Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 268 010 bloog闚 | losowy blog | inne blogi | zaloguj si | za堯 bloga
Kana ATOM Kana RSS

Indywidualne Biegi Prze豉jowe - wszystkie typy szk馧.

Indywidualne Biegi Prze豉jowe - Serpelice, 26.09.2017r ( wtorek) godz. 10.00

Zawody dla klasy IV dz. i ch. rozgrywane s tylko na szczeblu powiatu.

Klasa IV, V, VI SP dziewcz皻a - 800m.

Klasa IV, V, VI SP ch這pcy - 1000 m.

Klasa VII SP, II, III G dziewcz皻a - 1000 m.

Klasa VII SP, II, III G ch這pcy - 1500 m.

Szko造 ponadgimnazjalne dziewcz皻a - 1000 m., 2000m.

Szko造 ponadgimnazjalne ch這pcy - 1500 m., 3000 m.


oceń
0
0

Zg這szenia do zawod闚.

Zg這szenia do zawodów sportowych nale篡 przes豉 w wersji elektronicznej na adres lszs@wp.pl do dnia 22.09.2017, a w wersji papierowej dostarczy podczas najbli窺zych zawodów lub poczt na adres  Szko豉 Podstawowa w Górkach, 08-210 Platerów.


oceń
1
0

Zg這szenia do zawod闚 - kategoria m這dzie

ΜSICKI  SZKOLNY  ZWI╴EK  SPORTOWY  W  ΜSICACH

REGON  7116601192                                       NIP  496-01-48-459

ANKIETA INFORMACYJNA - rok szkolny 2017/2018

Gimnazjum  kl. II i III, SP klasa VII...................................................

Kategoria wiekowa 16 lat i m這dsi - rocznik 2002-2004

DYSCYPLINA

Udzia

Ch耩 pe軟ienia

 roli gospodarza

Indywidualne biegi prze豉jowe  dz. 1000m. ch.1500m.  

 

 

Sztafetowe biegi prze豉jowe dziewcz徠          10 x 800m

 

 

Sztafetowe biegi prze豉jowe ch這pców        10 x 1000m

 

 

Koszykówka dziewcz徠

 

 

Koszykówka ch這pców

 

 

Pi趾a R璚zna dziewcz徠

 

 

Pi趾a R璚zna ch這pców

 

 

Pi趾a Siatkowa dziewcz徠

 

 

Pi趾a Siatkowa ch這pców

 

 

6-ki  pi趾arskie dziewcz徠 (orlik)

 

 

6-tki pi趾arskie ch這pców (orlik)

 

 

Tenis Sto這wy  dru篡nowy dziewcz徠 - 1 zespó

 

 

Tenis Sto這wy  dru篡nowy dziewcz徠 - 2 zespo造

 

 

Tenis Sto這wy  dru篡nowy ch這pców - 1 zespó

 

 

Tenis Sto這wy  dru篡nowy ch這pców - 2 zespo造

 

 

LA indywidualnie

 

 

Halowy turniej pi趾i no積ej ch這pców (powiat)

 

 

Halowy turniej pi趾i no積ej dziewcz徠 (powiat)

 

 

W przypadku ch璚i uczestnictwa szko造 w zaproponowanych formach zawodów sportowych prosimy o postawienie  znaku X w odpowiedniej kratce. Dane te b璠 wykorzystane do uk豉dania kalendarza zwodów sportowych m這dzie篡 szczebla powiatowego w roku szkolnym 2017/2018

  • SZKOΧ (UKS, SKS) BIOR。E UDZIA W ZAWODACH SPORTOWYCH (ORGANIZOWANYCH PRZEZ SZKOLNY ZWI╴EK SPORTOWY) WSZYSTKICH SZCZEBLI UBEZPIECZAJ SWOICH UCZNIÓW WE WxSNYM ZAKRESIE.
  • Aktualne terminy zawodów umieszczane b璠 na stronie internetowej http://lszs.bloog.pl/

………………………………………………………..……………

imi i nazwisko nauczyciela wype軟iaj帷ego ankiet


oceń
1
0

Zg這szenia do zawod闚 - kategoria dzieci

 

ΜSICKI  SZKOLNY  ZWI╴EK  SPORTOWY  W  ΜSICACH

 REGON  7116601192                                 NIP  496-01-48-459

ANKIETA INFORMACYJNA - rok szkolny 2017/2018

Szko豉 Podstawowa  ....................................... 

Kategoria wiekowa 13 lat i m這dsi - rocz. 2005 i m這dsi

DYSCYPLINA

Udzia

Ch耩 pe軟ienia roli gospodarza

Indywidualne biegi prze豉jowe     dz. 800m.

(oddzielnie dla klas IV,V,VI)      ch.1000m.   

 

 

Sztafetowe biegi prze豉jowe dziewcz徠       10 x 800m

 

 

Sztafetowe biegi prze豉jowe ch這pców       10 x 800m

 

 

Mini Koszykówka dziewcz徠

 

 

Mini Koszykówka ch這pców

 

 

Mini Pi趾a R璚zna dziewcz徠

 

 

Mini Pi趾a R璚zna ch這pców

 

 

Mini Pi趾a Siatkowa dziewcz徠 (czwórki)

 

 

Mini Pi趾a Siatkowa ch這pców (czwórki)

 

 

Unihokej dziewcz徠

 

 

Unihokej ch這pców

 

 

6 – tki pi趾arskie dziewcz徠

 

 

6 – tki pi趾arskie ch這pców

 

 

Tenis Sto這wy  dru篡nowy dziewcz徠 - 1 zespó

 

 

Tenis Sto這wy  dru篡nowy dziewcz徠 - 2 zespo造

 

 

Tenis Sto這wy  dru篡nowy ch這pców - 1 zespó

 

 

Tenis Sto這wy  dru篡nowy ch這pców - 2 zespo造

 

 

Czwórbój LA dziewcz徠

 

 

Czwórbój LA ch這pców

 

 

Halowy turniej pi趾i no積ej ch這pców (powiat)

 

 

Halowy turniej pi趾i no積ej dziewcz徠 (powiat)

 

 

 

W przypadku ch璚i uczestnictwa szko造 w zaproponowanych formach zawodów sportowych prosimy o postawienie znaku X w odpowiedniej kratce. Dane te b璠 wykorzystane do uk豉dania kalendarza Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej szczebla powiatowego w roku szkolnym 2017/2018

  • SZKOΧ (UKS, SKS) BIOR。E UDZIA W ZAWODACH SPORTOWYCH (ORGANIZOWANYCH PRZEZ SZKOLNY ZWI╴EK SPORTOWY) WSZYSTKICH SZCZEBLI UBEZPIECZAJ SWOICH UCZNIÓW WE WxSNYM ZAKRESIE.
  • Aktualne terminy zawodów umieszczane b璠 na stronie internetowej http://lszs.bloog.pl/

 

………………………………………………………..……………

imi i nazwisko nauczyciela wype軟iaj帷ego ankiet


oceń
0
0

Igrzyka M這dzie篡 Szkolnej 2017/2018

UWAGA !!!
W roku szkolnym 2017/18 zawody w kategorii Szkó Podstawowych b璠 rozgrywane z  podzia貫m na kategori:

- Kategoria dzieci  - 13 lat i m這dsi (SP -rocznik 2005  i m這dsi)

- Kategoria m這dzie篡-16 lat i m這dsi (rocznik 2002 - 2004 - VII klasa  SP oraz  klasy 2 i 3 Gimnazjów)
(uczniowie klasy VII z rocznika 2005 startuj w kategorii dzieci)
Szczegó這we regulaminy znajduj si w dziale Regulaminy na http://www.pszssiedlce.pl

 

Przypominamy o rejestracji w systemie SRS
www.srs.szs.pl (instrukcja obs逝gi na stronie www.szs-wwm.pl)
Szko造 które nie zarejesetruj si w systemie nie b璠 brane pod uwag we wspó透awodnictwie sportowym

Je郵i Szko豉 Podstawowa zarejestrowa豉 si w kategorii dzieci, to aby zarejestrowa si do kategorii m這dzie篡 musi dokona tego z innego e-maila.


oceń
0
0

Otwarty turniej tenisa sto這wego

Regulamin  Otwartego Turnieju Tenisa Sto這wego .

I. Cele turnieju.

  • integracja 鈔odowiska lokalnego,
  • popularyzacja tenisa sto這wego jako formy sp璠zania czasu wolnego,

II. Organizator.

  • Starostwo Powiatowe w υsicach
  • υsicki Szkolny Zwi您ek Sportowy

III. Terminy i uczestnictwo.

Termin06.03.2016r (niedziela) od godz.1030

Miejsce– sala gimnastyczna  Zespo逝 Szkó nr 3 RCKU w υsicach

Kategorie wiekowe:

Szko豉 Podstawowa: …………Dziewcz皻a / Ch這pcy

Gimnazjum:………………….. Dziewcz皻a / Ch這pcy

Szko豉 鈔ednia:………………. Dziewcz皻a / Ch這pcy

OPEN :……..........……………Kobiety  / M篹czy幡i

 

Dla szkó z terenu powiatu 這sickiego prowadzona b璠zie klasyfikacja dru篡nowa
           
wg klucza:

 I miejsce – 10 pkt., II miejsce – 8 pkt., III miejsce – 6 pkt., IV miejsce – 5 pkt.,
V - VI miejsce – 3 pkt., VII – VIII miejsce – 2 pkt., IX i dalsze – 1 pkt.

 

Szko造 podstawowe i gimnazja maj prawo wystawi maksymalnie 5 uczniów w danej kategorii.

Szko造 鈔ednie maj prawo wystawi maksymalnie 8 uczniów.

Do klasyfikacji dru篡nowej punktuje 4 najlepszych.

 

ZGΜSZENIA dru篡n szkolnych

Zg這sze do zawodów dla szkó nale篡 dokonywa drog elektroniczn na adres lszs@wp.pl
lub pod numerem tel. 660 565 530, z podaniem nazwy szko造, opiekuna oraz nazwisk i imion zawodników w danej kategorii do dnia 04.03.2016r.

ZGΜSZENIA indywidualne

Jak wy瞠j lub w dniu zawodów na 30 minut przed rozpocz璚iem rywalizacji.

 

IV. System rozgrywek

  1. Decyzja o sposobie rozegrania zawodów zostanie podj皻a w dniu zawodów na podstawie ilo軼i zg這sze ( system grupowy, rosyjski, pucharowy, mieszany ).
  2. Obowi您uj przepisy PZPS.

V. Nagrody.

  1. W klasyfikacji dru篡nowej: za miejsca I – III –puchary i dyplomy, udzia –dyplomy.
  2. W klasyfikacji indywidualnej: za miejsca I – III medale, do VI m – dyplomy.

VI. Postanowienia ko鎍owe.

  1. Uczestnicy ubezpieczaj si we w豉snym zakresie.
  2. Uczestnik mo瞠 startowa tylko w jednej kategorii.
  3. Uczestników obowi您uje w豉軼iwy strój i obuwie sportowe na sal gimnastyczn, oraz posiadanie rakietki do tenisa sto這wego.
  4. W sprawach nie obj皻ych niniejszym regulaminem rozstrzyga organizator.

oceń
2
0

komunikat ko鎍owy Otwartego Turnieju Tenisa Sto這wego o Puchar Starosty υsickiego

Gospodarz: Zespó Szkó nr 3 RCKU w υsicach, 06.03.2016

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w υsicach i υsicki Szkolny Zwi您ek Sportowy

 

Kategoria: dziewcz皻a szko造 podstawowe
I   miejsce   -  Teodorczuk Kinga - SP Mordy
II  miejsce   -  Gaworek Maria - SP Mordy
III miejsce   -  Cie郵uk Julia – SP Olszanka
IV miejsce   -  Andrzejczuk Natalia – SP Mostów
V  miejsce   -  Andrunik Julia  - SP Mordy
VI miejsce   -  Lewicka Paulina - SP Olszanka
Kategoria: ch這pcy szko造 podstawowe
I   miejsce   -  Konasiuk Marcin – SP Mordy
II  miejsce   -  Michalak Albert – SP Szydówka
III miejsce   -  Andrzejczuk Jakub – SP Olszanka
IV miejsce   -  Rzewuski Dawid – SP Olszanka
V  miejsce   -  Jaszczuk Mateusz – SP Olszanka
VI miejsce   -  Postrzygacz Cezary – SP Olszanka
Klasyfikacja dru篡nowa:
I   miejsce  -   Szko豉 Podstawowa w Olszance
II  miejsce  -  Szko豉 Podstawowa w Szydówce
III miejsce  -  Szko豉 Podstawowa w Mostowie

 

Kategoria: dziewcz皻a gimnazjum
I   miejsce  -   Jaszczuk Paulina - G. Olszanka
II  miejsce  -  Wyrzykowska Sylwia – G. Olszanka
III miejsce  -  Oni鄂 Weronika– G. Niemojki
IV miejsce  -  Bieli雟ka Milena – G. Niemojki
V  miejsce  -  Gorgol Dominika – G. Olszanka
VI miejsce  -  Lewczuk Marta - G. Niemojki
Kategoria: ch這pcy gimnazjum
I   miejsce   -  Bogusz Mateusz – G. Stara Kornica
II  miejsce   - Wierzejski Pawe – G. Olszanka
III miejsce   - Norwa Kacper – G. Niemojki
IV miejsce   - Ignatiuk Sebastian – G. Stara Kornica
V  miejsce   - U豉siuk Jakub – G. Olszanka
VI miejsce   - Teodorczuk Julian – G. Stara Kornica
Klasyfikacja dru篡nowa:
I   miejsce  -   Gimnazjum w Olszance
II  miejsce  -   Gimnazjum w Niemojkach
III miejsce  -   Gimnazjum w Starej Kornicy

 

Kategoria: dziewcz皻a szko造 ponadgimnazjalne
I miejsce   -  Wyrzykowska Joanna - I LO w υsicach
II miejsce  -  Wasiluk Sylwia - I LO w υsicach
III miejsce -  Kalinowska Monika - ZS w Janowie Podlaskim
IV miejsce -  Warda Joanna - ZS Nr 3 w υsicach
V miejsce  -  Bartoszuk Paulina - ZS Nr 3 w υsicach
Kategoria: ch這pcy szko造 ponadgimnazjalne
I   miejsce   -  Jaszczuk Dominik - ZS Nr 3 w υsicach
II  miejsce   -  Korczak ㄆkasz - ZS Nr 3 w υsicach
III miejsce   -  Sawczak Sebastian - ZS Nr 2 w υsicach
IV miejsce   -  Sa豉macha Przemys豉w - ZS Nr 2 w υsicach
V  miejsce   -  Hryciuk Krystian - ZS Nr 3 w υsicach
VI miejsce   -  Brzezicki Piotr - I LO w υsicach
Klasyfikacja dru篡nowa:
I   miejsce  -   ZS Nr 3 w υsicach
II  miejsce  -   I LO w υsicach
III miejsce  -   ZS Nr 2 w υsicach


Kategoria: m篹czy幡i OPEN
I   miejsce  -   Hryciuk Tomasz
II  miejsce  -   Andrzejczuk Marek
III miejsce  -   Wawryniuk S豉womir
IV miejsce  -   Sawtyruk Pawe
V  miejsce   -  Chwedoruk Jakub
VI miejsce   -  Wo幡iak Grzegorz 


oceń
3
2

Otwarty Turniej Tenisa Sto這wego

Regulamin II Otwartego Turnieju Tenisa Sto這wego

 o Puchar Starosty Powiatu υsickiego

I. Cele turnieju.

  • integracja 鈔odowiska lokalnego,
  • popularyzacja tenisa sto這wego jako formy sp璠zania czasu wolnego,

II. Organizator.

  • Starostwo Powiatowe w υsicach
  • υsicki Szkolny Zwi您ek Sportowy

III. Terminy i uczestnictwo.

Termin19.03.2017r (niedziela)

  • od godz. 1000- szko造 podstawowe i gimnazja
  • od godz. 1100 – szko造 鈔ednie i OPEN

Miejsce– sala gimnastyczna  Zespo逝 Szkó nr 3 RCKU w υsicach

Kategorie wiekowe:

Szko豉 Podstawowa: …… Dziewcz皻a / Ch這pcy

Gimnazjum:……………... Dziewcz皻a / Ch這pcy

Szko豉 鈔ednia:………….. Dziewcz皻a / Ch這pcy

OPEN :……..........………Kobiety  / M篹czy幡i

 

Dla szkó z terenu powiatu 這sickiego prowadzona b璠zie klasyfikacja dru篡nowa
           
wg klucza:

I miejsce – 10 pkt., II miejsce – 8 pkt., III miejsce – 6 pkt., IV miejsce – 5 pkt.,
V - VI miejsce – 3 pkt., VII – VIII miejsce – 2 pkt., IX i dalsze – 1 pkt.

 

Szko造 podstawowe i gimnazja maj prawo wystawi maksymalnie 5 uczniów w danej kategorii.

Szko造 鈔ednie maj prawo wystawi maksymalnie 8 uczniów.

Do klasyfikacji dru篡nowej punktuje 6 najlepszych.

 

ZGΜSZENIA dru篡n szkolnych

Zg這sze do zawodów dla szkó nale篡 dokonywa drog elektroniczn na adres lszs@wp.pl
lub pod numerem tel. 660 565 530, z podaniem nazwy szko造, opiekuna oraz nazwisk i imion zawodników w danej kategorii do dnia 16.03.2017r.

ZGΜSZENIA indywidualne

Jak wy瞠j lub w dniu zawodów na 30 minut przed rozpocz璚iem rywalizacji.

IV. System rozgrywek

  1. Decyzja o sposobie rozegrania zawodów zostanie podj皻a w dniu zawodów na podstawie ilo軼i zg這sze ( system grupowy, rosyjski, pucharowy, mieszany ).
  2. Obowi您uj przepisy PZPS.

V. Nagrody.

  1. W klasyfikacji dru篡nowej: za miejsca I – III –puchary i dyplomy, udzia –dyplomy.
  2. W klasyfikacji indywidualnej: za miejsca I – III medale, w kat. OPEN – puchary, do VI m – dyplomy.

VI. Postanowienia ko鎍owe.

  1. Uczestnicy ubezpieczaj si we w豉snym zakresie.
  2. Uczestnik mo瞠 startowa tylko w jednej kategorii.
  3. Uczestnik mo瞠 startowa w kategorii wy窺zej z zachowaniem pkt. VI 2.
  4. Uczestników obowi您uje w豉軼iwy strój i obuwie sportowe na sal gimnastyczn, oraz posiadanie rakietki do tenisa sto這wego.
  5. W sprawach nie obj皻ych niniejszym regulaminem rozstrzyga organizator.

oceń
4
0

II Otwarty Turniej Tenisa Sto這wego

Komunikat ko鎍owy II Otwartego Turnieju Tenisa Sto這wego o Puchar Starosty Powiatu υsickiego.

Czo這we miejsca w poszczególnych kategoriach zaj瘭i:

- dziewcz皻a – szko造 podstawowe:

1. Jastrz瑿ska Julia – SP Mordy

2. Op這cka Kinga – SP Mordy

3. Michaluk Julia – SP Hadynów

4. Sergiej Dominika – SP Kobylany

5. Wielgórska Julia – SP Kobylany

6. Lewicka Paulina – SP Olszanka

- ch這pcy – szko造 podstawowe:

1. Postrzygacz Cezary – SP Olszanka

2. Nitichoruk Maciej – SP Hadynów

3. Teodorczuk Ignacy – SP Kobylany

4. Stefaniuk Artur – SP Olszanka

5. Wojtczuk Jakub – SP Olszanka

6. Andrzejczuk Jakub – NSP Mostów

- dziewcz皻a – gimnazja:

1. Andrunik Julia – SP Mordy

2. Cie郵uk Julia – G. Olszanka

3. Zuzula Julia – G. Olszanka

4. Bieli雟ka Milena – G. Niemojki

5. Szymko Kamila – G. Niemojki

6. Chraniuk Zuzanna – G. Niemojki

- ch這pcy – gimnazja:

1. Wierzejski Pawe – G. Olszanka

2. Norwa Kacper – G. Niemojki

3. Konasiuk Marcin – G. Mordy

4. Knapiuk Emil – G. Niemojki

5. Chraniuk Przemys豉w – G. Niemojki

6. U豉siuk Jakub – G. Olszanka

- dziewcz皻a – szko造 鈔ednie:

1. Teodorczuk Kinga – SP Mordy

2. Jaszczuk Paulina – I LO im. B. Prusa Siedlce

3. Wyrzykowska Joanna – I LO w υsicach

4. Wyrzykowska Sylwia – I LO w υsicach

- ch這pcy – szko造 鈔ednie:

1. Sawczuk Sebastian – ZS nr 2 w υsicach

2. Podlewski Jan - ZS nr 2 w υsicach

3. Teodorczuk Julian – ZS nr 3 RCKU w υsicach

 

-m篹czy幡i – OPEN:

1. Trochim Marcin – Turze Rogi

2. Andrzejczuk Marek – Kopce

3. Trochim Mariusz – ㄆków

4. Wawryniuk S豉womir – υsice

5. Petelczyc Marian – Siedlce

6.Jaszczuk Jaros豉w – Próchenki

 

Dla szkó z terenu powiatu 這sickiego prowadzona by豉 klasyfikacja dru篡nowa.

   W鈔ód szkó podstawowych zwyci篹y豉 SP w Olszance, drugie miejsce zaj窸a SP w Kobylanach, a trzecie Niepubliczna Szko豉 Podstawowa w Mostowie.     

   W kategorii szkó gimnazjalnych pierwsze miejsce zaj窸o G. w Olszance, drugie G. w Niemojkach, a trzecie zaj窸y ex aequo G. w Górkach i G. Platerowie.

   W szko豉ch 鈔ednich na pierwszym miejscu uplasowa造 si wspólnie I LO i ZS nr 2, drugie miejsce zaj掖 za ZS nr 3 RCKU.


oceń
1
0

Mini siatk闚ka dziewcz徠 i ch這pc闚 - szko造 podstawowe

gosp. - SP Górki, 09.03.2017r., godz. 9.30

dziewcz皻a
- SP Górki

- SP nr 2 υsice

 Sp Górki - Sp nr 2 υsice    0 - 2  (22: 25) (17: 25)

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice

 

ch這pcy

- SP Górki

- SP nr 2 υsice

SP Górki - SP nr 2 υsice    0 - 2   (23:25) (11:25)

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice


oceń
0
0

Dru篡nowy tenis sto這wy - szko造 podstawowe

dziewcz皻a:- gosp. - SP Olszanka -  31.01.2017, godz. 9.30

- SP Huszlew

- SP Olszanka – 2 zesp.

- SP Niemojki – 2 zesp.- rezygnacja z udzia逝

- SP Hadynów – 2 zesp.

- SP Kobylany - 2 zesp.

 

ch這pcy:- gosp. - SP Olszanka -  01.02.2017, godz. 9.30

- SP Kornica – 2 zesp.- rezygnacja z udzia逝

- SP Huszlew - - rezygnacja z udzia逝

- SP Olszanka – 2 zesp

- SP nr 2 υsice - - rezygnacja z udzia逝

- SP Niemojki – 2 zesp- - rezygnacja z udzia逝

- SP Hadynów – 2 zesp.

- SP Kobylany - 2 zesp.

 

Wyniki mistrzostw powiatu w dru篡nowym tenisie sto這wym szkó podstawowych:

Dziewcz皻a:

  1. SP Hadynów I- ㄆkaszuk Ewa, Stefaniuk Daria, Rozwadowska Dominika
  2. SP Kobylany I – Wielgórska Julia, Sergiej Dominika
  3. SP Hadynów II–Michaluk Julia, 妃ieciuch Klaudia, Wereszczy雟ka Julia
  4. SP Olszanka I – Lewicka Paulina, Aleksandrowicz Emilia
  5. SP Kobylany II – Jó德iak Weronika, Szoplik Weronika
  6. SP Olszanka II – Stefaniuk Amelia, Stefaniuk Aleksandra
  7. SP Huszlew – Matejek Klaudia, Wawryniuk Weronika, Ma豉chwiejczyk Aleksandra

Ch這pcy:

  1. SP Olszanka I – Postrzygacz Cezary, Stefaniuk Artur
  2. SP Hadynów II – Nitichoruk Maciej, Poddaniec Krystian, Trochimiuk Jakub
  3. SP Olszanka II – Filipiuk ㄆkasz, Wojtczuk Jakub
  4. SP Kobylany II – Leszczy雟ki Kacper, Malenik Maciej
  5. SP Kobylany I – Jó德iak Kacper, Teodorczuk Ignacy
  6. SP Hadynów I – Krasuski Konrad, Mikiciuk Bart這miej

Do zawodów rejonowych awansuj po 2 najlepsze zespo造:

dziewcz皻a: SP Hadynów i SP Kobylany

ch這pcy: SP Olszanka i SP SP Hadynów


oceń
1
0

Siatk闚ka - gimnazja

Siatkówka dziewcz徠 

gosp. G. Stara Kornica, 08.02.2017r., godz. 9.00

termin zawodów: 03.03.2017, godz. 9.00

- G Stara Kornica I

- G Stara Kornica II

- G. nr 2 υsice

- G. Górki

 

G. Stara Kornica I - G. Stara Kornica II    2 - 0   (25:16)(25:22)

G. Górki - G. Stara Kornica I                     1 - 2   (16:25)(25:16)(13:15)

G. nr 2 υsice - G Stara Kornica II            2 - 0  (25:10)(25:4)

G. Górki - G. nr 2 υsice                            1 - 2  (14:25)(25:17)(8:15)

G Stara Kornica II - G. Górki                      0 -2  (20:25)(16:25)

G. nr 2 υsice - G. Stara Kornica I            2 - 0  (25:15)(25:17)

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. nr 2 υsice          6pkt     6 - 1
2. G. Stara Kornica I     5pkt      4 - 3
3. G. Górki                      4pkt     4 - 4

4. G Stara Kornica II      3pkt     0 - 6

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa豉 dru篡na G. nr 2 υsice.

 

Siatkówka ch這pców

gosp. - G. nr 2 υsice , 07.03.2017r., godz. 9.00

- G. nr 2 υsice

- G. Górki

 

G. Górki - G. nr 2 υsice    3 : 2  (25:18)(19:25)(25:22)(21:25)(15:10)

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. w Górkach.


oceń
3
1

Dru篡nowy tenis sto這wy - gimnazja

Zg這szenia do zawodów w dru篡nowym tenisie sto這wym.

Gimnazja.

gosp. - G. Olszanka, 01.03.2017r. godz. 9.00

   dziewcz皻a:

- G. Kornica

- G. Huszlew

- G. Olszanka– 2 zesp.

- G. Niemojki– 2 zesp.

 

   ch這pcy:

- G. Kornica– 2 zesp.

- G. Huszlew

- G. Olszanka– 2 zesp.

- G. Niemojki– 2 zesp

- G. Platerów - 2 zesp..

 

Klasyfikacja ko鎍owa mistrzostw powiatu:

Dziewcz皻a:

I  -  Olszanka I  - Cie郵uk Julia, Zuzula Julia

II  -  Niemojki I  -  Szymko Kamila, Chraniuk Zuzanna

III  -  Niemojki II  - Bieli雟ka Milena, Knapiuk Wiktoria, Pietrasiak Magdalena

IV  -  Kornica       - Teodorczuk Emila, Chwetczuk Joanna 

V – VI   - Olszanka II  - Krasuska Natalia, Kociubi雟ka Gabriela

V –VI  -  Huszlew  - Hornowska Ma貪orzata, Mironiuk Zuzanna

Ch這pcy:

   I  -  Niemojki I  - Norwa Kacper, Knapiuk Emil

   II  - Olszanka I  - Wierzejski Pawe, U豉siuk Jakub

   III  -  Olszanka II  Hryciuk Jakub, Michalak Albert

   IV  - Kornica  - Dunajsko Dawid, Geresz Micha, Rypina Filip

   V  -  VI  - Niemojki II – Chraniuk Przemys豉w, Cie郵uk Hubert

                -  Platerów II  - Pawluk Rafa, Chwedorczuk Emil

   VII  -  VIII  - Platerów I  - Lesiuk Maciej, Harasimiuk Kacper

                    - Huszlew    -  Kujko Dominik, Zazoniuk Krystian


oceń
7
4

pi趾a r璚zna - gimnazja

dziewcz皻a gimnazjum

 

15.11.2016r. - godz. 9.30 - gosp. G. Stara Kornica

- G. Huszlew

- G. nr 1 υsice

- G. nr 2 υsice

- G. Stara Kornica

 

G. Huszlew - G. nr 1 υsice              1 : 5

G. nr 2 υsice - G. Stara Kornica   10 : 0

G. Huszlew - G. nr 2 υsice              4 : 3

G. nr 1 υsice - G. Stara Kornica  14 : 3

G. Huszlew - G. Stara Kornica         7 : 3

 G. nr 1 υsiceG. nr 2 υsice       10 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G nr 1 υsice          6 pkt   29 : 6  

2. G. Huszlew               4 pkt   12 : 11

3. G. nr 2 υsice          2 pkt   15 : 14

4. G. Stara Kornica     0 pkt     6 : 31

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. nr 1 υsice

 

ch這pcy gimnazjum

 

- G. Huszlew

- G. nr 1 υsice

- G. nr 2 υsice

- G. Sarnaki

 

I turniej - 30.11.2016r. - godz.9.30  - gosp. G. Sarnaki

G. Huszlew - G. Sarnaki              0:19

G. nr 1 υsice - G. nr 2 υsice  15:6

G. nr 1 υsice - G. Huszlew        20:13

G. Sarnaki - G. nr 2 υsice         20:1

G. Huszlew - G. nr 2 υsice        12:6

G. Sarnaki - G. nr 1 υsice         16:10

 

II turniej -  14.12.2016  - godz.9.30  - gosp. G. nr 1 υsice

 

G. Huszlew - G. Sarnaki             5:15

G. nr 1 υsice - G. nr 2 υsice  18:8

G. nr 1 υsice - G. Huszlew       19:9

G. Sarnaki - G. nr 2 υsice        18:1

G. Huszlew - G. nr 2 υsice       10:10

G. Sarnaki - G. nr 1 υsice        16:9

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Sarnaki           12 pkt

2. G. nr 1 υsice       8 pkt

3. G. Huszlew            3 pkt

4. G. nr 2 υsice       1 pkt

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa豉 dru篡na G. Sarnaki.


oceń
11
2

mini pi趾a r璚zna - szko造 podstawowe

Mini pi趾a r璚zna dziewcz徠 i ch這pców.

 

17.11.2016 godz. 9.30 - gosp. SP Huszlew.

ch這pcy:

- SP Huszlew

- SP nr 1 υsice

- SP nr 2 υsice

- SP Sarnaki

 

SP nr 2 υsice – SP Sarnaki           2 – 4

SP nr 1 υsice – SP Huszlew          8 – 4

SP nr 2 υsice – SP nr 1 υsice     3 – 2

SP Sarnaki – SP Huszlew                7 – 2

SP nr 2 υsice  – SP Huszlew         3 – 3

SP Sarnaki – SP nr 1 υsice           7 – 4

 

Tabela ko鎍owa

  1. SP Sarnaki              6pkt              18 – 8
  2. SP υsice 2             3pkt                8 – 9
  3. SP υsice 1             2pkt              14 – 14
  4. SP Huszlew              1pkt                9 – 18

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki

 

dziewcz皻a:

- SP Huszlew

- SP nr 2 υsice

 

SP Huszlew – SP nr 2 υsice      3 – 4

 

Tabela

 

1) SP nr 2 υsice         2pkt          4   :    3

2) SP Huszlew                0pkt         3    :    4

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice

 


oceń
4
6

6 - ki pi趾arskie dziewcz徠 i ch這pc闚 gimnazjum

6 - ki pi趾arskie ch這pców gimnazjum

Gr. I - 17.10.2016, godz. 9.30

1. G. nr 1 υsice

2. G. Huszlew

3. G  Platerów

4. G Górki

 

G. Górki - G. Huszlew             2 : 1

G nr 1 υsice - G Platerów    0 : 0

G nr 1 υsice - G. Górki        3 : 0

G. Huszlew - G. Platerów       6 : 0

G. Górki - G. Platerów            0 : 0

G. nr 1 υsice - G. Huszlew   9 : 1

Tabela

1. G. nr 1 υsice  7 pkt,   12 : 1

2. G. Górki            4 pkt,    2 : 4

3. G. Huszlew       3 pkt     8 : 11

4. G. Platerów      2 pkt     0 : 6

 

Gr. II - 17.10.2016, godz. 9.30

1. G. nr 2 υsice

2. G. Kornica

3. G. Olszanka

4. G. Niemojki

 

G. n r 2 υsice - G.Olszanka 1 : 0
G. Niemojki - G. Kornica        1 : 4
G nr 2 υsice - G.Niemojki     2 : 2
G. Olszanka - G.Kornica         0 : 4
G nr 2 υsice - G Kornica       2 : 4
G. Olszanka - G. Niemojki       1 : 1
 
Tabela:
1. G. Kornica  -      9 pkt    12 : 3
2. G nr 2 υsice -  4 pkt      5 : 6
3. G. Niemojki -     2 pkt      4 : 7
4. G. Olszanka -     1 pkt     1 : 6  

 

Do fina逝 awansuj po dwie najlepsze dru篡ny z grup.

Fina: 26.10.2016, godz.9.30, G. nr 2 υsice

 

G. Górki - G. nr 1 υsice                  1 : 4

G. Stara Kornica - G. nr 2 υsice   3 : 0

G. nr 1 υsice - G. nr 2 υsice        2 : 0

G. Stara Kornica - G. Górki             6 : 0

G. Górki - G. nr 2 υsice                  0 : 1

G. Stara Kornica - G. nr 1 υsice   3 : 3

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Stara Kornica    7 pkt    12 : 3

2. G. nr 1 υsice           7 pkr      9 : 4

3. G. nr 2 υsice           3 pkt      1 : 5

3. G. Górki                     0 pkt      1 : 11

Awans do zawodów mi璠zypowiatowych - G. Stara Kornica

 

6 - ki pi趾arskie dziewcz徠 gimnazjum - fina

20.10.2016,godz. 9.30

G. nr 2 υsice

G. Platerów

G. Olszanka - gosp

G. Górki

G. Huszlew - rezygnacja

G. Kornica

 

G. Górki - G. nr 2 υsice        1 : 0

G. Kornica - G. Platerów        2 : 0

G. Olszanka ; G. Górki            0 : 1

G. nr 2 υsice - G. Kornica    0 : 2

G. Platerów - G. Olszanka      0 : 1

G. Górki - G. Kornica              2 : 2

G. nr 2 υsice - G. Platerów   2 : 1

G. Kornica - G. Olszanka        3 : 0

G. Górki - G. Platerów             3 : 0

G. nr 2 υsice - G. Olszanka   0 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Stara Kornica     10 pkt     9 : 2

2. G. Górki                     10 pkt    7 : 2

3. G. Olszanka                6 pkt    3 : 4

4. G. nr 2 υsice             3 pkt    2 : 6

5. G. Platerów                 0 pkt    1 : 8

Awans do zawodów mi璠zypowiatowych - G. Stara Kornica


oceń
1
2

mini pi趾a no積a ch這pc闚

6 - tki pi趾arskie - mini pi趾a no積a ch這pców

Gr. I   - 10.10.2016, godz. 9.30

1. SP nr 1 υsice - gosp

2. SP Huszlew

3. SP nr 2 υsice

4. SP Niemojki

5. SP Olszanka

SP Huszlew - SP Niemojki -  4:0
SP 2 υsice - SP 1 υsice - 1:3
SP Olszanka - SP Huszlew - 3:5
SP Niemojki - SP 2 υsice - 2:2
SP Olszanka - SP 1 υsice - 0:4
SP Huszlew - SP 2 υsice -   3-1
SP 1 υsice - SP Huszlew -   4:1
SP 1 υsice - SP Niemojki -  5:1
SP Niemojki - SP Olszanka - 2:2
SP 2 υsice - SP Olszanka - 4:1

Tabela:

1 SP 1 υsice - 12 pkt.
2 SP Huszlew   - 9 pkt.
3 SP 2 υsice  - 4 pkt.
4 SP Niemojki  - 2 pkt.
5 SP Olszanka - 1 pkt.

 

Gr. II   - 10.10.2016, godz. 9.30

1. SP Serpelice - gosp

2. SP Górki

3. SP Kornica

4. SP Platerów

5. SP Stare Szpaki

SP Górki - SP Platerów       3 : 1

SP Kornica - SP Szpaki       2 : 1

SP Górki SP Serpelice        1 : 2

SP Platerów - SP Kornica    1 : 4

SP Szpaki - SP Serpelice    3 : 2

SP Górki - SP Kornica          1 : 6

SP Platerów - SP Szpaki      2 : 1

SP Platerów - SP Serpelice 1 : 2

SP Górki - SP Szpaki            0 : 1

SP Kornica - SP Serpelice - 1 : 0

Tabela:

1. SP Kornica   12 pkt

2. SP Szpaki        6 pkt  bezpo鈔edni mecz 3: 2

3. SP Serpelice    6 pkt

4. SP Górki           3 pkt bezpo鈔edni mecz  3:1

5. SP Platerów      3 pkt

Zmiana terminu i miejsca zawodów w grupie II

18.10.2016, godz. 9.30, gosp. - SP Stara Kornica

Do fina逝 awansuj po dwie najlepsze dru篡ny z grup.

Fina: gospodarz - SP nr 1 υsice

Zmiana terminu fina逝 - 25.10.2016, godz. 9.30

Fina

SP Huszlew – SP Stara Kornica          5:1

SP Stare Szpaki – SP nr 1 υsice      1:6

SP Huszlew – SP nr 1 υsice               0:5

SP Stara Kornica – SP Stare Szpaki  3:0

SP Huszlew – SP Stare Szpaki            7:3

SP Stara Kornica – SP nr 1 υsice     1:3

 

Klasyfikacja ko鎍owa:

1. SP nr 1 υsice     9 pkt.    14 : 2

2. SP Huszlew            6 pkt.    12 : 9

3. SP Stara Kornica  3 pkt.      5 : 8

4. SP Stare Szpaki    0 pkt.      4 : 16

 

 Awans do zawodów mi璠zypowiatowych - SP nr 1 υsice.


oceń
5
1

Indywidualne Biegi Prze豉jowe

Komunikat ko鎍owy powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych.

Czuchów 27.09.2016

Szko造 Ponadgimnazjalne

dziewcz皻a

  1. Tarkowska Klaudia – LO nr 1 υsice
  2. Bazyluk Patrycja –LO nr 1 υsice

ch這pcy

  1. Kaniewski Filip – LO nr 1 υsice
  2. Siemieniuk Marek – LO nr 1 υsice
  3. Lewczuk Bartosz – LO nr 1 υsice
  4. Tarasiuk ㄆkasz – ZS nr 2 υsice
  5. Jod這wski Jan – ZS nr 2 υsice
  6. Sawczuk Adrian – ZS nr 2 υsice
  7. Hackiewicz Adrian – ZS nr 2 υsice
  8. Olizaruk Piotr – ZS nr 2 υsice
  9. Czerwi雟ki Krystian – ZS nr 2 υsice
  10. Ostapski Bart這miej – ZS nr 2 υsice

Do zawodów rejonowych kwalifikuje si po 8 najlepszych zawodniczek i zawodników z ka盥ego biegu.

Zawody rejonowe 6.10.2016 r. godz. 10,30 - Zalew Muchawka  - Siedlce


oceń
1
2

Indywidualne Biegi Prze豉jowe

Komunikat ko鎍owy powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych.

Czuchów 27.09.2016

Gimnazjum

dziewcz皻a

klasa I – rocznik 2003 i m這dsze

  1. Bobi雟ka Katarzyna – G Górki
  2. Dymowska Julia – G nr 1 υsice
  3. Iwaniuk Weronika – G nr 1 υsice
  4. S璠rowska Ligia – G nr 2 υsice
  5. Mironiuk Wernika – G Huszlew
  6. Horoszko Ewelina – G. Huszlew
  7. Ga貫cka Aleksandra – G nr 2 υsice
  8. G逝chowska Anna – G Huszlew
  9. Gasiuk Agata – G Kornica
  10. Jakimiuk Emilia – G Kornica
  11. Czarnocka Karolina – G nr 1 υsice
  12. Flis Kamila – G Kornica
  13. Sygnecka Oliwia – G Górki
  14. Piekarska Patrycja – G nr 2 υsice
  15. ζska Natalia – G Kornica
  16. Rak Wiktoria – G nr 1 υsice  
  17. Parafia鎍zuk Paulina – G Niemojki
  18. Wsailuk Sylwia – G Olszanka
  19. Piekarska Natalia – G Olszanka

klasa II – rocznik 2002

  1. Chwedoruk Julia – G Olszanka
  2. Walczuk Patrycja – G nr 2 υsice
  3. Markowska Patrycja – G Kornica
  4. Obzejta Gabriela – G nr 2 υsice
  5. Szpura Paulina – G Kornica
  6. Jó德iuk Edyta – G nr 1 υsice
  7. Zuzula Julia – G Olszanka
  8. Dzio豉k Weronika – G. Górki
  9. Chraniuk Zuzanna – G Niemojki
  10. Grabowska  Emilia – G Górki
  11. Kucewicz Aleksandra – G nr 2 υsice
  12. Stefaniuk Kamila – G. Olszanka
  13. Kluj Natalia – G nr 1 υsice
  14. Demianiuk Wiktoria – G nr 1 υsice

Klasa III – rocznik 2001

  1. Miko豉jczuk Wiktoria – G Huszlew
  2. Szynko Kamila – G Niemojki
  3. Ostojska Zuzanna – G nr 1 υsice
  4. Gez Zuzanna - G Huszlew
  5. Chwedoruk Aleksandra – G Olszanka
  6. Jó德iuk Weronika – G nr 2 υsice
  7. Miko豉jczuk Emilia – G Olszanka
  8. Denisiuk Natalia – G nr 2 υsice
  9. Jaroszewicz Karolina – G Olszanka

ch這pcy

klasa I –rocznik 2003 i m這dsi

  1. Janczuk Wiktor – G Huszlew
  2. Bobi雟ki Mateusz – G Górki
  3. Kiryluk Damian – G Kornica
  4. Jakimiuk Pawe – G Kornica
  5. Tomczuk Mateusz – G Górki
  6. Radziwonka Patryk – G Górki
  7. Sobieszczuk Grzegorz – G Huszlew
  8. Szupiluk Robert – G Górki
  9. Toczy雟ki Tomasz – G Kornica
  10. Stefaniuk Bartek – G Huszlew
  11. Rzewuski Dawid – G Olszanka

klasa II – rocznik 2002

  1. ζ嶔o Adam – G Huszlew
  2. Klimiuk Bartosz – G nr 2 υsice
  3. Grochowski Jakub – G nr 1 υsice
  4. Radzikowski Kacper – G Kornica
  5. Lipi雟ki Piotr – G Olszanka
  6. Krasuski Sebastian – G Olszanka
  7. Dunajko Dawid – G Kornica
  8. Wasiluk ㄆkasz – G nr 2 υsice
  9. Gasiuk Piotr – G Kornica
  10. Wielogórski Jakub – G Kornica
  11. Demianiuk Maciej – G Olszanka
  12. Zbro瞠k Kacper – G Olszanka

klasa III – rocznik 2001

  1. Chraszcz Cezary – G Kornica
  2. Ko幢uk Damian – G Kornica
  3. Szpura Rafa – G Kornica
  4. Guberski Grzegorz – G Kornica
  5. Tarasiuk Adam – G Górki
  6. Kondratiuk Hubert – G Kornica
  7. Balkiewicz Adrian- G. Górki
  8. Witoroszczuk Adrian – G Kornica
  9. Ma豉szuk Jakub – G nr 2 υsice
  10. We郾iuk Micha – G Kornica
  11. Norwa Kacper – G Niemojki
  12. Chraniuk Przemys豉w – G Niemojki
  13. Miko豉jczuk Kamil – G Górki
  14. Król Micha – G Olszanka
  15. Lipi雟ki Dominik – G Olszanka
  16. Grabowski Rados豉w – G Górki
  17. Omela鎍zuk Patryk – G nr 2 υsice

Do zawodów rejonowych kwalifikuje si po 8 najlepszych zawodniczek i zawodników z ka盥ego biegu.

Zawody rejonowe 6.10.2016 r. godz. 10,30 - Zalew Muchawka  - Siedlce


oceń
1
4

Indywidualne Biegi Prze豉jowe

Komunikat ko鎍owy powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych.

Czuchów 27.09.2016

Szko豉 podstawowa

dziewcz皻a

Klasa IV – rocznik 2006  i m這dsze

  1. Jakoniuk Sylwia – SP Serpelice
  2. Sawczuk Kinga – SP nr 2 υsice
  3. Sollich Zuzanna – SP nr 2 υsice4.
  4. Chomiuk Amelia – SP Kobylany
  5. Kasjaniuk Nina – SP nr 2 υsice
  6. Tymoszuk Amelia – SP Stara Kornica
  7. Kondraciuk Aleksandra – SP Serpelice
  8. Chraniuk Emilia – SP Niemojki
  9. Grochowska Gabriela – SP Serpelice
  10. Ilczuk Zuzanna – SP Stara Kornica
  11. Masalska Aleksandra – SP Huszlew
  12. Zienkiewicz Emilia – SP Huszlew
  13. Wakuli雟ka Oliwia – SP Górki
  14. Jaszczuk Weronika – SP Olszanka
  15. Staniszewska Emma – SP Stara Kornica
  16. K璚el Kaja – SP nr 2 υsice
  17. Walczy雟ka Katarzyna – SP Górki

Klasa V – rocznik 2005

  1. Chalimoniuk Zuzanna – SP nr 1 υsice
  2. Wielgórska Julia – SP Kobylany
  3. Skolimowska Aleksandra – SP nr 1 υsice
  4. Muder Gabriela – SP nr 1 υsice
  5. Borowska Karolina – SP Niemojki
  6. Kacprzak Magdalena – SP Górki
  7. Tomczuk Patrycja – SP Górki
  8. Hornowska Marta – SP nr 2 υsice
  9. Ma豉chwiejczyk Aleksandra – SP Huszlew
  10. Czarnocka Maja – SP Górki
  11. Podolec Zuzanna – SP nr 2 υsice
  12. ㄆbik Marta – SP Górki
  13. Nielipi雟ka Zuzanna – SP Serpelice
  14. Wo趾owicz Julia – SP Olszanka
  15. Stefaniuk Amelia – SP Olszanka
  16. Kasjaniuk Brygida – SP nr 1 υsice
  17. Ostapowicz Paulina – SP Serpelice
  18. Gaw這wska Oliwia – SP nr 2 υsice
  19. Sikorska Anastazja – SP Górki
  20. Hubica Wiktoria – SP Huszlew
  21. Sajna Dominika – SP Huszlew

Klasa VI – rocznik 2004

  1. Boruta Julia – SP nr 1 υsice
  2. Miro雟ka Magda – SP Stara Kornica
  3. 安iderska Oliwia - SP Stara Kornica
  4. Sawczuk Daria – SP nr 2 υsice
  5. Wiak Wiktoria – SP Górki
  6. Terlikowska Julia – SP nr 2 υsice
  7. Matejek Klaudia – SP Huszlew
  8. Mateuszuk Zuzanna – SP Górki
  9. Wawryniuk Weronika – SP Huszlew
  10. Szupiluk Magdalena – SP Górki
  11. Radzikowska Magdalena SP nr 2 υsice
  12. Malenik Sylwia – SP Huszlew
  13. Pietruszewska Kalina – SP nr 2 υsice
  14. Pop豉wska Kamila – SP nr 2 υsice
  15. Kry雟ka Klaudia – SP Stara Kornica
  16. Aleksandrowicz Emilia – SP Olszanka
  17. Olizaruk Kornelia – SP Górki

ch這pcy

Klasa IV – rocznik 2006 i m這dsi

  1. Kasjaniuk Kamil – SP nr 2 υsice
  2. Oleksiuk Patryk – SP nr 2 υsice
  3. Flis Mi這sz – SP Stara Kornica
  4. Chibowski Kacper – SP Niemojki
  5. Obiedzi雟ki Adam – SP nr 1 υsice
  6. Andrzejczuk Damian – SP Olszanka
  7. Zieli雟ki Maciej – SP Stara Kornica
  8. Leszczy雟ki Kacper – SP Kobylany
  9. Sawczuk Olaf – SP nr 1 υsice
  10. Sergiej Szymon – SP Kobylany
  11. Chmielnicki Mateusz – SZ nr 1 υsice
  12. Sergiej Mateusz – SP nr 1 υsice
  13. Niciporuk Aleksander – SP Huszlew
  14. Kubi雟ki Norbert – SP nr 2 υsice
  15. Tobota  Jan – SP Górki
  16. Wojnicz Maciej – SP Górki

Klasa V – rocznik 2005

  1. Daniluk Karol – SP Stara Kornica
  2. Andrzejczuk Daniel – SP Olszanka
  3. Prokopiuk Jakub – SP Huszlew
  4. Doma雟ki Karol – SP nr 2 υsice
  5. Tarasiuk Karol – SP Górki
  6. Ol璠zki Bart這miej – SP nr 1 υsice
  7. Rabuski Oskar – SP Niemojki
  8. Malinowski Aleksander – SP nr 1 υsice
  9. Orzepowski Patryk – SP Niemojki
  10. Janczuk Jakub – SP Huszlew
  11. Wojtczuk Jakub – SP Olszanka
  12. Miko豉jczuk Marcin – SP nr 1 υsice
  13. Kondraciuk Aleksander – SP nr 1 υsice
  14. Jakubiak Igor – Sp nr 1 υsice
  15. Wasiluk Piotr – SP Olszanka
  16. Lewczuk Jakub – SP Huszlew
  17. Sobczuk Kacper – SP Huszlew
  18. Wojtczuk Hubert – SP nr 2 υsice
  19. ㄆgowski Pawe – SP Niemojki
  20. Piotrowski Patryk – SP nr 2 υsice
  21. Miko豉jczuk Micha – SP nr 2 υsice
  22. Jó德iak Kacper – SP Kobylany
  23. Stefaniuk Damian – SP Olszanka
  24. Jakoniuk Miko豉j – SP Górki
  25. Kiryluk Igor – SP Stara Kornica
  26. Hryciuk Karol – SP Olszanka
  27. Adamiuk Marcel – SP Serpelice

Klasa VI – rocznik 2004

  1. Hodun Bar這miej – SP nr 2 υsice
  2. Szekszte陶o Norbert  - SP Serpelice
  3. Demianiuk Wojciech – SP nr 1 υsice
  4. Wo趾owi cz Maciej – SP Olszanka
  5. Garwoli雟ki Mateusz – SP Niemojki
  6. Iwaniuk Fabian – SP Niemojki
  7. Szymaniuk Kacper – SP nr 2 υsice
  8. Cz瘰tochowski Grzegorz – SP nr 1 υsce
  9. Ostapowicz Przemys豉w – SP Serpelice
  10. Walczuk Pawe – SP nr 2 υsice
  11. Adamiuk Mateusz – SP Serpelice
  12. Filipiuk ㄆkasz – SP Olszanka
  13. Denisiuk Pawe – SP Olszanka

Do zawodów rejonowych kwalifikuje si po 8 najlepszych zawodniczek i zawodników z ka盥ego biegu oprócz klasy IV.

Zawody rejonowe 6.10.2016 r. godz. 10,30 - Zalew Muchawka  - Siedlce


oceń
1
0

niedziela, 24 wrze郾ia 2017

Licznik odwiedzin:  73 347