Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 162 606 bloog闚 | losowy blog | inne blogi | zaloguj si | za堯 bloga
Kana ATOM Kana RSS

MAZOWIECKIE IGRZYSKA MΜDZIE玆 SZKOLNEJ W LEKKIEJATLETYCE

 

MIEJSCA REPREZENTANTÓW POWIATU ΜSICKIEGO NA  MAZOWIECKICH  IGRZYSKACH  MΜDZIE玆 SZKOLNEJ  W LEKKIEJATLETYCE - Siedlce 02.06.2015 r.

 

100 m – 1999 r.

 

15 miejsce – Norwa Patrycja – G1 υsice – 14,11

 

300 m – 2000/2001 r.

 

4 miejsce – Kalu積a Ilona – G Kornica – 44,61

 

Skok w dal - 2000/2001 r.

                                                                                                       

3 miejsce – ㄆkasiewicz Wiktoria – G1 υsice – 5,05

 

Skok wzwy – 2000/2001 r.

 

4 miejsce – Chromi雟ka Klaudia – 150

 

Skok w dal 1999 r.

 

1 miejsce – Szewczuk Patrycja – G1 υsice – 5,23

 

4 X 100m K 1999 r.

 

2 miejsce – G1 υsice – 52,71

 

KLASYFIKACJA DRU玆NOWA DZIEWCZ﹗

 

5 miejsce – G1 υsice


oceń
1
0

Mi璠zypowiatowa Gimnazjada w LA

 

MIEJSCA REPREZENTANTÓW POWIATU ΜSICKIEGO NA MIEDZYPOWIATOWEJ GIMNAZJADZIE LA – Siedlce 19.05.2015r.

 

DZIEWCZ邛A 2000/2001

 

100 m

 

7 miejsce – Struk Anna – G Kornica -  14,28

14 miejsce – Kozio Julia – G Kornica - 14,79

 

300 m

 

2 miejsce – Kalu積a Ilona – G Kornica – 44,17

7 miejsce – Tarkowska Kaja – G1 υsice – 47,63

 

600 m

 

14 miejsce – Ostojska Zuzanna – G1 υsice – 2,04,14

16 miejsce – We郾iuk Aleksandra – G Kornica – 2,09,09

17 miejsce – Ma造szko Klaudia – G Kornica – 2,15,20

 

Skok w dal

 

1 miejsce – ㄆkasiewicz Wiktoria – G1 υsice – 4,98

11 miejsce – Mitura Patrycja – G Kornica – 3,92

14 miejsce – Klepacka Gabriela – G Kornica – 3,85

 

Skok wzwy

 

2 miejsce – Chromi雟ka Klaudia – G1 υsice – 145

 

Kula (3 kg)

 

5 miejsce – Muszy雟ka Weronika – G1 υsice – 9,06

7 miejsce – Rybarczuk Magdalena – G Górki – 8,87

16 miejsce – Wesniuk Julia – G Kornica – 7,08

 

4 X 100 m

 

4 miejsca – G1 υsice – 56,8

5 miejsce – G Kornica – 56,9

 

CHΜPCY 200/2001

 

100 m

 

14 miejsce – Horbowicz Dawid – G Kornica –

15 miejsce – Ignaciuk Sebastian – G Kornica – 13,59

 

300 m

 

4 miejsce – We郾iuk Krzysztof  - G Kornica – 41

10 miejsce – Tarasiuk ㄆkasz – G Górki – 43,48       

 

1000 m

 

4 miejsce – Kaniewski Filip – G Górki – 3,00,15

13 miejsce – Seku豉 Kacper – G Kornica – 3,13,79

17 miejsce – Chalimoniuk Karol – G Kornica – 3,35,32         

 

Skok w dal

 

4 miejsce – Leszcauk Bart這miej – G Huszlew – 5,45

6 miejsce – Bogusz Mateusz – G Kornica – 5,33

 

4 X 100 m

 

6 miejsce – G Kornica  - 50,14

 

DZIEWCZ邛A – 1999 R.

 

100 m

 

4 miejsce – Norwa Patrycja –G1 υsice – 13,98

7 miejsce – Demianiuk Roksana – G1 υsice – 14,21

 

200 m

 

10 miejsce – G逝chowska Agnieszka – G Huszlew – 30,07

12 miejsce – Gasiuk Agata – G Kornica – 31,69                 

14 miejsce – Chromiec Aneta – G Kornica – 32,27

 

400 m

 

5 miejsce – Obzejta Patrycja – G1 υsice – 1,04,81

6 miejsce – Horoszko Marta – G Huszlew – 1,07,18

 

Skok w dal

 

1 miejsce – Szewczuk Patrycja – G1 υsice – 5,17

 

Kula (3 kg)

 

16 miejsce – Piwko Magdalena – G Kornica – 6,89                      

 

4 X 100 m

 

1 miejsce – G1 υsice – 53,21

7 miejsce – G Kornica – 58,84

 

CHΜPCY – 1999 R.

                                  

200 m

 

10 miejsce – Kosobucki Filip – G Kornica – 26,12

 

400 m                                   

 

13 miejsce – Ozioro ㄆkasz – G Kornica – 1,02,17

 

Skok w dal

 

14 miejsce – Jaszczuk Patryk – G Górki – 5,06

15 miejsce – Kuc Micha – G Kornica – 4,97

16 miejsce – Grabowski Jakub – G Kornica – 4,86

 

Skok wzwy

 

8 miejsce – Szewczuk Szymon – G Górki – 160

 

Kula (5 kg)

 

6 miejsce Rumowski Adrian – G Górki – 10,97

15 miejsce – Jaszczuk A – G Górki

17 miejsce – Tymoszuk Damian – G Huszlew

 

4 X 100 m

 

7 miejsce – G Górki – 49,67


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy LA - gimnazjum

 

Gimnazjada 2014/2015

Komunikat Ko鎍owy – Lekkoatletyka

11.05.2015 – Kornica

 

100m dziewcz皻a 2000-2001

 

1. Struk Anna                   15,31 – G Kornica – 9p           

2. Kozio Julia                   15,33 – G Kornica – 7p

3. Bobryk Klaudia             15,73 – G Górki – 6p

4. Grabowska Ewelina       15,96 – G Górki – 5p

5. Demianiuk Kamila         16,00 – G1υsice– 5p

6. Zyga Emilia                  16,55 – G Kornica– 5p

7. Tomczuk Zuzanna        16,64 – G2 υsice – 4p

 

300m dziewcz皻a 2000-2001

 

1. Panasiuk Zuzanna            44,88 – G1 υsice – 9p

2. Kalu積a Ilona                  46,96 – G Kornica – 7p

3. Tarkowska Kaja               48,30 – G1 υsice – 6p

4. Karbowiak Izabela           50,77 – G1υsice – 5p

5. Stacharczuk Karolina        53,62 – G Kornica – 5p

6. Hordejuk Kinga               55,73 – G Kornica – 5p

 

600m dziewcz皻a 2000-2001

 

1. Ostojska Zuzanna            2,07,84 – G1 υsice – 9p

2. We郾iuk Aleksandra         2,22,16 – G Kornica – 7p

3. Ha造szko Klaudia              2,29,78 – G1 υsice– 5p

 

skok w dal dziewcz皻a 2000-2001

 

1. ㄆkasiewicz Wiktoria           5,01 – G1 υsice – 9p

2. Mitura Patrycja                    4,17 – G Kornica – 7p

3. Klepacka Gabriela               3,78 – G Kornica – 6p

4. Tymoszuk Katarzyna           3,61 – G Kornica – 5p

PK S瘯 Anna                           3,49 – G2 υsice – 2p

PK  Chromi雟ka Klaudia           4,16 – G1 υsice

 

skok wzwy dziewcz皻a 2000-2001

 

1. Chromi雟ka Klaudia         145 – G1 υsice – 9p

2. Paw這wska Julia              130 – G2 υsice – 7p

 

pchni璚ie kul (3kg) dziewcz皻a 2000-2001

  

1. Rybarczuk Magdalena      9,13 – G Górki – 9p

2. Muszy雟ka Weronika       8,89 – G1 υsice – 7p

3. We郾iuk Julia                  7,49 – G Kornica – 6p

4. Daniluk Paulina               7,44 – G Kornica – 5p

5. Hryciuk ㄆcja                  5,83 – G Kornica – 5p

 

 4 x 100m dziewcz皻a 2000-2001

 

1. G1 υsice – 57,46 – 18p

(Tarkowska Kaja, Panasiuk Zuzanna, Chromi雟ka Klaudia, ㄆkasiewicz Wiktoria)                          

 

2. G Kornica – 57,70 – 14p  

(Zyga Emilia, Struk Anna, Kozio Julia, Kalu積a Ilona)

 

3. G Kornica II – 1,01,84 – 12p

(Chromiec Aneta, Kulisz Magdalena, Kalinowska Aleksandra, Kalu積a Ilona)

 

100m ch這pcy 2000-2001

 

1. Horbowicz Dawid          12,90 – G Kornica – 9p

2. Tarasiuk Cezary            13,64 – G1 υsic – 7p

3. Ignatiuk Sebastian        14,28 – G Kornica – 7p

4. Szpura Rafa                14,49 – G Kornica  – 5p

 

300m ch這pcy 2000-2001

 

1. We郾iuk Krzysztof           41,41 – G Kornica – 9p

2. Sergiej Marek                 42,91 – G Kornica – 7p

3. Tarasiuk ㄆkasz             43,34 – G Górki – 6p

4. Zubik Kamil                   43,85 – G Huszlew – 5p

5. Jakubiak Jakub              44,84 – G Huszlew – 5p

6. Wróbel Dominik            46,51 – G1 υsice – 5p

7. Paw這wski Kacper         52,85 – G Huszlew – 4p

 

1000m ch這pcy 2000-2001

 

1. Kaniewski Filip                 3,17,20 – G Górki – 9p

2. Seku豉 Kacper                 3,20,60  G Kornica  – 7p

3. Chalimoniuk Karol            3,35,43 – G Kornica – 6p

4. Witoroszczuk Adrian         3,54,30 – G Kornica – 5p

 

skok w dal ch這pcy 2000-2001

 

1.Ko軼ian Micha              5,21 – G1 υsice – 9p

2. Bogusz Mi這sz              5,18 – G Kornica – 7p

3. Leszczuk Bartek           5,10  – G Huszlew – 6p

4. Misiejuk Patryk            4,87 G Kornica – 5p

5. Raszuk Filip                4,46 – G2 υsice – 5p

6. G逝chowski Kami        4,18 – G Huszlew – 5p

7. Wasilewski Kornel       4,14 – G2 υsice – 4p

 

skok wzwy ch這pcy 2000-2001

 

1. Wiak Adrian                    – G Górki – 9p

 

pchni璚ie kul (4kg) ch這pcy 2000-2001

 

1. Kacprzak Piotr                  9,13 – G Górki – 9p

 

4 x 100m ch這pcy 2000-2001

 

1. G Kornica                50,91 – 18p

(Ignatiuk Sebastian, Horbowicz Dawid, Bogusz Mateusz, We郾iuk Krzysztof)

 

2. G Górki                52,85 – 14p

(Kaniewski F, Tarasiuk , Kacprzak D, Wiak A)

 

3. G Huszlew              53,40 – 12p

(Leszczuk B, Paw這wski K, G逝chowski K, Zubik K)

 

4. G1 υsice  II              53,50 – 10p

(Ko軼ian M, Tarasiuk C, Wróbel D , Jakubiak J)

 

100m dziewcz皻a 1999r.

  

1. Norwa Patrycja                   14,34 – G1 υsice – 9p

2. Demianiuk Roksana            14,98 – G1 υsice – 7p

3. Kalinowska Aleksandra       15,29 – G Kornica– 6p

 

200m dziewcz皻a 1999r.

 

1. G逝chowska Agnieszka         31,86 – G Huszlew – 9p

2. Chromiec Aneta                   32,37 – G Kornica – 7p

3. Gasiuk Agata                       33,10 – G Kornica – 6p

4. Puzina Anastazja                 37,38  – G2 υsice – 4p

 

400m dziewcz皻a 1999r.

 

1. Obzejta Patrycja              1,07,78 – G Kornica – 9p    

2. Horoszko Marta               1,10,17 – G Huszlew – 7p

3. Kulisz Magda                   1,15,93 – G Kornica – 6p      

 

skok w dal dziewcz皻a 1999r.

 

1. Szewczuk Patrycja              4,80 – G1 υsice – 9p

2. Wróbel Patrycja                 4,39 – G1 υsice – 7p

3. Mikiciuk Zuzanna                 3,95 – G2 υsice – 6p

4. Toczy雟ka Daria                3,60 – G Kornica – 5p

 

pchni璚ie kul (4kg) dziewcz皻a 1999r.

 

1. Geresz Karolina           5,54 – G2 υsice – 9p

2. Piwko Magdalena         5,26 – G Kornica – 7p

 

4 x 100m  dziewcz皻a 1999r.

 

1. G1 υsice            55,28 – 18p

(Norwa P, Szewczuk P, Demianiuk R, Ozejta P)

 

2. G Kornica              59,50 – 14p

(Gasiuk A, Chromiec A, Kulisz M, Kalinowska A)

 

3. G2 υsice              1,07,66 – 12p

(Geresz, Mikiciuk, Puzina, Fukowska)

 

100m ch這pcy 1999r.

 

1. Nasi這wski Marek              12,92 – G1 υsice – 9p

2. Kali雟ki Marek                  13,23 – G2 υsice – 7p

3. Ko軼iesza Mateusz            13,50 – G2 υsice – 6p

4. Ozioro Tomasz                 13,73 – G Kornica – 5p

5. Pop豉wski Miko豉j             13,76– G1 υsice – 5p

6. ζski Mateusz                  14,15 – G2 υsice

 

200m ch這pcy 1999r.

 

1.Bartosuk Pawe             26,66 – G1 υsice – 9p

2.Kosobucki Filip              26,95 – G Kornica – 7p

3. Chraniuk Cezary           28,02 – G1 υsice – 6p

4. Cicierski Wojciech         28,09 – G2 υsice – 5p

5. Ko幢uk Marek               28,47 – G Kornica – 5p

6. Struk Piotr                   28,66 – G Kornica – 5p

7. Knpiuk Kaol                 28,88 – G2 υsice – 4p

8. Pop豉wski Pawe          29,55 – G2 υsice – 4p

 

400m ch這pcy 1999r.

 

1. Lewczuk Bartosz            1,01,11 – G1 υsice – 9p

2. Ozioro ㄆkasz                1,01,58 – G Kornica – 7p

3. We郾iuk Sebastian         1,03,60 – G Kornica – 6p

4. Jakimiuk Piotr                1,05,14 – G Kornica – 5p

5. Dudziuk Konrad             1,12,41 – G Górki

 

800m ch這pcy 1999r.

 

1. Kalu積y Maiej                  2,50,47 – G Kornica – 9p

2. Nestorowicz Kamil           2,55,79 – G Kornica – 7p

 

1500 m ch這pcy 1999r.

 

1. Do喚gowski Micha                  6,02,58 – G2 υsice – 9p

PK Jaszczuk Patryk                     6,03,70 – G Górki – 7p

 

skok w dal ch這pcy 1999r.

 

1. Jaszczuk Patryk              5,51 – G Górki – 9p

2. Kuc Micha                     5,27 – G Kornica – 7p

3. Grabowskia Jakub           5,10 – G Kornica – 6p

4. Demianiuk Patryk            4,88 – G Kornica – 5p

PK  Szewczuk Szymon         5,25 – G Górki

 

skok wzwy ch這pcy 1999r.

 

1. Szewczuk Szymon                 – G Górki – 9p

 

pchni璚ie kul (5kg) ch這pcy 1999r.

 

1. Rumowski Arian                    10,70 – G Górki – 9p

2. Jaszczuk Adam                     10,19 – G Górki – 7p

3. Tymoszuk Damia                   9,43 – G Huszlew – 6p

4. Malochwiejczuk Mateusz         7,81 – G Huszlew – 5p

 

4 x 100m ch這pcy 1999r.

 

1. G Kornica                                49,16 – 18p

(Kosobucki Filip, Ozioro ㄆkasz, Ozioro Tomasz, Kuc Micha)

 

2. G Górki                                   51,44 – 14

(Jaszczuk A, Jaszczuk P, Szewczuj Sz, Rumowski A) C

 

3. G2 υsice                             51,60 – 12p

(Do喚gowski M, Ko軼iesz M, Kali雟ki M, Ciecierski W

 

4. G1 υsice                          51,66 – 10p

(Bartoszuk P, Chraniuk C, Pop豉wski M, Nasi這wski M)

 

 

 

 


oceń
1
0

komunikat ko鎍owy - POWIATOWA LIGA PIΘI R犴ZNEJ CHΜPC紟 - turniej III

 

KOMUNIKAT KO哸OWY

POWIATOWA LIGA PIΘI R犴ZNEJ

CHΜPCÓW UCZNIÓW GIMNAZJUM (r. ur. 2000 i m這dsi) – TURNIEJ nr III

 Huszlew 29.04.2015

 

Rozegrane mecze:

 

G Sarnaki - G1 υsice 10:7

G Górki - G Huszlew 7:7

G1 υsice - G Huszlew 5:11

G Sarnaki - G Górki 6:6

G Górki - G1 υsice 2:6

G Huszlew - G Sarnaki 4:5

 

Kolejno嗆 ko鎍owa - turniej nr  III

 

1. Sarnaki - 5 pkt. 21:17 (+4)

2. Huszlew - 3 pkt. 22:17 (+5)

3. Górki - 2 pkt. 15:19 (-4)

4. G1 υsice - 2 pkt. 18:23 (-5)

 

Najlepsi zawodnicy:

 

G Sarnaki - Adam Tkaczuk

G Huszlew - Rafa Gasiuk

G Górki - ㄆkasz Tarasiuk

G1 υsice - Maciej Norwa

 


oceń
3
0

komunikat ko鎍owy - czw鏎b鎩 LA

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

komunikat ko鎍owy

czwórbój lekkoatletyczny

08.05.205 υsice

 

Dziewcz皻a:


I miejsce  - SP1 υsice 1086pkt
II miejsce - SP2 υsice 818pkt
III miejsce - SP Kornica 810pkt
IV miejsce - SP Huszlew 752pkt
V miejsce - SP1 υsice (II zespó)726pkt
VI miejsce - SP Kobylany 503pkt

Ch這pcy:


I miejsce - SP Kornica 750pkt
II miejsce - SP1 υsice 740pkt
III miejsce - SP Huszlew 659pkt
IV miejsce - SP Kobylany 645pkt
V miejsce - SP2 υsice 607pkt

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansowa造 dwa pierwsze zespo造 w kategorii dziewcz徠 i ch這pców. Zawody rejonowe 15.05.2015 r. godz.10.30 stadion w Siedlcach ul. Prusa 6


oceń
0
1

komunikat ko鎍owy - POWIATOWA LIGA PIΘI R犴ZNEJ CHΜPC紟 - TURNIEJ II

KOMUNIKAT KO哸OWY

POWIATOWA LIGA PIΘI R犴ZNEJ

 CHΜPCÓW UCZNIÓW GIMNAZJUM (r. ur. 2000 i m這dsi) – TURNIEJ nr II

ΜSICE 25.03.2015 

 

ROZEGRANE  MECZE:

 

G1 ΜSICE – G2 ΜSICE      8:4

G GÓRKI – G SARNAKI         7:10

G HUSZLEW – G2 ΜSICE     9:3

G GÓRKI – G1 ΜSICE         5:13

G SARNAKI – G HUSZLEW    13:7

G GÓRKI – G2 ΜSICE          6:4

G HUSZLEW – G1 ΜSICE     8:9

G SARNAKI – G2 ΜSICE      8:6

G GÓRKI – G HUSZLEW       9:7

G SARNAKI – G1 ΜSICE     12:2

 

KOLEJNO汎 KO哸OWA - TURNIEJ nr II

 

1.                  G SARNAKI        8 PKT.  43:22

2.                  G1 ΜSICE          6 PKT.   32:29

3.                  G1 GÓRKI           4 PKT.   27:34

4.                  G HUSZLEW        2 PKT.   30:34

5.                  G2 ΜSICE           0 PKT. 17:30

 

NAJLEPSI ZAWODNICY:

 

G1 ΜSICE – WRÓBEL DOMINIK

G GÓRKI – KALICKI SYLWESTER

G HUSZLEW –LESZCZUK BARTOSZ

G SARNAKI – BOBI垶KI PIOTR

 


oceń
13
1

komunikat ko鎍owy - MINI SIATK紟KA - szko造 podstawowe

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

komunikat ko鎍owy

Mini Siatkówka – Szko造 Podstawowe

υsice 09.03.2015r.

 

Dziewcz皻a

 

SP2 υsice  - SP Górki  2:1

 

1m. SP2 υsice

2m. SP Górki

 

Ch這pcy

 

SP2 υsice  - SP Górki  1:2

 

1m. SP Górki

2m. SP2 υsice


oceń
0
5

komunikat ko鎍owy - HALOWY TURNIEJ PIΘI NO烤EJ CHΜPC紟 - gimnazjum

Komunikat ko鎍owy

Halowy Turniej Pi趾i No積ej Ch這pców

o Puchar Starosty υsickiego

kat. - Gimnazjum

υsice  17 marca 2015 r.

 

Zespo造 bior帷e udzia w zawodach:

 

G1 υsice – gospodarz

G Huszlew

G Olszanka

G Górki

G2 υsice

G Kornica

G Niemojki

 

Rozegrane mecze:

 

G Kornica – G Olszanka 3:0

G Górki – G Niemojki 2:0

G Huszlew – G2 υsice 2:1

G1 υsice – G Olszanka 4:0

G Huszlew – G Kornica 1:0

G Górki – G2 υsice 1:0

G1 υsice – G Niemojki 2:0

G Olszanka – G Huszlew 1:1

G Kornica – G Górki 0:1

G1 υsice – G Huszlew 2:2

G Niemojki – G2 υsice 1:0

G Górki – G Olszanka 2:2

G2 υsice – G1 υsice 0:3

G Górki – G Huszlew 2:1

G Niemojki – G Kornica 2:1

G Górki – G1 υsice 0:1

G2 υsice – G Kornica 0:2

G Niemojki – G Olszanka 2:0

G Kornica – G1 υsice 1:0

G Olszanka – G2 υsice 1:0

G Huszlew – G Niemojki 3:0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 miejsce – G1 υsice – 13p (12:3) +9

2 miejsce – G Górki – 13p (8:4) +4

3 miejsce – G Huszlew – 11p

4 miejsce – G Kornica – 9p (7:4) +3

5 miejsce – G Niemojki – 9p (5:8) -3

6 miejsce – G Olszanka – 5p

7 miejsce – G2 υsice – 0p


oceń
6
13

komunikat ko鎍owy - HALOWY TURNIEJ PIΘI NO烤EJ CHΜPC紟 - szko豉 podstawowa

komunikat ko鎍owy

Halowy Turniej Pi趾i No積ej Ch這pców

o Puchar Starosty υsickiego

kat. – Szko豉 Podstawowa

υsice 11.03.2014r.

 

W rozgrywkach startowa這 9 szkó. 

Pierwsza faza rozgrywek rozegrana zosta豉 w 3 grupach po 3 zespo造.

 

ROZEGRANE MECZE GRUPOWE:

 

1. SP Olszanka - SP Huszlew   0 : 3

2. SP 1 υsice - SP 2 υsice     4 : 0

3. SP Kornica - SP Kobylany     2 : 0

4. SP Huszlew - SP Górki           1 : 0

5. SP 2 υsice - SP Mostów       5 : 0

6. SP Kobylany - SP Szydówka 4 : 0

7. SP Górki - SP Olszanka           2 : 0

8. SP 1 υsice - SP Mostów        4 : 0

9. SP Kornica - SP Szydówka    6 : 0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa w grupach

 

Gr. I

1. SP Kornica – 6p  8:0

2. SP Kobylany – 3p 4-2

3. SP Szydówka – 0p 0:10

 

Gr. II

1. SP Huszlew – 6p 4:0

2. SP Górki – 3p 2:1

3. SP Olszanka – 0p 0:5

 

Gr. III

1. SP 1 υsice – 6p 8:0

2. SP 2 υsice – 3p 5:4

3. SP Mostów – 0p  0:9

 

Do fina逝 awansowa造 zespo造:

 

SP Kornica

SP Huszlew

SP 1 υsice

 

Mecze fina這we

 

1. SP 1 υsice - SP Kornica   3 : 0

2. SP Kornica - SP Huszlew   4 : 1

3. SP 1 υsice - SP Huszlew  3 : 0

 

Na podstawie liczby zdobytych punktów  w grupach, ró積icy bramek zdobytych i straconych oraz rozegranego fina逝 ustalono klasyfikacj ko鎍ow turnieju.

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1. SP 1 υsice

2. SP Kornica

3. SP Huszlew

4. SP Kobylany

5. SP 2 υsice

6. SP Górki

7. SP Olszanka

8. SP Mostów

9. SP Szydówka


oceń
4
7

komunikat ko鎍owy - SIATK紟KA CHΜPC紟 - gimnazjum

komunikat ko鎍owy

Gimnazjada 2014/2015

Siatkówka Ch這pców

υsice 02.03.2015

 

zg這szone zespo造:

         

G2 υsice - gospodarz       

G Górki  

G Huszlew – rezygnacja z udzia逝              

 

rozegrane mecze:

 

G2 υsice –  G Górki    1:3 (13:25)(17:25)(25:19)(18:25)

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

                           

1. G Górki       

2. G2 υsice

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Gimnazjum w Górkach


oceń
2
5

konunikat ko鎍owy - SIATK紟KA DZIEWCZ﹗ - gimnazjum

komunikat ko鎍owy

Gimnazjada 2014/2015

Siatkówka Dziewcz徠

Kornica 24.02.2015

 

zespo造 bior帷e udzia w zawodach:

 

G Kornica I         

G2 υsice I      

G2 υsice II     

G Kornica II       

G Górki                

 

rozegrane mecze:

 

G2 υsice  I –  G2 υsice II    2:0 (25:18)(25:19)

G Kornica I  –  G Kornica II    2:0 (25:10)(25:7)

G Kornica I  –  G Górki          2:0 (25:14)(25:17)

G υsice II – G Górki            2:1 (23:25)(25:18)(15:6)

G2 υsice I –  G Kornica II    2:0 (25:14)(25:15)

G2 υsice I –  G Górki           2:0 (25:8)(28:26)

G Kornica I – G2 υsice I       2:0 (25:6)(25:16)

G2 υsice I –  G Kornica II     2:0 (25:6)(25:16)

G Kornica I – G2 υsice II      2:0 (25:16)(25:17)

G Kornica II   – G Górki         2:1 (23:25)(25:17)(15:7)

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

                            pkt.   sety

1. G Kornica I         8p.   8-0

2. G2 υsice I         6p.   6-2

3. G2 υsice II        4p.   4-5

4. G Kornica II        2p.   2-7

5. G Górki               0p.   2-8

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Gimnazjum w Kornicy

 


oceń
1
2

komunikat ko鎍owy - POWIATOWA LIGA PIΘI R犴ZNEJ CHΜPC紟 - TURNIEJ I - gimnazjum

KOMUNIKAT KO哸OWY

POWIATOWA LIGA PIΘI R犴ZNEJ

 CHΜPCÓW UCZNIÓW GIMNAZJUM (r. ur. 2000 i m這dsi) – TURNIEJ nr I

SARNAKI 25.02.2015 

 

ROZEGRANE  MECZE:

 

G GÓRKI – G SARNAKI         7:6

G HUSZLEW – G1 ΜSICE    11:8

G GÓRKI – G2 ΜSICE          5:2

G SARNAKI – G1 ΜSICE      9:7

G HUSZLEW – G2 ΜSICE   10:6

G GÓRKI – G1 ΜSICE          6:7

G SARNAKI – G HUSZLEW   11:6

G1 ΜSICE – G2 ΜSICE      12:5

G GÓRKI – G HUSZLEW       1:10

G SARNAKI – G2 ΜSICE     11:1

 

KOLEJNO汎 KO哸OWA - TURNIEJ nr I

  1. G SARNAKI         6 PKT. 37:21 (+ 16)
  2. G HUSZLEW        6 PKT. 37:26 (+11)
  3. G1 ΜSICE           4 PKT. 34:31 (+ 3)
  4. G GÓRKI              4 PKT.   19:25 (­­- 6)
  5. G2 ΜSICE           0 PKT. 14:38 (- 24)

 

NAJLEPSI ZAWODNICY:

 

G1 ΜSICE – CEZARY TARASIUK

G GÓRKI – PAWE  ZUPKOWICZ

G HUSZLEW – BARTOSZ LESZCZUK

G2 ΜSICE – KUBI垶KI HUBERT

G SARNAKI – ADRIAN SAWCZUK


oceń
21
0

komunikat ko鎍owy - DRU玆NOWY TENIS STOΜWY - szko豉 podstawowa

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

komunikat ko鎍owy

Dru篡nowy Tenis Sto這wy – Szko造 Podstawowe

Olszanka 09.02.2015r.

 

DZIEWCZ邛A 

 

1m. – SP Kobylny I

2m. – SP Hadynów

3m. – SP Olszanka

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansuj:

Szko豉 Podstawowa w Kobylanach i Szko豉 Podstawowa w Hadynowie

 

CHΜPCY

 

1m. – SP Kobylny I

2m. – SP Nowe Szpaki

3m. – SP Olszanka

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansuj:

Szko豉 Podstawowa w Kobylanach i Szko豉 Podstawowa w Nowych Szpakach

 

 

 


oceń
3
4

komunikat ko鎍owy -DRU玆NOWY TENIS STOΜWY - gimnazjum

Gimnazjada 2014/2015

komunikat ko鎍owy

Dru篡nowy Tenis Sto這wy - Gimnazjum

Olszanka 10.02.2015r.

 

DZIEWCZ邛A

 

kolejno嗆 ko鎍owa

 

1m – G Olszanka I

2m – G Niemojki I

3m – G Olszanka II

4m – G Kornica

5m – G Niemojki II

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuj:

Gimnazjum  w Olszance

Gimnazjum w  Niemojkach

 

CHΜPCY

 

kolejno嗆 ko鎍owa

 

1m – G Kornica I

2m – G Kornica II

3m – G Olszanka I

4m – G Niemojki II

5m – G Olszanka II

6m – G Niemojki I

7m – G2 υsice

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Gimnazjum  w Kornicy - dwa zespo造

 


oceń
2
7

zg這szenia II p馧rocze - GIMNAZJUM

 

DRU玆NOWY TENIS  STOΜWY

DZIEWCZ邛A

  1. G Olszanka I
  2. G Olszanka II
  3. G  Huszlew
  4. G Niemojki I
  5. G Niemojki II

CHΜPCY

  1. G Olszanka I
  2. G Olszanka II
  3. G  Huszlew
  4. G Niemojki I
  5. G Niemojki II
  6. G Kornica
  7. G2 υsice

 SIATKÓWKA

DZIEWCZ邛A

  1. G 2 υsice I
  2. G 2 υsice II
  3. G Sarnaki
  4. G  Kornica I
  5. G  Kornica II
  6. G Górki

CHΜPCY

  1. G 2 υsice
  2. G Huszlew
  3. G Górki

HALOWA PIΘA NO烤A

DZIEWCZ邛A

  1. G Olszanka
  2. G Kornica
  3. G  Górki
  4. G Niemojki

CHΜPCY

  1. G 1 υsice
  2. G 2 υsice
  3. G Olszanka
  4. G Kornica
  5. G  Górki
  6. G Niemojki
  7. G Sarnaki
  8. G Huszlew

UNIHOKEJ

DZIEWCZ邛A

Brak zg這sze

CHΜPCY

Brak zg這sze

  LA

  1.  G1 υsice
  2. G 2 υsice
  3. G Huszlew
  4. G Górki
  5. G Górki

oceń
1
4

zg這szenia II p馧rocze - SZKOx PODSTAWOWA

 

DRU玆NOWY TENIS  STOΜWY

DZIEWCZ邛A

  1. SP Kobylany I
  2. SP Kobylany II
  3. SP Olszanka I
  4. SP Olszanka II
  5. SP Huszlew

CHΜPCY

  1. SP Kobylany I
  2. SP Kobylany II
  3. SP Olszanka I
  4. SP Olszanka II
  5. SP Huszlew
  6. SP Szpaki
  7. SP Mostów

MINI SIATKÓWKA

DZIEWCZ邛A

  1. SP  Górki
  2. SP 2 υsice

 

CHΜPCY

  1. SP  Górki
  2. SP 2 υsice
  3. SP Huszlew

HALOWA PIΘA NO烤A

DZIEWCZ邛A

  1. SP Huszlew
  2. SP Kobylany
  3. SP1 υsice
  4. SP Kornica
  5. SP Chotycze
  6. SP Górki
  7. SP Olszanka

CHΜPCY

  1. SP Huszlew
  2. SP Kobylany
  3. SP1 υsice
  4. SP Kornica
  5. SP Chotycze
  6. SP Górki
  7. SP Olszanka
  8. SP Niemojki
  9. SP 2 υsice
  10. SP Sarnaki

UNIHOKEJ

DZIEWCZ邛A

  1. SP  Chotycze
  2. SP  Huszlew
  3. SP 2 υsice

CHΜPCY

  1. SP Chotycze
  2. SP 2 υsice

CZWÓRBÓJ  LA

DZIEWCZ邛A

  1. SP Huszlew
  2. SP1 υsice
  3. SP Kornica
  4. SP Górki
  5. SP Olszanka
  6. SP 2 υsice
  7. SP Sarnaki

CHΜPCY

  1. SP Huszlew
  2. SP Kobylany
  3. SP1 υsice
  4. SP Kornica
  5. SP Górki
  6. SP Olszanka
  7. SP 2 υsice

oceń
6
1

komunikat ko鎍owy - pi趾a r璚zna ch這pc闚 - gimnazjum

 

Komunikat ko鎍owy

Gimnazjada  2014/2015

Pi趾a R璚zna Ch這pców

 

startuj:

 

G  Sarnaki

G1 υsice

G Huszlew

G Górki

G2 υsice

 

Turniej   I – 20.11.2014r. – godz. 9.00 – G Sarnaki

 

rozegrane mecze:

 

G Huszlew – G Górki  13:14

G Sarnaki – G2  υsice   17:4

G1 υsice – G Górki   13:14

G Huszlew – G Sarnaki   11:5

G1 υsice – G2 υsice   19:3

 

Turniej  II -  26.11.2014r. – godz.9.00 – G1 υsice

 

rozegrane mecze:

 

G Górki – G Sarnaki       14:14

G2 υsice – G Huszlew    5:13

G1 υsice – G Sarnaki    16:10

G2 υsice – G Górki        5:6

G1 υsice – G Huszlew   10:12

 

kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 miejsce – G Górki       7p

2 miejsce – G Huszlew   6p

3 miejsce – G1 υsice     4p

4 miejsce – G Sarnaki     3p

5 miejsce – G2 υsice    0p

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Gimnazjum  w Górkach


oceń
3
4

komunikat ko鎍owy - pi趾a r璚zna dziewcz徠 - gimnazjum

 

Komunikat ko鎍owy

Gimnazjada 2014/2015

Pi趾a R璚zna Dziewcz徠

Sarnaki 18.11.2014 r.

 

Startuj:

 

G Sarnaki – gospodarz

G Górki

G1 υsice

G2 υsice

 

Rozegrane mecze:

G2 υsice – G Górki      4:3
G Sarnaki – G1 υsice   5:20
G1 υsice – G Górki      19:5

G Sarnaki – G2 υsice    9:3

G Sarnaki – G Górki       8:2

G1 υsice – G2 υsice    11:4


Kolejno嗆 Ko鎍owa:

I miejsce – G1 υsice        6 pkt.  
II miejsce – G Sarnaki          4 pkt.     

III miejsce – G2 υsice         2 pkt.  

IV miejsce – G Górki            0 pkt.

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Gimnazjum  Nr1 w υsicach

 

 


oceń
3
2

komunikat ko鎍owy - mini pi趾a r璚zna ch這pc闚

 

komunikat ko鎍owy

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej  2014/2015

Mini Pi趾a R璚zna Ch這pców

 

startuj:

 

SP   Sarnaki

SP1  υsice

SP  Huszlew

SP2  υsice

SP  Chotycze

SP Mostów

 

19.11.2014r. – rozgrywki grupowe

 

Grupa I

Grup II

SP1  υsice - gospodarz

SP2 υsice

SP Chotycze

 

rozegrane mecze:

SP1 υsice - SP Chotycze 5:2

SP2 υsice - SP Chotycze 11:7

SP1 υsice - SP2 υsice 5:0

 

kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

1. SP1 υsice - 4p

2. SP2 υsice - 2p

3. SP Chotycze  - 0p

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

 

SP1 υsice

SP2 υsice

SP Sarnaki – gospodarz

SP Huszlew

SP Mostów

 

rozegrane mecze

SP Sarnaki - SP Huszlew 11:9

SP Huszlew - SP Mostów 13:1

SP Sarnaki - SP Mostów 19:1

 

kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

1. SP Sarnaki - 4p

2. SP Huszlew - 2p

3. SP Mostów  - 0p

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

 

SP Sarnaki

SP Huszlew

  

FINA POWIATOWY -  01.12.2014r.

 

rozegrane mecze:

 

SP Huszlew - SP Sarnaki             3 : 9

SP1 υsice - SP 2 υsice             9 : 2

SP Huszlew - SP 2 υsice            6 : 11

SP1 υsice - SP Sarnaki              3 : 6

SP Huszlew - SP 1 υsice            5 : 17

SP2 υsice - SP Sarnaki              7 : 5

 

kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 miejsce - SP1 υsice

2 miejsce - SP Sarnaki

3 miejsce - SP2 υsice

4 miejsce - SP Huszlew

5 miejsce – SP Chotycze

               - SP Mostów

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa Nr1 w υsicach

 

 

 


oceń
3
2

komunikat ko鎍owy - mini pi趾a r璚zna dziewcz徠

 

Komunikat ko鎍owy

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

Mini Pi趾a R璚zna Dziewcz徠

υsice 21.11.2014 r.

 

Startuj:

 

SP 1 υsice – gospodarz

SP Sarnaki

SP Górki

 

Rozegrane mecze:

SP 1 υsice – SP Górki     8:1
SP Górki – SP Sarnaki      2:5
SP1 υsice – SP Sarnaki   5:4


Kolejno嗆 Ko鎍owa:

I miejsce - SP1 υsice     4 pkt.   13:5
II miejsce - SP Sarnaki       2 pkt.    9:7

III miejsce - SP Górki        0 pkt.   3:13

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa Nr1 w υsicach

 

 


oceń
0
4

pi徠ek, 31 lipca 2015

Licznik odwiedzin:  49 799