Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 205 718 bloog闚 | losowy blog | inne blogi | zaloguj si | za堯 bloga
Kana ATOM Kana RSS

mini pi趾a no積a dziewcz徠

6-tki pi趾arskie - mini pi趾a no積a dziewcz徠

SP nr 2 υsice, 07.10.2016, godz. 9.30


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy IBP

Komunikat ko鎍owy powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych.

Czuchów 27.09.2016

 

Szko豉 podstawowa

dziewcz皻a

Klasa IV – rocznik 2006  i m這dsze

  1. Jakoniuk Sylwia – SP Serpelice
  2. Sawczuk Kinga – SP nr 2 υsice
  3. Sollich Zuzanna – SP nr 2 υsice4.
  4. Chomiuk Amelia – SP Kobylany
  5. Kasjaniuk Nina – SP nr 2 υsice
  6. Tymoszuk Amelia – SP Stara Kornica
  7. Kondraciuk Aleksandra – SP Serpelice
  8. Chraniuk Emilia – SP Niemojki
  9. Grochowska Gabriela – SP Serpelice
  10. Ilczuk Zuzanna – SP Stara Kornica
  11. Masalska Aleksandra – SP Huszlew
  12. Zienkiewicz Emilia – SP Huszlew
  13. Wakuli雟ka Oliwia – SP Górki
  14. Jaszczuk Weronika – SP Olszanka
  15. Staniszewska Emma – SP Stara Kornica
  16. K璚el Kaja – SP nr 2 υsice
  17. Walczy雟ka Katarzyna – SP Górki

Klasa V – rocznik 2005

  1. Chalimoniuk Zuzanna – SP nr 1 υsice
  2. Wielgórska Julia – SP Kobylany
  3. Skolimowska Aleksandra – SP nr 1 υsice
  4. Muder Gabriela – SP nr 1 υsice
  5. Borowska Karolina – SP Niemojki
  6. Kacprzak Magdalena – SP Górki
  7. Tomczuk Patrycja – SP Górki
  8. Hornowska Marta – SP nr 2 υsice
  9. Ma豉chwiejczyk Aleksandra – SP Huszlew
  10. Czarnocka Maja – SP Górki
  11. Podolec Zuzanna – SP nr 2 υsice
  12. ㄆbik Marta – SP Górki
  13. Nielipi雟ka Zuzanna – SP Serpelice
  14. Wo趾owicz Julia – SP Olszanka
  15. Stefaniuk Amelia – SP Olszanka
  16. Kasjaniuk Brygida – SP nr 1 υsice
  17. Ostapowicz Paulina – SP Serpelice
  18. Gaw這wska Oliwia – SP nr 2 υsice
  19. Sikorska Anastazja – SP Górki
  20. Hubica Wiktoria – SP Huszlew
  21. Sajna Dominika – SP Huszlew

Klasa VI – rocznik 2004

  1. Boruta Julia – SP nr 1 υsice
  2. Miro雟ka Magda – SP Stara Kornica
  3. 安iderska Oliwia - SP Stara Kornica
  4. Sawczuk Daria – SP nr 2 υsice
  5. Wiak Wiktoria – SP Górki
  6. Terlikowska Julia – SP nr 2 υsice
  7. Matejek Klaudia – SP Huszlew
  8. Mateuszuk Zuzanna – SP Górki
  9. Wawryniuk Weronika – SP Huszlew
  10. Szupiluk Magdalena – SP Górki
  11. Radzikowska Magdalena SP nr 2 υsice
  12. Malenik Sylwia – SP Huszlew
  13. Pietruszewska Kalina – SP nr 2 υsice
  14. Pop豉wska Kamila – SP nr 2 υsice
  15. Kry雟ka Klaudia – SP Stara Kornica
  16. Aleksandrowicz Emilia – SP Olszanka
  17. Olizaruk Kornelia – SP Górki

ch這pcy

Klasa IV – rocznik 2006 i m這dsi

  1. Kasjaniuk Kamil – SP nr 2 υsice
  2. Oleksiuk Patryk – SP nr 2 υsice
  3. Flis Mi這sz – SP Stara Kornica
  4. Chibowski Kacper – SP Niemojki
  5. Obiedzi雟ki Adam – SP nr 1 υsice
  6. Andrzejczuk Damian – SP Olszanka
  7. Zieli雟ki Maciej – SP Stara Kornica
  8. Leszczy雟ki Kacper – SP Kobylany
  9. Sawczuk Olaf – SP nr 1 υsice
  10. Sergiej Szymon – SP Kobylany
  11. Chmielnicki Mateusz – SZ nr 1 υsice
  12. Sergiej Mateusz – SP nr 1 υsice
  13. Niciporuk Aleksander – SP Huszlew
  14. Kubi雟ki Norbert – SP nr 2 υsice
  15. Tobota  Jan – SP Górki
  16. Wojnicz Maciej – SP Górki

Klasa V – rocznik 2005

  1. Daniluk Karol – SP Stara Kornica
  2. Andrzejczuk Daniel – SP Olszanka
  3. Prokopiuk Jakub – SP Huszlew
  4. Doma雟ki Karol – SP nr 2 υsice
  5. Tarasiuk Karol – SP Górki
  6. Ol璠zki Bart這miej – SP nr 1 υsice
  7. Rabuski Oskar – SP Niemojki
  8. Malinowski Aleksander – SP nr 1 υsice
  9. Orzepowski Patryk – SP Niemojki
  10. Janczuk Jakub – SP Huszlew
  11. Wojtczuk Jakub – SP Olszanka
  12. Miko豉jczuk Marcin – SP nr 1 υsice
  13. Kondraciuk Aleksander – SP nr 1 υsice
  14. Jakubiak Igor – Sp nr 1 υsice
  15. Wasiluk Piotr – SP Olszanka
  16. Lewczuk Jakub – SP Huszlew
  17. Sobczuk Kacper – SP Huszlew
  18. Wojtczuk Hubert – SP nr 2 υsice
  19. ㄆgowski Pawe – SP Niemojki
  20. Piotrowski Patryk – SP nr 2 υsice
  21. Miko豉jczuk Micha – SP nr 2 υsice
  22. Jó德iak Kacper – SP Kobylany
  23. Stefaniuk Damian – SP Olszanka
  24. Jakoniuk Miko豉j – SP Górki
  25. Kiryluk Igor – SP Stara Kornica
  26. Hryciuk Karol – SP Olszanka
  27. Adamiuk Marcel – SP Serpelice

Klasa VI – rocznik 2004

  1. Hodun Bar這miej – SP nr 2 υsice
  2. Szekszte陶o Norbert  - SP Serpelice
  3. Demianiuk Wojciech – SP nr 1 υsice
  4. Wo趾owi cz Maciej – SP Olszanka
  5. Garwoli雟ki Mateusz – SP Niemojki
  6. Iwaniuk Fabian – SP Niemojki
  7. Szymaniuk Kacper – SP nr 2 υsice
  8. Cz瘰tochowski Grzegorz – SP nr 1 υsce
  9. Ostapowicz Przemys豉w – SP Serpelice
  10. Walczuk Pawe – SP nr 2 υsice
  11. Adamiuk Mateusz – SP Serpelice
  12. Filipiuk ㄆkasz – SP Olszanka
  13. Denisiuk Pawe – SP Olszanka

Gimnazjum

dziewcz皻a

klasa I – rocznik 2003 i m這dsze

  1. Bobi雟ka Katarzyna – G Górki
  2. Dymowska Julia – G nr 1 υsice
  3. Iwaniuk Weronika – G nr 1 υsice
  4. S璠rowska Ligia – G nr 2 υsice
  5. Mironiuk Wernika – G Huszlew
  6. Horoszko Ewelina – G. Huszlew
  7. Ga貫cka Aleksandra – G nr 2 υsice
  8. G逝chowska Anna – G Huszlew
  9. Gasiuk Agata – G Kornica
  10. Jakimiuk Emilia – G Kornica
  11. Czarnocka Karolina – G nr 1 υsice
  12. Flis Kamila – G Kornica
  13. Sygnecka Oliwia – G Górki
  14. Piekarska Patrycja – G nr 2 υsice
  15. ζska Natalia – G Kornica
  16. Rak Wiktoria – G nr 1 υsice  
  17. Parafia鎍zuk Paulina – G Niemojki
  18. Wsailuk Sylwia – G Olszanka
  19. Piekarska Natalia – G Olszanka

klasa II – rocznik 2002

  1. Chwedoruk Julia – G Olszanka
  2. Walczuk Patrycja – G nr 2 υsice
  3. Markowska Patrycja – G Kornica
  4. Obzejta Gabriela – G nr 2 υsice
  5. Szpura Paulina – G Kornica
  6. Jó德iuk Edyta – G nr 1 υsice
  7. Zuzula Julia – G Olszanka
  8. Dzio豉k Weronika – G. Górki
  9. Chraniuk Zuzanna – G Niemojki
  10. Grabowska  Emilia – G Górki
  11. Kucewicz Aleksandra – G nr 2 υsice
  12. Stefaniuk Kamila – G. Olszanka
  13. Kluj Natalia – G nr 1 υsice
  14. Demianiuk Wiktoria – G nr 1 υsice

Klasa III – rocznik 2001

  1. Miko豉jczuk Wiktoria – G Huszlew
  2. Szynko Kamila – G Niemojki
  3. Ostojska Zuzanna – G nr 1 υsice
  4. Gez Zuzanna - G Huszlew
  5. Chwedoruk Aleksandra – G Olszanka
  6. Jó德iuk Weronika – G nr 2 υsice
  7. Miko豉jczuk Emilia – G Olszanka
  8. Denisiuk Natalia – G nr 2 υsice
  9. Jaroszewicz Karolina – G Olszanka

ch這pcy

klasa I –rocznik 2003 i m這dsi

  1. Janczuk Wiktor – G Huszlew
  2. Bobi雟ki Mateusz – G Górki
  3. Kiryluk Damian – G Kornica
  4. Jakimiuk Pawe – G Kornica
  5. Tomczuk Mateusz – G Górki
  6. Radziwonka Patryk – G Górki
  7. Sobieszczuk Grzegorz – G Huszlew
  8. Szupiluk Robert – G Górki
  9. Toczy雟ki Tomasz – G Kornica
  10. Stefaniuk Bartek – G Huszlew
  11. Rzewuski Dawid – G Olszanka

klasa II – rocznik 2002

  1. ζ嶔o Adam – G Huszlew
  2. Klimiuk Bartosz – G nr 2 υsice
  3. Grochowski Jakub – G nr 1 υsice
  4. Radzikowski Kacper – G Kornica
  5. Lipi雟ki Piotr – G Olszanka
  6. Krasuski Sebastian – G Olszanka
  7. Dunajko Dawid – G Kornica
  8. Wasiluk ㄆkasz – G nr 2 υsice
  9. Gasiuk Piotr – G Kornica
  10. Wielogórski Jakub – G Kornica
  11. Demianiuk Maciej – G Olszanka
  12. Zbro瞠k Kacper – G Olszanka

klasa III – rocznik 2001

  1. Chraszcz Cezary – G Kornica
  2. Ko幢uk Damian – G Kornica
  3. Szpura Rafa – G Kornica
  4. Guberski Grzegorz – G Kornica
  5. Tarasiuk Adam – G Górki
  6. Kondratiuk Hubert – G Kornica
  7. Balkiewicz Adrian
  8. Witoroszczuk Adrian – G Kornica
  9. Ma豉szuk Jakub – G nr 2 υsice
  10. We郾iuk Micha – G Kornica
  11. Norwa Kacper – G Niemojki
  12. Chraniuk Przemys豉w – G Niemojki
  13. Miko豉jczuk Kamil – G Górki
  14. Król Micha – G Olszanka
  15. Lipi雟ki Dominik – G Olszanka
  16. Grabowski Rados豉w – G Górki
  17. Omela鎍zuk Patryk – G nr 2 υsice

Szko造 Ponadgimnazjalne

dziewcz皻a

  1. Tarkowska Klaudia – LO nr 1 υsice
  2. Bazyluk Patrycja –LO nr 1 υsice

ch這pcy

  1. Kaniewski Filip – LO nr 1 υsice
  2. Siemieniuk Marek – LO nr 1 υsice
  3. Lewczuk Bartosz – LO nr 1 υsice
  4. Tarasiuk ㄆkasz – ZS nr 2 υsice
  5. Jod這wski Jan – ZS nr 2 υsice
  6. Sawczuk Adrian – ZS nr 2 υsice
  7. Hackiewicz Adrian – ZS nr 2 υsice
  8. Olizaruk Piotr – ZS nr 2 υsice
  9. Czerwi雟ki Krystian – ZS nr 2 υsice
  10. Ostapski Bart這miej – ZS nr 2 υsice

Do zawodów rejonowych kwalifikuje si po 8 najlepszych zawodniczek i zawodników z ka盥ego biegu oprócz klasy IV szko造 podstawowej.

Zawody rejonowe 6.10.2016 r. godz. 10,30 - Zalew Muchawka  - Siedlce


oceń
0
0

komunikat organizacyjny - Stafetowe Biegi Prze豉jowe

Szko造 Podstawowe, Gimnazja, Szko造 Ponadgimnazjalne

Czuchów, 04.10.2016r., godz. 10.00

Szko造 przywo膨 na zawody w豉sne pa貫czki sztafetowe.


oceń
0
0

Zg這szenia do zawod闚

Zg這szenia do zawodów powiatu 這sickiego do dnia 19.09.2016 r. - szko造 podstawowe i gimnazja
Szko造 zg這szenia przesy豉j  do ΠZS ( na pi鄉ie) ale tak瞠 musz si zarejestrowa w systemie SRS

 

WA烤E!!!

OBOWI╴EK !!! rejestracji szkó i uczniów do zawodów na wszystkich szczeblach poprzez System Rejestracji Szkó ( SRS ). Brak takiego zg這szenia spowoduje, 瞠 reprezentacja szko造, która nie b璠zie takowego posiada豉 nie b璠zie uwzgl璠niona w klasyfikacji zawodów

 

Uwaga !!!!! W roku szkolnym 2016/2017 szko造, które zamierzaj przyst徙i do wspó透awodnictwa sportowego zobowi您ane s do 15.09.2016 roku zg這si ch耩 uczestnictwa w zawodach wchodz帷ych w sk豉d Kalendarza Imprez SZS poprzez specjaln stron internetow: srs.szs.pl  Po zalogowaniu si na ni przez nauczyciela, który koordynuje starty szko造 w zawodach wspó透awodnictwa zaznacza on wszystkie dyscypliny w których zamierza wystartowa szko豉. Nast瘼nie w terminie podanym w terminarzu szczegó這wym wpisuje dane reprezentantów szko造 i przed zawodami generuje zg這szenie szko造 do konkretnej dyscypliny i etapu rozgrywek. To zg這szenie obowi您kowo po podpisaniu przez dyrektora szko造 przywozi na rozgrywki. Program Systemu Rejestracji Szkó jest intuicyjny i zapami皻uje dane uczniów, dane szko造 i nauczycieli, tak, 瞠 u豉twione jest wygenerowanie nast瘼nych zg這sze.

 

Uwaga!!!! zg這szenie dyscyplin sportowych obowi您uje ju od szczebla gminnego. 

 

INSTRUKCJA  OBSΣGI - SYTEMU SRS-pobierz

 

 


oceń
0
0

Halowy turniej pi趾i no積ej ch這pc闚 szk馧 podstawowych

Komunikat ko鎍owy halowego turnieju pi趾i no積ej ch這pców szkó podstawowych o Puchar Starosty Powiatu υsickiego

 

Wyniki meczów:

SP Szydówka - SP Huszlew          0 : 4

SP nr 1 υsice - SP nr 2 υsice    4 : 1

SP Szydówka - SP nr 1 υsice     0 : 8

SP Huszlew - SP nr 2 υsice         3 : 3

SP Szydówka - SP nr 2 υsice     0 : 4

SP Huszlew - SP nr 1 υsice         0 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP nr 1 υsice     9 pkt   14 : 1

2. SP Huszlew          4 pkt    7 : 5

3. SP nr 2 υsice      4 pkt    8 : 7

4. SP Szydówka       0 pkt    0 : 16


oceń
1
0

dru篡nowy tenis sto這wy - gimnazjum

Olszanka 03.03.2016 godz. 9.30

 

Dziewcz皻a

  1. G. Olszanka I     - awans do zawodów

  2. G. Olszanka II       mi璠zypowiatowych

  3. G. Niemojki I

  4. G. Niemojki II

Ch這pcy

  1. G. Kornica I        - awans do zawodów

  2. G. Niemojki I        mi璠zypowiatowych

  3. G. Olszanka II

  4. G. Kornica II

  5. G. Olszanka I

  6. G. Niemojki II

 


oceń
10
1

dru篡nowy tenis sto這wy - szko造 podstawowe

Olszanka 01.03.2016  godz. 9.30

 

dziewcz皻a:

  1. SP Hadynów II    - awans do zawodów
  2. SP Hadynów I      mi璠zypowiatowych
  3. SP Olszanka I
  4. SP Kobylany I
  5. SP Kobylany II
  6. SP Olszanka II

ch這pcy:

  1. SP Olszanka I      -  awans do zawodów
  2. SP Olszanka II        mi璠zypowiatowych
  3. SP Kobylany I
  4. SP Hadynów
  5. SP Kobylany II

 

 


oceń
1
3

pi趾a siatkowa ch這pc闚 gimnazjum

G. Górki - 03.03.2016 godz.9.30

G. υsice nr 2

G. Górki

G. Huszlew - rezygnacja

 

G. Górki - G. nr 2 υsice   2 : 0  (25:17) (25: 18) 


oceń
3
2

mini siatk闚ka dziewcz徠 i ch這pc闚 - szko造 podstawowe

Górki 03.03.2016 godz. 9.30

dziewcz皻a:

SP Górki - SP nr 2 υsice    2 :  1  (14:25) (25:19) (17:15)

 

ch這pcy:

SP Górki - SP nr 2 υsice   0  :  2   (24:26) (17:25)


oceń
0
3

pi趾a siatkowa dziewcz徠 gimnazjum

 

Komunikat ko鎍owy mistrzostw powiatu w siatkówce dziewcz徠

Kornica 25.02.2016.

 

G. Kornica I – G. Kornica II       2 : 0 (21:8)(21:10)

 G. υsice 2 – G. Górki             2 : 0 (21:9)(22:20)

 G. Niemojki – G. Kornica II      2 : 0 (21:7)(21:8) 

 G. υsice 2 – G. Kornica II       2 : 0 (21:4)(21:7)

 G. Kornica I – G. Niemojki        2 : 0 (21:19)(21:13)  

 G. Kornica I – G. Górki             2 : 0 (21:13)(21:16)

 G. Górki – G. Niemojki              2 : 0 (21:18)(21:10)          

 G. Górki – G. Kornica II            2 : 0 (21:11)(21:10)

 G. υsice 2 – G. Niemojki         2 : 0 (21:13)(21:11)

 G. υsice 2 – G. Kornica I         2 : 1 (27:29)(25:16)(15:10)     

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. υsice nr 2 – awans do zawodów regionalnych

2. G.Kornica I

3. G. Górki 

4. G.Niemojki          

5. G.Kornica II


oceń
2
3

pi趾a r璚zna gimnazjum

Komunikat ko鎍owy

pi趾i r璚znej gimnazjum

Dziewcz皻a - 23.11.2015, godz. 9. 30

Gr. I

G. Kornica - gosp

G. Sarnaki

G. Górki

 

G. Kornica - G. Górki       9 : 0

G. Sarnaki - G. Górki     16 : 8

G. Kornica - G. Sarnaki  15 : 8

Tabela:

1. G.Kornica    4 pkt   24 : 8

2. G.Sarnaki    2 pkt   24 : 23

3. G. Górki       0 pkt    8 : 25

 

Gr. II

G. υsice nr 1 - gosp

G. υsice nr 2

G. NIemojki - rezygnacja z udzia逝

 

 υsice nr 1 - υsice nr 2    19 : 13

 

Do fina逝 powiatowego awansowa造 po dwa zespo造 z grup eliminacyjnych

 Fina - 02.12.2015, godz. 9.30, gosp. - G. υsice nr 1

Zmiana terminu: 16.12.2015 godz. 9.30

 

Fina:

G. υsice nr 1 - υsice nr 2     23 : 4

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. υsice nr 1 

                                                                                                                     

Ch這pcy - 25.11.2015, godz. 9. 30

Gr.  I 

G.. Sarnaki - gosp

G. Górki

G. Kornica

 

G.Sarnaki - G. Kornica   14 : 4

G. Górki - G. Kornica      11 : 7

G. Sarnaki - G. Górki      15 : 9

Tabela

1. G. Sarnaki   4 pkt   29 : 13

2. G. Górki       2 pkt  20 : 22

3. G. Kornica   0 pkt  11 : 25

 

Gr. II

G. υsice nr 1 - gosp

G. Huszlew

G. υsice nr 2

G. Niemojki - rezygnacja z udzia逝

 

G. υsice nr 1 - G. υsice nr 2    24:12

G. υsice nr 2 - G. Huszlew        12:28

G. υsice nr 1 - G. Huszlew         23:27

Tabela ko鎍owa:

1) G. Huszlew        4   55-35

2) G. υsice nr 1    2   47-39

3) G. υsice nr 2    0   24-52

 

Do fina逝 powiatowego awansowa造 po dwa zespo造 z grup eliminacyjnych

Fina - 17.12.2015, godz. 9.00, gosp. - G. υsice nr 1

G. nr 1 υsice - G. Sarnaki     11:12
G. Górki - G. Huszlew              9:17
G. nr 1 υsice - G. Górki          17:6
G. Huszlew - G. Sarnaki         12:15
G. Sarnaki - G. Górki                 7:7
G. υsice - G. Huszlew           19:17

Tabela ko鎍owa:

1) G. Sarnaki           5   34-30
2) G. nr 1 υsice     4   47-35
3) G. Huszlew         2   46-43
4) G. Górki              1   22-41

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. Sarnaki.


oceń
14
3

mini pi趾a r璚zna - szko造 podstawowe

Fina powiatowy mini pi趾i r璚znej

Sarnaki 20.11.2015 godz. 9. 30

 

dziewcz皻a:

SP Sarnaki - gosp

SP υsice nr 2

 

SP Sarnaki - SP υsice nr 2      7 : 1

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki.

 

ch這pcy:

SP Sarnaki  - gosp

SP υsice nr 1

SP υsice nr 2

 

SP Sarnaki - SP υsice nr 1           8 : 4

SP υsice nr 1 - SP υsice nr 2     5 : 4

S Sarnaki - SP υsice nr 2             8 : 4

 

1. SP Sarnaki          4 pkt      16 : 8

2. SP υsice nr 1     2 pkt      9 : 12

3. SP υsice nr 2      0 pkt     8 : 13

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki.


oceń
16
2

indywidualne biegi prze豉jowe

 

Komunikat ko鎍owy

Powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych

Czuchów. 29.09.2015

 

Szko豉 podstawowa

 

Dziewcz皻a

rocznik 2005

  1. Klop Katarzyna - SP Rusków
  2. Wielgórska Julia - SP Kobylany
  3. Tomczuk Aleksandra - SP Rusków
  4. Chalimoniuk Zuzanna - SP 1 υsice
  5. Sollich Emilia - SP Rusków
  6. Chromi雟ka Sara - SP Rusków
  7. Iwaniuk Karolina - SP Rusków
  8. Zawadka Daria - SP Rusków
  9. Gasiuk Barbara - SP Kobylany
  10. Gumienniczuk Natalia - SP Sarnaki
  11. Czarnocka Maja - SP Górki
  12. Sergiej Dominika - SP Kobylany
  13. Wyrzykowska And瞠lika - SP Kornica
  14. Golwiej Oliwia - SP Sarnaki
  15. ㄆbik Marta - SP Górki
  16. Tomczuk Patrycja - SP Górki
  17. Seku豉 Patrycja - SP Stare Szpaki
  18. Nielipi雟ka Zuzanna - SP Serpelice
  19. Muder Gabriela - SP 1 υsice
  20. Kasjaniuk Brygida - SP 1 υsice
  21. Wo趾owicz Julia - SP Olszanka
  22. Sikorska Anastazja - SP Górki
  23. Bartoszuk Gabriela - SP Górki
  24. Kacprzak Magda - SP Górki
  25. Korniluk Natalia - SP Górki
  26. ζwreniuk Natalia - SP Górki
  27. Ostapowicz Paulina - SP Serpelice
  28. Cze篡k Monika - SP Serpelice
  29. Chraniuk Emilia - SP Niemojki
  30. Dziwi雟ka Kornelia - SP Sarnaki

rocznik 2004

  1. Szewczuk Wiktoria – SP 1 υsice
  2. Boruta Julia – SP 1 υsice
  3. Wiak Wiktoria – SP Górki
  4. Zieniewicz Anielka – SP Rusków
  5. Flis Kamila – SP Kobylany
  6. Trociuk Wiktoria SP Sarnaki
  7. Gasiuk Agata – SP Kobylany
  8. Bolesta Alicja – SP 1 υsice
  9. Zdzichowska  Kamila – SP 1 υsice
  10. Szupiluk Magda – SP Górki
  11. Nowakowska Daria – SP Serpelice
  12. Mateuszuk Zuzanna – SP Górki
  13. Iwanowska Wiktoria – SP Koszelówka
  14. Op璚howska Karolina – SP Niemojki
  15. Kozak Zuzanna – SP Górki
  16. Skolimowska Maja – SP Olszanka
  17. Waszczuk Sylwia - SP Serpelice
  18. Aleksandrowicz Emiia – SP Olszanka

rocznik 2003

  1. Bobi雟ka Katarzyna - SP Górki
  2. Marciniuk Wiktoria – SP Kornica
  3. ζdziak Natalia – SP Rusków
  4. Hawryluk Zuzanna – SP Sarnaki
  5. Mazurczuk Aleksandra – SP Rusków
  6. Ho逝b Magdalena – SP Sarnaki
  7. Stachowicz Natalia – SP Sarnaki
  8. Szyma雟ka Joanna SP Sarnaki
  9. Ch這pek Wiktoria – SP Koszelówka
  10. Kami雟ka Aleksandra – SP Sarnaki
  11. Malinowska Maja – SP Sarnaki
  12. Sollich Dominika – SP Rusków
  13. Ksi篹opolska Aleksandra – SP Sarnaki
  14. Bartoszuk Julia – SP Górki
  15. Jakimiuk Emilia – SP Szpaki Stare
  16. Panasiuk Joanna – SP Sarnaki
  17. Piekarska Natalia – SP Olszanka
  18. Cie郵uk Julia – SP Olszanka
  19. Wasiluk Sylwia – SP Olszanka
  20. Litwiniuk Kinga – SP Olszanka

 

Ch這pcy

rocznik 2005

  1. Daniluk Karol -SP Kornica
  2. Ol璠zki Bart這miej - SP 1 υsice
  3. Sobolewski Karol - SP 1 υsice
  4. Rabuski Oskar - SP Niemojki
  5. Andrzejczuk Daniel - SP Olszanka
  6. Kiryluk Igor - SP Kornica
  7. Tomczuk Krystian - SP Rusków
  8. Prokopiuk Jakub - SP Huszlew
  9. Kumiuk Marcin - SP Rusków
  10. 10 .Mi趾owski Mateusz - SP Szpaki Stare
  11. Sobczuk Kacper - SP Huszlew
  12. Zienkiewicz Hubert - SP Huszlew
  13. Wojtczuk Jakub - SP Olszanka
  14. Tarasiuk Karol - SP Górki
  15. Leszczy雟ki Kacper - SP Kobylany
  16. Seku豉 Norbert - SP Szpaki Stare
  17. Wasiluk Piotr - SP Olszanka
  18. Postrzygacz Cezary - SP Olszanka
  19. Tyszko Aleksander - SP Serpelice
  20. Teodorczuk Ignacy- SP Kobylany
  21. Karwacki Szymon- SP Sarnaki
  22. Rudnik Julian - SP Sarnaki
  23. Lipi雟ki Pawe - SP Olszanka
  24. Gryciuk Maciej - SP Kobylany
  25. Stefaniuk Damian - SP Olszanka
  26. Szymko Kacper - SP Serpelice
  27. Maria雟ki Maksymilian - SP Serpelice
  28. Adamiuk Marcel - SP Serpelice
  29. Stefaniuk Artur - SP Olszanka
  30. Hryciuk. Karol - SP Olszanka
  31. Denisiuk Jakub - SP Olszanka

rocznik 2004

  1. Kiryluk Damian – SP Kornica
  2. Szekszte陶o Norbert – SP Serpelice
  3. Jakimiuk Pawe – SP Kobylany
  4. Bogusz Bartek – SP Rusków
  5. Dunajko Krystian – SP Szpaki Stare
  6. Paw這wski Bartek - SP Huszlew
  7. Zaliwski Pawe – SP Sarnaki
  8. Demianiuk Wojciech – SP 1 υsice
  9. Gumienniczuk Emil – SP Sarnaki
  10. Stachura Dawid – SP Kobylany
  11. Mucha Krystian – SP 1 υsice
  12. Gez Arek – SP Huszlew
  13. Owczarczyk Dominik – SP Kobylany
  14. Izdebski Filip – SP 1 υsice
  15. Muszy雟ki Damian – SP 1 υsice
  16. Zieniewicz Mateusz – SP Rusków
  17. Iwaniuk Fabian – SP Niemojki
  18. Adamiuk Mateusz – SP Serpelice
  19. Golwiej Patryk – SP Szpaki Stare
  20. Ostapowicz Przemys豉w – SP Serpelice
  21. Denisiuk Pawe – SP Olszanka
  22. Filipiuk ㄆkasz – SP Olszanka
  23. Wo趾owicz Maciej – SP Olszanka
  24. Garwoli雟ki Mateusz – SP Niemojki

rocznik 2003

  1. Jaciuk Kacper – SP Rusków
  2. Wyrzykowski Kacper – SP 1 υsice
  3. Bobi雟ki Mateusz – SP Górki
  4. Jaszczuk Mateusz – SP Olszanika
  5. Sawczuk Hubert – SP Sarnaki
  6. Tomczuk Mateusz – SP Górki
  7. Rzewuski Dawid – SP Olszanka
  8. Toczy雟ki Tomasz – SP Koszelówka
  9. Paw這wski Kamil – SP Huszlew
  10. Sobieszczuk Grzegorz – SP Huszlew
  11. Supruniuk Adam – SP Huszlew

Mi璠zypowiatowe Indywidualne Biegi Prze豉jowe

odb璠 si 07.10.2015 o godz. 1100 – Siedlce – zalew Muchawka.


oceń
2
8

indywidualne biegi prze豉jowe

 

Komunikat ko鎍owy

Powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych

Czuchów. 29.09.2015

 

Szko造 ponadgimnazjalne

 

dziewcz皻a

  1. Obzejta Patrycja – LO nr 1 υsice
  2. Tarkowska Klaudia - LO nr 1 υsice
  3. Iwanowska Karolina - LO nr 1 υsice

ch這pcy

  1. Dec Przemys豉w - LO nr 1 υsice
  2. Siemieniuk Marek - LO nr 1 υsice
  3. 奸ubowski Kamil – ZS nr 2 υsice
  4. Jod這wski Jan - ZS nr 2 υsice
  5. Adamczyk Patryk - ZS nr 2 υsice
  6. Podlewski Jan - ZS nr 2 υsice
  7. Stachowicz Janusz - ZS nr 2 υsice
  8. 畝k Olgierd - ZS nr 2 υsice
  9. Ciulak Maciej - ZS nr 2 υsice
  10. Szpura Patryk - ZS nr 2 υsice

 

Mi璠zypowiatowe Indywidualne Biegi Prze豉jowe

odb璠 si 07.10.2015 o godz. 1100 – Siedlce – zalew Muchawka.


oceń
1
7

indywidualne biegi prze豉jowe

Komunikat ko鎍owy

Powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych

Czuchów. 29.09.2015

 

Gimnazjum

 

Dziewcz皻a

rocznik 2002

  1. Kasprzak Gabriela – G. Sarnaki
  2. Chwedoruk Julia – G. Olszanka
  3. Kami雟ka Karolina – G. nr 1 υsice
  4. Demianiuk Wiktoria - G. nr 1 υsice
  5. Zieli雟ka Angelika – G. Kornica
  6. Stefaniuk Kamila – G. Olszanka
  7. Ma鎥owska Patrycja – G. Kornica
  8. Dio豉k Weronika - G. Górki
  9. Grabowska Emilia – G. Górki
  10. Giere這 Dominika - G. Górki
  11. Zuzula Julia – G. Olszanka
  12. Kluj Natalia - G. nr 1 υsice
  13. G逝chowska Anna – G. Huszlew
  14. Hepner Natalia – G. Sarnaki
  15. Chraniuk Zuzanna – G. Niemojki
  16. Jó德iuk Edyta - G. nr 1 υsice
  17. Lisiecka Aleksandra – G. Sarnaki
  18. Knapiuk Wiktoria – G. Niemojki
  19. Ko這dziejczuk Wiktoria - G. nr 1 υsice

rocznik 2001

  1. Hawryluk Paulina – G. Sarnaki
  2. Struk Anna – G. Kornica
  3. Masalska Wiktoria – G. Huszlew
  4. Filipczuk Karolina – G. Huszlew
  5. Tyszko Weronika – G. Sarnaki
  6. Ostojska Zuzanna - G. nr 1 υsice
  7. Karbowiak Izabela - G. nr 1 υsice
  8. Kozio Julia - G. Kornica
  9. Szymko Kamila – G. Niemojki
  10. Nestorowicz Aleksandra – G. Huszlew
  11. Chwedoruk Aleksandra – G. Olszanka
  12. Wawryniuk Katarzyna - G. Sarnaki
  13. Sajna Natalia – G. Huszlew
  14. Denisiuk Kamila - G. nr 1 υsice
  15. Miko豉jczuk Emilia – G. Olszanka

rocznik 2000

  1. Kalu積a Ilona – G. Kornica
  2. ㄆkasiewicz Wiktoria - G. nr 1 υsice
  3. Jaszczuk Karolina – G. Olszanka
  4. Chromi雟ka Klaudia - G. nr 1 υsice
  5. Zaliwska Jagoda – G. Sarnaki
  6. Oni鄂 Weronika – G. Niemojki
  7. Onopiuk Aleksandra – G. Sarnaki
  8. Sacharczuk Karolina – G. Kornica
  9. Jaszczuk Iwona – G. Olszanka
  10. Dziwi雟ka Wioletta – G. Sarnaki
  11. G帳ka Justyna – G. NIemojki
  12. Ko速uniak Monika – G. Niemojki
  13. Michalak Aleksandra – G. Olszanka
  14. Lewczuk Marta – G. Niemojki

Ch這pcy

rocznik 2002

  1. Romaniuk Igor – G. Sarnaki
  2. Radzikowski Kacper – G. Kornica
  3. ζzko Adam – G. Huslew
  4. Podlipniak Jakub - G. nr 1 υsice
  5. Masalski Maciej – G. Huszlew
  6. Kostaruk Jakub – G. Sarnaki
  7. Wielgórski Jakub – G. Kornica
  8. Demianiuk Maciej. – G. Olszanka
  9. Zubik ㄆkasz – G. Huszlew
  10. Jaszczuk Konrad – G. Olszanka
  11. Sajna Tomasz – G. Huszlew
  12. Lipi雟ki Piotr – G. Olszanka
  13. Jaszczuk Krzysztof – G. Olszanka

rocznik 2001

  1. Chraszcz Cezary – G. Kornica
  2. Ko幢uk Damian – G. Kornica
  3. Wyczó趾owski Patryk – G. Sarnaki
  4. Franczuk ㄆkasz – G. Sarnaki
  5. Radzikowski Dawid – G. Sarnaki
  6. Witoroszczuk Adrian – G. Kornica
  7. Demianiuk Kacper – G. Olszanka
  8. Jaszczuk Kamil – G. Górki
  9. Tarasiuk Adam – G. Górki
  10. Sobieszczuk Jakub – G. Huszlew
  11. Król Micha – G. Olszanka
  12. Wo幡y Mateusz – G. Olszanka

rocznik 2000

  1. Kaniewski Filip – G. Górki
  2. Seku豉 Kacper – G. Kornica
  3. Sawczuk Adrian – G. Sarnaki
  4. Tarasiuk ㄆkasz – G. Górki
  5. Horbowicz Dawid – G. Kornica
  6. Jakubiak Jakub - G. nr 1 υsice
  7. Gorza豉 Mateusz – G. Huszlew
  8. 奸ubowski Krystian - G. nr 1 υsice
  9. Bogusz Mateusz – G. Kornica
  10. Zdzieb這wski Damian – G. Niemojki
  11. Ciulak Mateusz - G. nr 1 υsice
  12. Borzy雟ki Cezary – G. Olszanka
  13. Chwedoruk Bartek – G. Olszanka
  14. Pawluk Damian – G. Olszanka
  15. Jaszczuk B豉瞠j – G. Olszanka
  16. Filipiuk Jakub – G. Olszanka

Mi璠zypowiatowe Indywidualne Biegi Prze豉jowe

odb璠 si 07.10.2015 o godz. 1100 – Siedlce – zalew Muchawka.


oceń
3
9

6-tki pi趾arskie ch這pc闚 gimnazjum

Gimnazjada 2015/2016

komunikat ko鎍owy pi趾i no積ej ch這pców

(pi趾arskie szóstki)

gr. I

  1. G. υsice nr 1 - gosp
  2. G. Huszlew
  3. G. Niemojki
  4. G. Platerów

G. Huszlew - G. Platerów        4-2

 

G. Platerów -  G. nr 1 υsice   1-6

 

G. Niemojki -  G. Huszlew.      3-1

 

G. Niemojki - G. Platerów.       2-5

 

G. nr 1 υsice - G. Huszlew    3-2

 

G. nr 1 υsice - G. Niemojki    0-4

 

Tabela ko鎍owa:

1. G. Niemojki       6 pkt.    9-6

2. G. nr 1 υsice   6 pkt.    9-7

3. G. Huszlew           3 pkt.  7-8

4. G. Platerów          3 pkt.   8-12

 

gr. II

  1. G. υsice nr 2 - gosp
  2. G. Kornica
  3. G. Górki
  4. G. Olszanka

G. Kornica – G. Olszanka         3 : 0

 

G. nr 2 υsice – G. Górki          2 : 0

 

G. Olszanka – G. nr 2 υsice    1 : 1

 

G Kornica – G. Górki                 3 : 1

 

G. Olszanka – G. Górki             3 : 0

 

G. Kornica – G. nr 2 υsice       5 : 0

 

Tabela ko鎍owa:

  1. G. Kornica      9 pkt.    11 : 1
  2. G. Olszanka    4 pkt.     4 : 4
  3. G. nr 2 υsice    4 pkt.    3 : 6
  4. G. Górki              0 pkt.   1 : 8

Do fina逝 awansuj po 2 najlepsze zespo造 z grup.

Fina - 27.10.2015, godz. 9.00, system rozgrywek: ka盥y z ka盥ym.

Gospodarz - G. nr 1 υsice.

 

Rozegrane mecze:

G. nr 1 υsice - G. Olszanka   2 : 0

G. Niemojki - G. Kornica          1 : 4

G. nr 1 υsice - G. Kornica       0 : 1

G. Olszanka - G. Niemojki        1 : 5

G. nr 1 υsice - G. Niemojki      5 : 2

G. Kornica - G. Olszanka          2 : 0



Tabela ko鎍owa

1. G. Kornica          9 pkt.  7 : 1

2. G. nr 1 υsice     6 pkt.   7 : 3

3. G. Niemojki         3 pkt.   8 : 10

4.G. Olszanka         0 pkt.   1 : 9

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó Gimnazjum w Kornicy.


oceń
61
9

6-tki pi趾arskie dziewcz徠 gimnazjum

Gimnazjada 2015/2016

Komunikat ko鎍owy

pi趾i no積ej dziewcz徠 gimnazjum ( pi趾arskie szóstki)

 

Wyniki rozegranych spotka:

 

G. Olszanka - G. Górki            4 : 2

G. nr 2 υsice - G. Niemojki    1 : 1

G. Górki - G nr 2 υsice          1 : 0

G. Olszanka - G. Niemojki       5 : 0

G. Górki - G. Niemojki             3 : 0

G. Olszanka - G. nr 2 υsice   1 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Olszanka         9 pkt   10 : 2

2. G. Górki                6 pkt    6 : 4

3. G. nr 2 υsice       1 pkt   1 : 3  (-2)

4. G. Niemojki           1 pkt   1 : 9  ( -8)

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa

zespó Gimnazjum w Olszance.


oceń
2
26

mini pi趾a no積a ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

mini pi趾i no積ej ch這pców

05.10.2015, godz. 930

gr. I

  1. SP υsice nr 1
  2. SP Olszanka
  3. SP Szpaki
  4. SP Kornica - brak udzia逝 w zawodach
  5. SP Górki

SP 1 υsice  -  SP Olszanka     8 : 0

SP Górki - SP Szpaki                6 : 1

SP 1 υsice  - SP Górki            11 : 1

SP Olszanka – SP Szpaki         5 : 1

SP 1 υsice  - SP Szpaki          11 : 0

SP Olszanka – SP Górki           2 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

  1. SP 1 υsice      9 pkt.   30 : 1
  2. SP Olszanka    6 pkt.    7 : 9
  3. SP Górki          3 pkt.    7 : 14  
  4. SP Szpaki         0 pkt.   2 : 22

gr. II

  1. SP υsice nr 2
  2. SP Szydówka
  3. SP Huszlew
  4. SP Niemojki - brak udzia逝 w zawodach
  5. SP Kobylany

1)      SP Kobylany – SP Huszlew      0:2

2)      SP 2 υsice – SP Szydówka    4:0

3)      SP Kobylany  - SP Szydówka   0:5

4)      SP Huszlew – SP 2 υsice        0:3

5)      SP Kobylany  SP 2 υsice         0:9

6)      SP Szydówka – SP Huszlew    0:0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1)      SP 2 υsice     9 pkt.   16 : 0

2)      SP Szydówka  4pkt.    5 :  4    +1.

3)      SP Huszlew     4pkt.     2 : 3     -1.

4)      SP Kobylany    0 pkt.    0 : 16

 

 

Fina - 16.10.2015, awansowa造 dru篡ny SP nr 1 υsice, SP Olszanka,

SP nr 2 υsice, SP Szydówka.

pó貨ina造

SP  nr 1 υsice - SP Szydówka   8:0,

SP nr 2 υsice - SP Olszanka      5:0,

o III miejsce

SP Olszanka - SP Szydówka       4:0,

o I miejsce

SP nr 2 υsice – SP nr 1 υsice    5:3

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

  1. SP nr 2 υsice
  2. SP nr 1 υsice
  3. SP Olszanka
  4. SP Szydówka      

 Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice.

 

 


oceń
2
17

mini pi趾a no積a dziewcz徠 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

mini pi趾i no積ej dziewcz徠 

 

Rozgrywki grupowe - 01.10.2015

gr. I     godz. 10.00

  1. SP Górki – gosp.
  2. SP Niemojki - brak udzia逝 w zawodach
  3. SP υsice nr 2 - brak udzia逝 w zawodach

gr. II     godz. 11.00

  1. SP Kornica – gosp.
  2. SP Kobylany
  3. SP Szydówka

SP Kobylany – SP Szydówka   3 : 0

SP Kobylany – SP Kornica        3 : 0

SP Kornica - SP Szydówka      1 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

  1. SP Kobylany    6 pkt.    6 : 0
  2. SP Kornica      3 pkt.    1 : 3
  3. SP Szydówka  0 pkt.   0 : 4

Fina powiatowy – SP Kornica, 09. 10. 2015 , godz. 10.00

 

SP Kobylany - SP Kornica    1 : 0

SP Górki - SP Kornica          1 : 0

SP Górki - SP Kobylany        3 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP Górki          6 pkt    4 : 2

2. SP Kobylany   3 pkt     3 : 3

3. SP Kornica      0 pkt     0 : 2

 

Do zawodów szczebla rejonowego awansowa zespó SP w Górkach


oceń
3
12

MAZOWIECKIE IGRZYSKA MΜDZIE玆 SZKOLNEJ W LEKKIEJATLETYCE

 

MIEJSCA REPREZENTANTÓW POWIATU ΜSICKIEGO NA  MAZOWIECKICH  IGRZYSKACH  MΜDZIE玆 SZKOLNEJ  W LEKKIEJATLETYCE - Siedlce 02.06.2015 r.

 

100 m – 1999 r.

 

15 miejsce – Norwa Patrycja – G1 υsice – 14,11

 

300 m – 2000/2001 r.

 

4 miejsce – Kalu積a Ilona – G Kornica – 44,61

 

Skok w dal - 2000/2001 r.

                                                                                                       

3 miejsce – ㄆkasiewicz Wiktoria – G1 υsice – 5,05

 

Skok wzwy – 2000/2001 r.

 

4 miejsce – Chromi雟ka Klaudia – 150

 

Skok w dal 1999 r.

 

1 miejsce – Szewczuk Patrycja – G1 υsice – 5,23

 

4 X 100m K 1999 r.

 

2 miejsce – G1 υsice – 52,71

 

KLASYFIKACJA DRU玆NOWA DZIEWCZ﹗

 

5 miejsce – G1 υsice


oceń
2
6

pi徠ek, 30 wrze郾ia 2016

Licznik odwiedzin:  63 436