Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 202 829 bloog闚 | losowy blog | inne blogi | zaloguj si | za堯 bloga
Kana ATOM Kana RSS

Czw鏎b鎩 LA

Komunikat ko鎍owy czwórboju LA

SP nr 1 υsice – 12.05.2016

Dziewcz皻a

  1. 1.     SP nr 1 υsice – 1112 pkt.
  2. 2.     SP nr 2 υsice –   779 pkt.

 

Szko豉 Podstawowa nr 1 w υsicach

Lp

Nazwisko i Imi

R

Konkurencja

Razem

Punkty

60m

Pi貫czka p.

Skok w dal

600m

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

1

Dymowska Julia

2003

8,9

82

26,5

37

4,07

58

2,10,00

56

233

2

Iwaniuk Weronika

2003

9,3

67

21,5

27

4,05

57

2,16,31

44

195

3

Szewczuk Wiktoria

2004

9,4

64

34,5

58

4,02

55

1,59,64

75

252

4

Zdzichowska Kamila

2004

9,5

60

33

54

3,68

43

2,52,53

1

158

5

Chalimoniuk Zuzanna

2004

9,7

53

28

41

3,62

41

2,15,41

46

181

6

Boruta Julia

2004

8,8

86

18,5

21

4,60

84

2,07,30

60

251

Pk

Wyczó趾owska Julia

2004

9,6

57

24,5

33

4,05

57

2,55,38

1

148

Pk

Bolesta Alicja

2004

10,2

38

17

18

3,27

29

2,48,16

1

86

Pk

υ瞠cka Zofia

2003

9,9

47

19

22

3,65

42

2,23,03

32

143

Pk

Gry Dobrusia

2003

9,0

78

21,5

27

3,65

42

NA

0

147

                                                                                                 Razem:  1112 pkt.

 

Szko豉 Podstawowa nr 2 w υsicach

Lp

Nazwisko i Imi

R

Konkurencja

Razem

Punkty

60m

Pi貫czka p.

Skok w dal

600m

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

1

Do喚gowska Barbara

2003

9,6

57

32

52

3,63

42

2,35,66

12

163

2

Piekarska Patrycja

2003

9,6

57

35

59

4,10

59

2,47,18

1

176

3

ζska Natalia

2003

9,7

53

28,5

43

3,93

51

2,30,30

20

167

4

Pop豉wska Kamila

2004

10,2

38

36,5

63

3,85

49

2,36,51

11

161

5

Margraf  Karolina

2003

9,8

50

26

36

3,14

25

2,48,15

1

112

6

Podolec Zuzanna

2005

10,1

41

18,8

21

3,48

36

2,37,28

10

108

                                                                                                                          Razem : 779 pkt.

 

      Ch這pcy: 

1. SP Huszlew (I zespó) - 656 pkt. 

2. SP nr 1 υsice -            625 pkt. 

3. SP nr 2 υsice -            539 pkt.

4. SP Huszlew (II zespó) -301 pkt.

 

Szko豉 Podstawowa w Huszlewie ( I zespó)

Lp

Nazwisko i Imi

R

Konkurencja

Razem

Punkty

60m

Pi貫czka p.

Skok w dal

1000m

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

1

Janczuk Wiktor

2003

8,7

61

41

57

4,08

44

3,40,10

39

201

2

Sobieszczuk Grzegorz

2003

9,5

35

35,5

46

3,77

31

4,09,70

11

123

3

Paw這wski Bartek

2004

9,1

47

43,5

62

3,98

38

4,05,41

13

160

4

Paw這wski Kamil

2003

10,6

11

24

23

3,55

23

4,18,18

7

64

5

Zienkiewicz Hubert

2005

9,9

25

35,5

46

3,64

26

4,09,02

11

108

6

                     

                                                                                                                           Razem: 656 pkt.

Szko豉 Podstawowa nr 1 w υsicach

Lp

Nazwisko i Imi

R

Konkurencja

Razem

Punkty

60m

Pi貫czka p.

Skok w dal

1000m

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

1

Wy篡kowski Kacper

2003

8,8

58

28,5

32

4,23

46

3,57,76

21

157

2

Demianiuk Wojciech

2004

9,3

41

47

69

3,63

26

4,10,88

11

147

3

Malinowski Aleksander

2004

10,0

23

32,5

40

3,60

25

4,12,50

10

98

4

Ol璠zki Bart這miej

2004

9,6

33

34,5

44

3,63

26

3,50,51

28

131

5

Kami雟ki Piotr

2004

9,8

28

29,5

34

3,73

29

4,50,89

1

92

6

Mucha Krystian

2004

9,7

30

23

21

3,64

26

4,15,97

8

85

                                                                                                                          Razem: 625 pkt.

Szko豉 Podstawowa nr 2 w υsicach

Lp

Nazwisko i Imi

R

Konkurencja

Razem

Punkty

60m

Pi貫czka p.

Skok w dal

1000m

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

1

Doma雟ki Gabriel

2003

9,9

25

30,5

36

3,70

28

4,13,97

9

98

2

Nie軼ieruk Dominik

2004

10,4

15

28,5

32

3,54

23

4,35,56

1

71

3

Doma雟ki Karol

2005

9,8

28

32,5

40

4,03

39

4,07,79

12

119

4

Hodun Bart這miej

2004

9,0

51

38,5

52

3,83

33

3,55,11

24

160

5

Mikiciuk Rafa

2004

10,4

15

31

37

3,37

19

4,20,04

6

77

6

Piotrowski Patryk

2005

10,2

19

33,5

42

3,56

23

4,41,12

1

85

                                                                                                                           Razem: 539 pkt.

Szko豉 Podstawowa w Huszlewie ( II zespó )

Lp

Nazwisko i Imi

R

Konkurencja

Razem

Punkty

60m

Pi貫czka p.

Skok w dal

1000m

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

Wynik

Pkt

1

Sobczuk Kacper

2005

9,5

35

29,5

34

3,64

26

4,06,41

12

107

2

Podgórski Pawe

2006

11,7

1

18,5

12

2,90

9

4,42,25

1

23

3

Lewczuk Jakub

2005

9,8

28

26

27

3,43

20

4,31,74

1

76

4

Prokopiuk Jakub

2005

10,3

17

31

37

3,46

21

3,58,34

20

95

5

                     

6

                     

                                                                                                                           Razem: 301 pkt.

 


Najlepsze wyniki:

Dziewcz皻a:

Indywidualnie:

1. Szewczuk Wiktoria – SP nr 1 υsice – 252 pkt.

2. Boruta Julia – SP nr 1 υsice –             251 pkt.

3. Dymowska Julia – SP nr 1 υsice –     233 pkt  

 

60 m.

1. Boruta Julia – SP nr 1 υsice –           8,8 s.

2. Dymowska Julia – SP nr 1 υsice –   8,9 s.

3.Iwaniuk Weronika – SP nr 1 υsice –  9,3 s

 

Rzut pi貫czk palantow

1. Pop豉wska Kamila – SP nr 2 υsice –  36,5 m.

2. Piekarska Patrycja – SP nr 2 υsice –  35 m

3. Szewczuk Wiktoria – SP nr 1 υsice –  34,5 m.

 

Skok w dal

1.Boruta Julia – SP nr 1 υsice –              4,60 m.

2. Piekarska Patrycja – SP nr 2 υsice – 4,10 m.

3. Dymowska Julia – SP nr 1 υsice –      4,07 m.

 

600 m.

1.Szewczuk Wiktoria – SP nr 1 υsice  - 1,59,64 min.

2. Boruta Julia – SP nr 1 υsice -             2,07,30 min

3. Dymowska Julia – SP nr 1 υsice -      2,10,00 min.

 

Ch這pcy:

Indywidualnie:

1. Janczuk Wiktor – SP Huszlew –          201 pkt.

2. Hodun Bart這miej – SP nr 2 υsice – 160 pkt.

3. Paw這wski Bartek – SP Huszlew –     160 pkt.

 

60 m.

1.Janczuk Wiktor – SP Huszlew –               8,8 s.

2.Wy篡kowski Kacper – SP nr 1 υsice – 8,9 s.

3. Hodun Bart這miej – SP nr 2 υsice –     9,0 s.

 

Rzut pi貫czk palantow

1.Demianiuk Wojciech – SP nr 1 υsice – 47 m.

2. Paw這wski Bartek – SP Huszlew –         43,5 m.

3. Janczuk Wiktor – SP Huszlew –              41 m.

 

 

Skok w dal

1.Wy篡kowski Kacper – SP nr 1 υsice – 4,23 m.

2. Janczuk Wiktor – SP Huszlew –             4,08 m.

3. Doma雟ki Karol – SP nr 2 υsice –       4,03 m.

 

1000 m.

1.Janczuk Wiktor – SP Huszlew -            3,40,10 min.

2. Ol璠zki Bart這miej – SP nr 1 υsice - 3,50,51 min.

3. Hodun Bart這miej – SP nr 2 υsice -   3,55,11 min.


oceń
1
0

Powiatowa Gimnazjada w LA

Komunikat ko鎍owy powiatowej Gimnazjady w LA

Kornica 11.05.2016

Dziewcz皻a  r. 2001/2002

100 m.

  1. Obzejta Gabriela –       13,35          υsice nr 2
  2. Demianiuk Wiktoria –  13,90          υsice nr 1
  3. Struk Anna –                 14,05          Kornica
  4. Giere這 Dominika –      14,21         Górki
  5. Jó德iuk Weronika –     14,52          υsice nr 2
  6. Pozna雟ka Wiktoria –  14,95          Huszlew
  7. Filipczuk Karolina –      15,07          Huszlew
  8. Denisiuk Kamila –        15,58          υsice nr 1
  9. Mucha Emilia –             15,89           υsice nr 1

300 m.

  1. Masalska Wiktoria –     50,78          Huszlew
  2. Panasiuk Karolina –      54,07          Kornica
  3. 妃ieciuch Weronika –  56,94          υsice nr 2
  4. Kozio Julia –                 58,30           Kornica
  5. Olszewska Daria –     1,13,30          υsice nr 2

600 m.

  1. Ostojska Zuzanna –     2,09,33        υsice nr 1
  2. Bahniuk Aleksandra – 2,11,83        υsice nr 2
  3. Szpura Paulina –          2,15,94        Kornica
  4. Pawlak Kamila –          2,18,33        υsice nr 2

Skok w dal

  1. Sajna Kinga –             4,74              υsice nr 1
  2. Kami雟ka Karolina – 4,52              υsice nr 1
  3. Kluj Natalia –               4,31              υsice nr 1
  4. Tymoszuk Karolina –  3,90              Kornica
  5. Klepacka – Gabriela -3,87              Kornica
  6. Tyszko Paulina –         3,72              υsice nr 2
  7. Matejuk Aleksandra – 3,59              υsice nr 2

 skok wzwy

  1. Antoniuk Aleksandra – 130              Górki

Kula 3 kg

  1. Muszy雟ka Weronika – 10,73         υsice nr 1
  2. Stefaniuk Klaudia –         8,18         Kornica
  3. Duszy雟ka Aneta –         8,04          υsice nr 2
  4. Go Marta –                     7, 78         υsice nr 1
  5. Ozioro Gabriela –            7,53          Kornica
  6. Dzio豉k Weronika –         7,16         Górki

Sztafeta 4x100 m

  1. υsice nr 1 –     56,75
  2. Kornica –           58,15
  3. υsice nr 2 –   1,00,06

Ch這pcy  r. 2001/2002

100 m.

  1. Radzikowski Kacper –     12,24        Kornica
  2. 安iderski Daniel –           12,78        Kornica
  3. Sajna Tomasz –                 13,11        Huszlew
  4. Hodun Kacper s. Marka –13,34        Huszlew
  5. Wasiluk Przemys豉w –      13,76        Huszlew

300 m.

  1. Sergiej Marek –             42,52        Kornica
  2. Szpura Rafa -                42,73        Kornica
  3. Konopka Artur –            44,07        υsice nr 2
  4. Guberski Grzegorz -      44,44        υsice nr 2
  5. Sobieszczuk Jakub -     45,80        Huszlew
  6. Hodun Kacper s Rafa豉 48,26        Huszlew
  7. Ma貫cki Jakub -              48,73        Huszlew
  8. Go Piotr -                       48,79        υsice nr 1

1000 m.

  1. Kujko Dominik -          3,19,99        Huszlew
  2. Stasiuk Maciej -         3,23,01         υsice nr 2
  3. Chraszcz Cezary -      3,24,43        Kornica
  4. Jaszczuk Kamil -        3,25,23        Górki
  5. Miko豉jczuk Kamil -    3,27,15        Górki
  6. Podlipniak Jakub -     3,31,55        υsice nr 1
  7. Wielogórski Jakub-    3,42,24        Kornica
  8. Witoroszczuk Adrian -3,49,85        Kornica

Skok w dal

  1. Ko幢uk Damian -        5,44                 Kornica
  2. Nowicki Maciej -        5,18                 υsice nr 2
  3. ζ嶔o Adam -            4,88                 Huszlew

Sztafeta 4x100 m.

  1. Kornica -        49,64
  2. Huszlew -       54,64

Dziewcz皻a r. 2000

100 m.

  1. Bobryk Klaudia -            14,89        Górki
  2. Zygia Emilia -                 15,51        Kornica
  3. Chwedczuk Agnieszka -16,59        Kornica

200 m.

  1. Panasiuk Zuzanna -   28,26               υsice nr 1
  2. Kalu積a Ilona -            28,65               Kornica

400 m.

  1. Flis Julia -                   1,28,42            Kornica

800 m.

  1. Sacharczuk Karolina – 3,35,02          Kornica

Skok w dal

  1. ㄆkasiewicz Wiktoria – 5,04           υsice nr 1
  2. Mitura Patrycja -             4,14           Kornica
  3. Mikiciuk Karolina –        4, 12          Kornica

Skok wzwy

  1. Chromi雟ka Klaudia - 150            υsice nr 1
  2. Tarkowska Kaja -         135            υsice nr 1

Kula 3 kg

  1. Rybarczuk Magdalena – 9,42           Górki
  2. Daniluk Paulina -              7,99          Kornica
  3. We郾iuk Julia -                 7,62          Kornica

Sztafeta 4x100 m.

  1. υsice nr 1 -        54,53
  2. Kornica -              59,05

Ch這pcy 2000

100 m.

  1. Horbowicz Dawid -  12,28            Kornica
  2. Bobi雟ki Damian – 12,63            Górki
  3. Norwa Maciej -        13,14             υsice nr 1
  4. Kozio ㄆkasz -        13,37             υsice nr 2
  5. Uliasz Micha -         13,50             υsice nr 1

200 m.

  1. We郾iuk Krzysztof -    25,23           Kornica
  2. Zupkowicz Pawe -      27,02          Górki
  3. Jurczy雟ki Stanis豉w –DNF            υsice nr 2

400 m.

  1. Wasilewski Dominik - 1,00,85        Kornica
  2. Wy篡kowski Bartosz –1,02,26        υsice nr 2
  3. Jakubiak Jakub -         1,02,51        υsice nr 1

800 m.

  1. Seku豉 Kacper -        2,27,33           Kornica
  2. Chalimoniuk Karol – 2,29,07           Kornica
  3. 奸ubowski Krystian –2,32,10           υsice nr 1

1500 m.

  1. Kaniewski Filip -        5,08,21            Górki

Skok w dal

  1. Leszczuk Bartosz -     6,20            Huszlew
  2. Bogusz Mateusz -       5,70            Kornica
  3. Tarasiuk ㄆkasz -        5,50           Górki
  4. Misiejuk Patryk -         5,25            Kornica
  5. Karwowski Dominik –4,87            υsice nr 1
  6. Bartoszuk Jakub -       4,73            υsice nr 2

Kula 5 kg

  1. Ignatiuk Sebastian -   10,75              Kornica
  2. Jakimiuk Maciej -       10,50              υsice nr 2
  3. Kacprzak Piotr -         10,15              Górki
  4. Pawluk Damian -          8,00              υsice nr 1

Sztafeta 4x100 m.

  1. Kornica -        49,19
  2. Górki -            50,68
  3. υsice nr 1 -   52,42
  4. υsice nr 2 -   52,98

Do zawodów mi璠zypowiatowych ( Siedlce 23.05.2016 ) awansuj po 3 najlepsze zawodniczki/cy z ka盥ej konkurencji oraz po dwie najlepsze sztafety.


oceń
4
0

zg這szenie do LA

Zg這szenie do indywidualnych zawodów LA dz. i ch.  w roku szk. 2015/2016

Kornica 11. 05. 2016            Gimnazjum………………………………………

Kategoria: klasa I i II – rocznik 2002/2001

dziewcz皻a

ch這pcy

100 m

1

2

3

1

2

3

300 m.

1

2

3

1

2

3

600 m

1000 m

1

2

3

1

2

3

Skok w dal

1

2

3

1

2

3

Skok wzwy

1

2

3

1

2

3

Pchni璚ie kul 3 kg

Pchni璚ie kul 5 kg

1

2

3

1

2

3

Sztafeta 4x100 m

Zespó I

 

Zespó II

 

Zespó I

 

Zespó II

 

Kategoria: klasa III – rocznik 2000

100 m

1

2

3

1

2

3

200 m

1

2

3

1

2

3

400 m.

1

2

3

1

2

3

800 m

1

2

3

1

2

3

 

1500 m

 

1

2

3

Skok w dal

1

2

3

1

2

3

Skok wzwy

1

2

3

1

2

3

Pchni璚ie kul 3 kg

Pchni璚ie kul 5 kg

1

2

3

1

2

3

Sztafeta 4x100 m

Zespó I

 

Zespó II

 

Zespó I

 

Zespó II

Sztafeta olimpijska (800, 400, 200, 100)

Zespó I

 

Zespó II

Zespó I

 

Zespó II

 


oceń
0
0

halowy turniej pi趾i no積ej ch這pc闚 gimnazjum

Komunikat ko鎍owy halowego turnieju pi趾i no積ej ch這pców gimnazjum o Puchar Starosty Powiatu υsickiego

υsice 27.04.2016

Grupa A                                                                      Grupa B

1. G. nr 1 υsice                                                       1. G. Sarnaki

2. G. Niemojki                                                           2. G. Huszlew

3. G. Kornica                                                             3. G. Górki

4. G. Olszanka

 

G. nr 1 υsice - G. Niemojki  1 : 1                       G. Sarnaki - G. Huszlew   1 : 2

G. Kornica - G. Olszanka       4 : 0                      G. Sarnaki - G. Górki        3 : 0

G. nr 1 υsice - G. Kornica    1 : 0                      G. Huszlew - G. Górki       2 : 0

G. Niemojki - G. Olszanka      1 : 3

G. nr 1 υsice - G. Olszanka  5 : 0

G. Niemojki - G. Kornica         1 : 4

 

Kolejno嗆 w grupach:

Gr. A                                                                       Gr. B

1. G. nr 1 υsice   7 pkt   7 : 1                            1. G. Huszlew  6 pkt   4 : 1

2. G. Kornica         6 pkt   8 : 2                            2. G. Sarnaki  3 pkt   4 : 2

3. G. Olszanka      3 pkt   3 : 10                          3. G. Górki       0 pkt   0 : 5

3. G. Niemojki       1 pkt   3 : 7

 

pó貨ina造:

G. nr 1 υsice - G. Sarnaki   0 : 1

G. Kornica - G. Huszlew        2 : 0

 

o V miejsce               G. Olszanka - G. Górki   0 : 0   k. 3 : 1

 

o III miejsce                G. nr 1 υsice - G. Huszlew   0 : 2

 

o I miejsce                  G. Kornica - G. Sarnaki         3 : 1

 

 


oceń
2
1

halowy turniej pi趾i no積ej dziewcz徠

Komunikat ko鎍owy halowego turnieju pi趾i no積ej dziewcz徠 gimnazjum o Puchar Starosty Powiatu υsickiego

 

G. Niemojki - G. Górki          0 : 7

G. Górki - G. Olszanka         2 : 6

G. Niemojki - G. Olszanka   2 : 6

 

Klasyfikacja ko鎍owa:

1. G. Olszanka   6 pkt    12 : 4

2. G. Górki          3 pkt      9 : 6

3. G. Niemojki     0 pkt    2 : 13


oceń
1
0

Halowy turniej pi趾i no積ej ch這pc闚 szk馧 podstawowych

Komunikat ko鎍owy halowego turnieju pi趾i no積ej ch這pców szkó podstawowych o Puchar Starosty Powiatu υsickiego

 

Wyniki meczów:

SP Szydówka - SP Huszlew          0 : 4

SP nr 1 υsice - SP nr 2 υsice    4 : 1

SP Szydówka - SP nr 1 υsice     0 : 8

SP Huszlew - SP nr 2 υsice         3 : 3

SP Szydówka - SP nr 2 υsice     0 : 4

SP Huszlew - SP nr 1 υsice         0 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP nr 1 υsice     9 pkt   14 : 1

2. SP Huszlew          4 pkt    7 : 5

3. SP nr 2 υsice      4 pkt    8 : 7

4. SP Szydówka       0 pkt    0 : 16


oceń
1
0

dru篡nowy tenis sto這wy - gimnazjum

Olszanka 03.03.2016 godz. 9.30

 

Dziewcz皻a

  1. G. Olszanka I     - awans do zawodów

  2. G. Olszanka II       mi璠zypowiatowych

  3. G. Niemojki I

  4. G. Niemojki II

Ch這pcy

  1. G. Kornica I        - awans do zawodów

  2. G. Niemojki I        mi璠zypowiatowych

  3. G. Olszanka II

  4. G. Kornica II

  5. G. Olszanka I

  6. G. Niemojki II

 


oceń
10
1

dru篡nowy tenis sto這wy - szko造 podstawowe

Olszanka 01.03.2016  godz. 9.30

 

dziewcz皻a:

  1. SP Hadynów II    - awans do zawodów
  2. SP Hadynów I      mi璠zypowiatowych
  3. SP Olszanka I
  4. SP Kobylany I
  5. SP Kobylany II
  6. SP Olszanka II

ch這pcy:

  1. SP Olszanka I      -  awans do zawodów
  2. SP Olszanka II        mi璠zypowiatowych
  3. SP Kobylany I
  4. SP Hadynów
  5. SP Kobylany II

 

 


oceń
1
3

pi趾a siatkowa ch這pc闚 gimnazjum

G. Górki - 03.03.2016 godz.9.30

G. υsice nr 2

G. Górki

G. Huszlew - rezygnacja

 

G. Górki - G. nr 2 υsice   2 : 0  (25:17) (25: 18) 


oceń
3
2

mini siatk闚ka dziewcz徠 i ch這pc闚 - szko造 podstawowe

Górki 03.03.2016 godz. 9.30

dziewcz皻a:

SP Górki - SP nr 2 υsice    2 :  1  (14:25) (25:19) (17:15)

 

ch這pcy:

SP Górki - SP nr 2 υsice   0  :  2   (24:26) (17:25)


oceń
0
2

pi趾a siatkowa dziewcz徠 gimnazjum

 

Komunikat ko鎍owy mistrzostw powiatu w siatkówce dziewcz徠

Kornica 25.02.2016.

 

G. Kornica I – G. Kornica II       2 : 0 (21:8)(21:10)

 G. υsice 2 – G. Górki             2 : 0 (21:9)(22:20)

 G. Niemojki – G. Kornica II      2 : 0 (21:7)(21:8) 

 G. υsice 2 – G. Kornica II       2 : 0 (21:4)(21:7)

 G. Kornica I – G. Niemojki        2 : 0 (21:19)(21:13)  

 G. Kornica I – G. Górki             2 : 0 (21:13)(21:16)

 G. Górki – G. Niemojki              2 : 0 (21:18)(21:10)          

 G. Górki – G. Kornica II            2 : 0 (21:11)(21:10)

 G. υsice 2 – G. Niemojki         2 : 0 (21:13)(21:11)

 G. υsice 2 – G. Kornica I         2 : 1 (27:29)(25:16)(15:10)     

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. υsice nr 2 – awans do zawodów regionalnych

2. G.Kornica I

3. G. Górki 

4. G.Niemojki          

5. G.Kornica II


oceń
2
3

pi趾a r璚zna gimnazjum

Komunikat ko鎍owy

pi趾i r璚znej gimnazjum

Dziewcz皻a - 23.11.2015, godz. 9. 30

Gr. I

G. Kornica - gosp

G. Sarnaki

G. Górki

 

G. Kornica - G. Górki       9 : 0

G. Sarnaki - G. Górki     16 : 8

G. Kornica - G. Sarnaki  15 : 8

Tabela:

1. G.Kornica    4 pkt   24 : 8

2. G.Sarnaki    2 pkt   24 : 23

3. G. Górki       0 pkt    8 : 25

 

Gr. II

G. υsice nr 1 - gosp

G. υsice nr 2

G. NIemojki - rezygnacja z udzia逝

 

 υsice nr 1 - υsice nr 2    19 : 13

 

Do fina逝 powiatowego awansowa造 po dwa zespo造 z grup eliminacyjnych

 Fina - 02.12.2015, godz. 9.30, gosp. - G. υsice nr 1

Zmiana terminu: 16.12.2015 godz. 9.30

 

Fina:

G. υsice nr 1 - υsice nr 2     23 : 4

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. υsice nr 1 

                                                                                                                     

Ch這pcy - 25.11.2015, godz. 9. 30

Gr.  I 

G.. Sarnaki - gosp

G. Górki

G. Kornica

 

G.Sarnaki - G. Kornica   14 : 4

G. Górki - G. Kornica      11 : 7

G. Sarnaki - G. Górki      15 : 9

Tabela

1. G. Sarnaki   4 pkt   29 : 13

2. G. Górki       2 pkt  20 : 22

3. G. Kornica   0 pkt  11 : 25

 

Gr. II

G. υsice nr 1 - gosp

G. Huszlew

G. υsice nr 2

G. Niemojki - rezygnacja z udzia逝

 

G. υsice nr 1 - G. υsice nr 2    24:12

G. υsice nr 2 - G. Huszlew        12:28

G. υsice nr 1 - G. Huszlew         23:27

Tabela ko鎍owa:

1) G. Huszlew        4   55-35

2) G. υsice nr 1    2   47-39

3) G. υsice nr 2    0   24-52

 

Do fina逝 powiatowego awansowa造 po dwa zespo造 z grup eliminacyjnych

Fina - 17.12.2015, godz. 9.00, gosp. - G. υsice nr 1

G. nr 1 υsice - G. Sarnaki     11:12
G. Górki - G. Huszlew              9:17
G. nr 1 υsice - G. Górki          17:6
G. Huszlew - G. Sarnaki         12:15
G. Sarnaki - G. Górki                 7:7
G. υsice - G. Huszlew           19:17

Tabela ko鎍owa:

1) G. Sarnaki           5   34-30
2) G. nr 1 υsice     4   47-35
3) G. Huszlew         2   46-43
4) G. Górki              1   22-41

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. Sarnaki.


oceń
14
3

mini pi趾a r璚zna - szko造 podstawowe

Fina powiatowy mini pi趾i r璚znej

Sarnaki 20.11.2015 godz. 9. 30

 

dziewcz皻a:

SP Sarnaki - gosp

SP υsice nr 2

 

SP Sarnaki - SP υsice nr 2      7 : 1

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki.

 

ch這pcy:

SP Sarnaki  - gosp

SP υsice nr 1

SP υsice nr 2

 

SP Sarnaki - SP υsice nr 1           8 : 4

SP υsice nr 1 - SP υsice nr 2     5 : 4

S Sarnaki - SP υsice nr 2             8 : 4

 

1. SP Sarnaki          4 pkt      16 : 8

2. SP υsice nr 1     2 pkt      9 : 12

3. SP υsice nr 2      0 pkt     8 : 13

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki.


oceń
16
2

indywidualne biegi prze豉jowe

 

Komunikat ko鎍owy

Powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych

Czuchów. 29.09.2015

 

Szko豉 podstawowa

 

Dziewcz皻a

rocznik 2005

  1. Klop Katarzyna - SP Rusków
  2. Wielgórska Julia - SP Kobylany
  3. Tomczuk Aleksandra - SP Rusków
  4. Chalimoniuk Zuzanna - SP 1 υsice
  5. Sollich Emilia - SP Rusków
  6. Chromi雟ka Sara - SP Rusków
  7. Iwaniuk Karolina - SP Rusków
  8. Zawadka Daria - SP Rusków
  9. Gasiuk Barbara - SP Kobylany
  10. Gumienniczuk Natalia - SP Sarnaki
  11. Czarnocka Maja - SP Górki
  12. Sergiej Dominika - SP Kobylany
  13. Wyrzykowska And瞠lika - SP Kornica
  14. Golwiej Oliwia - SP Sarnaki
  15. ㄆbik Marta - SP Górki
  16. Tomczuk Patrycja - SP Górki
  17. Seku豉 Patrycja - SP Stare Szpaki
  18. Nielipi雟ka Zuzanna - SP Serpelice
  19. Muder Gabriela - SP 1 υsice
  20. Kasjaniuk Brygida - SP 1 υsice
  21. Wo趾owicz Julia - SP Olszanka
  22. Sikorska Anastazja - SP Górki
  23. Bartoszuk Gabriela - SP Górki
  24. Kacprzak Magda - SP Górki
  25. Korniluk Natalia - SP Górki
  26. ζwreniuk Natalia - SP Górki
  27. Ostapowicz Paulina - SP Serpelice
  28. Cze篡k Monika - SP Serpelice
  29. Chraniuk Emilia - SP Niemojki
  30. Dziwi雟ka Kornelia - SP Sarnaki

rocznik 2004

  1. Szewczuk Wiktoria – SP 1 υsice
  2. Boruta Julia – SP 1 υsice
  3. Wiak Wiktoria – SP Górki
  4. Zieniewicz Anielka – SP Rusków
  5. Flis Kamila – SP Kobylany
  6. Trociuk Wiktoria SP Sarnaki
  7. Gasiuk Agata – SP Kobylany
  8. Bolesta Alicja – SP 1 υsice
  9. Zdzichowska  Kamila – SP 1 υsice
  10. Szupiluk Magda – SP Górki
  11. Nowakowska Daria – SP Serpelice
  12. Mateuszuk Zuzanna – SP Górki
  13. Iwanowska Wiktoria – SP Koszelówka
  14. Op璚howska Karolina – SP Niemojki
  15. Kozak Zuzanna – SP Górki
  16. Skolimowska Maja – SP Olszanka
  17. Waszczuk Sylwia - SP Serpelice
  18. Aleksandrowicz Emiia – SP Olszanka

rocznik 2003

  1. Bobi雟ka Katarzyna - SP Górki
  2. Marciniuk Wiktoria – SP Kornica
  3. ζdziak Natalia – SP Rusków
  4. Hawryluk Zuzanna – SP Sarnaki
  5. Mazurczuk Aleksandra – SP Rusków
  6. Ho逝b Magdalena – SP Sarnaki
  7. Stachowicz Natalia – SP Sarnaki
  8. Szyma雟ka Joanna SP Sarnaki
  9. Ch這pek Wiktoria – SP Koszelówka
  10. Kami雟ka Aleksandra – SP Sarnaki
  11. Malinowska Maja – SP Sarnaki
  12. Sollich Dominika – SP Rusków
  13. Ksi篹opolska Aleksandra – SP Sarnaki
  14. Bartoszuk Julia – SP Górki
  15. Jakimiuk Emilia – SP Szpaki Stare
  16. Panasiuk Joanna – SP Sarnaki
  17. Piekarska Natalia – SP Olszanka
  18. Cie郵uk Julia – SP Olszanka
  19. Wasiluk Sylwia – SP Olszanka
  20. Litwiniuk Kinga – SP Olszanka

 

Ch這pcy

rocznik 2005

  1. Daniluk Karol -SP Kornica
  2. Ol璠zki Bart這miej - SP 1 υsice
  3. Sobolewski Karol - SP 1 υsice
  4. Rabuski Oskar - SP Niemojki
  5. Andrzejczuk Daniel - SP Olszanka
  6. Kiryluk Igor - SP Kornica
  7. Tomczuk Krystian - SP Rusków
  8. Prokopiuk Jakub - SP Huszlew
  9. Kumiuk Marcin - SP Rusków
  10. 10 .Mi趾owski Mateusz - SP Szpaki Stare
  11. Sobczuk Kacper - SP Huszlew
  12. Zienkiewicz Hubert - SP Huszlew
  13. Wojtczuk Jakub - SP Olszanka
  14. Tarasiuk Karol - SP Górki
  15. Leszczy雟ki Kacper - SP Kobylany
  16. Seku豉 Norbert - SP Szpaki Stare
  17. Wasiluk Piotr - SP Olszanka
  18. Postrzygacz Cezary - SP Olszanka
  19. Tyszko Aleksander - SP Serpelice
  20. Teodorczuk Ignacy- SP Kobylany
  21. Karwacki Szymon- SP Sarnaki
  22. Rudnik Julian - SP Sarnaki
  23. Lipi雟ki Pawe - SP Olszanka
  24. Gryciuk Maciej - SP Kobylany
  25. Stefaniuk Damian - SP Olszanka
  26. Szymko Kacper - SP Serpelice
  27. Maria雟ki Maksymilian - SP Serpelice
  28. Adamiuk Marcel - SP Serpelice
  29. Stefaniuk Artur - SP Olszanka
  30. Hryciuk. Karol - SP Olszanka
  31. Denisiuk Jakub - SP Olszanka

rocznik 2004

  1. Kiryluk Damian – SP Kornica
  2. Szekszte陶o Norbert – SP Serpelice
  3. Jakimiuk Pawe – SP Kobylany
  4. Bogusz Bartek – SP Rusków
  5. Dunajko Krystian – SP Szpaki Stare
  6. Paw這wski Bartek - SP Huszlew
  7. Zaliwski Pawe – SP Sarnaki
  8. Demianiuk Wojciech – SP 1 υsice
  9. Gumienniczuk Emil – SP Sarnaki
  10. Stachura Dawid – SP Kobylany
  11. Mucha Krystian – SP 1 υsice
  12. Gez Arek – SP Huszlew
  13. Owczarczyk Dominik – SP Kobylany
  14. Izdebski Filip – SP 1 υsice
  15. Muszy雟ki Damian – SP 1 υsice
  16. Zieniewicz Mateusz – SP Rusków
  17. Iwaniuk Fabian – SP Niemojki
  18. Adamiuk Mateusz – SP Serpelice
  19. Golwiej Patryk – SP Szpaki Stare
  20. Ostapowicz Przemys豉w – SP Serpelice
  21. Denisiuk Pawe – SP Olszanka
  22. Filipiuk ㄆkasz – SP Olszanka
  23. Wo趾owicz Maciej – SP Olszanka
  24. Garwoli雟ki Mateusz – SP Niemojki

rocznik 2003

  1. Jaciuk Kacper – SP Rusków
  2. Wyrzykowski Kacper – SP 1 υsice
  3. Bobi雟ki Mateusz – SP Górki
  4. Jaszczuk Mateusz – SP Olszanika
  5. Sawczuk Hubert – SP Sarnaki
  6. Tomczuk Mateusz – SP Górki
  7. Rzewuski Dawid – SP Olszanka
  8. Toczy雟ki Tomasz – SP Koszelówka
  9. Paw這wski Kamil – SP Huszlew
  10. Sobieszczuk Grzegorz – SP Huszlew
  11. Supruniuk Adam – SP Huszlew

Mi璠zypowiatowe Indywidualne Biegi Prze豉jowe

odb璠 si 07.10.2015 o godz. 1100 – Siedlce – zalew Muchawka.


oceń
2
8

indywidualne biegi prze豉jowe

 

Komunikat ko鎍owy

Powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych

Czuchów. 29.09.2015

 

Szko造 ponadgimnazjalne

 

dziewcz皻a

  1. Obzejta Patrycja – LO nr 1 υsice
  2. Tarkowska Klaudia - LO nr 1 υsice
  3. Iwanowska Karolina - LO nr 1 υsice

ch這pcy

  1. Dec Przemys豉w - LO nr 1 υsice
  2. Siemieniuk Marek - LO nr 1 υsice
  3. 奸ubowski Kamil – ZS nr 2 υsice
  4. Jod這wski Jan - ZS nr 2 υsice
  5. Adamczyk Patryk - ZS nr 2 υsice
  6. Podlewski Jan - ZS nr 2 υsice
  7. Stachowicz Janusz - ZS nr 2 υsice
  8. 畝k Olgierd - ZS nr 2 υsice
  9. Ciulak Maciej - ZS nr 2 υsice
  10. Szpura Patryk - ZS nr 2 υsice

 

Mi璠zypowiatowe Indywidualne Biegi Prze豉jowe

odb璠 si 07.10.2015 o godz. 1100 – Siedlce – zalew Muchawka.


oceń
1
6

indywidualne biegi prze豉jowe

Komunikat ko鎍owy

Powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych

Czuchów. 29.09.2015

 

Gimnazjum

 

Dziewcz皻a

rocznik 2002

  1. Kasprzak Gabriela – G. Sarnaki
  2. Chwedoruk Julia – G. Olszanka
  3. Kami雟ka Karolina – G. nr 1 υsice
  4. Demianiuk Wiktoria - G. nr 1 υsice
  5. Zieli雟ka Angelika – G. Kornica
  6. Stefaniuk Kamila – G. Olszanka
  7. Ma鎥owska Patrycja – G. Kornica
  8. Dio豉k Weronika - G. Górki
  9. Grabowska Emilia – G. Górki
  10. Giere這 Dominika - G. Górki
  11. Zuzula Julia – G. Olszanka
  12. Kluj Natalia - G. nr 1 υsice
  13. G逝chowska Anna – G. Huszlew
  14. Hepner Natalia – G. Sarnaki
  15. Chraniuk Zuzanna – G. Niemojki
  16. Jó德iuk Edyta - G. nr 1 υsice
  17. Lisiecka Aleksandra – G. Sarnaki
  18. Knapiuk Wiktoria – G. Niemojki
  19. Ko這dziejczuk Wiktoria - G. nr 1 υsice

rocznik 2001

  1. Hawryluk Paulina – G. Sarnaki
  2. Struk Anna – G. Kornica
  3. Masalska Wiktoria – G. Huszlew
  4. Filipczuk Karolina – G. Huszlew
  5. Tyszko Weronika – G. Sarnaki
  6. Ostojska Zuzanna - G. nr 1 υsice
  7. Karbowiak Izabela - G. nr 1 υsice
  8. Kozio Julia - G. Kornica
  9. Szymko Kamila – G. Niemojki
  10. Nestorowicz Aleksandra – G. Huszlew
  11. Chwedoruk Aleksandra – G. Olszanka
  12. Wawryniuk Katarzyna - G. Sarnaki
  13. Sajna Natalia – G. Huszlew
  14. Denisiuk Kamila - G. nr 1 υsice
  15. Miko豉jczuk Emilia – G. Olszanka

rocznik 2000

  1. Kalu積a Ilona – G. Kornica
  2. ㄆkasiewicz Wiktoria - G. nr 1 υsice
  3. Jaszczuk Karolina – G. Olszanka
  4. Chromi雟ka Klaudia - G. nr 1 υsice
  5. Zaliwska Jagoda – G. Sarnaki
  6. Oni鄂 Weronika – G. Niemojki
  7. Onopiuk Aleksandra – G. Sarnaki
  8. Sacharczuk Karolina – G. Kornica
  9. Jaszczuk Iwona – G. Olszanka
  10. Dziwi雟ka Wioletta – G. Sarnaki
  11. G帳ka Justyna – G. NIemojki
  12. Ko速uniak Monika – G. Niemojki
  13. Michalak Aleksandra – G. Olszanka
  14. Lewczuk Marta – G. Niemojki

Ch這pcy

rocznik 2002

  1. Romaniuk Igor – G. Sarnaki
  2. Radzikowski Kacper – G. Kornica
  3. ζzko Adam – G. Huslew
  4. Podlipniak Jakub - G. nr 1 υsice
  5. Masalski Maciej – G. Huszlew
  6. Kostaruk Jakub – G. Sarnaki
  7. Wielgórski Jakub – G. Kornica
  8. Demianiuk Maciej. – G. Olszanka
  9. Zubik ㄆkasz – G. Huszlew
  10. Jaszczuk Konrad – G. Olszanka
  11. Sajna Tomasz – G. Huszlew
  12. Lipi雟ki Piotr – G. Olszanka
  13. Jaszczuk Krzysztof – G. Olszanka

rocznik 2001

  1. Chraszcz Cezary – G. Kornica
  2. Ko幢uk Damian – G. Kornica
  3. Wyczó趾owski Patryk – G. Sarnaki
  4. Franczuk ㄆkasz – G. Sarnaki
  5. Radzikowski Dawid – G. Sarnaki
  6. Witoroszczuk Adrian – G. Kornica
  7. Demianiuk Kacper – G. Olszanka
  8. Jaszczuk Kamil – G. Górki
  9. Tarasiuk Adam – G. Górki
  10. Sobieszczuk Jakub – G. Huszlew
  11. Król Micha – G. Olszanka
  12. Wo幡y Mateusz – G. Olszanka

rocznik 2000

  1. Kaniewski Filip – G. Górki
  2. Seku豉 Kacper – G. Kornica
  3. Sawczuk Adrian – G. Sarnaki
  4. Tarasiuk ㄆkasz – G. Górki
  5. Horbowicz Dawid – G. Kornica
  6. Jakubiak Jakub - G. nr 1 υsice
  7. Gorza豉 Mateusz – G. Huszlew
  8. 奸ubowski Krystian - G. nr 1 υsice
  9. Bogusz Mateusz – G. Kornica
  10. Zdzieb這wski Damian – G. Niemojki
  11. Ciulak Mateusz - G. nr 1 υsice
  12. Borzy雟ki Cezary – G. Olszanka
  13. Chwedoruk Bartek – G. Olszanka
  14. Pawluk Damian – G. Olszanka
  15. Jaszczuk B豉瞠j – G. Olszanka
  16. Filipiuk Jakub – G. Olszanka

Mi璠zypowiatowe Indywidualne Biegi Prze豉jowe

odb璠 si 07.10.2015 o godz. 1100 – Siedlce – zalew Muchawka.


oceń
3
9

6-tki pi趾arskie ch這pc闚 gimnazjum

Gimnazjada 2015/2016

komunikat ko鎍owy pi趾i no積ej ch這pców

(pi趾arskie szóstki)

gr. I

  1. G. υsice nr 1 - gosp
  2. G. Huszlew
  3. G. Niemojki
  4. G. Platerów

G. Huszlew - G. Platerów        4-2

 

G. Platerów -  G. nr 1 υsice   1-6

 

G. Niemojki -  G. Huszlew.      3-1

 

G. Niemojki - G. Platerów.       2-5

 

G. nr 1 υsice - G. Huszlew    3-2

 

G. nr 1 υsice - G. Niemojki    0-4

 

Tabela ko鎍owa:

1. G. Niemojki       6 pkt.    9-6

2. G. nr 1 υsice   6 pkt.    9-7

3. G. Huszlew           3 pkt.  7-8

4. G. Platerów          3 pkt.   8-12

 

gr. II

  1. G. υsice nr 2 - gosp
  2. G. Kornica
  3. G. Górki
  4. G. Olszanka

G. Kornica – G. Olszanka         3 : 0

 

G. nr 2 υsice – G. Górki          2 : 0

 

G. Olszanka – G. nr 2 υsice    1 : 1

 

G Kornica – G. Górki                 3 : 1

 

G. Olszanka – G. Górki             3 : 0

 

G. Kornica – G. nr 2 υsice       5 : 0

 

Tabela ko鎍owa:

  1. G. Kornica      9 pkt.    11 : 1
  2. G. Olszanka    4 pkt.     4 : 4
  3. G. nr 2 υsice    4 pkt.    3 : 6
  4. G. Górki              0 pkt.   1 : 8

Do fina逝 awansuj po 2 najlepsze zespo造 z grup.

Fina - 27.10.2015, godz. 9.00, system rozgrywek: ka盥y z ka盥ym.

Gospodarz - G. nr 1 υsice.

 

Rozegrane mecze:

G. nr 1 υsice - G. Olszanka   2 : 0

G. Niemojki - G. Kornica          1 : 4

G. nr 1 υsice - G. Kornica       0 : 1

G. Olszanka - G. Niemojki        1 : 5

G. nr 1 υsice - G. Niemojki      5 : 2

G. Kornica - G. Olszanka          2 : 0



Tabela ko鎍owa

1. G. Kornica          9 pkt.  7 : 1

2. G. nr 1 υsice     6 pkt.   7 : 3

3. G. Niemojki         3 pkt.   8 : 10

4.G. Olszanka         0 pkt.   1 : 9

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó Gimnazjum w Kornicy.


oceń
60
9

6-tki pi趾arskie dziewcz徠 gimnazjum

Gimnazjada 2015/2016

Komunikat ko鎍owy

pi趾i no積ej dziewcz徠 gimnazjum ( pi趾arskie szóstki)

 

Wyniki rozegranych spotka:

 

G. Olszanka - G. Górki            4 : 2

G. nr 2 υsice - G. Niemojki    1 : 1

G. Górki - G nr 2 υsice          1 : 0

G. Olszanka - G. Niemojki       5 : 0

G. Górki - G. Niemojki             3 : 0

G. Olszanka - G. nr 2 υsice   1 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Olszanka         9 pkt   10 : 2

2. G. Górki                6 pkt    6 : 4

3. G. nr 2 υsice       1 pkt   1 : 3  (-2)

4. G. Niemojki           1 pkt   1 : 9  ( -8)

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa

zespó Gimnazjum w Olszance.


oceń
2
26

mini pi趾a no積a ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

mini pi趾i no積ej ch這pców

05.10.2015, godz. 930

gr. I

  1. SP υsice nr 1
  2. SP Olszanka
  3. SP Szpaki
  4. SP Kornica - brak udzia逝 w zawodach
  5. SP Górki

SP 1 υsice  -  SP Olszanka     8 : 0

SP Górki - SP Szpaki                6 : 1

SP 1 υsice  - SP Górki            11 : 1

SP Olszanka – SP Szpaki         5 : 1

SP 1 υsice  - SP Szpaki          11 : 0

SP Olszanka – SP Górki           2 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

  1. SP 1 υsice      9 pkt.   30 : 1
  2. SP Olszanka    6 pkt.    7 : 9
  3. SP Górki          3 pkt.    7 : 14  
  4. SP Szpaki         0 pkt.   2 : 22

gr. II

  1. SP υsice nr 2
  2. SP Szydówka
  3. SP Huszlew
  4. SP Niemojki - brak udzia逝 w zawodach
  5. SP Kobylany

1)      SP Kobylany – SP Huszlew      0:2

2)      SP 2 υsice – SP Szydówka    4:0

3)      SP Kobylany  - SP Szydówka   0:5

4)      SP Huszlew – SP 2 υsice        0:3

5)      SP Kobylany  SP 2 υsice         0:9

6)      SP Szydówka – SP Huszlew    0:0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1)      SP 2 υsice     9 pkt.   16 : 0

2)      SP Szydówka  4pkt.    5 :  4    +1.

3)      SP Huszlew     4pkt.     2 : 3     -1.

4)      SP Kobylany    0 pkt.    0 : 16

 

 

Fina - 16.10.2015, awansowa造 dru篡ny SP nr 1 υsice, SP Olszanka,

SP nr 2 υsice, SP Szydówka.

pó貨ina造

SP  nr 1 υsice - SP Szydówka   8:0,

SP nr 2 υsice - SP Olszanka      5:0,

o III miejsce

SP Olszanka - SP Szydówka       4:0,

o I miejsce

SP nr 2 υsice – SP nr 1 υsice    5:3

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

  1. SP nr 2 υsice
  2. SP nr 1 υsice
  3. SP Olszanka
  4. SP Szydówka      

 Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice.

 

 


oceń
2
17

mini pi趾a no積a dziewcz徠 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

mini pi趾i no積ej dziewcz徠 

 

Rozgrywki grupowe - 01.10.2015

gr. I     godz. 10.00

  1. SP Górki – gosp.
  2. SP Niemojki - brak udzia逝 w zawodach
  3. SP υsice nr 2 - brak udzia逝 w zawodach

gr. II     godz. 11.00

  1. SP Kornica – gosp.
  2. SP Kobylany
  3. SP Szydówka

SP Kobylany – SP Szydówka   3 : 0

SP Kobylany – SP Kornica        3 : 0

SP Kornica - SP Szydówka      1 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

  1. SP Kobylany    6 pkt.    6 : 0
  2. SP Kornica      3 pkt.    1 : 3
  3. SP Szydówka  0 pkt.   0 : 4

Fina powiatowy – SP Kornica, 09. 10. 2015 , godz. 10.00

 

SP Kobylany - SP Kornica    1 : 0

SP Górki - SP Kornica          1 : 0

SP Górki - SP Kobylany        3 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP Górki          6 pkt    4 : 2

2. SP Kobylany   3 pkt     3 : 3

3. SP Kornica      0 pkt     0 : 2

 

Do zawodów szczebla rejonowego awansowa zespó SP w Górkach


oceń
3
12

鈔oda, 31 sierpnia 2016

Licznik odwiedzin:  62 556