3. Ostojska Zuzanna – LO nr 1 υsice

- ch這pcy – 1500 m.

  1. Kaniewski Filip - LO nr 1 υsice
  2. Wyganowski Sebastian - LO nr 1 υsice
  3. Balkiewicz Adrian – ZS nr 2 υsice
  4. Szpura Rafa – ZS nr 2 υsice
  5. G這zak Grzegorz - LO nr 1 υsice
  6. Sawczuk Adrian – ZS nr 2 υsice
  7. Knapiuk Kacper – Z nr 2 υsice
  8. Kupi雟ki Juliusz - LO nr 1 υsice
  9. Hackiewicz Adrian – ZS nr 2 υsice

Do zawodów regionu siedleckiego kwalifikuje si po 8 najlepszych zawodniczek lub zawodników z ka盥ego biegu, rozpoczynaj帷 od klasy V.

Zawody rejonowe 12.10.2017 r. godz. 10,30 - zalew Muchawka - Siedlce


oceń
0
2

Igrzyka M這dzie篡 Szkolnej 2017/2018

UWAGA !!!
W roku szkolnym 2017/18 zawody w kategorii Szkó Podstawowych b璠 rozgrywane z  podzia貫m na kategori:

- Kategoria DZIECI  - 13 lat i m這dsi (SP -rocznik 2005  i m這dsi)

- Kategoria MΜDZIE-16 lat i m這dsi (rocznik 2002 - 2004 - VII klasa  SP oraz  klasy 2 i 3 Gimnazjów)
(uczniowie klasy VII z rocznika 2005 startuj w kategorii dzieci)
Szczegó這we regulaminy znajduj si w dziale Regulaminy na http://www.pszssiedlce.pl

 

Przypominamy o rejestracji w systemie SRS
www.srs.szs.pl (instrukcja obs逝gi na stronie www.szs-wwm.pl)
Szko造 które nie zarejestruj si w systemie nie b璠 brane pod uwag we wspó透awodnictwie sportowym

Je郵i Szko豉 Podstawowa zarejestrowa豉 si w kategorii DZIECI, to aby zarejestrowa si do kategorii MΜDZIE musi dokona tego z innego e-maila.


oceń
0
0

Otwarty turniej tenisa sto這wego

Regulamin  Otwartego Turnieju Tenisa Sto這wego .

I. Cele turnieju.

  • integracja 鈔odowiska lokalnego,
  • popularyzacja tenisa sto這wego jako formy sp璠zania czasu wolnego,

II. Organizator.

  • Starostwo Powiatowe w υsicach
  • υsicki Szkolny Zwi您ek Sportowy

III. Terminy i uczestnictwo.

Termin06.03.2016r (niedziela) od godz.1030

Miejsce– sala gimnastyczna  Zespo逝 Szkó nr 3 RCKU w υsicach

Kategorie wiekowe:

Szko豉 Podstawowa: …………Dziewcz皻a / Ch這pcy

Gimnazjum:………………….. Dziewcz皻a / Ch這pcy

Szko豉 鈔ednia:………………. Dziewcz皻a / Ch這pcy

OPEN :……..........……………Kobiety  / M篹czy幡i

 

Dla szkó z terenu powiatu 這sickiego prowadzona b璠zie klasyfikacja dru篡nowa
           
wg klucza:

 I miejsce – 10 pkt., II miejsce – 8 pkt., III miejsce – 6 pkt., IV miejsce – 5 pkt.,
V - VI miejsce – 3 pkt., VII – VIII miejsce – 2 pkt., IX i dalsze – 1 pkt.

 

Szko造 podstawowe i gimnazja maj prawo wystawi maksymalnie 5 uczniów w danej kategorii.

Szko造 鈔ednie maj prawo wystawi maksymalnie 8 uczniów.

Do klasyfikacji dru篡nowej punktuje 4 najlepszych.

 

ZGΜSZENIA dru篡n szkolnych

Zg這sze do zawodów dla szkó nale篡 dokonywa drog elektroniczn na adres lszs@wp.pl
lub pod numerem tel. 660 565 530, z podaniem nazwy szko造, opiekuna oraz nazwisk i imion zawodników w danej kategorii do dnia 04.03.2016r.

ZGΜSZENIA indywidualne

Jak wy瞠j lub w dniu zawodów na 30 minut przed rozpocz璚iem rywalizacji.

 

IV. System rozgrywek

  1. Decyzja o sposobie rozegrania zawodów zostanie podj皻a w dniu zawodów na podstawie ilo軼i zg這sze ( system grupowy, rosyjski, pucharowy, mieszany ).
  2. Obowi您uj przepisy PZPS.

V. Nagrody.

  1. W klasyfikacji dru篡nowej: za miejsca I – III –puchary i dyplomy, udzia –dyplomy.
  2. W klasyfikacji indywidualnej: za miejsca I – III medale, do VI m – dyplomy.

VI. Postanowienia ko鎍owe.

  1. Uczestnicy ubezpieczaj si we w豉snym zakresie.
  2. Uczestnik mo瞠 startowa tylko w jednej kategorii.
  3. Uczestników obowi您uje w豉軼iwy strój i obuwie sportowe na sal gimnastyczn, oraz posiadanie rakietki do tenisa sto這wego.
  4. W sprawach nie obj皻ych niniejszym regulaminem rozstrzyga organizator.

oceń
2
0

komunikat ko鎍owy Otwartego Turnieju Tenisa Sto這wego o Puchar Starosty υsickiego

Gospodarz: Zespó Szkó nr 3 RCKU w υsicach, 06.03.2016

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w υsicach i υsicki Szkolny Zwi您ek Sportowy

 

Kategoria: dziewcz皻a szko造 podstawowe
I   miejsce   -  Teodorczuk Kinga - SP Mordy
II  miejsce   -  Gaworek Maria - SP Mordy
III miejsce   -  Cie郵uk Julia – SP Olszanka
IV miejsce   -  Andrzejczuk Natalia – SP Mostów
V  miejsce   -  Andrunik Julia  - SP Mordy
VI miejsce   -  Lewicka Paulina - SP Olszanka
Kategoria: ch這pcy szko造 podstawowe
I   miejsce   -  Konasiuk Marcin – SP Mordy
II  miejsce   -  Michalak Albert – SP Szydówka
III miejsce   -  Andrzejczuk Jakub – SP Olszanka
IV miejsce   -  Rzewuski Dawid – SP Olszanka
V  miejsce   -  Jaszczuk Mateusz – SP Olszanka
VI miejsce   -  Postrzygacz Cezary – SP Olszanka
Klasyfikacja dru篡nowa:
I   miejsce  -   Szko豉 Podstawowa w Olszance
II  miejsce  -  Szko豉 Podstawowa w Szydówce
III miejsce  -  Szko豉 Podstawowa w Mostowie

 

Kategoria: dziewcz皻a gimnazjum
I   miejsce  -   Jaszczuk Paulina - G. Olszanka
II  miejsce  -  Wyrzykowska Sylwia – G. Olszanka
III miejsce  -  Oni鄂 Weronika– G. Niemojki
IV miejsce  -  Bieli雟ka Milena – G. Niemojki
V  miejsce  -  Gorgol Dominika – G. Olszanka
VI miejsce  -  Lewczuk Marta - G. Niemojki
Kategoria: ch這pcy gimnazjum
I   miejsce   -  Bogusz Mateusz – G. Stara Kornica
II  miejsce   - Wierzejski Pawe – G. Olszanka
III miejsce   - Norwa Kacper – G. Niemojki
IV miejsce   - Ignatiuk Sebastian – G. Stara Kornica
V  miejsce   - U豉siuk Jakub – G. Olszanka
VI miejsce   - Teodorczuk Julian – G. Stara Kornica
Klasyfikacja dru篡nowa:
I   miejsce  -   Gimnazjum w Olszance
II  miejsce  -   Gimnazjum w Niemojkach
III miejsce  -   Gimnazjum w Starej Kornicy

 

Kategoria: dziewcz皻a szko造 ponadgimnazjalne
I miejsce   -  Wyrzykowska Joanna - I LO w υsicach
II miejsce  -  Wasiluk Sylwia - I LO w υsicach
III miejsce -  Kalinowska Monika - ZS w Janowie Podlaskim
IV miejsce -  Warda Joanna - ZS Nr 3 w υsicach
V miejsce  -  Bartoszuk Paulina - ZS Nr 3 w υsicach
Kategoria: ch這pcy szko造 ponadgimnazjalne
I   miejsce   -  Jaszczuk Dominik - ZS Nr 3 w υsicach
II  miejsce   -  Korczak ㄆkasz - ZS Nr 3 w υsicach
III miejsce   -  Sawczak Sebastian - ZS Nr 2 w υsicach
IV miejsce   -  Sa豉macha Przemys豉w - ZS Nr 2 w υsicach
V  miejsce   -  Hryciuk Krystian - ZS Nr 3 w υsicach
VI miejsce   -  Brzezicki Piotr - I LO w υsicach
Klasyfikacja dru篡nowa:
I   miejsce  -   ZS Nr 3 w υsicach
II  miejsce  -   I LO w υsicach
III miejsce  -   ZS Nr 2 w υsicach


Kategoria: m篹czy幡i OPEN
I   miejsce  -   Hryciuk Tomasz
II  miejsce  -   Andrzejczuk Marek
III miejsce  -   Wawryniuk S豉womir
IV miejsce  -   Sawtyruk Pawe
V  miejsce   -  Chwedoruk Jakub
VI miejsce   -  Wo幡iak Grzegorz 


oceń
3
2

Otwarty Turniej Tenisa Sto這wego

Regulamin II Otwartego Turnieju Tenisa Sto這wego

 o Puchar Starosty Powiatu υsickiego

I. Cele turnieju.

  • integracja 鈔odowiska lokalnego,
  • popularyzacja tenisa sto這wego jako formy sp璠zania czasu wolnego,

II. Organizator.

  • Starostwo Powiatowe w υsicach
  • υsicki Szkolny Zwi您ek Sportowy

III. Terminy i uczestnictwo.

Termin19.03.2017r (niedziela)

  • od godz. 1000- szko造 podstawowe i gimnazja
  • od godz. 1100 – szko造 鈔ednie i OPEN

Miejsce– sala gimnastyczna  Zespo逝 Szkó nr 3 RCKU w υsicach

Kategorie wiekowe:

Szko豉 Podstawowa: …… Dziewcz皻a / Ch這pcy

Gimnazjum:……………... Dziewcz皻a / Ch這pcy

Szko豉 鈔ednia:………….. Dziewcz皻a / Ch這pcy

OPEN :……..........………Kobiety  / M篹czy幡i

 

Dla szkó z terenu powiatu 這sickiego prowadzona b璠zie klasyfikacja dru篡nowa
           
wg klucza:

I miejsce – 10 pkt., II miejsce – 8 pkt., III miejsce – 6 pkt., IV miejsce – 5 pkt.,
V - VI miejsce – 3 pkt., VII – VIII miejsce – 2 pkt., IX i dalsze – 1 pkt.

 

Szko造 podstawowe i gimnazja maj prawo wystawi maksymalnie 5 uczniów w danej kategorii.

Szko造 鈔ednie maj prawo wystawi maksymalnie 8 uczniów.

Do klasyfikacji dru篡nowej punktuje 6 najlepszych.

 

ZGΜSZENIA dru篡n szkolnych

Zg這sze do zawodów dla szkó nale篡 dokonywa drog elektroniczn na adres lszs@wp.pl
lub pod numerem tel. 660 565 530, z podaniem nazwy szko造, opiekuna oraz nazwisk i imion zawodników w danej kategorii do dnia 16.03.2017r.

ZGΜSZENIA indywidualne

Jak wy瞠j lub w dniu zawodów na 30 minut przed rozpocz璚iem rywalizacji.

IV. System rozgrywek

  1. Decyzja o sposobie rozegrania zawodów zostanie podj皻a w dniu zawodów na podstawie ilo軼i zg這sze ( system grupowy, rosyjski, pucharowy, mieszany ).
  2. Obowi您uj przepisy PZPS.

V. Nagrody.

  1. W klasyfikacji dru篡nowej: za miejsca I – III –puchary i dyplomy, udzia –dyplomy.
  2. W klasyfikacji indywidualnej: za miejsca I – III medale, w kat. OPEN – puchary, do VI m – dyplomy.

VI. Postanowienia ko鎍owe.

  1. Uczestnicy ubezpieczaj si we w豉snym zakresie.
  2. Uczestnik mo瞠 startowa tylko w jednej kategorii.
  3. Uczestnik mo瞠 startowa w kategorii wy窺zej z zachowaniem pkt. VI 2.
  4. Uczestników obowi您uje w豉軼iwy strój i obuwie sportowe na sal gimnastyczn, oraz posiadanie rakietki do tenisa sto這wego.
  5. W sprawach nie obj皻ych niniejszym regulaminem rozstrzyga organizator.

oceń
4
0

II Otwarty Turniej Tenisa Sto這wego

Komunikat ko鎍owy II Otwartego Turnieju Tenisa Sto這wego o Puchar Starosty Powiatu υsickiego.

Czo這we miejsca w poszczególnych kategoriach zaj瘭i:

- dziewcz皻a – szko造 podstawowe:

1. Jastrz瑿ska Julia – SP Mordy

2. Op這cka Kinga – SP Mordy

3. Michaluk Julia – SP Hadynów

4. Sergiej Dominika – SP Kobylany

5. Wielgórska Julia – SP Kobylany

6. Lewicka Paulina – SP Olszanka

- ch這pcy – szko造 podstawowe:

1. Postrzygacz Cezary – SP Olszanka

2. Nitichoruk Maciej – SP Hadynów

3. Teodorczuk Ignacy – SP Kobylany

4. Stefaniuk Artur – SP Olszanka

5. Wojtczuk Jakub – SP Olszanka

6. Andrzejczuk Jakub – NSP Mostów

- dziewcz皻a – gimnazja:

1. Andrunik Julia – SP Mordy

2. Cie郵uk Julia – G. Olszanka

3. Zuzula Julia – G. Olszanka

4. Bieli雟ka Milena – G. Niemojki

5. Szymko Kamila – G. Niemojki

6. Chraniuk Zuzanna – G. Niemojki

- ch這pcy – gimnazja:

1. Wierzejski Pawe – G. Olszanka

2. Norwa Kacper – G. Niemojki

3. Konasiuk Marcin – G. Mordy

4. Knapiuk Emil – G. Niemojki

5. Chraniuk Przemys豉w – G. Niemojki

6. U豉siuk Jakub – G. Olszanka

- dziewcz皻a – szko造 鈔ednie:

1. Teodorczuk Kinga – SP Mordy

2. Jaszczuk Paulina – I LO im. B. Prusa Siedlce

3. Wyrzykowska Joanna – I LO w υsicach

4. Wyrzykowska Sylwia – I LO w υsicach

- ch這pcy – szko造 鈔ednie:

1. Sawczuk Sebastian – ZS nr 2 w υsicach

2. Podlewski Jan - ZS nr 2 w υsicach

3. Teodorczuk Julian – ZS nr 3 RCKU w υsicach

 

-m篹czy幡i – OPEN:

1. Trochim Marcin – Turze Rogi

2. Andrzejczuk Marek – Kopce

3. Trochim Mariusz – ㄆków

4. Wawryniuk S豉womir – υsice

5. Petelczyc Marian – Siedlce

6.Jaszczuk Jaros豉w – Próchenki

 

Dla szkó z terenu powiatu 這sickiego prowadzona by豉 klasyfikacja dru篡nowa.

   W鈔ód szkó podstawowych zwyci篹y豉 SP w Olszance, drugie miejsce zaj窸a SP w Kobylanach, a trzecie Niepubliczna Szko豉 Podstawowa w Mostowie.     

   W kategorii szkó gimnazjalnych pierwsze miejsce zaj窸o G. w Olszance, drugie G. w Niemojkach, a trzecie zaj窸y ex aequo G. w Górkach i G. Platerowie.

   W szko豉ch 鈔ednich na pierwszym miejscu uplasowa造 si wspólnie I LO i ZS nr 2, drugie miejsce zaj掖 za ZS nr 3 RCKU.


oceń
1
0

Mini siatk闚ka dziewcz徠 i ch這pc闚 - szko造 podstawowe

gosp. - SP Górki, 09.03.2017r., godz. 9.30

dziewcz皻a
- SP Górki

- SP nr 2 υsice

 Sp Górki - Sp nr 2 υsice    0 - 2  (22: 25) (17: 25)

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice

 

ch這pcy

- SP Górki

- SP nr 2 υsice

SP Górki - SP nr 2 υsice    0 - 2   (23:25) (11:25)

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice


oceń
0
0

Dru篡nowy tenis sto這wy - szko造 podstawowe

dziewcz皻a:- gosp. - SP Olszanka -  31.01.2017, godz. 9.30

- SP Huszlew

- SP Olszanka – 2 zesp.

- SP Niemojki – 2 zesp.- rezygnacja z udzia逝

- SP Hadynów – 2 zesp.

- SP Kobylany - 2 zesp.

 

ch這pcy:- gosp. - SP Olszanka -  01.02.2017, godz. 9.30

- SP Kornica – 2 zesp.- rezygnacja z udzia逝

- SP Huszlew - - rezygnacja z udzia逝

- SP Olszanka – 2 zesp

- SP nr 2 υsice - - rezygnacja z udzia逝

- SP Niemojki – 2 zesp- - rezygnacja z udzia逝

- SP Hadynów – 2 zesp.

- SP Kobylany - 2 zesp.

 

Wyniki mistrzostw powiatu w dru篡nowym tenisie sto這wym szkó podstawowych:

Dziewcz皻a:

  1. SP Hadynów I- ㄆkaszuk Ewa, Stefaniuk Daria, Rozwadowska Dominika
  2. SP Kobylany I – Wielgórska Julia, Sergiej Dominika
  3. SP Hadynów II–Michaluk Julia, 妃ieciuch Klaudia, Wereszczy雟ka Julia
  4. SP Olszanka I – Lewicka Paulina, Aleksandrowicz Emilia
  5. SP Kobylany II – Jó德iak Weronika, Szoplik Weronika
  6. SP Olszanka II – Stefaniuk Amelia, Stefaniuk Aleksandra
  7. SP Huszlew – Matejek Klaudia, Wawryniuk Weronika, Ma豉chwiejczyk Aleksandra

Ch這pcy:

  1. SP Olszanka I – Postrzygacz Cezary, Stefaniuk Artur
  2. SP Hadynów II – Nitichoruk Maciej, Poddaniec Krystian, Trochimiuk Jakub
  3. SP Olszanka II – Filipiuk ㄆkasz, Wojtczuk Jakub
  4. SP Kobylany II – Leszczy雟ki Kacper, Malenik Maciej
  5. SP Kobylany I – Jó德iak Kacper, Teodorczuk Ignacy
  6. SP Hadynów I – Krasuski Konrad, Mikiciuk Bart這miej

Do zawodów rejonowych awansuj po 2 najlepsze zespo造:

dziewcz皻a: SP Hadynów i SP Kobylany

ch這pcy: SP Olszanka i SP SP Hadynów


oceń
1
1

Siatk闚ka - gimnazja

Siatkówka dziewcz徠 

gosp. G. Stara Kornica, 08.02.2017r., godz. 9.00

termin zawodów: 03.03.2017, godz. 9.00

- G Stara Kornica I

- G Stara Kornica II

- G. nr 2 υsice

- G. Górki

 

G. Stara Kornica I - G. Stara Kornica II    2 - 0   (25:16)(25:22)

G. Górki - G. Stara Kornica I                     1 - 2   (16:25)(25:16)(13:15)

G. nr 2 υsice - G Stara Kornica II            2 - 0  (25:10)(25:4)

G. Górki - G. nr 2 υsice                            1 - 2  (14:25)(25:17)(8:15)

G Stara Kornica II - G. Górki                      0 -2  (20:25)(16:25)

G. nr 2 υsice - G. Stara Kornica I            2 - 0  (25:15)(25:17)

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. nr 2 υsice          6pkt     6 - 1
2. G. Stara Kornica I     5pkt      4 - 3
3. G. Górki                      4pkt     4 - 4

4. G Stara Kornica II      3pkt     0 - 6

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa豉 dru篡na G. nr 2 υsice.

 

Siatkówka ch這pców

gosp. - G. nr 2 υsice , 07.03.2017r., godz. 9.00

- G. nr 2 υsice

- G. Górki

 

G. Górki - G. nr 2 υsice    3 : 2  (25:18)(19:25)(25:22)(21:25)(15:10)

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. w Górkach.


oceń
3
1

Dru篡nowy tenis sto這wy - gimnazja

Zg這szenia do zawodów w dru篡nowym tenisie sto這wym.

Gimnazja.

gosp. - G. Olszanka, 01.03.2017r. godz. 9.00

   dziewcz皻a:

- G. Kornica

- G. Huszlew

- G. Olszanka– 2 zesp.

- G. Niemojki– 2 zesp.

 

   ch這pcy:

- G. Kornica– 2 zesp.

- G. Huszlew

- G. Olszanka– 2 zesp.

- G. Niemojki– 2 zesp

- G. Platerów - 2 zesp..

 

Klasyfikacja ko鎍owa mistrzostw powiatu:

Dziewcz皻a:

I  -  Olszanka I  - Cie郵uk Julia, Zuzula Julia

II  -  Niemojki I  -  Szymko Kamila, Chraniuk Zuzanna

III  -  Niemojki II  - Bieli雟ka Milena, Knapiuk Wiktoria, Pietrasiak Magdalena

IV  -  Kornica       - Teodorczuk Emila, Chwetczuk Joanna 

V – VI   - Olszanka II  - Krasuska Natalia, Kociubi雟ka Gabriela

V –VI  -  Huszlew  - Hornowska Ma貪orzata, Mironiuk Zuzanna

Ch這pcy:

   I  -  Niemojki I  - Norwa Kacper, Knapiuk Emil

   II  - Olszanka I  - Wierzejski Pawe, U豉siuk Jakub

   III  -  Olszanka II  Hryciuk Jakub, Michalak Albert

   IV  - Kornica  - Dunajsko Dawid, Geresz Micha, Rypina Filip

   V  -  VI  - Niemojki II – Chraniuk Przemys豉w, Cie郵uk Hubert

                -  Platerów II  - Pawluk Rafa, Chwedorczuk Emil

   VII  -  VIII  - Platerów I  - Lesiuk Maciej, Harasimiuk Kacper

                    - Huszlew    -  Kujko Dominik, Zazoniuk Krystian


oceń
7
4

pi趾a r璚zna - gimnazja

dziewcz皻a gimnazjum

 

15.11.2016r. - godz. 9.30 - gosp. G. Stara Kornica

- G. Huszlew

- G. nr 1 υsice

- G. nr 2 υsice

- G. Stara Kornica

 

G. Huszlew - G. nr 1 υsice              1 : 5

G. nr 2 υsice - G. Stara Kornica   10 : 0

G. Huszlew - G. nr 2 υsice              4 : 3

G. nr 1 υsice - G. Stara Kornica  14 : 3

G. Huszlew - G. Stara Kornica         7 : 3

 G. nr 1 υsiceG. nr 2 υsice       10 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G nr 1 υsice          6 pkt   29 : 6  

2. G. Huszlew               4 pkt   12 : 11

3. G. nr 2 υsice          2 pkt   15 : 14

4. G. Stara Kornica     0 pkt     6 : 31

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. nr 1 υsice

 

ch這pcy gimnazjum

 

- G. Huszlew

- G. nr 1 υsice

- G. nr 2 υsice

- G. Sarnaki

 

I turniej - 30.11.2016r. - godz.9.30  - gosp. G. Sarnaki

G. Huszlew - G. Sarnaki              0:19

G. nr 1 υsice - G. nr 2 υsice  15:6

G. nr 1 υsice - G. Huszlew        20:13

G. Sarnaki - G. nr 2 υsice         20:1

G. Huszlew - G. nr 2 υsice        12:6

G. Sarnaki - G. nr 1 υsice         16:10

 

II turniej -  14.12.2016  - godz.9.30  - gosp. G. nr 1 υsice

 

G. Huszlew - G. Sarnaki             5:15

G. nr 1 υsice - G. nr 2 υsice  18:8

G. nr 1 υsice - G. Huszlew       19:9

G. Sarnaki - G. nr 2 υsice        18:1

G. Huszlew - G. nr 2 υsice       10:10

G. Sarnaki - G. nr 1 υsice        16:9

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Sarnaki           12 pkt

2. G. nr 1 υsice       8 pkt

3. G. Huszlew            3 pkt

4. G. nr 2 υsice       1 pkt

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa豉 dru篡na G. Sarnaki.


oceń
11
2

mini pi趾a r璚zna - szko造 podstawowe

Mini pi趾a r璚zna dziewcz徠 i ch這pców.

 

17.11.2016 godz. 9.30 - gosp. SP Huszlew.

ch這pcy:

- SP Huszlew

- SP nr 1 υsice

- SP nr 2 υsice

- SP Sarnaki

 

SP nr 2 υsice – SP Sarnaki           2 – 4

SP nr 1 υsice – SP Huszlew          8 – 4

SP nr 2 υsice – SP nr 1 υsice     3 – 2

SP Sarnaki – SP Huszlew                7 – 2

SP nr 2 υsice  – SP Huszlew         3 – 3

SP Sarnaki – SP nr 1 υsice           7 – 4

 

Tabela ko鎍owa

  1. SP Sarnaki              6pkt              18 – 8
  2. SP υsice 2             3pkt                8 – 9
  3. SP υsice 1             2pkt              14 – 14
  4. SP Huszlew              1pkt                9 – 18

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki

 

dziewcz皻a:

- SP Huszlew

- SP nr 2 υsice

 

SP Huszlew – SP nr 2 υsice      3 – 4

 

Tabela

 

1) SP nr 2 υsice         2pkt          4   :    3

2) SP Huszlew                0pkt         3    :    4

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice

 


oceń
4
6

6 - ki pi趾arskie dziewcz徠 i ch這pc闚 gimnazjum

6 - ki pi趾arskie ch這pców gimnazjum

Gr. I - 17.10.2016, godz. 9.30

1. G. nr 1 υsice

2. G. Huszlew

3. G  Platerów

4. G Górki

 

G. Górki - G. Huszlew             2 : 1

G nr 1 υsice - G Platerów    0 : 0

G nr 1 υsice - G. Górki        3 : 0

G. Huszlew - G. Platerów       6 : 0

G. Górki - G. Platerów            0 : 0

G. nr 1 υsice - G. Huszlew   9 : 1

Tabela

1. G. nr 1 υsice  7 pkt,   12 : 1

2. G. Górki            4 pkt,    2 : 4

3. G. Huszlew       3 pkt     8 : 11

4. G. Platerów      2 pkt     0 : 6

 

Gr. II - 17.10.2016, godz. 9.30

1. G. nr 2 υsice

2. G. Kornica

3. G. Olszanka

4. G. Niemojki

 

G. n r 2 υsice - G.Olszanka 1 : 0
G. Niemojki - G. Kornica        1 : 4
G nr 2 υsice - G.Niemojki     2 : 2
G. Olszanka - G.Kornica         0 : 4
G nr 2 υsice - G Kornica       2 : 4
G. Olszanka - G. Niemojki       1 : 1
 
Tabela:
1. G. Kornica  -      9 pkt    12 : 3
2. G nr 2 υsice -  4 pkt      5 : 6
3. G. Niemojki -     2 pkt      4 : 7
4. G. Olszanka -     1 pkt     1 : 6  

 

Do fina逝 awansuj po dwie najlepsze dru篡ny z grup.

Fina: 26.10.2016, godz.9.30, G. nr 2 υsice

 

G. Górki - G. nr 1 υsice                  1 : 4

G. Stara Kornica - G. nr 2 υsice   3 : 0

G. nr 1 υsice - G. nr 2 υsice        2 : 0

G. Stara Kornica - G. Górki             6 : 0

G. Górki - G. nr 2 υsice                  0 : 1

G. Stara Kornica - G. nr 1 υsice   3 : 3

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Stara Kornica    7 pkt    12 : 3

2. G. nr 1 υsice           7 pkr      9 : 4

3. G. nr 2 υsice           3 pkt      1 : 5

3. G. Górki                     0 pkt      1 : 11

Awans do zawodów mi璠zypowiatowych - G. Stara Kornica

 

6 - ki pi趾arskie dziewcz徠 gimnazjum - fina

20.10.2016,godz. 9.30

G. nr 2 υsice

G. Platerów

G. Olszanka - gosp

G. Górki

G. Huszlew - rezygnacja

G. Kornica

 

G. Górki - G. nr 2 υsice        1 : 0

G. Kornica - G. Platerów        2 : 0

G. Olszanka ; G. Górki            0 : 1

G. nr 2 υsice - G. Kornica    0 : 2

G. Platerów - G. Olszanka      0 : 1

G. Górki - G. Kornica              2 : 2

G. nr 2 υsice - G. Platerów   2 : 1

G. Kornica - G. Olszanka        3 : 0

G. Górki - G. Platerów             3 : 0

G. nr 2 υsice - G. Olszanka   0 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Stara Kornica     10 pkt     9 : 2

2. G. Górki                     10 pkt    7 : 2

3. G. Olszanka                6 pkt    3 : 4

4. G. nr 2 υsice             3 pkt    2 : 6

5. G. Platerów                 0 pkt    1 : 8

Awans do zawodów mi璠zypowiatowych - G. Stara Kornica


oceń
1
2

mini pi趾a no積a ch這pc闚

6 - tki pi趾arskie - mini pi趾a no積a ch這pców

Gr. I   - 10.10.2016, godz. 9.30

1. SP nr 1 υsice - gosp

2. SP Huszlew

3. SP nr 2 υsice

4. SP Niemojki

5. SP Olszanka

SP Huszlew - SP Niemojki -  4:0
SP 2 υsice - SP 1 υsice - 1:3
SP Olszanka - SP Huszlew - 3:5
SP Niemojki - SP 2 υsice - 2:2
SP Olszanka - SP 1 υsice - 0:4
SP Huszlew - SP 2 υsice -   3-1
SP 1 υsice - SP Huszlew -   4:1
SP 1 υsice - SP Niemojki -  5:1
SP Niemojki - SP Olszanka - 2:2
SP 2 υsice - SP Olszanka - 4:1

Tabela:

1 SP 1 υsice - 12 pkt.
2 SP Huszlew   - 9 pkt.
3 SP 2 υsice  - 4 pkt.
4 SP Niemojki  - 2 pkt.
5 SP Olszanka - 1 pkt.

 

Gr. II   - 10.10.2016, godz. 9.30

1. SP Serpelice - gosp

2. SP Górki

3. SP Kornica

4. SP Platerów

5. SP Stare Szpaki

SP Górki - SP Platerów       3 : 1

SP Kornica - SP Szpaki       2 : 1

SP Górki SP Serpelice        1 : 2

SP Platerów - SP Kornica    1 : 4

SP Szpaki - SP Serpelice    3 : 2

SP Górki - SP Kornica          1 : 6

SP Platerów - SP Szpaki      2 : 1

SP Platerów - SP Serpelice 1 : 2

SP Górki - SP Szpaki            0 : 1

SP Kornica - SP Serpelice - 1 : 0

Tabela:

1. SP Kornica   12 pkt

2. SP Szpaki        6 pkt  bezpo鈔edni mecz 3: 2

3. SP Serpelice    6 pkt

4. SP Górki           3 pkt bezpo鈔edni mecz  3:1

5. SP Platerów      3 pkt

Zmiana terminu i miejsca zawodów w grupie II

18.10.2016, godz. 9.30, gosp. - SP Stara Kornica

Do fina逝 awansuj po dwie najlepsze dru篡ny z grup.

Fina: gospodarz - SP nr 1 υsice

Zmiana terminu fina逝 - 25.10.2016, godz. 9.30

Fina

SP Huszlew – SP Stara Kornica          5:1

SP Stare Szpaki – SP nr 1 υsice      1:6

SP Huszlew – SP nr 1 υsice               0:5

SP Stara Kornica – SP Stare Szpaki  3:0

SP Huszlew – SP Stare Szpaki            7:3

SP Stara Kornica – SP nr 1 υsice     1:3

 

Klasyfikacja ko鎍owa:

1. SP nr 1 υsice     9 pkt.    14 : 2

2. SP Huszlew            6 pkt.    12 : 9

3. SP Stara Kornica  3 pkt.      5 : 8

4. SP Stare Szpaki    0 pkt.      4 : 16

 

 Awans do zawodów mi璠zypowiatowych - SP nr 1 υsice.


oceń
5
2

Indywidualne Biegi Prze豉jowe

Komunikat ko鎍owy powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych.

Czuchów 27.09.2016

Szko造 Ponadgimnazjalne

dziewcz皻a

  1. Tarkowska Klaudia – LO nr 1 υsice
  2. Bazyluk Patrycja –LO nr 1 υsice

ch這pcy

  1. Kaniewski Filip – LO nr 1 υsice
  2. Siemieniuk Marek – LO nr 1 υsice
  3. Lewczuk Bartosz – LO nr 1 υsice
  4. Tarasiuk ㄆkasz – ZS nr 2 υsice
  5. Jod這wski Jan – ZS nr 2 υsice
  6. Sawczuk Adrian – ZS nr 2 υsice
  7. Hackiewicz Adrian – ZS nr 2 υsice
  8. Olizaruk Piotr – ZS nr 2 υsice
  9. Czerwi雟ki Krystian – ZS nr 2 υsice
  10. Ostapski Bart這miej – ZS nr 2 υsice

Do zawodów rejonowych kwalifikuje si po 8 najlepszych zawodniczek i zawodników z ka盥ego biegu.

Zawody rejonowe 6.10.2016 r. godz. 10,30 - Zalew Muchawka  - Siedlce


oceń
1
2

niedziela, 21 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  77 657