Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 239 225 bloog闚 | losowy blog | inne blogi | zaloguj si | za堯 bloga
Kana ATOM Kana RSS

Halowe turnieje pi趾i no積ej dziewcz徠 i ch這pc闚

Halowe turnieje pi趾i no積ej o Puchar Starosty Powiatu υsickiego.

Szko造 podstawowe:

Dziewcz皻a

- SP Stara Kornica – gosp., 20.03.2017, godz. 9.00

- SP Górki

- SP Huszlew

- SP Kobylany - rezygnacja

- SP nr 2 υsice

 

SP Stara Kornica - SP nr 2 υsice   0 : 2

SP Huszlew - SP Górki                      0 : 3

SP Stara Kornica - SP Huszlew        3 : 0

SP nr 2 υsice - SP Górki                 1 : 3

SP Stara Kornica - SP Górki             2 : 2

SP nr 2 υsice - SP Huszlew             5 : 2

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP Górki                     7 pkt   8 : 3

2. SP nr 2 υsice          6 pkt   8 : 5

3. SP Stara Kornica     4 pkt   5 : 4

4. SP Huszlew               0 pkt   2 : 11

 

Ch這pcy:

- SP nr 1 υsice – gosp, 24.03.2017, godz. 9.00

- SP nr 1 υsice - II zespó

 -SP Górki

- SP Huszlew

- SP Niemojki

- SP nr 2 υsice

- SP Olszanka

- SP Stara Kornica

 

Grupa A
1. SP nr 1 w υsicach - zespó I
2. SP nr 2 w υsicach
3. SP Niemojki
4. SP Górki

 

SP nr 1 υsice-zesp. I - SP nr 2 υsice   1 : 0
SP Niemojki - SP Górki                             2 : 0
SP nr 1 υsice-zesp. I - SP Górki             4 : 0
SP nr 2 υsice - SP Niemojki                   3 : 0
SP nr 1 υsice-zesp. I - SP Niemojki       0 : 0
SP nr 2 υsice - SP Górki                         3 : 0
 
    Kolejno嗆 w grupie:
1. SP nr 1 υsice-zesp. I      7 pkt.  5 : 0
2. SP nr 2 υsice                   6 pkt  6 : 1
3. SP Niemojki                       4pkt   2 : 3
4. SP Górki                             0 pkt  0 : 9

 

Grupa B
1. SP nr 1 w υsicach zespó - II
2. SP Kornica
3. SP Huszlew
4. SP Olszanka

 

SP nr 1 υsice -zesp. II- SP Kornica       0 : 2

SP Huszlew - SP Olszanka                      0 : 1

SP nr 1 υsice-zesp II -  SP Olszanka    1 : 2

SP Kornica - SP Huszlew                         0 : 0

SP nr 1 υsice-zesp. II - SP Huszlew      0 : 1

SP Kornica - SP Olszanka                       1 : 0 

 

Kolejno嗆 w grupie: 
1. SP Kornica                       7 pkt   3 : 0
2. SP Olszanka                     6 pkt  3 : 2
3.SP Huszlew                       4 pkt   1 : 1
4.SP nr 1 υsice-zesp. II     0 pkt   1 : 5

 

Pó貨ina造

 

SP 1 υsice-zesp I - SP Olszanka    0 : 1

 

SP 2 υsice - SP Kornica                 5 : 0
 

 

Mecz o 3 miejsce

 

SP 1 υsice-zesp I - SP Kornica  8 : 2

 

 
Fina

 

SP Olszanka - SP 2 υsice  0 : 3
 

 

Kolejno嗆 ko鎍owa

 

1. SP nr2 w υsicach
2. SP w Olszance
3. SP nr 1 w υsicach-zespó I
4. SP w Starej Kornicy
5. SP w Huszlewie
6. SP w Niemojkach
7. SP nr 1 w υsicach zespó II
8. SP w Górkach

 

 

Gimnazja:

Dziewcz皻a:

- G. Olszanka – gosp.28.03.2017, godz. 9.00

- G. Górki

- G. Huszlew

- G. nr 2 υsice

- G. Stara Kornica

 

G. Stara Kornica - G. Górki              0 : 1

G. Huszlew - G. Olszanka                 1 : 2

G. nr 2 υsice - G. Stara Kornica    2 : 1

G. Górki - G. Huszlew                       5 : 0

G. Olszanka- G. nr 2 υsice             1 : 0

G. Stara Kornica - G. Huszlew         0 : 1

G. Górki - G. Olszanka                      0 : 0

G. Huszlew - G. nr 2 υsice              0 : 2

G. Stara Kornica - G. Olszanka       0 : 0

G. Górki - G. nr 2 υsice                   0 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Górki                    8pkt      6 : 0

2. G. Olszanka             8pkt     3 : 1

3. G. nr 2 υsice          7pkt     4 : 2

4. G. Huszlew               3pkt     2 : 9

5. G. Stara Kornica     1 pkt    1 : 4

 

Ch這pcy:

- G. nr 1 υsice – gosp.05.04.2017. godz. 9.00

- G. Górki

- G. Huszlew

- G. Niemojki

- G. nr 2 υsice

- G. Olszanka

- G. Platerów

- G. Stara Kornica

 

Gr. A                                                       Gr. B

  1. G. Górki                                            1. G. nr 2 υsice
  2. G. Olszanka                                       2. G. Niemojki
  3. G. Platerów                                       3. G. Kornica
  4. G. Huszlew                                        4. G. nr 1 υsice

Rozegrane mecze:

 

G. Górki - G. Olszanka               0 : 1

 

G. nr 2 υsice - G. Niemojki     1 : 0

 

G. Platerów - G. Huszlew          1 : 2

 

G. Kornica - G. nr 1 υsice       0 : 1

 

G. Górki - G. Platerów               1 : 0

 

G. nr 2 υsice - G. Kornica        0 : 5

 

G. Olszanka - G. Huszlew          0 : 2

 

G. Niemojki - G. nr 1 υsice      0 : 1

 

G. Górki - G. Huszlew                 0 : 0

 

G. nr 2 υsice - G. nr 1 υsice  0 : 0

 

G. Olszanka - G. Platerów         1 : 0

 

G. Niemojki - G. Kornica            0 : 2

 

Kolejno嗆 w grupach:

Gr. A                                                                   Gr. B

  1. G. Huszlew    7pkt      4 : 1                       1. G. nr 1 υsice       7pkt     2 : 0
  2. G. Olszanka    6pkt    2 : 2                        2. G. Kornica            6pkt     7 : 1
  3. G. Górki         4pkt     1 : 1                        3. G. nr 2 υsice       4pkt     1 : 5
  4. G. Platerów    0pkt    1 : 4                         4. G. Niemojki          0pkt     0 : 4

Pó貨ina造:

G. nr 1 υsice - G. Olszanka   2 : 0

G. Huszlew - G. Kornica          1 : 2

 

O V miejsce             G. Górki - G. nr 2 υsice       0 : 1

O III miejsce              G. Olszanka - G. Huszlew     1 : 0

O I miejsce               G. Kornica - G. nr 1 υsice   5 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

  1. G. Kornica
  2. G. nr 1 υsice  
  3. G. Olszanka
  4. G. Huszlew   
  5. G. nr 2 υsice
  6. G. Górki
  7. G. Platerów
  8. G. Niemojki

 


oceń
2
2

Mini siatk闚ka dziewcz徠 i ch這pc闚 - szko造 podstawowe

gosp. - SP Górki, 09.03.2017r., godz. 9.30

dziewcz皻a
- SP Górki

- SP nr 2 υsice

 Sp Górki - Sp nr 2 υsice    0 - 2  (22: 25) (17: 25)

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice

 

ch這pcy

- SP Górki

- SP nr 2 υsice

SP Górki - SP nr 2 υsice    0 - 2   (23:25) (11:25)

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice


oceń
0
0

Dru篡nowy tenis sto這wy - szko造 podstawowe

dziewcz皻a:- gosp. - SP Olszanka -  31.01.2017, godz. 9.30

- SP Huszlew

- SP Olszanka – 2 zesp.

- SP Niemojki – 2 zesp.- rezygnacja z udzia逝

- SP Hadynów – 2 zesp.

- SP Kobylany - 2 zesp.

 

ch這pcy:- gosp. - SP Olszanka -  01.02.2017, godz. 9.30

- SP Kornica – 2 zesp.- rezygnacja z udzia逝

- SP Huszlew - - rezygnacja z udzia逝

- SP Olszanka – 2 zesp

- SP nr 2 υsice - - rezygnacja z udzia逝

- SP Niemojki – 2 zesp- - rezygnacja z udzia逝

- SP Hadynów – 2 zesp.

- SP Kobylany - 2 zesp.

 

Wyniki mistrzostw powiatu w dru篡nowym tenisie sto這wym szkó podstawowych:

Dziewcz皻a:

  1. SP Hadynów I- ㄆkaszuk Ewa, Stefaniuk Daria, Rozwadowska Dominika
  2. SP Kobylany I – Wielgórska Julia, Sergiej Dominika
  3. SP Hadynów II–Michaluk Julia, 妃ieciuch Klaudia, Wereszczy雟ka Julia
  4. SP Olszanka I – Lewicka Paulina, Aleksandrowicz Emilia
  5. SP Kobylany II – Jó德iak Weronika, Szoplik Weronika
  6. SP Olszanka II – Stefaniuk Amelia, Stefaniuk Aleksandra
  7. SP Huszlew – Matejek Klaudia, Wawryniuk Weronika, Ma豉chwiejczyk Aleksandra

Ch這pcy:

  1. SP Olszanka I – Postrzygacz Cezary, Stefaniuk Artur
  2. SP Hadynów II – Nitichoruk Maciej, Poddaniec Krystian, Trochimiuk Jakub
  3. SP Olszanka II – Filipiuk ㄆkasz, Wojtczuk Jakub
  4. SP Kobylany II – Leszczy雟ki Kacper, Malenik Maciej
  5. SP Kobylany I – Jó德iak Kacper, Teodorczuk Ignacy
  6. SP Hadynów I – Krasuski Konrad, Mikiciuk Bart這miej

Do zawodów rejonowych awansuj po 2 najlepsze zespo造:

dziewcz皻a: SP Hadynów i SP Kobylany

ch這pcy: SP Olszanka i SP SP Hadynów


oceń
1
0

Siatk闚ka - gimnazja

Siatkówka dziewcz徠 

gosp. G. Stara Kornica, 08.02.2017r., godz. 9.00

termin zawodów: 03.03.2017, godz. 9.00

- G Stara Kornica I

- G Stara Kornica II

- G. nr 2 υsice

- G. Górki

 

G. Stara Kornica I - G. Stara Kornica II    2 - 0   (25:16)(25:22)

G. Górki - G. Stara Kornica I                     1 - 2   (16:25)(25:16)(13:15)

G. nr 2 υsice - G Stara Kornica II            2 - 0  (25:10)(25:4)

G. Górki - G. nr 2 υsice                            1 - 2  (14:25)(25:17)(8:15)

G Stara Kornica II - G. Górki                      0 -2  (20:25)(16:25)

G. nr 2 υsice - G. Stara Kornica I            2 - 0  (25:15)(25:17)

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. nr 2 υsice          6pkt     6 - 1
2. G. Stara Kornica I     5pkt      4 - 3
3. G. Górki                      4pkt     4 - 4

4. G Stara Kornica II      3pkt     0 - 6

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa豉 dru篡na G. nr 2 υsice.

 

Siatkówka ch這pców

gosp. - G. nr 2 υsice , 07.03.2017r., godz. 9.00

- G. nr 2 υsice

- G. Górki

 

G. Górki - G. nr 2 υsice    3 : 2  (25:18)(19:25)(25:22)(21:25)(15:10)

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. w Górkach.


oceń
3
1

Dru篡nowy tenis sto這wy - gimnazja

Zg這szenia do zawodów w dru篡nowym tenisie sto這wym.

Gimnazja.

gosp. - G. Olszanka, 01.03.2017r. godz. 9.00

   dziewcz皻a:

- G. Kornica

- G. Huszlew

- G. Olszanka– 2 zesp.

- G. Niemojki– 2 zesp.

 

   ch這pcy:

- G. Kornica– 2 zesp.

- G. Huszlew

- G. Olszanka– 2 zesp.

- G. Niemojki– 2 zesp

- G. Platerów - 2 zesp..

 

Klasyfikacja ko鎍owa mistrzostw powiatu:

Dziewcz皻a:

I  -  Olszanka I  - Cie郵uk Julia, Zuzula Julia

II  -  Niemojki I  -  Szymko Kamila, Chraniuk Zuzanna

III  -  Niemojki II  - Bieli雟ka Milena, Knapiuk Wiktoria, Pietrasiak Magdalena

IV  -  Kornica       - Teodorczuk Emila, Chwetczuk Joanna 

V – VI   - Olszanka II  - Krasuska Natalia, Kociubi雟ka Gabriela

V –VI  -  Huszlew  - Hornowska Ma貪orzata, Mironiuk Zuzanna

Ch這pcy:

   I  -  Niemojki I  - Norwa Kacper, Knapiuk Emil

   II  - Olszanka I  - Wierzejski Pawe, U豉siuk Jakub

   III  -  Olszanka II  Hryciuk Jakub, Michalak Albert

   IV  - Kornica  - Dunajsko Dawid, Geresz Micha, Rypina Filip

   V  -  VI  - Niemojki II – Chraniuk Przemys豉w, Cie郵uk Hubert

                -  Platerów II  - Pawluk Rafa, Chwedorczuk Emil

   VII  -  VIII  - Platerów I  - Lesiuk Maciej, Harasimiuk Kacper

                    - Huszlew    -  Kujko Dominik, Zazoniuk Krystian


oceń
7
4

pi趾a r璚zna - gimnazja

dziewcz皻a gimnazjum

 

15.11.2016r. - godz. 9.30 - gosp. G. Stara Kornica

- G. Huszlew

- G. nr 1 υsice

- G. nr 2 υsice

- G. Stara Kornica

 

G. Huszlew - G. nr 1 υsice              1 : 5

G. nr 2 υsice - G. Stara Kornica   10 : 0

G. Huszlew - G. nr 2 υsice              4 : 3

G. nr 1 υsice - G. Stara Kornica  14 : 3

G. Huszlew - G. Stara Kornica         7 : 3

 G. nr 1 υsiceG. nr 2 υsice       10 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G nr 1 υsice          6 pkt   29 : 6  

2. G. Huszlew               4 pkt   12 : 11

3. G. nr 2 υsice          2 pkt   15 : 14

4. G. Stara Kornica     0 pkt     6 : 31

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. nr 1 υsice

 

ch這pcy gimnazjum

 

- G. Huszlew

- G. nr 1 υsice

- G. nr 2 υsice

- G. Sarnaki

 

I turniej - 30.11.2016r. - godz.9.30  - gosp. G. Sarnaki

G. Huszlew - G. Sarnaki              0:19

G. nr 1 υsice - G. nr 2 υsice  15:6

G. nr 1 υsice - G. Huszlew        20:13

G. Sarnaki - G. nr 2 υsice         20:1

G. Huszlew - G. nr 2 υsice        12:6

G. Sarnaki - G. nr 1 υsice         16:10

 

II turniej -  14.12.2016  - godz.9.30  - gosp. G. nr 1 υsice

 

G. Huszlew - G. Sarnaki             5:15

G. nr 1 υsice - G. nr 2 υsice  18:8

G. nr 1 υsice - G. Huszlew       19:9

G. Sarnaki - G. nr 2 υsice        18:1

G. Huszlew - G. nr 2 υsice       10:10

G. Sarnaki - G. nr 1 υsice        16:9

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Sarnaki           12 pkt

2. G. nr 1 υsice       8 pkt

3. G. Huszlew            3 pkt

4. G. nr 2 υsice       1 pkt

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa豉 dru篡na G. Sarnaki.


oceń
11
2

mini pi趾a r璚zna - szko造 podstawowe

Mini pi趾a r璚zna dziewcz徠 i ch這pców.

 

17.11.2016 godz. 9.30 - gosp. SP Huszlew.

ch這pcy:

- SP Huszlew

- SP nr 1 υsice

- SP nr 2 υsice

- SP Sarnaki

 

SP nr 2 υsice – SP Sarnaki           2 – 4

SP nr 1 υsice – SP Huszlew          8 – 4

SP nr 2 υsice – SP nr 1 υsice     3 – 2

SP Sarnaki – SP Huszlew                7 – 2

SP nr 2 υsice  – SP Huszlew         3 – 3

SP Sarnaki – SP nr 1 υsice           7 – 4

 

Tabela ko鎍owa

  1. SP Sarnaki              6pkt              18 – 8
  2. SP υsice 2             3pkt                8 – 9
  3. SP υsice 1             2pkt              14 – 14
  4. SP Huszlew              1pkt                9 – 18

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki

 

dziewcz皻a:

- SP Huszlew

- SP nr 2 υsice

 

SP Huszlew – SP nr 2 υsice      3 – 4

 

Tabela

 

1) SP nr 2 υsice         2pkt          4   :    3

2) SP Huszlew                0pkt         3    :    4

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice

 


oceń
4
6

6 - ki pi趾arskie dziewcz徠 i ch這pc闚 gimnazjum

6 - ki pi趾arskie ch這pców gimnazjum

Gr. I - 17.10.2016, godz. 9.30

1. G. nr 1 υsice

2. G. Huszlew

3. G  Platerów

4. G Górki

 

G. Górki - G. Huszlew             2 : 1

G nr 1 υsice - G Platerów    0 : 0

G nr 1 υsice - G. Górki        3 : 0

G. Huszlew - G. Platerów       6 : 0

G. Górki - G. Platerów            0 : 0

G. nr 1 υsice - G. Huszlew   9 : 1

Tabela

1. G. nr 1 υsice  7 pkt,   12 : 1

2. G. Górki            4 pkt,    2 : 4

3. G. Huszlew       3 pkt     8 : 11

4. G. Platerów      2 pkt     0 : 6

 

Gr. II - 17.10.2016, godz. 9.30

1. G. nr 2 υsice

2. G. Kornica

3. G. Olszanka

4. G. Niemojki

 

G. n r 2 υsice - G.Olszanka 1 : 0
G. Niemojki - G. Kornica        1 : 4
G nr 2 υsice - G.Niemojki     2 : 2
G. Olszanka - G.Kornica         0 : 4
G nr 2 υsice - G Kornica       2 : 4
G. Olszanka - G. Niemojki       1 : 1
 
Tabela:
1. G. Kornica  -      9 pkt    12 : 3
2. G nr 2 υsice -  4 pkt      5 : 6
3. G. Niemojki -     2 pkt      4 : 7
4. G. Olszanka -     1 pkt     1 : 6  

 

Do fina逝 awansuj po dwie najlepsze dru篡ny z grup.

Fina: 26.10.2016, godz.9.30, G. nr 2 υsice

 

G. Górki - G. nr 1 υsice                  1 : 4

G. Stara Kornica - G. nr 2 υsice   3 : 0

G. nr 1 υsice - G. nr 2 υsice        2 : 0

G. Stara Kornica - G. Górki             6 : 0

G. Górki - G. nr 2 υsice                  0 : 1

G. Stara Kornica - G. nr 1 υsice   3 : 3

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Stara Kornica    7 pkt    12 : 3

2. G. nr 1 υsice           7 pkr      9 : 4

3. G. nr 2 υsice           3 pkt      1 : 5

3. G. Górki                     0 pkt      1 : 11

Awans do zawodów mi璠zypowiatowych - G. Stara Kornica

 

6 - ki pi趾arskie dziewcz徠 gimnazjum - fina

20.10.2016,godz. 9.30

G. nr 2 υsice

G. Platerów

G. Olszanka - gosp

G. Górki

G. Huszlew - rezygnacja

G. Kornica

 

G. Górki - G. nr 2 υsice        1 : 0

G. Kornica - G. Platerów        2 : 0

G. Olszanka ; G. Górki            0 : 1

G. nr 2 υsice - G. Kornica    0 : 2

G. Platerów - G. Olszanka      0 : 1

G. Górki - G. Kornica              2 : 2

G. nr 2 υsice - G. Platerów   2 : 1

G. Kornica - G. Olszanka        3 : 0

G. Górki - G. Platerów             3 : 0

G. nr 2 υsice - G. Olszanka   0 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Stara Kornica     10 pkt     9 : 2

2. G. Górki                     10 pkt    7 : 2

3. G. Olszanka                6 pkt    3 : 4

4. G. nr 2 υsice             3 pkt    2 : 6

5. G. Platerów                 0 pkt    1 : 8

Awans do zawodów mi璠zypowiatowych - G. Stara Kornica


oceń
1
2

mini pi趾a no積a ch這pc闚

6 - tki pi趾arskie - mini pi趾a no積a ch這pców

Gr. I   - 10.10.2016, godz. 9.30

1. SP nr 1 υsice - gosp

2. SP Huszlew

3. SP nr 2 υsice

4. SP Niemojki

5. SP Olszanka

SP Huszlew - SP Niemojki -  4:0
SP 2 υsice - SP 1 υsice - 1:3
SP Olszanka - SP Huszlew - 3:5
SP Niemojki - SP 2 υsice - 2:2
SP Olszanka - SP 1 υsice - 0:4
SP Huszlew - SP 2 υsice -   3-1
SP 1 υsice - SP Huszlew -   4:1
SP 1 υsice - SP Niemojki -  5:1
SP Niemojki - SP Olszanka - 2:2
SP 2 υsice - SP Olszanka - 4:1

Tabela:

1 SP 1 υsice - 12 pkt.
2 SP Huszlew   - 9 pkt.
3 SP 2 υsice  - 4 pkt.
4 SP Niemojki  - 2 pkt.
5 SP Olszanka - 1 pkt.

 

Gr. II   - 10.10.2016, godz. 9.30

1. SP Serpelice - gosp

2. SP Górki

3. SP Kornica

4. SP Platerów

5. SP Stare Szpaki

SP Górki - SP Platerów       3 : 1

SP Kornica - SP Szpaki       2 : 1

SP Górki SP Serpelice        1 : 2

SP Platerów - SP Kornica    1 : 4

SP Szpaki - SP Serpelice    3 : 2

SP Górki - SP Kornica          1 : 6

SP Platerów - SP Szpaki      2 : 1

SP Platerów - SP Serpelice 1 : 2

SP Górki - SP Szpaki            0 : 1

SP Kornica - SP Serpelice - 1 : 0

Tabela:

1. SP Kornica   12 pkt

2. SP Szpaki        6 pkt  bezpo鈔edni mecz 3: 2

3. SP Serpelice    6 pkt

4. SP Górki           3 pkt bezpo鈔edni mecz  3:1

5. SP Platerów      3 pkt

Zmiana terminu i miejsca zawodów w grupie II

18.10.2016, godz. 9.30, gosp. - SP Stara Kornica

Do fina逝 awansuj po dwie najlepsze dru篡ny z grup.

Fina: gospodarz - SP nr 1 υsice

Zmiana terminu fina逝 - 25.10.2016, godz. 9.30

Fina

SP Huszlew – SP Stara Kornica          5:1

SP Stare Szpaki – SP nr 1 υsice      1:6

SP Huszlew – SP nr 1 υsice               0:5

SP Stara Kornica – SP Stare Szpaki  3:0

SP Huszlew – SP Stare Szpaki            7:3

SP Stara Kornica – SP nr 1 υsice     1:3

 

Klasyfikacja ko鎍owa:

1. SP nr 1 υsice     9 pkt.    14 : 2

2. SP Huszlew            6 pkt.    12 : 9

3. SP Stara Kornica  3 pkt.      5 : 8

4. SP Stare Szpaki    0 pkt.      4 : 16

 

 Awans do zawodów mi璠zypowiatowych - SP nr 1 υsice.


oceń
5
1

Indywidualne Biegi Prze豉jowe

Komunikat ko鎍owy powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych.

Czuchów 27.09.2016

Szko造 Ponadgimnazjalne

dziewcz皻a

  1. Tarkowska Klaudia – LO nr 1 υsice
  2. Bazyluk Patrycja –LO nr 1 υsice

ch這pcy

  1. Kaniewski Filip – LO nr 1 υsice
  2. Siemieniuk Marek – LO nr 1 υsice
  3. Lewczuk Bartosz – LO nr 1 υsice
  4. Tarasiuk ㄆkasz – ZS nr 2 υsice
  5. Jod這wski Jan – ZS nr 2 υsice
  6. Sawczuk Adrian – ZS nr 2 υsice
  7. Hackiewicz Adrian – ZS nr 2 υsice
  8. Olizaruk Piotr – ZS nr 2 υsice
  9. Czerwi雟ki Krystian – ZS nr 2 υsice
  10. Ostapski Bart這miej – ZS nr 2 υsice

Do zawodów rejonowych kwalifikuje si po 8 najlepszych zawodniczek i zawodników z ka盥ego biegu.

Zawody rejonowe 6.10.2016 r. godz. 10,30 - Zalew Muchawka  - Siedlce


oceń
1
2

Indywidualne Biegi Prze豉jowe

Komunikat ko鎍owy powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych.

Czuchów 27.09.2016

Gimnazjum

dziewcz皻a

klasa I – rocznik 2003 i m這dsze

  1. Bobi雟ka Katarzyna – G Górki
  2. Dymowska Julia – G nr 1 υsice
  3. Iwaniuk Weronika – G nr 1 υsice
  4. S璠rowska Ligia – G nr 2 υsice
  5. Mironiuk Wernika – G Huszlew
  6. Horoszko Ewelina – G. Huszlew
  7. Ga貫cka Aleksandra – G nr 2 υsice
  8. G逝chowska Anna – G Huszlew
  9. Gasiuk Agata – G Kornica
  10. Jakimiuk Emilia – G Kornica
  11. Czarnocka Karolina – G nr 1 υsice
  12. Flis Kamila – G Kornica
  13. Sygnecka Oliwia – G Górki
  14. Piekarska Patrycja – G nr 2 υsice
  15. ζska Natalia – G Kornica
  16. Rak Wiktoria – G nr 1 υsice  
  17. Parafia鎍zuk Paulina – G Niemojki
  18. Wsailuk Sylwia – G Olszanka
  19. Piekarska Natalia – G Olszanka

klasa II – rocznik 2002

  1. Chwedoruk Julia – G Olszanka
  2. Walczuk Patrycja – G nr 2 υsice
  3. Markowska Patrycja – G Kornica
  4. Obzejta Gabriela – G nr 2 υsice
  5. Szpura Paulina – G Kornica
  6. Jó德iuk Edyta – G nr 1 υsice
  7. Zuzula Julia – G Olszanka
  8. Dzio豉k Weronika – G. Górki
  9. Chraniuk Zuzanna – G Niemojki
  10. Grabowska  Emilia – G Górki
  11. Kucewicz Aleksandra – G nr 2 υsice
  12. Stefaniuk Kamila – G. Olszanka
  13. Kluj Natalia – G nr 1 υsice
  14. Demianiuk Wiktoria – G nr 1 υsice

Klasa III – rocznik 2001

  1. Miko豉jczuk Wiktoria – G Huszlew
  2. Szynko Kamila – G Niemojki
  3. Ostojska Zuzanna – G nr 1 υsice
  4. Gez Zuzanna - G Huszlew
  5. Chwedoruk Aleksandra – G Olszanka
  6. Jó德iuk Weronika – G nr 2 υsice
  7. Miko豉jczuk Emilia – G Olszanka
  8. Denisiuk Natalia – G nr 2 υsice
  9. Jaroszewicz Karolina – G Olszanka

ch這pcy

klasa I –rocznik 2003 i m這dsi

  1. Janczuk Wiktor – G Huszlew
  2. Bobi雟ki Mateusz – G Górki
  3. Kiryluk Damian – G Kornica
  4. Jakimiuk Pawe – G Kornica
  5. Tomczuk Mateusz – G Górki
  6. Radziwonka Patryk – G Górki
  7. Sobieszczuk Grzegorz – G Huszlew
  8. Szupiluk Robert – G Górki
  9. Toczy雟ki Tomasz – G Kornica
  10. Stefaniuk Bartek – G Huszlew
  11. Rzewuski Dawid – G Olszanka

klasa II – rocznik 2002

  1. ζ嶔o Adam – G Huszlew
  2. Klimiuk Bartosz – G nr 2 υsice
  3. Grochowski Jakub – G nr 1 υsice
  4. Radzikowski Kacper – G Kornica
  5. Lipi雟ki Piotr – G Olszanka
  6. Krasuski Sebastian – G Olszanka
  7. Dunajko Dawid – G Kornica
  8. Wasiluk ㄆkasz – G nr 2 υsice
  9. Gasiuk Piotr – G Kornica
  10. Wielogórski Jakub – G Kornica
  11. Demianiuk Maciej – G Olszanka
  12. Zbro瞠k Kacper – G Olszanka

klasa III – rocznik 2001

  1. Chraszcz Cezary – G Kornica
  2. Ko幢uk Damian – G Kornica
  3. Szpura Rafa – G Kornica
  4. Guberski Grzegorz – G Kornica
  5. Tarasiuk Adam – G Górki
  6. Kondratiuk Hubert – G Kornica
  7. Balkiewicz Adrian- G. Górki
  8. Witoroszczuk Adrian – G Kornica
  9. Ma豉szuk Jakub – G nr 2 υsice
  10. We郾iuk Micha – G Kornica
  11. Norwa Kacper – G Niemojki
  12. Chraniuk Przemys豉w – G Niemojki
  13. Miko豉jczuk Kamil – G Górki
  14. Król Micha – G Olszanka
  15. Lipi雟ki Dominik – G Olszanka
  16. Grabowski Rados豉w – G Górki
  17. Omela鎍zuk Patryk – G nr 2 υsice

Do zawodów rejonowych kwalifikuje si po 8 najlepszych zawodniczek i zawodników z ka盥ego biegu.

Zawody rejonowe 6.10.2016 r. godz. 10,30 - Zalew Muchawka  - Siedlce


oceń
1
2

Indywidualne Biegi Prze豉jowe

Komunikat ko鎍owy powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych.

Czuchów 27.09.2016

Szko豉 podstawowa

dziewcz皻a

Klasa IV – rocznik 2006  i m這dsze

  1. Jakoniuk Sylwia – SP Serpelice
  2. Sawczuk Kinga – SP nr 2 υsice
  3. Sollich Zuzanna – SP nr 2 υsice4.
  4. Chomiuk Amelia – SP Kobylany
  5. Kasjaniuk Nina – SP nr 2 υsice
  6. Tymoszuk Amelia – SP Stara Kornica
  7. Kondraciuk Aleksandra – SP Serpelice
  8. Chraniuk Emilia – SP Niemojki
  9. Grochowska Gabriela – SP Serpelice
  10. Ilczuk Zuzanna – SP Stara Kornica
  11. Masalska Aleksandra – SP Huszlew
  12. Zienkiewicz Emilia – SP Huszlew
  13. Wakuli雟ka Oliwia – SP Górki
  14. Jaszczuk Weronika – SP Olszanka
  15. Staniszewska Emma – SP Stara Kornica
  16. K璚el Kaja – SP nr 2 υsice
  17. Walczy雟ka Katarzyna – SP Górki

Klasa V – rocznik 2005

  1. Chalimoniuk Zuzanna – SP nr 1 υsice
  2. Wielgórska Julia – SP Kobylany
  3. Skolimowska Aleksandra – SP nr 1 υsice
  4. Muder Gabriela – SP nr 1 υsice
  5. Borowska Karolina – SP Niemojki
  6. Kacprzak Magdalena – SP Górki
  7. Tomczuk Patrycja – SP Górki
  8. Hornowska Marta – SP nr 2 υsice
  9. Ma豉chwiejczyk Aleksandra – SP Huszlew
  10. Czarnocka Maja – SP Górki
  11. Podolec Zuzanna – SP nr 2 υsice
  12. ㄆbik Marta – SP Górki
  13. Nielipi雟ka Zuzanna – SP Serpelice
  14. Wo趾owicz Julia – SP Olszanka
  15. Stefaniuk Amelia – SP Olszanka
  16. Kasjaniuk Brygida – SP nr 1 υsice
  17. Ostapowicz Paulina – SP Serpelice
  18. Gaw這wska Oliwia – SP nr 2 υsice
  19. Sikorska Anastazja – SP Górki
  20. Hubica Wiktoria – SP Huszlew
  21. Sajna Dominika – SP Huszlew

Klasa VI – rocznik 2004

  1. Boruta Julia – SP nr 1 υsice
  2. Miro雟ka Magda – SP Stara Kornica
  3. 安iderska Oliwia - SP Stara Kornica
  4. Sawczuk Daria – SP nr 2 υsice
  5. Wiak Wiktoria – SP Górki
  6. Terlikowska Julia – SP nr 2 υsice
  7. Matejek Klaudia – SP Huszlew
  8. Mateuszuk Zuzanna – SP Górki
  9. Wawryniuk Weronika – SP Huszlew
  10. Szupiluk Magdalena – SP Górki
  11. Radzikowska Magdalena SP nr 2 υsice
  12. Malenik Sylwia – SP Huszlew
  13. Pietruszewska Kalina – SP nr 2 υsice
  14. Pop豉wska Kamila – SP nr 2 υsice
  15. Kry雟ka Klaudia – SP Stara Kornica
  16. Aleksandrowicz Emilia – SP Olszanka
  17. Olizaruk Kornelia – SP Górki

ch這pcy

Klasa IV – rocznik 2006 i m這dsi

  1. Kasjaniuk Kamil – SP nr 2 υsice
  2. Oleksiuk Patryk – SP nr 2 υsice
  3. Flis Mi這sz – SP Stara Kornica
  4. Chibowski Kacper – SP Niemojki
  5. Obiedzi雟ki Adam – SP nr 1 υsice
  6. Andrzejczuk Damian – SP Olszanka
  7. Zieli雟ki Maciej – SP Stara Kornica
  8. Leszczy雟ki Kacper – SP Kobylany
  9. Sawczuk Olaf – SP nr 1 υsice
  10. Sergiej Szymon – SP Kobylany
  11. Chmielnicki Mateusz – SZ nr 1 υsice
  12. Sergiej Mateusz – SP nr 1 υsice
  13. Niciporuk Aleksander – SP Huszlew
  14. Kubi雟ki Norbert – SP nr 2 υsice
  15. Tobota  Jan – SP Górki
  16. Wojnicz Maciej – SP Górki

Klasa V – rocznik 2005

  1. Daniluk Karol – SP Stara Kornica
  2. Andrzejczuk Daniel – SP Olszanka
  3. Prokopiuk Jakub – SP Huszlew
  4. Doma雟ki Karol – SP nr 2 υsice
  5. Tarasiuk Karol – SP Górki
  6. Ol璠zki Bart這miej – SP nr 1 υsice
  7. Rabuski Oskar – SP Niemojki
  8. Malinowski Aleksander – SP nr 1 υsice
  9. Orzepowski Patryk – SP Niemojki
  10. Janczuk Jakub – SP Huszlew
  11. Wojtczuk Jakub – SP Olszanka
  12. Miko豉jczuk Marcin – SP nr 1 υsice
  13. Kondraciuk Aleksander – SP nr 1 υsice
  14. Jakubiak Igor – Sp nr 1 υsice
  15. Wasiluk Piotr – SP Olszanka
  16. Lewczuk Jakub – SP Huszlew
  17. Sobczuk Kacper – SP Huszlew
  18. Wojtczuk Hubert – SP nr 2 υsice
  19. ㄆgowski Pawe – SP Niemojki
  20. Piotrowski Patryk – SP nr 2 υsice
  21. Miko豉jczuk Micha – SP nr 2 υsice
  22. Jó德iak Kacper – SP Kobylany
  23. Stefaniuk Damian – SP Olszanka
  24. Jakoniuk Miko豉j – SP Górki
  25. Kiryluk Igor – SP Stara Kornica
  26. Hryciuk Karol – SP Olszanka
  27. Adamiuk Marcel – SP Serpelice

Klasa VI – rocznik 2004

  1. Hodun Bar這miej – SP nr 2 υsice
  2. Szekszte陶o Norbert  - SP Serpelice
  3. Demianiuk Wojciech – SP nr 1 υsice
  4. Wo趾owi cz Maciej – SP Olszanka
  5. Garwoli雟ki Mateusz – SP Niemojki
  6. Iwaniuk Fabian – SP Niemojki
  7. Szymaniuk Kacper – SP nr 2 υsice
  8. Cz瘰tochowski Grzegorz – SP nr 1 υsce
  9. Ostapowicz Przemys豉w – SP Serpelice
  10. Walczuk Pawe – SP nr 2 υsice
  11. Adamiuk Mateusz – SP Serpelice
  12. Filipiuk ㄆkasz – SP Olszanka
  13. Denisiuk Pawe – SP Olszanka

Do zawodów rejonowych kwalifikuje si po 8 najlepszych zawodniczek i zawodników z ka盥ego biegu oprócz klasy IV.

Zawody rejonowe 6.10.2016 r. godz. 10,30 - Zalew Muchawka  - Siedlce


oceń
1
0

mini pi趾a no積a dziewcz徠

6-tki pi趾arskie - mini pi趾a no積a dziewcz徠

SP nr 2 υsice, 07.10.2016, godz. 9.30

 

SP Górki - SP2 υsice                     2:2

SP Serpelice - SP Stara Kornica    0:1

SP Kobylany - SP Górki                    0:1

SP2 υsice - SP Serpelice              1:0

SP Stara Kornica - SP Kobylany     0:1

SP Górki - SP Serpelice                   8:0

SP2 υsice - SP Stara Kornica       3:0

SP Serpelice - SP Kobylany             0:2

SP Górki - SP Stara Kornica            2:1

SP Kobylany- SP 2 υsice                0:3

 Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP Górki             10 pkt   13 - 3

2. SP nr 2 υsice    10 pkt     9 - 2

3. SP Kobylany         6 pkt     3 - 4

4. SP Stara Kornica 3 pkt     2 - 6

5. SP Sepelice          0 pkt     0 - 12

 Awans do zawodów mi璠zypowiatowych - SP Górki

 


oceń
1
1

Zg這szenia do zawod闚

WA烤E!!!

OBOWI╴EK !!! rejestracji szkó i uczniów do zawodów na wszystkich szczeblach poprzez System Rejestracji Szkó ( SRS ). Brak takiego zg這szenia spowoduje, 瞠 reprezentacja szko造, która nie b璠zie takowego posiada豉 nie b璠zie uwzgl璠niona w klasyfikacji zawodów

 

Uwaga !!!!! W roku szkolnym 2016/2017 szko造, które zamierzaj przyst徙i do wspó透awodnictwa sportowego zobowi您ane s do 15.09.2016 roku zg這si ch耩 uczestnictwa w zawodach wchodz帷ych w sk豉d Kalendarza Imprez SZS poprzez specjaln stron internetow: srs.szs.pl  Po zalogowaniu si na ni przez nauczyciela, który koordynuje starty szko造 w zawodach wspó透awodnictwa zaznacza on wszystkie dyscypliny w których zamierza wystartowa szko豉. Nast瘼nie w terminie podanym w terminarzu szczegó這wym wpisuje dane reprezentantów szko造 i przed zawodami generuje zg這szenie szko造 do konkretnej dyscypliny i etapu rozgrywek. To zg這szenie obowi您kowo po podpisaniu przez dyrektora szko造 przywozi na rozgrywki. Program Systemu Rejestracji Szkó jest intuicyjny i zapami皻uje dane uczniów, dane szko造 i nauczycieli, tak, 瞠 u豉twione jest wygenerowanie nast瘼nych zg這sze.

 

Uwaga!!!! zg這szenie dyscyplin sportowych obowi您uje ju od szczebla gminnego. 

 

INSTRUKCJA  OBSΣGI - SYTEMU SRS-pobierz

 

 


oceń
1
0

Halowy turniej pi趾i no積ej ch這pc闚 szk馧 podstawowych

Komunikat ko鎍owy halowego turnieju pi趾i no積ej ch這pców szkó podstawowych o Puchar Starosty Powiatu υsickiego

 

Wyniki meczów:

SP Szydówka - SP Huszlew          0 : 4

SP nr 1 υsice - SP nr 2 υsice    4 : 1

SP Szydówka - SP nr 1 υsice     0 : 8

SP Huszlew - SP nr 2 υsice         3 : 3

SP Szydówka - SP nr 2 υsice     0 : 4

SP Huszlew - SP nr 1 υsice         0 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP nr 1 υsice     9 pkt   14 : 1

2. SP Huszlew          4 pkt    7 : 5

3. SP nr 2 υsice      4 pkt    8 : 7

4. SP Szydówka       0 pkt    0 : 16


oceń
2
0

dru篡nowy tenis sto這wy - gimnazjum

Olszanka 03.03.2016 godz. 9.30

 

Dziewcz皻a

  1. G. Olszanka I     - awans do zawodów

  2. G. Olszanka II       mi璠zypowiatowych

  3. G. Niemojki I

  4. G. Niemojki II

Ch這pcy

  1. G. Kornica I        - awans do zawodów

  2. G. Niemojki I        mi璠zypowiatowych

  3. G. Olszanka II

  4. G. Kornica II

  5. G. Olszanka I

  6. G. Niemojki II

 


oceń
11
1

dru篡nowy tenis sto這wy - szko造 podstawowe

Olszanka 01.03.2016  godz. 9.30

 

dziewcz皻a:

  1. SP Hadynów II    - awans do zawodów
  2. SP Hadynów I      mi璠zypowiatowych
  3. SP Olszanka I
  4. SP Kobylany I
  5. SP Kobylany II
  6. SP Olszanka II

ch這pcy:

  1. SP Olszanka I      -  awans do zawodów
  2. SP Olszanka II        mi璠zypowiatowych
  3. SP Kobylany I
  4. SP Hadynów
  5. SP Kobylany II

 

 


oceń
2
3

pi趾a siatkowa ch這pc闚 gimnazjum

G. Górki - 03.03.2016 godz.9.30

G. υsice nr 2

G. Górki

G. Huszlew - rezygnacja

 

G. Górki - G. nr 2 υsice   2 : 0  (25:17) (25: 18) 


oceń
4
2

mini siatk闚ka dziewcz徠 i ch這pc闚 - szko造 podstawowe

Górki 03.03.2016 godz. 9.30

dziewcz皻a:

SP Górki - SP nr 2 υsice    2 :  1  (14:25) (25:19) (17:15)

 

ch這pcy:

SP Górki - SP nr 2 υsice   0  :  2   (24:26) (17:25)


oceń
1
4

pi趾a siatkowa dziewcz徠 gimnazjum

 

Komunikat ko鎍owy mistrzostw powiatu w siatkówce dziewcz徠

Kornica 25.02.2016.

 

G. Kornica I – G. Kornica II       2 : 0 (21:8)(21:10)

 G. υsice 2 – G. Górki             2 : 0 (21:9)(22:20)

 G. Niemojki – G. Kornica II      2 : 0 (21:7)(21:8) 

 G. υsice 2 – G. Kornica II       2 : 0 (21:4)(21:7)

 G. Kornica I – G. Niemojki        2 : 0 (21:19)(21:13)  

 G. Kornica I – G. Górki             2 : 0 (21:13)(21:16)

 G. Górki – G. Niemojki              2 : 0 (21:18)(21:10)          

 G. Górki – G. Kornica II            2 : 0 (21:11)(21:10)

 G. υsice 2 – G. Niemojki         2 : 0 (21:13)(21:11)

 G. υsice 2 – G. Kornica I         2 : 1 (27:29)(25:16)(15:10)     

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. υsice nr 2 – awans do zawodów regionalnych

2. G.Kornica I

3. G. Górki 

4. G.Niemojki          

5. G.Kornica II


oceń
3
3

poniedzia貫k, 24 kwietnia 2017

Licznik odwiedzin:  70 211