Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 182 018 bloog闚 | losowy blog | inne blogi | zaloguj si | za堯 bloga
Kana ATOM Kana RSS

II Memoria Piotra Nowakiewicza

Regulamin II MEMORIAΣ PIOTRA NOWAKIEWICZA w Pi販e Siatkowej

1.Cel imprezy:

- uczczenie pami璚i nauczyciela Zespo逝 Szkó w Sarnakach,

- integracja 鈔odowiska,

- propagowanie sportu jako , po篡tecznej formy sp璠zania czasu.

2. Miejsce i termin:

Sala gimnastyczna Zespo逝 Szkó w Sarnakach. 06.02.2016 r. Godz. 10.00

3. Organizatorzy:- ULKS SARNAKI

4.Uczestnictwo:

W turnieju mog bra udzia wszyscy ch皻ni bez wzgl璠u na wiek i p貫,  po wp豉ceniu wpisowego – 100 z od dru篡ny ( w przypadku zespoów dzieci璚ych 50 z).W ka盥ym zespole (na boisku) wyst瘼uje minimum 1 kobieta. Uczestnik winien posiada  odpowiednie obuwie sportowe.

5. System rozgrywek:

W dniu zawodów podj皻a zostanie decyzja co do systemu, uwzgl璠niaj帷a ilo嗆 dru篡n i grupy wiekowe. Obowi您uj przepisy PZPS.

6.Nagrody:

Minimum 2 puchary – w tym dla najlepszego zespo逝. Dyplomy dla wszystkich dru篡n.

Organizatorzy przewidzieli pocz瘰tunek dla wszystkich uczestników.

7. Program:

9.30 - rejestracja zespoów

9.55- odprawa dla przedstawicieli dru篡n,

ok. 10.10 – otwarcie imprezy,

10.15- cz窷 sportowa ( na 3 boiskach),

Ok. 16. 00  – zako鎍zenie oraz wr璚zenie nagród.

16.30 – spotkanie uczestników oraz pocz瘰tunek.

8. Zg這szenia:

Udzia w zawodach prosimy zg這si telefonicznie do kol. Wojciecha Szyma雟kiego – 504297792 lub za pomoc maila: wojtekhetman@op.pl do 05. 02. 2016 r.

9.Postanowienia ko鎍owe:

A. Ubezpieczenie uczestników we w豉snym zakresie.

B. Organizator nie odpowiada za zgubione rzeczy.


oceń
1
0

pi趾a r璚zna gimnazjum

Komunikat ko鎍owy

pi趾i r璚znej gimnazjum

Dziewcz皻a - 23.11.2015, godz. 9. 30

Gr. I

G. Kornica - gosp

G. Sarnaki

G. Górki

 

G. Kornica - G. Górki       9 : 0

G. Sarnaki - G. Górki     16 : 8

G. Kornica - G. Sarnaki  15 : 8

Tabela:

1. G.Kornica    4 pkt   24 : 8

2. G.Sarnaki    2 pkt   24 : 23

3. G. Górki       0 pkt    8 : 25

 

Gr. II

G. υsice nr 1 - gosp

G. υsice nr 2

G. NIemojki - rezygnacja z udzia逝

 

 υsice nr 1 - υsice nr 2    19 : 13

 

Do fina逝 powiatowego awansowa造 po dwa zespo造 z grup eliminacyjnych

 Fina - 02.12.2015, godz. 9.30, gosp. - G. υsice nr 1

Zmiana terminu: 16.12.2015 godz. 9.30

 

Fina:

 

G. υsice nr 1 - υsice nr 2     23 : 4

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. υsice nr 1 

                                                                                                                     

Ch這pcy - 25.11.2015, godz. 9. 30

Gr.  I 

G.. Sarnaki - gosp

G. Górki

G. Kornica

 

G.Sarnaki - G. Kornica   14 : 4

G. Górki - G. Kornica      11 : 7

G. Sarnaki - G. Górki      15 : 9

Tabela

1. G. Sarnaki   4 pkt   29 : 13

2. G. Górki       2 pkt  20 : 22

3. G. Kornica   0 pkt  11 : 25

 

Gr. II

G. υsice nr 1 - gosp

G. Huszlew

G. υsice nr 2

G. Niemojki - rezygnacja z udzia逝

 

G. υsice nr 1 - G. υsice nr 2    24:12

G. υsice nr 2 - G. Huszlew        12:28

G. υsice nr 1 - G. Huszlew         23:27

Tabela ko鎍owa:

1) G. Huszlew        4   55-35

2) G. υsice nr 1    2   47-39

3) G. υsice nr 2    0   24-52

 

Do fina逝 powiatowego awansowa造 po dwa zespo造 z grup eliminacyjnych

Fina - 17.12.2015, godz. 9.00, gosp. - G. υsice nr 1

G. nr 1 υsice - G. Sarnaki     11:12
G. Górki - G. Huszlew              9:17
G. nr 1 υsice - G. Górki          17:6
G. Huszlew - G. Sarnaki         12:15
G. Sarnaki - G. Górki                 7:7
G. υsice - G. Huszlew           19:17

Tabela ko鎍owa:

1) G. Sarnaki           5   34-30
2) G. nr 1 υsice     4   47-35
3) G. Huszlew         2   46-43
4) G. Górki              1   22-41

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. Sarnaki.


oceń
12
1

mini pi趾a r璚zna - szko造 podstawowe

Fina powiatowy mini pi趾i r璚znej

Sarnaki 20.11.2015 godz. 9. 30

 

dziewcz皻a:

SP Sarnaki - gosp

SP υsice nr 2

 

SP Sarnaki - SP υsice nr 2      7 : 1

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki.

 

ch這pcy:

SP Sarnaki  - gosp

SP υsice nr 1

SP υsice nr 2

 

SP Sarnaki - SP υsice nr 1           8 : 4

SP υsice nr 1 - SP υsice nr 2     5 : 4

S Sarnaki - SP υsice nr 2             8 : 4

 

1. SP Sarnaki          4 pkt      16 : 8

2. SP υsice nr 1     2 pkt      9 : 12

3. SP υsice nr 2      0 pkt     8 : 13

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki.


oceń
16
2

pi趾a r璚zna - gimnazja

Komunikat ko鎍owy

pi趾i r璚znej gimnazjum

Dziewcz皻a - 23.11.2015, godz. 9. 30

Gr. I

G. Kornica - gosp

G. Sarnaki

G. Górki

 

G. Kornica - G. Górki       9 : 0

G. Sarnaki - G. Górki     16 : 8

G. Kornica - G. Sarnaki  15 : 8

Tabela:

1. G.Kornica    4 pkt   24 : 8

2. G.Sarnaki    2 pkt   24 : 23

3. G. Górki       0 pkt    8 : 25

 

Gr. II

G. υsice nr 1 - gosp

G. υsice nr 2

G. NIemojki - rezygnacja z udzia逝

 

 υsice nr 1 - υsice nr 2    19 : 13

 

Do fina逝 powiatowego awansowa造 po dwa zespo造 z grup eliminacyjnych

 Fina - 02.12.2015, godz. 9.30, gosp. - G. υsice nr 1

Zmiana terminu: 16.12.2015 godz. 9.30

 

Fina:

 

G. υsice nr 1 - υsice nr 2     23 : 4

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. υsice nr 1 

                                                                                                                     

Ch這pcy - 25.11.2015, godz. 9. 30

Gr.  I 

G.. Sarnaki - gosp

G. Górki

G. Kornica

 

G.Sarnaki - G. Kornica   14 : 4

G. Górki - G. Kornica      11 : 7

G. Sarnaki - G. Górki      15 : 9

Tabela

1. G. Sarnaki   4 pkt   29 : 13

2. G. Górki       2 pkt  20 : 22

3. G. Kornica   0 pkt  11 : 25

 

Gr. II

G. υsice nr 1 - gosp

G. Huszlew

G. υsice nr 2

G. Niemojki - rezygnacja z udzia逝

 

G. υsice nr 1 - G. υsice nr 2    24:12

G. υsice nr 2 - G. Huszlew        12:28

G. υsice nr 1 - G. Huszlew         23:27

Tabela ko鎍owa:

1) G. Huszlew        4   55-35

2) G. υsice nr 1    2   47-39

3) G. υsice nr 2    0   24-52

 

Do fina逝 powiatowego awansowa造 po dwa zespo造 z grup eliminacyjnych

Fina - 17.12.2015, godz. 9.00, gosp. - G. υsice nr 1

G. nr 1 υsice - G. Sarnaki     11:12
G. Górki - G. Huszlew              9:17
G. nr 1 υsice - G. Górki          17:6
G. Huszlew - G. Sarnaki         12:15
G. Sarnaki - G. Górki                 7:7
G. υsice - G. Huszlew           19:17

Tabela ko鎍owa:

1) G. Sarnaki           5   34-30
2) G. nr 1 υsice     4   47-35
3) G. Huszlew         2   46-43
4) G. Górki              1   22-41

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó G. Sarnaki.


oceń
50
3

mini pi趾a r璚zna - szko造 podstawowe

Fina powiatowy mini pi趾i r璚znej

Sarnaki 20.11.2015 godz. 9. 30

 

dziewcz皻a:

SP Sarnaki - gosp

SP υsice nr 2

 

SP Sarnaki - SP υsice nr 2      7 : 1

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki.

 

ch這pcy:

SP Sarnaki  - gosp

SP υsice nr 1

SP υsice nr 2

 

SP Sarnaki - SP υsice nr 1           8 : 4

SP υsice nr 1 - SP υsice nr 2     5 : 4

S Sarnaki - SP υsice nr 2             8 : 4

 

1. SP Sarnaki          4 pkt      16 : 8

2. SP υsice nr 1     2 pkt      9 : 12

3. SP υsice nr 2      0 pkt     8 : 13

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP Sarnaki.


oceń
17
8

6 - tki pi趾arskie ch這pc闚 gimnazjum

Komunika ko鎍owy pi趾i no積ej

ch這pców gimnazjum

Gr. I   υsice 15.10.2015

G. Huszlew - G. Platerów        4-2

G. Platerów -  G. nr 1 υsice   1-6

G. Niemojki -  G. Huszlew.      3-1

G. Niemojki - G. Platerów.       2-5

G. nr 1 υsice - G. Huszlew    3-2

G. nr 1 υsice - G. Niemojki    0-4

Tabela ko鎍owa:

     1. G. Niemojki          6 pkt.    9-6

     2. G. nr 1 υsice      6 pkt.    9-7

     3. G. Huszlew           3 pkt.     7-8

     4. G. Platerów           3 pkt.     8-12

 

Gr. II  υsice 22.10.2015

G. Kornica – G. Olszanka        3 : 0

G. nr 2 υsice – G. Górki         2 : 0

G. Olszanka – G. nr 2 υsice   1 : 1

G Kornica – G. Górki                3 : 1

G. Olszanka – G. Górki            3 : 0

G. Kornica – G. nr 2 υsice      5 : 0

Tabela ko鎍owa:

  1. G. Kornica     9 pkt.     11 : 1
  2. G. Olszanka   4 pkt.      4 : 4
  3. G. nr 2 υsice 4 pkt.       3 : 6
  4. G. Górki          0 pkt.       1 : 8

Fina - 27.10.2015, godz. 9.00, system rozgrywek: ka盥y z ka盥ym.

Gospodarz - G. nr 1 υsice.

Rozegrane mecze:

G. nr 1 υsice - G. Olszanka    2 : 0

G. Niemojki - G. Kornica          1 : 4

G. nr 1 υsice - G. Kornica       0 : 1

G. Olszanka - G. Niemojki        1 : 5

G. nr 1 υsice - G. Niemojki      5 : 2

G. Kornica - G. Olszanka          2 : 0



Tabela ko鎍owa

1. G. Kornica          9 pkt.  7 : 1

2. G. nr 1 υsice     6 pkt.   7 : 3

3. G. Niemojki         3 pkt.   8 : 10

4.G. Olszanka         0 pkt.   1 : 9

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó Gimnazjum w Kornicy.

 


oceń
12
17

indywidualne biegi prze豉jowe

 

Komunikat ko鎍owy

Powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych

Czuchów. 29.09.2015

 

Szko豉 podstawowa

 

Dziewcz皻a

rocznik 2005

  1. Klop Katarzyna - SP Rusków
  2. Wielgórska Julia - SP Kobylany
  3. Tomczuk Aleksandra - SP Rusków
  4. Chalimoniuk Zuzanna - SP 1 υsice
  5. Sollich Emilia - SP Rusków
  6. Chromi雟ka Sara - SP Rusków
  7. Iwaniuk Karolina - SP Rusków
  8. Zawadka Daria - SP Rusków
  9. Gasiuk Barbara - SP Kobylany
  10. Gumienniczuk Natalia - SP Sarnaki
  11. Czarnocka Maja - SP Górki
  12. Sergiej Dominika - SP Kobylany
  13. Wyrzykowska And瞠lika - SP Kornica
  14. Golwiej Oliwia - SP Sarnaki
  15. ㄆbik Marta - SP Górki
  16. Tomczuk Patrycja - SP Górki
  17. Seku豉 Patrycja - SP Stare Szpaki
  18. Nielipi雟ka Zuzanna - SP Serpelice
  19. Muder Gabriela - SP 1 υsice
  20. Kasjaniuk Brygida - SP 1 υsice
  21. Wo趾owicz Julia - SP Olszanka
  22. Sikorska Anastazja - SP Górki
  23. Bartoszuk Gabriela - SP Górki
  24. Kacprzak Magda - SP Górki
  25. Korniluk Natalia - SP Górki
  26. ζwreniuk Natalia - SP Górki
  27. Ostapowicz Paulina - SP Serpelice
  28. Cze篡k Monika - SP Serpelice
  29. Chraniuk Emilia - SP Niemojki
  30. Dziwi雟ka Kornelia - SP Sarnaki

rocznik 2004

  1. Szewczuk Wiktoria – SP 1 υsice
  2. Boruta Julia – SP 1 υsice
  3. Wiak Wiktoria – SP Górki
  4. Zieniewicz Anielka – SP Rusków
  5. Flis Kamila – SP Kobylany
  6. Trociuk Wiktoria SP Sarnaki
  7. Gasiuk Agata – SP Kobylany
  8. Bolesta Alicja – SP 1 υsice
  9. Zdzichowska  Kamila – SP 1 υsice
  10. Szupiluk Magda – SP Górki
  11. Nowakowska Daria – SP Serpelice
  12. Mateuszuk Zuzanna – SP Górki
  13. Iwanowska Wiktoria – SP Koszelówka
  14. Op璚howska Karolina – SP Niemojki
  15. Kozak Zuzanna – SP Górki
  16. Skolimowska Maja – SP Olszanka
  17. Waszczuk Sylwia - SP Serpelice
  18. Aleksandrowicz Emiia – SP Olszanka

rocznik 2003

  1. Bobi雟ka Katarzyna - SP Górki
  2. Marciniuk Wiktoria – SP Kornica
  3. ζdziak Natalia – SP Rusków
  4. Hawryluk Zuzanna – SP Sarnaki
  5. Mazurczuk Aleksandra – SP Rusków
  6. Ho逝b Magdalena – SP Sarnaki
  7. Stachowicz Natalia – SP Sarnaki
  8. Szyma雟ka Joanna SP Sarnaki
  9. Ch這pek Wiktoria – SP Koszelówka
  10. Kami雟ka Aleksandra – SP Sarnaki
  11. Malinowska Maja – SP Sarnaki
  12. Sollich Dominika – SP Rusków
  13. Ksi篹opolska Aleksandra – SP Sarnaki
  14. Bartoszuk Julia – SP Górki
  15. Jakimiuk Emilia – SP Szpaki Stare
  16. Panasiuk Joanna – SP Sarnaki
  17. Piekarska Natalia – SP Olszanka
  18. Cie郵uk Julia – SP Olszanka
  19. Wasiluk Sylwia – SP Olszanka
  20. Litwiniuk Kinga – SP Olszanka

 

Ch這pcy

rocznik 2005

  1. Daniluk Karol -SP Kornica
  2. Ol璠zki Bart這miej - SP 1 υsice
  3. Sobolewski Karol - SP 1 υsice
  4. Rabuski Oskar - SP Niemojki
  5. Andrzejczuk Daniel - SP Olszanka
  6. Kiryluk Igor - SP Kornica
  7. Tomczuk Krystian - SP Rusków
  8. Prokopiuk Jakub - SP Huszlew
  9. Kumiuk Marcin - SP Rusków
  10. 10 .Mi趾owski Mateusz - SP Szpaki Stare
  11. Sobczuk Kacper - SP Huszlew
  12. Zienkiewicz Hubert - SP Huszlew
  13. Wojtczuk Jakub - SP Olszanka
  14. Tarasiuk Karol - SP Górki
  15. Leszczy雟ki Kacper - SP Kobylany
  16. Seku豉 Norbert - SP Szpaki Stare
  17. Wasiluk Piotr - SP Olszanka
  18. Postrzygacz Cezary - SP Olszanka
  19. Tyszko Aleksander - SP Serpelice
  20. Teodorczuk Ignacy- SP Kobylany
  21. Karwacki Szymon- SP Sarnaki
  22. Rudnik Julian - SP Sarnaki
  23. Lipi雟ki Pawe - SP Olszanka
  24. Gryciuk Maciej - SP Kobylany
  25. Stefaniuk Damian - SP Olszanka
  26. Szymko Kacper - SP Serpelice
  27. Maria雟ki Maksymilian - SP Serpelice
  28. Adamiuk Marcel - SP Serpelice
  29. Stefaniuk Artur - SP Olszanka
  30. Hryciuk. Karol - SP Olszanka
  31. Denisiuk Jakub - SP Olszanka

rocznik 2004

  1. Kiryluk Damian – SP Kornica
  2. Szekszte陶o Norbert – SP Serpelice
  3. Jakimiuk Pawe – SP Kobylany
  4. Bogusz Bartek – SP Rusków
  5. Dunajko Krystian – SP Szpaki Stare
  6. Paw這wski Bartek - SP Huszlew
  7. Zaliwski Pawe – SP Sarnaki
  8. Demianiuk Wojciech – SP 1 υsice
  9. Gumienniczuk Emil – SP Sarnaki
  10. Stachura Dawid – SP Kobylany
  11. Mucha Krystian – SP 1 υsice
  12. Gez Arek – SP Huszlew
  13. Owczarczyk Dominik – SP Kobylany
  14. Izdebski Filip – SP 1 υsice
  15. Muszy雟ki Damian – SP 1 υsice
  16. Zieniewicz Mateusz – SP Rusków
  17. Iwaniuk Fabian – SP Niemojki
  18. Adamiuk Mateusz – SP Serpelice
  19. Golwiej Patryk – SP Szpaki Stare
  20. Ostapowicz Przemys豉w – SP Serpelice
  21. Denisiuk Pawe – SP Olszanka
  22. Filipiuk ㄆkasz – SP Olszanka
  23. Wo趾owicz Maciej – SP Olszanka
  24. Garwoli雟ki Mateusz – SP Niemojki

rocznik 2003

  1. Jaciuk Kacper – SP Rusków
  2. Wyrzykowski Kacper – SP 1 υsice
  3. Bobi雟ki Mateusz – SP Górki
  4. Jaszczuk Mateusz – SP Olszanika
  5. Sawczuk Hubert – SP Sarnaki
  6. Tomczuk Mateusz – SP Górki
  7. Rzewuski Dawid – SP Olszanka
  8. Toczy雟ki Tomasz – SP Koszelówka
  9. Paw這wski Kamil – SP Huszlew
  10. Sobieszczuk Grzegorz – SP Huszlew
  11. Supruniuk Adam – SP Huszlew

Mi璠zypowiatowe Indywidualne Biegi Prze豉jowe

odb璠 si 07.10.2015 o godz. 1100 – Siedlce – zalew Muchawka.


oceń
1
7

indywidualne biegi prze豉jowe

 

Komunikat ko鎍owy

Powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych

Czuchów. 29.09.2015

 

Szko造 ponadgimnazjalne

 

dziewcz皻a

  1. Obzejta Patrycja – LO nr 1 υsice
  2. Tarkowska Klaudia - LO nr 1 υsice
  3. Iwanowska Karolina - LO nr 1 υsice

ch這pcy

  1. Dec Przemys豉w - LO nr 1 υsice
  2. Siemieniuk Marek - LO nr 1 υsice
  3. 奸ubowski Kamil – ZS nr 2 υsice
  4. Jod這wski Jan - ZS nr 2 υsice
  5. Adamczyk Patryk - ZS nr 2 υsice
  6. Podlewski Jan - ZS nr 2 υsice
  7. Stachowicz Janusz - ZS nr 2 υsice
  8. 畝k Olgierd - ZS nr 2 υsice
  9. Ciulak Maciej - ZS nr 2 υsice
  10. Szpura Patryk - ZS nr 2 υsice

 

Mi璠zypowiatowe Indywidualne Biegi Prze豉jowe

odb璠 si 07.10.2015 o godz. 1100 – Siedlce – zalew Muchawka.


oceń
1
6

indywidualne biegi prze豉jowe

Komunikat ko鎍owy

Powiatowych Indywidualnych Biegów Prze豉jowych

Czuchów. 29.09.2015

 

Gimnazjum

 

Dziewcz皻a

rocznik 2002

  1. Kasprzak Gabriela – G. Sarnaki
  2. Chwedoruk Julia – G. Olszanka
  3. Kami雟ka Karolina – G. nr 1 υsice
  4. Demianiuk Wiktoria - G. nr 1 υsice
  5. Zieli雟ka Angelika – G. Kornica
  6. Stefaniuk Kamila – G. Olszanka
  7. Ma鎥owska Patrycja – G. Kornica
  8. Dio豉k Weronika - G. Górki
  9. Grabowska Emilia – G. Górki
  10. Giere這 Dominika - G. Górki
  11. Zuzula Julia – G. Olszanka
  12. Kluj Natalia - G. nr 1 υsice
  13. G逝chowska Anna – G. Huszlew
  14. Hepner Natalia – G. Sarnaki
  15. Chraniuk Zuzanna – G. Niemojki
  16. Jó德iuk Edyta - G. nr 1 υsice
  17. Lisiecka Aleksandra – G. Sarnaki
  18. Knapiuk Wiktoria – G. Niemojki
  19. Ko這dziejczuk Wiktoria - G. nr 1 υsice

rocznik 2001

  1. Hawryluk Paulina – G. Sarnaki
  2. Struk Anna – G. Kornica
  3. Masalska Wiktoria – G. Huszlew
  4. Filipczuk Karolina – G. Huszlew
  5. Tyszko Weronika – G. Sarnaki
  6. Ostojska Zuzanna - G. nr 1 υsice
  7. Karbowiak Izabela - G. nr 1 υsice
  8. Kozio Julia - G. Kornica
  9. Szymko Kamila – G. Niemojki
  10. Nestorowicz Aleksandra – G. Huszlew
  11. Chwedoruk Aleksandra – G. Olszanka
  12. Wawryniuk Katarzyna - G. Sarnaki
  13. Sajna Natalia – G. Huszlew
  14. Denisiuk Kamila - G. nr 1 υsice
  15. Miko豉jczuk Emilia – G. Olszanka

rocznik 2000

  1. Kalu積a Ilona – G. Kornica
  2. ㄆkasiewicz Wiktoria - G. nr 1 υsice
  3. Jaszczuk Karolina – G. Olszanka
  4. Chromi雟ka Klaudia - G. nr 1 υsice
  5. Zaliwska Jagoda – G. Sarnaki
  6. Oni鄂 Weronika – G. Niemojki
  7. Onopiuk Aleksandra – G. Sarnaki
  8. Sacharczuk Karolina – G. Kornica
  9. Jaszczuk Iwona – G. Olszanka
  10. Dziwi雟ka Wioletta – G. Sarnaki
  11. G帳ka Justyna – G. NIemojki
  12. Ko速uniak Monika – G. Niemojki
  13. Michalak Aleksandra – G. Olszanka
  14. Lewczuk Marta – G. Niemojki

Ch這pcy

rocznik 2002

  1. Romaniuk Igor – G. Sarnaki
  2. Radzikowski Kacper – G. Kornica
  3. ζzko Adam – G. Huslew
  4. Podlipniak Jakub - G. nr 1 υsice
  5. Masalski Maciej – G. Huszlew
  6. Kostaruk Jakub – G. Sarnaki
  7. Wielgórski Jakub – G. Kornica
  8. Demianiuk Maciej. – G. Olszanka
  9. Zubik ㄆkasz – G. Huszlew
  10. Jaszczuk Konrad – G. Olszanka
  11. Sajna Tomasz – G. Huszlew
  12. Lipi雟ki Piotr – G. Olszanka
  13. Jaszczuk Krzysztof – G. Olszanka

rocznik 2001

  1. Chraszcz Cezary – G. Kornica
  2. Ko幢uk Damian – G. Kornica
  3. Wyczó趾owski Patryk – G. Sarnaki
  4. Franczuk ㄆkasz – G. Sarnaki
  5. Radzikowski Dawid – G. Sarnaki
  6. Witoroszczuk Adrian – G. Kornica
  7. Demianiuk Kacper – G. Olszanka
  8. Jaszczuk Kamil – G. Górki
  9. Tarasiuk Adam – G. Górki
  10. Sobieszczuk Jakub – G. Huszlew
  11. Król Micha – G. Olszanka
  12. Wo幡y Mateusz – G. Olszanka

rocznik 2000

  1. Kaniewski Filip – G. Górki
  2. Seku豉 Kacper – G. Kornica
  3. Sawczuk Adrian – G. Sarnaki
  4. Tarasiuk ㄆkasz – G. Górki
  5. Horbowicz Dawid – G. Kornica
  6. Jakubiak Jakub - G. nr 1 υsice
  7. Gorza豉 Mateusz – G. Huszlew
  8. 奸ubowski Krystian - G. nr 1 υsice
  9. Bogusz Mateusz – G. Kornica
  10. Zdzieb這wski Damian – G. Niemojki
  11. Ciulak Mateusz - G. nr 1 υsice
  12. Borzy雟ki Cezary – G. Olszanka
  13. Chwedoruk Bartek – G. Olszanka
  14. Pawluk Damian – G. Olszanka
  15. Jaszczuk B豉瞠j – G. Olszanka
  16. Filipiuk Jakub – G. Olszanka

Mi璠zypowiatowe Indywidualne Biegi Prze豉jowe

odb璠 si 07.10.2015 o godz. 1100 – Siedlce – zalew Muchawka.


oceń
2
8

6-tki pi趾arskie ch這pc闚 gimnazjum

Gimnazjada 2015/2016

komunikat ko鎍owy pi趾i no積ej ch這pców

(pi趾arskie szóstki)

gr. I

  1. G. υsice nr 1 - gosp
  2. G. Huszlew
  3. G. Niemojki
  4. G. Platerów

G. Huszlew - G. Platerów        4-2

 

G. Platerów -  G. nr 1 υsice   1-6

 

G. Niemojki -  G. Huszlew.      3-1

 

G. Niemojki - G. Platerów.       2-5

 

G. nr 1 υsice - G. Huszlew    3-2

 

G. nr 1 υsice - G. Niemojki    0-4

 

Tabela ko鎍owa:

1. G. Niemojki       6 pkt.    9-6

2. G. nr 1 υsice   6 pkt.    9-7

3. G. Huszlew           3 pkt.  7-8

4. G. Platerów          3 pkt.   8-12

 

gr. II

  1. G. υsice nr 2 - gosp
  2. G. Kornica
  3. G. Górki
  4. G. Olszanka

G. Kornica – G. Olszanka         3 : 0

 

G. nr 2 υsice – G. Górki          2 : 0

 

G. Olszanka – G. nr 2 υsice    1 : 1

 

G Kornica – G. Górki                 3 : 1

 

G. Olszanka – G. Górki             3 : 0

 

G. Kornica – G. nr 2 υsice       5 : 0

 

Tabela ko鎍owa:

  1. G. Kornica      9 pkt.    11 : 1
  2. G. Olszanka    4 pkt.     4 : 4
  3. G. nr 2 υsice    4 pkt.    3 : 6
  4. G. Górki              0 pkt.   1 : 8

Do fina逝 awansuj po 2 najlepsze zespo造 z grup.

Fina - 27.10.2015, godz. 9.00, system rozgrywek: ka盥y z ka盥ym.

Gospodarz - G. nr 1 υsice.

 

Rozegrane mecze:

G. nr 1 υsice - G. Olszanka   2 : 0

G. Niemojki - G. Kornica          1 : 4

G. nr 1 υsice - G. Kornica       0 : 1

G. Olszanka - G. Niemojki        1 : 5

G. nr 1 υsice - G. Niemojki      5 : 2

G. Kornica - G. Olszanka          2 : 0



Tabela ko鎍owa

1. G. Kornica          9 pkt.  7 : 1

2. G. nr 1 υsice     6 pkt.   7 : 3

3. G. Niemojki         3 pkt.   8 : 10

4.G. Olszanka         0 pkt.   1 : 9

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó Gimnazjum w Kornicy.


oceń
55
9

6-tki pi趾arskie dziewcz徠 gimnazjum

Gimnazjada 2015/2016

Komunikat ko鎍owy

pi趾i no積ej dziewcz徠 gimnazjum ( pi趾arskie szóstki)

 

Wyniki rozegranych spotka:

 

G. Olszanka - G. Górki            4 : 2

G. nr 2 υsice - G. Niemojki    1 : 1

G. Górki - G nr 2 υsice          1 : 0

G. Olszanka - G. Niemojki       5 : 0

G. Górki - G. Niemojki             3 : 0

G. Olszanka - G. nr 2 υsice   1 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. G. Olszanka         9 pkt   10 : 2

2. G. Górki                6 pkt    6 : 4

3. G. nr 2 υsice       1 pkt   1 : 3  (-2)

4. G. Niemojki           1 pkt   1 : 9  ( -8)

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa

zespó Gimnazjum w Olszance.


oceń
2
24

mini pi趾a no積a ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

mini pi趾i no積ej ch這pców

05.10.2015, godz. 930

gr. I

  1. SP υsice nr 1
  2. SP Olszanka
  3. SP Szpaki
  4. SP Kornica - brak udzia逝 w zawodach
  5. SP Górki

SP 1 υsice  -  SP Olszanka     8 : 0

SP Górki - SP Szpaki                6 : 1

SP 1 υsice  - SP Górki            11 : 1

SP Olszanka – SP Szpaki         5 : 1

SP 1 υsice  - SP Szpaki          11 : 0

SP Olszanka – SP Górki           2 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

  1. SP 1 υsice      9 pkt.   30 : 1
  2. SP Olszanka    6 pkt.    7 : 9
  3. SP Górki          3 pkt.    7 : 14  
  4. SP Szpaki         0 pkt.   2 : 22

gr. II

  1. SP υsice nr 2
  2. SP Szydówka
  3. SP Huszlew
  4. SP Niemojki - brak udzia逝 w zawodach
  5. SP Kobylany

1)      SP Kobylany – SP Huszlew      0:2

2)      SP 2 υsice – SP Szydówka    4:0

3)      SP Kobylany  - SP Szydówka   0:5

4)      SP Huszlew – SP 2 υsice        0:3

5)      SP Kobylany  SP 2 υsice         0:9

6)      SP Szydówka – SP Huszlew    0:0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1)      SP 2 υsice     9 pkt.   16 : 0

2)      SP Szydówka  4pkt.    5 :  4    +1.

3)      SP Huszlew     4pkt.     2 : 3     -1.

4)      SP Kobylany    0 pkt.    0 : 16

 

 

Fina - 16.10.2015, awansowa造 dru篡ny SP nr 1 υsice, SP Olszanka,

SP nr 2 υsice, SP Szydówka.

pó貨ina造

SP  nr 1 υsice - SP Szydówka   8:0,

SP nr 2 υsice - SP Olszanka      5:0,

o III miejsce

SP Olszanka - SP Szydówka       4:0,

o I miejsce

SP nr 2 υsice – SP nr 1 υsice    5:3

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

  1. SP nr 2 υsice
  2. SP nr 1 υsice
  3. SP Olszanka
  4. SP Szydówka      

 Do zawodów mi璠zypowiatowych awansowa zespó SP nr 2 υsice.

 

 


oceń
1
17

mini pi趾a no積a dziewcz徠 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

mini pi趾i no積ej dziewcz徠 

 

Rozgrywki grupowe - 01.10.2015

gr. I     godz. 10.00

  1. SP Górki – gosp.
  2. SP Niemojki - brak udzia逝 w zawodach
  3. SP υsice nr 2 - brak udzia逝 w zawodach

gr. II     godz. 11.00

  1. SP Kornica – gosp.
  2. SP Kobylany
  3. SP Szydówka

SP Kobylany – SP Szydówka   3 : 0

SP Kobylany – SP Kornica        3 : 0

SP Kornica - SP Szydówka      1 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

  1. SP Kobylany    6 pkt.    6 : 0
  2. SP Kornica      3 pkt.    1 : 3
  3. SP Szydówka  0 pkt.   0 : 4

Fina powiatowy – SP Kornica, 09. 10. 2015 , godz. 10.00

 

SP Kobylany - SP Kornica    1 : 0

SP Górki - SP Kornica          1 : 0

SP Górki - SP Kobylany        3 : 2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP Górki          6 pkt    4 : 2

2. SP Kobylany   3 pkt     3 : 3

3. SP Kornica      0 pkt     0 : 2

 

Do zawodów szczebla rejonowego awansowa zespó SP w Górkach


oceń
2
11

MAZOWIECKIE IGRZYSKA MΜDZIE玆 SZKOLNEJ W LEKKIEJATLETYCE

 

MIEJSCA REPREZENTANTÓW POWIATU ΜSICKIEGO NA  MAZOWIECKICH  IGRZYSKACH  MΜDZIE玆 SZKOLNEJ  W LEKKIEJATLETYCE - Siedlce 02.06.2015 r.

 

100 m – 1999 r.

 

15 miejsce – Norwa Patrycja – G1 υsice – 14,11

 

300 m – 2000/2001 r.

 

4 miejsce – Kalu積a Ilona – G Kornica – 44,61

 

Skok w dal - 2000/2001 r.

                                                                                                       

3 miejsce – ㄆkasiewicz Wiktoria – G1 υsice – 5,05

 

Skok wzwy – 2000/2001 r.

 

4 miejsce – Chromi雟ka Klaudia – 150

 

Skok w dal 1999 r.

 

1 miejsce – Szewczuk Patrycja – G1 υsice – 5,23

 

4 X 100m K 1999 r.

 

2 miejsce – G1 υsice – 52,71

 

KLASYFIKACJA DRU玆NOWA DZIEWCZ﹗

 

5 miejsce – G1 υsice


oceń
2
6

Mi璠zypowiatowa Gimnazjada w LA

 

MIEJSCA REPREZENTANTÓW POWIATU ΜSICKIEGO NA MIEDZYPOWIATOWEJ GIMNAZJADZIE LA – Siedlce 19.05.2015r.

 

DZIEWCZ邛A 2000/2001

 

100 m

 

7 miejsce – Struk Anna – G Kornica -  14,28

14 miejsce – Kozio Julia – G Kornica - 14,79

 

300 m

 

2 miejsce – Kalu積a Ilona – G Kornica – 44,17

7 miejsce – Tarkowska Kaja – G1 υsice – 47,63

 

600 m

 

14 miejsce – Ostojska Zuzanna – G1 υsice – 2,04,14

16 miejsce – We郾iuk Aleksandra – G Kornica – 2,09,09

17 miejsce – Ma造szko Klaudia – G Kornica – 2,15,20

 

Skok w dal

 

1 miejsce – ㄆkasiewicz Wiktoria – G1 υsice – 4,98

11 miejsce – Mitura Patrycja – G Kornica – 3,92

14 miejsce – Klepacka Gabriela – G Kornica – 3,85

 

Skok wzwy

 

2 miejsce – Chromi雟ka Klaudia – G1 υsice – 145

 

Kula (3 kg)

 

5 miejsce – Muszy雟ka Weronika – G1 υsice – 9,06

7 miejsce – Rybarczuk Magdalena – G Górki – 8,87

16 miejsce – Wesniuk Julia – G Kornica – 7,08

 

4 X 100 m

 

4 miejsca – G1 υsice – 56,8

5 miejsce – G Kornica – 56,9

 

CHΜPCY 200/2001

 

100 m

 

14 miejsce – Horbowicz Dawid – G Kornica –

15 miejsce – Ignaciuk Sebastian – G Kornica – 13,59

 

300 m

 

4 miejsce – We郾iuk Krzysztof  - G Kornica – 41

10 miejsce – Tarasiuk ㄆkasz – G Górki – 43,48       

 

1000 m

 

4 miejsce – Kaniewski Filip – G Górki – 3,00,15

13 miejsce – Seku豉 Kacper – G Kornica – 3,13,79

17 miejsce – Chalimoniuk Karol – G Kornica – 3,35,32         

 

Skok w dal

 

4 miejsce – Leszcauk Bart這miej – G Huszlew – 5,45

6 miejsce – Bogusz Mateusz – G Kornica – 5,33

 

4 X 100 m

 

6 miejsce – G Kornica  - 50,14

 

DZIEWCZ邛A – 1999 R.

 

100 m

 

4 miejsce – Norwa Patrycja –G1 υsice – 13,98

7 miejsce – Demianiuk Roksana – G1 υsice – 14,21

 

200 m

 

10 miejsce – G逝chowska Agnieszka – G Huszlew – 30,07

12 miejsce – Gasiuk Agata – G Kornica – 31,69                 

14 miejsce – Chromiec Aneta – G Kornica – 32,27

 

400 m

 

5 miejsce – Obzejta Patrycja – G1 υsice – 1,04,81

6 miejsce – Horoszko Marta – G Huszlew – 1,07,18

 

Skok w dal

 

1 miejsce – Szewczuk Patrycja – G1 υsice – 5,17

 

Kula (3 kg)

 

16 miejsce – Piwko Magdalena – G Kornica – 6,89                      

 

4 X 100 m

 

1 miejsce – G1 υsice – 53,21

7 miejsce – G Kornica – 58,84

 

CHΜPCY – 1999 R.

                                  

200 m

 

10 miejsce – Kosobucki Filip – G Kornica – 26,12

 

400 m                                   

 

13 miejsce – Ozioro ㄆkasz – G Kornica – 1,02,17

 

Skok w dal

 

14 miejsce – Jaszczuk Patryk – G Górki – 5,06

15 miejsce – Kuc Micha – G Kornica – 4,97

16 miejsce – Grabowski Jakub – G Kornica – 4,86

 

Skok wzwy

 

8 miejsce – Szewczuk Szymon – G Górki – 160

 

Kula (5 kg)

 

6 miejsce Rumowski Adrian – G Górki – 10,97

15 miejsce – Jaszczuk A – G Górki

17 miejsce – Tymoszuk Damian – G Huszlew

 

4 X 100 m

 

7 miejsce – G Górki – 49,67


oceń
0
6

komunikat ko鎍owy LA - gimnazjum

 

Gimnazjada 2014/2015

Komunikat Ko鎍owy – Lekkoatletyka

11.05.2015 – Kornica

 

100m dziewcz皻a 2000-2001

 

1. Struk Anna                   15,31 – G Kornica – 9p           

2. Kozio Julia                   15,33 – G Kornica – 7p

3. Bobryk Klaudia             15,73 – G Górki – 6p

4. Grabowska Ewelina       15,96 – G Górki – 5p

5. Demianiuk Kamila         16,00 – G1υsice– 5p

6. Zyga Emilia                  16,55 – G Kornica– 5p

7. Tomczuk Zuzanna        16,64 – G2 υsice – 4p

 

300m dziewcz皻a 2000-2001

 

1. Panasiuk Zuzanna            44,88 – G1 υsice – 9p

2. Kalu積a Ilona                  46,96 – G Kornica – 7p

3. Tarkowska Kaja               48,30 – G1 υsice – 6p

4. Karbowiak Izabela           50,77 – G1υsice – 5p

5. Stacharczuk Karolina        53,62 – G Kornica – 5p

6. Hordejuk Kinga               55,73 – G Kornica – 5p

 

600m dziewcz皻a 2000-2001

 

1. Ostojska Zuzanna            2,07,84 – G1 υsice – 9p

2. We郾iuk Aleksandra         2,22,16 – G Kornica – 7p

3. Ha造szko Klaudia              2,29,78 – G1 υsice– 5p

 

skok w dal dziewcz皻a 2000-2001

 

1. ㄆkasiewicz Wiktoria           5,01 – G1 υsice – 9p

2. Mitura Patrycja                    4,17 – G Kornica – 7p

3. Klepacka Gabriela               3,78 – G Kornica – 6p

4. Tymoszuk Katarzyna           3,61 – G Kornica – 5p

PK S瘯 Anna                           3,49 – G2 υsice – 2p

PK  Chromi雟ka Klaudia           4,16 – G1 υsice

 

skok wzwy dziewcz皻a 2000-2001

 

1. Chromi雟ka Klaudia         145 – G1 υsice – 9p

2. Paw這wska Julia              130 – G2 υsice – 7p

 

pchni璚ie kul (3kg) dziewcz皻a 2000-2001

  

1. Rybarczuk Magdalena      9,13 – G Górki – 9p

2. Muszy雟ka Weronika       8,89 – G1 υsice – 7p

3. We郾iuk Julia                  7,49 – G Kornica – 6p

4. Daniluk Paulina               7,44 – G Kornica – 5p

5. Hryciuk ㄆcja                  5,83 – G Kornica – 5p

 

 4 x 100m dziewcz皻a 2000-2001

 

1. G1 υsice – 57,46 – 18p

(Tarkowska Kaja, Panasiuk Zuzanna, Chromi雟ka Klaudia, ㄆkasiewicz Wiktoria)                          

 

2. G Kornica – 57,70 – 14p  

(Zyga Emilia, Struk Anna, Kozio Julia, Kalu積a Ilona)

 

3. G Kornica II – 1,01,84 – 12p

(Chromiec Aneta, Kulisz Magdalena, Kalinowska Aleksandra, Kalu積a Ilona)

 

100m ch這pcy 2000-2001

 

1. Horbowicz Dawid          12,90 – G Kornica – 9p

2. Tarasiuk Cezary            13,64 – G1 υsic – 7p

3. Ignatiuk Sebastian        14,28 – G Kornica – 7p

4. Szpura Rafa                14,49 – G Kornica  – 5p

 

300m ch這pcy 2000-2001

 

1. We郾iuk Krzysztof           41,41 – G Kornica – 9p

2. Sergiej Marek                 42,91 – G Kornica – 7p

3. Tarasiuk ㄆkasz             43,34 – G Górki – 6p

4. Zubik Kamil                   43,85 – G Huszlew – 5p

5. Jakubiak Jakub              44,84 – G Huszlew – 5p

6. Wróbel Dominik            46,51 – G1 υsice – 5p

7. Paw這wski Kacper         52,85 – G Huszlew – 4p

 

1000m ch這pcy 2000-2001

 

1. Kaniewski Filip                 3,17,20 – G Górki – 9p

2. Seku豉 Kacper                 3,20,60  G Kornica  – 7p

3. Chalimoniuk Karol            3,35,43 – G Kornica – 6p

4. Witoroszczuk Adrian         3,54,30 – G Kornica – 5p

 

skok w dal ch這pcy 2000-2001

 

1.Ko軼ian Micha              5,21 – G1 υsice – 9p

2. Bogusz Mi這sz              5,18 – G Kornica – 7p

3. Leszczuk Bartek           5,10  – G Huszlew – 6p

4. Misiejuk Patryk            4,87 G Kornica – 5p

5. Raszuk Filip                4,46 – G2 υsice – 5p

6. G逝chowski Kami        4,18 – G Huszlew – 5p

7. Wasilewski Kornel       4,14 – G2 υsice – 4p

 

skok wzwy ch這pcy 2000-2001

 

1. Wiak Adrian                    – G Górki – 9p

 

pchni璚ie kul (4kg) ch這pcy 2000-2001

 

1. Kacprzak Piotr                  9,13 – G Górki – 9p

 

4 x 100m ch這pcy 2000-2001

 

1. G Kornica                50,91 – 18p

(Ignatiuk Sebastian, Horbowicz Dawid, Bogusz Mateusz, We郾iuk Krzysztof)

 

2. G Górki                52,85 – 14p

(Kaniewski F, Tarasiuk , Kacprzak D, Wiak A)

 

3. G Huszlew              53,40 – 12p

(Leszczuk B, Paw這wski K, G逝chowski K, Zubik K)

 

4. G1 υsice  II              53,50 – 10p

(Ko軼ian M, Tarasiuk C, Wróbel D , Jakubiak J)

 

100m dziewcz皻a 1999r.

  

1. Norwa Patrycja                   14,34 – G1 υsice – 9p

2. Demianiuk Roksana            14,98 – G1 υsice – 7p

3. Kalinowska Aleksandra       15,29 – G Kornica– 6p

 

200m dziewcz皻a 1999r.

 

1. G逝chowska Agnieszka         31,86 – G Huszlew – 9p

2. Chromiec Aneta                   32,37 – G Kornica – 7p

3. Gasiuk Agata                       33,10 – G Kornica – 6p

4. Puzina Anastazja                 37,38  – G2 υsice – 4p

 

400m dziewcz皻a 1999r.

 

1. Obzejta Patrycja              1,07,78 – G Kornica – 9p    

2. Horoszko Marta               1,10,17 – G Huszlew – 7p

3. Kulisz Magda                   1,15,93 – G Kornica – 6p      

 

skok w dal dziewcz皻a 1999r.

 

1. Szewczuk Patrycja              4,80 – G1 υsice – 9p

2. Wróbel Patrycja                 4,39 – G1 υsice – 7p

3. Mikiciuk Zuzanna                 3,95 – G2 υsice – 6p

4. Toczy雟ka Daria                3,60 – G Kornica – 5p

 

pchni璚ie kul (4kg) dziewcz皻a 1999r.

 

1. Geresz Karolina           5,54 – G2 υsice – 9p

2. Piwko Magdalena         5,26 – G Kornica – 7p

 

4 x 100m  dziewcz皻a 1999r.

 

1. G1 υsice            55,28 – 18p

(Norwa P, Szewczuk P, Demianiuk R, Ozejta P)

 

2. G Kornica              59,50 – 14p

(Gasiuk A, Chromiec A, Kulisz M, Kalinowska A)

 

3. G2 υsice              1,07,66 – 12p

(Geresz, Mikiciuk, Puzina, Fukowska)

 

100m ch這pcy 1999r.

 

1. Nasi這wski Marek              12,92 – G1 υsice – 9p

2. Kali雟ki Marek                  13,23 – G2 υsice – 7p

3. Ko軼iesza Mateusz            13,50 – G2 υsice – 6p

4. Ozioro Tomasz                 13,73 – G Kornica – 5p

5. Pop豉wski Miko豉j             13,76– G1 υsice – 5p

6. ζski Mateusz                  14,15 – G2 υsice

 

200m ch這pcy 1999r.

 

1.Bartosuk Pawe             26,66 – G1 υsice – 9p

2.Kosobucki Filip              26,95 – G Kornica – 7p

3. Chraniuk Cezary           28,02 – G1 υsice – 6p

4. Cicierski Wojciech         28,09 – G2 υsice – 5p

5. Ko幢uk Marek               28,47 – G Kornica – 5p

6. Struk Piotr                   28,66 – G Kornica – 5p

7. Knpiuk Kaol                 28,88 – G2 υsice – 4p

8. Pop豉wski Pawe          29,55 – G2 υsice – 4p

 

400m ch這pcy 1999r.

 

1. Lewczuk Bartosz            1,01,11 – G1 υsice – 9p

2. Ozioro ㄆkasz                1,01,58 – G Kornica – 7p

3. We郾iuk Sebastian         1,03,60 – G Kornica – 6p

4. Jakimiuk Piotr                1,05,14 – G Kornica – 5p

5. Dudziuk Konrad             1,12,41 – G Górki

 

800m ch這pcy 1999r.

 

1. Kalu積y Maiej                  2,50,47 – G Kornica – 9p

2. Nestorowicz Kamil           2,55,79 – G Kornica – 7p

 

1500 m ch這pcy 1999r.

 

1. Do喚gowski Micha                  6,02,58 – G2 υsice – 9p

PK Jaszczuk Patryk                     6,03,70 – G Górki – 7p

 

skok w dal ch這pcy 1999r.

 

1. Jaszczuk Patryk              5,51 – G Górki – 9p

2. Kuc Micha                     5,27 – G Kornica – 7p

3. Grabowskia Jakub           5,10 – G Kornica – 6p

4. Demianiuk Patryk            4,88 – G Kornica – 5p

PK  Szewczuk Szymon         5,25 – G Górki

 

skok wzwy ch這pcy 1999r.

 

1. Szewczuk Szymon                 – G Górki – 9p

 

pchni璚ie kul (5kg) ch這pcy 1999r.

 

1. Rumowski Arian                    10,70 – G Górki – 9p

2. Jaszczuk Adam                     10,19 – G Górki – 7p

3. Tymoszuk Damia                   9,43 – G Huszlew – 6p

4. Malochwiejczuk Mateusz         7,81 – G Huszlew – 5p

 

4 x 100m ch這pcy 1999r.

 

1. G Kornica                                49,16 – 18p

(Kosobucki Filip, Ozioro ㄆkasz, Ozioro Tomasz, Kuc Micha)

 

2. G Górki                                   51,44 – 14

(Jaszczuk A, Jaszczuk P, Szewczuj Sz, Rumowski A) C

 

3. G2 υsice                             51,60 – 12p

(Do喚gowski M, Ko軼iesz M, Kali雟ki M, Ciecierski W

 

4. G1 υsice                          51,66 – 10p

(Bartoszuk P, Chraniuk C, Pop豉wski M, Nasi這wski M)

 

 

 

 


oceń
1
5

komunikat ko鎍owy - POWIATOWA LIGA PIΘI R犴ZNEJ CHΜPC紟 - turniej III

 

KOMUNIKAT KO哸OWY

POWIATOWA LIGA PIΘI R犴ZNEJ

CHΜPCÓW UCZNIÓW GIMNAZJUM (r. ur. 2000 i m這dsi) – TURNIEJ nr III

 Huszlew 29.04.2015

 

Rozegrane mecze:

 

G Sarnaki - G1 υsice 10:7

G Górki - G Huszlew 7:7

G1 υsice - G Huszlew 5:11

G Sarnaki - G Górki 6:6

G Górki - G1 υsice 2:6

G Huszlew - G Sarnaki 4:5

 

Kolejno嗆 ko鎍owa - turniej nr  III

 

1. Sarnaki - 5 pkt. 21:17 (+4)

2. Huszlew - 3 pkt. 22:17 (+5)

3. Górki - 2 pkt. 15:19 (-4)

4. G1 υsice - 2 pkt. 18:23 (-5)

 

Najlepsi zawodnicy:

 

G Sarnaki - Adam Tkaczuk

G Huszlew - Rafa Gasiuk

G Górki - ㄆkasz Tarasiuk

G1 υsice - Maciej Norwa

 


oceń
6
5

komunikat ko鎍owy - czw鏎b鎩 LA

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

komunikat ko鎍owy

czwórbój lekkoatletyczny

08.05.205 υsice

 

Dziewcz皻a:


I miejsce  - SP1 υsice 1086pkt
II miejsce - SP2 υsice 818pkt
III miejsce - SP Kornica 810pkt
IV miejsce - SP Huszlew 752pkt
V miejsce - SP1 υsice (II zespó)726pkt
VI miejsce - SP Kobylany 503pkt

Ch這pcy:


I miejsce - SP Kornica 750pkt
II miejsce - SP1 υsice 740pkt
III miejsce - SP Huszlew 659pkt
IV miejsce - SP Kobylany 645pkt
V miejsce - SP2 υsice 607pkt

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansowa造 dwa pierwsze zespo造 w kategorii dziewcz徠 i ch這pców. Zawody rejonowe 15.05.2015 r. godz.10.30 stadion w Siedlcach ul. Prusa 6


oceń
1
6

komunikat ko鎍owy - POWIATOWA LIGA PIΘI R犴ZNEJ CHΜPC紟 - TURNIEJ II

KOMUNIKAT KO哸OWY

POWIATOWA LIGA PIΘI R犴ZNEJ

 CHΜPCÓW UCZNIÓW GIMNAZJUM (r. ur. 2000 i m這dsi) – TURNIEJ nr II

ΜSICE 25.03.2015 

 

ROZEGRANE  MECZE:

 

G1 ΜSICE – G2 ΜSICE      8:4

G GÓRKI – G SARNAKI         7:10

G HUSZLEW – G2 ΜSICE     9:3

G GÓRKI – G1 ΜSICE         5:13

G SARNAKI – G HUSZLEW    13:7

G GÓRKI – G2 ΜSICE          6:4

G HUSZLEW – G1 ΜSICE     8:9

G SARNAKI – G2 ΜSICE      8:6

G GÓRKI – G HUSZLEW       9:7

G SARNAKI – G1 ΜSICE     12:2

 

KOLEJNO汎 KO哸OWA - TURNIEJ nr II

 

1.                  G SARNAKI        8 PKT.  43:22

2.                  G1 ΜSICE          6 PKT.   32:29

3.                  G1 GÓRKI           4 PKT.   27:34

4.                  G HUSZLEW        2 PKT.   30:34

5.                  G2 ΜSICE           0 PKT. 17:30

 

NAJLEPSI ZAWODNICY:

 

G1 ΜSICE – WRÓBEL DOMINIK

G GÓRKI – KALICKI SYLWESTER

G HUSZLEW –LESZCZUK BARTOSZ

G SARNAKI – BOBI垶KI PIOTR

 


oceń
17
2

komunikat ko鎍owy - MINI SIATK紟KA - szko造 podstawowe

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

komunikat ko鎍owy

Mini Siatkówka – Szko造 Podstawowe

υsice 09.03.2015r.

 

Dziewcz皻a

 

SP2 υsice  - SP Górki  2:1

 

1m. SP2 υsice

2m. SP Górki

 

Ch這pcy

 

SP2 υsice  - SP Górki  1:2

 

1m. SP Górki

2m. SP2 υsice


oceń
0
10

鈔oda, 10 lutego 2016

Licznik odwiedzin:  0