Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 143 538 bloog闚 | losowy blog | inne blogi | zaloguj si | za堯 bloga
Kana ATOM Kana RSS

komunikat ko鎍owy -DRU玆NOWY TENIS STOΜWY - gimnazjum

Gimnazjada 2014/2015

komunikat ko鎍owy

Dru篡nowy Tenis Sto這wy

 

DZIEWCZ邛A

 

kolejno嗆 ko鎍owa

 

1m – G Olszanka I

2m – G Niemojki I

3m – G Olszanka II

4m – G Kornica

5m – G Niemojki II

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuj:

Gimnazjum  w Olszance

Gimnazjum w  Niemojkach

 

CHΜPCY

 

kolejno嗆 ko鎍owa

 

1m – G Kornica I

2m – G Kornica II

3m – G Olszanka I

4m – G Niemojki II

5m – G Olszanka II

6m – G Niemojki I

7m – G2 υsice

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Gimnazjum  w Kornicy - dwa zespo造

 


oceń
1
1

komunikat organizacyjny - UNIHOKEJ - szko豉 podstawowa

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

komunikat organizacyjny

UNIHOKEJ

 

DZIEWCZ邛A I CHΜPCY

 

19 marca 2015r godz. 9.00 – Chotycze

 

zg這szone zespo造:

 

Dziewcz皻a:

SP  Chotycze - gospodarz

SP  Huszlew

SP 2 υsice

 

Ch這pcy;

SP Chotycze - gospodarz

SP 2 υsice

 

 

 


oceń
0
1

komunikat organizacyjny -HALOWY TURNIEJ PIΘI NO烤EJ - gimnazjum

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

HALOWY TURNIEJ PIΘI NO烤EJ

GIMNAZJUM

 

DZIEWCZ邛A

 

12 marca 2015r. godz. 9.00 – Kornica

 

zg這szone zespo造:

 

G Kornica - gospodarz

G Olszanka

G  Górki

G Niemojki

 

 

System rozgrywek ustali gospodarz w zale積o軼i od ilo軼i przyby造ch na zawody dru篡n.

 

CHΜPCY

 

17 marca 2015r. godz. 9.00 – υsice

 

zg這szone zespo造:

 

G 1 υsice - gospodarz

G 2 υsice

G Olszanka

G Kornica

G  Górki

G Niemojki

G Sarnaki

G Huszlew

 

System rozgrywek ustali gospodarz w zale積o軼i od ilo軼i przyby造ch na zawody dru篡n.

 


oceń
1
1

komunikat organizacyjny - HALOWY TURNIEJI PIΘI NO烤EJ - szko豉 podstawowa

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

HALOWY TURNIEJ PIΘI NO烤EJ

SZKOx PODSTAWOWA

 

DZIEWCZ邛A

 

10 marca 2015r. godz. 9.00 – Huszlew

 

zg這szone zespo造:

 

SP Huszlew - gospodarz

SP Kobylany

SP1 υsice

SP Kornica

SP Chotycze

SP Górki

SP Olszanka

 

 

System rozgrywek ustali gospodarz w zale積o軼i od ilo軼i przyby造ch na zawody dru篡n.

 

CHΜPCY

 

11 marca 2015r. godz. 9.00 – υsice

 

zg這szone zespo造:

 

SP1 υsice - gospodarz

SP Huszlew

SP Kobylany

SP Kornica

SP Chotycze

SP Górki

SP Olszanka

SP Niemojki

SP 2 υsice

SP Sarnaki

SP Mostów

SP Szydówka

 

System rozgrywek ustali gospodarz w zale積o軼i od ilo軼i przyby造ch na zawody dru篡n.

 


oceń
1
1

komunikat organizacyjny - SIATK紟KA - gimnazjum

 

Gimnazjada 2014/2015

komunikat organizacyjny

Siatkówka – Gimnazjum

 

DZIEWCZ邛A

 

24 lutego 2015r. godz. 9.00 – Kornica

 

zg這szone zespo造:

 

G Kornica I – gospodarz

G Kornica II – gospodarz

G2  υsice I

G2 υsice II

G Górki

 

System rozgrywek ustali gospodarz w zale積o軼i od ilo軼i przyby造ch na zawody dru篡n.

 

CHΜPCY

 

2 marca 2015r. godz. 9.00 – υsice

 

zg這szone zespo造:

 

G2 υsice – gospodarz

G Huszlew

G Górki

 

System rozgrywek ustali gospodarz w zale積o軼i od ilo軼i przyby造ch na zawody dru篡n.


oceń
0
2

komunikat organizacyjny - MINI SIATK紟KA - szko豉 podstawowa

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

komunikat organizacyjny

Mini Siatkówka

 

DZIEWCZ邛A I CHΜPCY

 

3 marca 2015r godz. 9.00 – υsice

 

zg這szone zespo造:

 

Dziewcz皻a:

SP2 υsice – gospodarz

SP Górki

 

Ch這pcy;

SP2 υsice – gospodarz

SP Górki

SP Huszlew

 


oceń
0
4

POWIATOWA LIGA PIΘI R犴ZNEJ CHΜPC紟 - GIMNAZJUM

 

Powiatowa Liga Pi趾i R璚znej Ch這pców (r.2000 i m這dsi)

 

zg這szone zespo造:

G Sarnaki

G1 υsice

G Huszlew

G Kornica

G Górki

G2 υsice

I turniej odb璠zie si dnia 25 lutego godz. 9.00

w Sarnakach

 


oceń
8
1

zg這szenia II p馧rocze - GIMNAZJUM

 

DRU玆NOWY TENIS  STOΜWY

DZIEWCZ邛A

  1. G Olszanka I
  2. G Olszanka II
  3. G  Huszlew
  4. G Niemojki I
  5. G Niemojki II

CHΜPCY

  1. G Olszanka I
  2. G Olszanka II
  3. G  Huszlew
  4. G Niemojki I
  5. G Niemojki II
  6. G Kornica
  7. G2 υsice

 SIATKÓWKA

DZIEWCZ邛A

  1. G 2 υsice I
  2. G 2 υsice II
  3. G Sarnaki
  4. G  Kornica I
  5. G  Kornica II
  6. G Górki

CHΜPCY

  1. G 2 υsice
  2. G Huszlew
  3. G Górki

HALOWA PIΘA NO烤A

DZIEWCZ邛A

  1. G Olszanka
  2. G Kornica
  3. G  Górki
  4. G Niemojki

CHΜPCY

  1. G 1 υsice
  2. G 2 υsice
  3. G Olszanka
  4. G Kornica
  5. G  Górki
  6. G Niemojki
  7. G Sarnaki
  8. G Huszlew

UNIHOKEJ

DZIEWCZ邛A

Brak zg這sze

CHΜPCY

Brak zg這sze

  LA

  1.  G1 υsice
  2. G 2 υsice
  3. G Huszlew
  4. G Górki
  5. G Górki

oceń
1
1

zg這szenia II p馧rocze - SZKOx PODSTAWOWA

 

DRU玆NOWY TENIS  STOΜWY

DZIEWCZ邛A

  1. SP Kobylany I
  2. SP Kobylany II
  3. SP Olszanka I
  4. SP Olszanka II
  5. SP Huszlew

CHΜPCY

  1. SP Kobylany I
  2. SP Kobylany II
  3. SP Olszanka I
  4. SP Olszanka II
  5. SP Huszlew
  6. SP Szpaki
  7. SP Mostów

MINI SIATKÓWKA

DZIEWCZ邛A

  1. SP  Górki
  2. SP 2 υsice

 

CHΜPCY

  1. SP  Górki
  2. SP 2 υsice
  3. SP Huszlew

HALOWA PIΘA NO烤A

DZIEWCZ邛A

  1. SP Huszlew
  2. SP Kobylany
  3. SP1 υsice
  4. SP Kornica
  5. SP Chotycze
  6. SP Górki
  7. SP Olszanka

CHΜPCY

  1. SP Huszlew
  2. SP Kobylany
  3. SP1 υsice
  4. SP Kornica
  5. SP Chotycze
  6. SP Górki
  7. SP Olszanka
  8. SP Niemojki
  9. SP 2 υsice
  10. SP Sarnaki

UNIHOKEJ

DZIEWCZ邛A

  1. SP  Chotycze
  2. SP  Huszlew
  3. SP 2 υsice

CHΜPCY

  1. SP Chotycze
  2. SP 2 υsice

CZWÓRBÓJ  LA

DZIEWCZ邛A

  1. SP Huszlew
  2. SP1 υsice
  3. SP Kornica
  4. SP Górki
  5. SP Olszanka
  6. SP 2 υsice
  7. SP Sarnaki

CHΜPCY

  1. SP Huszlew
  2. SP Kobylany
  3. SP1 υsice
  4. SP Kornica
  5. SP Górki
  6. SP Olszanka
  7. SP 2 υsice

oceń
2
0

komunikat ko鎍owy - pi趾a r璚zna ch這pc闚 - gimnazjum

 

Komunikat ko鎍owy

Gimnazjada  2014/2015

Pi趾a R璚zna Ch這pców

 

startuj:

 

G  Sarnaki

G1 υsice

G Huszlew

G Górki

G2 υsice

 

Turniej   I – 20.11.2014r. – godz. 9.00 – G Sarnaki

 

rozegrane mecze:

 

G Huszlew – G Górki  13:14

G Sarnaki – G2  υsice   17:4

G1 υsice – G Górki   13:14

G Huszlew – G Sarnaki   11:5

G1 υsice – G2 υsice   19:3

 

Turniej  II -  26.11.2014r. – godz.9.00 – G1 υsice

 

rozegrane mecze:

 

G Górki – G Sarnaki       14:14

G2 υsice – G Huszlew    5:13

G1 υsice – G Sarnaki    16:10

G2 υsice – G Górki        5:6

G1 υsice – G Huszlew   10:12

 

kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 miejsce – G Górki       7p

2 miejsce – G Huszlew   6p

3 miejsce – G1 υsice     4p

4 miejsce – G Sarnaki     3p

5 miejsce – G2 υsice    0p

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Gimnazjum  w Górkach


oceń
2
0

komunikat ko鎍owy - pi趾a r璚zna dziewcz徠 - gimnazjum

 

Komunikat ko鎍owy

Gimnazjada 2014/2015

Pi趾a R璚zna Dziewcz徠

Sarnaki 18.11.2014 r.

 

Startuj:

 

G Sarnaki – gospodarz

G Górki

G1 υsice

G2 υsice

 

Rozegrane mecze:

G2 υsice – G Górki      4:3
G Sarnaki – G1 υsice   5:20
G1 υsice – G Górki      19:5

G Sarnaki – G2 υsice    9:3

G Sarnaki – G Górki       8:2

G1 υsice – G2 υsice    11:4


Kolejno嗆 Ko鎍owa:

I miejsce – G1 υsice        6 pkt.  
II miejsce – G Sarnaki          4 pkt.     

III miejsce – G2 υsice         2 pkt.  

IV miejsce – G Górki            0 pkt.

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Gimnazjum  Nr1 w υsicach

 

 


oceń
2
0

komunikat ko鎍owy - mini pi趾a r璚zna ch這pc闚

 

komunikat ko鎍owy

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej  2014/2015

Mini Pi趾a R璚zna Ch這pców

 

startuj:

 

SP   Sarnaki

SP1  υsice

SP  Huszlew

SP2  υsice

SP  Chotycze

SP Mostów

 

19.11.2014r. – rozgrywki grupowe

 

Grupa I

Grup II

SP1  υsice - gospodarz

SP2 υsice

SP Chotycze

 

rozegrane mecze:

SP1 υsice - SP Chotycze 5:2

SP2 υsice - SP Chotycze 11:7

SP1 υsice - SP2 υsice 5:0

 

kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

1. SP1 υsice - 4p

2. SP2 υsice - 2p

3. SP Chotycze  - 0p

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

 

SP1 υsice

SP2 υsice

SP Sarnaki – gospodarz

SP Huszlew

SP Mostów

 

rozegrane mecze

SP Sarnaki - SP Huszlew 11:9

SP Huszlew - SP Mostów 13:1

SP Sarnaki - SP Mostów 19:1

 

kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

1. SP Sarnaki - 4p

2. SP Huszlew - 2p

3. SP Mostów  - 0p

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

 

SP Sarnaki

SP Huszlew

  

FINA POWIATOWY -  01.12.2014r.

 

rozegrane mecze:

 

SP Huszlew - SP Sarnaki             3 : 9

SP1 υsice - SP 2 υsice             9 : 2

SP Huszlew - SP 2 υsice            6 : 11

SP1 υsice - SP Sarnaki              3 : 6

SP Huszlew - SP 1 υsice            5 : 17

SP2 υsice - SP Sarnaki              7 : 5

 

kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 miejsce - SP1 υsice

2 miejsce - SP Sarnaki

3 miejsce - SP2 υsice

4 miejsce - SP Huszlew

5 miejsce – SP Chotycze

               - SP Mostów

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa Nr1 w υsicach

 

 

 


oceń
2
0

komunikat ko鎍owy - mini pi趾a r璚zna dziewcz徠

 

Komunikat ko鎍owy

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

Mini Pi趾a R璚zna Dziewcz徠

υsice 21.11.2014 r.

 

Startuj:

 

SP 1 υsice – gospodarz

SP Sarnaki

SP Górki

 

Rozegrane mecze:

SP 1 υsice – SP Górki     8:1
SP Górki – SP Sarnaki      2:5
SP1 υsice – SP Sarnaki   5:4


Kolejno嗆 Ko鎍owa:

I miejsce - SP1 υsice     4 pkt.   13:5
II miejsce - SP Sarnaki       2 pkt.    9:7

III miejsce - SP Górki        0 pkt.   3:13

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa Nr1 w υsicach

 

 


oceń
0
2

komunikat ko鎍owy - pi趾a no積a ch這pc闚 - gimnazjum

 

Gimnazjada  2014/2015

komunikat ko鎍owy

pi趾a no積a ch這pców  (pi趾arskie szóstki)

 

Grupa I

10 pa寮ziernika

godz. 9.30

Grupa II

6 pa寮ziernika

godz. 9.30

G2 υsice – gospodarz

G  Górki

G Huszlew

G Niemojki

 

Rozegrane mecze:

 

G2 υsice – G Niemojki  3:0

G Górki – G Huszlew      0:3

G2 υsice – G Huszlew   4:2

G Niemojki – G Górki     0:2

G2 υsice – G Górki      6:1

G Huszlew – G Niemojki  4:2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

 

1. G2 υsice – 9p

2. G Huszlew – 6p

3. G  Górki – 3p

G Niemojki - 0p

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

G2 υsice, G Huszlew

G1 υsice – gospodarz

G Kornica

G Olszanka

 

 Rozegrane mecze:


υsice 1 - Kornica 3:2
Kornica - Olszanka 6:3
υsice 1 - Olszanka 9:0

kolejno嗆 ko鎍owa gr. II


1. G1 υsice      6p  12-2
2. G Kornica      3p  8-6
3. G Olszanka     0p   3-15

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

G1 υsice, G Kornica

 

Fina powiatowy 20 pa寮ziernika 2014r. godz. 9.30

 

startuj:

 

G1 υsice - gospodarz

G Kornica

G2 υsice

G Huszlew

 

rozegrane mecze:

 

G1 υsice - G Huszlew 2:2

G2 υsice - G Kornica  2;2

G1 υsice - G Kornica 1:2

G2 υsice - G Huszlew 2:3

G1 υsice - G2 υsice 3:2

G Konica - G Huszlew o :1

 

kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 m. - G Huszlew - 7p

2 m. - G Kornica - 4p (wygrane bezpo鈔ednie spotkanie z G2 υsice)

3 m. - G1 υsice - 4p

4 m. G2 υsice - 1p

5 m. G Górki

         G Olszanka

7 m. G Niemojki

 

Do zawodów szczebla rejonowego awansuje:

Gimnazjum w Huszlewie

 


oceń
1
4

komunikat ko鎍owy - mini pi趾a no積a dziewcz徠 - szko豉 podstawowa

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

komunikat ko鎍owy

pi趾a no積a dziewcz徠 – pi趾arskie szóstki

 

10 pa寮ziernika 2014r. – godz. 9.30 – rozgrywki grupowe

Grupa I

Grupa II

SP Kornica – gospodarz

SP Kobylany

SP Huszlew

SP Platerów

 

ROZEGRANE MECZE:

 

SP Kornica : SP Platerów 0:1

SP Kornica : SP Kobylany 2:0

SP Platerów : SP Kobylany 0:2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

 

1. SP Kornica 3p 2:1 (+1)

2. SP Kobylany 3p 2:2 (0)

3. SP Platerów 3p 1:2 (-1)

 

Do fina逝 powiatowego:

SP Kornica, SP Kobylany

SP1 υsice – gospodarz

SP Olszanka

SP Górki

SP Chotycze

SP Hadynów

 

ROZEGRANE MECZE

 

SP Hadynów: SP Chotycze  1 : 0

SP1 υsice : SP Górki       0 : 4

SP Hadynów : SP Górki      1 : 4

SP Chotycze : SP1 υsice  1 : 0

SP Hadynów : SP1 υsice  1 : 0

SP Chotycze : SP Górki      0 : 1

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. II

 

1. SP Górki     9 pkt.

2. SP Hadynów  6 pkt.

3. SP Chotycze  3 pkt.

4. SP1 υsice    0 pkt.

 

Do fina逝 powiatowego:

SP Gorki, SP Hadynów

 

 Fina powiatowy 17 pa寮ziernika 2014r. – godz. 9.30

 

startuj:

SP Górki – gospodarz

SP Kornica

SP Kobylany

SP Hadynów

 

Rozegrane mecze:

 

SP Kobylany – SP Górki 0-1
SP Hadynów -  SP Kornica 1-2
SP Kobylany – SP Hadynów 0-3
SP Górki – SP Kornica 3-0
SP Kobylany – SP Kornica 2-0
SP Górki – SP Hadynów 2-0 

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 m. SP Górki – 9p

2 m. SP2 Hadhów – 3p

3 m. SP Kobylany – 3p

4 m. SP Kornicai – 3p

5 m. SP Platerów

        SP Chotycze

7 m. SP1 υsice

 

Do zawodów szczebla rejonowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa w Górkach.

 


oceń
1
3

komunikat ko鎍owy - mini pi趾a no積a ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

 

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

 

komunikat ko鎍owy

 

pi趾a no積a ch這pców – pi趾arskie szóstki

 

 

9 pa寮ziernika 2014r. – godz. 9.30 – rozgrywki grupowe

Grupa I

Grupa II

SP2 υsice – gospodarz

SP Szpaki

SP Kornica

SP Olszanka

SP Niemojki

 

Rozegrane mecze:

SP Kornica – SP Olszanka 2:0

SP2 υsice – SP Szpaki 1:0

SP Kornica – SP2 υsice 0:6

SP Olszanka – SP Szpaki 0:1

SP Kornica – SP Szpaki 0:1

SP Olszanka – SP2 υsice 0:4

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

1. SP2 υsice – 9p

2. SP Szpaki – 6p

3. SP Kornica – 3p

4. SP Olszanka – 0p

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

SP2 υsice, SP Szpaki 

SP1 υsice – gospodarz

SP Kobylany

SP Górki

SP Chotycze

SP Huszlew

 

Rozegrane mecze

SP Chotycze – SP Kobylany 1 : 6

SP1 υsice – SP Górki     7 : 0

SP Chotycze – SP Górki     3 : 1

SP Kobylany – SP1 υsice  0 : 2

SP Kobylany – SP Górki    0 : 3

SP Chotycze – SP1 υsice    1 : 3

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

1. SP1 υsice – 9p

2. SP Kobylany – 3p (0)

3. SP Chotycze– 3p (-5)

4. SP Górki – 3p (-6)

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

SP1 υsice, SP Kobylany

 

Fina powiatowy 15 pa寮ziernika 2014r. – godz. 9.30

 

startuj:

SP2 υsice – gospodarz

SP1 υsice

SP Kobylany

SP Stare Szpaki

 

Rozegrane mecze:

SP Kobylany – SP2 υsice  0:3

SP1 υsice – SP Szpaki  5:0

SP Kobylany – SP Szpaki 2:0

SP2 υsice – SP1 υsice 1:3

SP Kobylany – SP1 υsice 0:2

SP2 υsice – SP Szpaki 5:0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 m. SP 1 υsice – 9p

2 m. SP2 υsice – 6p

3 m. SP Kobylany – 3p

4 m. SP Stare Szpaki – 0p

5 m. SP Kornica

        SP Chotycze

7 m. SP Górki

       SP Olszanka

Do zawodów szczebla rejonowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa Nr 1 w υsicach.

 

 


oceń
2
4

komunikat ko鎍owy - pi趾a no積a dziewcz徠 - GIMNAZJUM

 

Gimnazjada  2014/2015

komunikat ko鎍owy - pi趾a no積a dziewcz徠  (pi趾arskie szóstki)

υsice 07.10 2014

 

zg這szone zespo造:

 

G2 υsice – gospodarz

G Kornica

G Olszanka

G Górki

G Niemojk

 

rozegrane mecze:

 

G Górki – G2 υsice       2:0

G Olszanka – G Kornica  1:0

G Niemojki – G Górki     1:0

G2 υsice – G Olszanka  0:4

G Kornica – G Niemojki  2:1

G Górki – G Olszanka     0:4

G2 υsice – G Kornica   1:2

G Niemojki – G Olszanka  0:3

G Górki – G Kornica        2:1

G2 υsice – G Niemojki  0:0

 

kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1. G Olszanka – 12p

2. G Górki – 6p (wygrane  bezpo鈔ednie  spotkanie z G Kornica)

3. G Kornica – 6p

4. G Niemojk – 4p

5. G2 υsice – 1p

 

Do zawodów szczebla rejonowego awansuje:

Gimnazjum Olszanka


oceń
3
4

sztafetowe biegi prze豉jowe - gimnazjum

 

sztafetowe biegi prze豉jowe – gimnazjum

13 pa寮ziernika, godz.9.00   11.00 -  Czuchów

 

dziewcz皻a:

zg這szone zespo造:

G1 υsice

G Olszanka

G Kornica - rezygnacja z udzia逝

Zawody odwo豉ne - do zawodów szczebla rejonowego awansuj G1 υsice i G Olszanka

ch這pcy:

zg這szone zespo造:

G Sarnaki

G Olszanka

G1 υsice - rezygnacja z udzia逝

G Górki - rezygnacja z udzia逝

G Niemojki - rezygnacja z udzia逝

G Kornica - rezygnacja z udzia逝

Zawody odwo豉ne - do zawodów szczebla rejonowego awansuj G Sarnaki i G Olszanka

 


oceń
1
1

komunikat ko鎍owy - biegi prze豉jowe - szko造 ponadgimnazjalne

 

 

Licealiada 2014/2015

Komunikat ko鎍owy – Indywidualne Biegi Prze豉jowe – szczebel powiatowy

Czuchów  01.10.2014

 

Dziewcz皻a szko造 ponadgimnazjalne

  1. Panasiuk Joanna              LO1 υsice
  2. Czerka Magda                  LO1 υsice
  3. Jaroszewicz El瘺ieta         RCKU3 υsice
  4. Kasprzuk Maria                 LO1 υsice
  5. Iwanowska Karolina         LO1 υsice

Ch這pcy szko造 ponadgimnazjalne

  1. Wawryniuk Damian           LO1 υsice
  2. Semeniuk Piotr                LO1 υsice
  3. Siemieniuk Marek             LO1 υsice
  4. Dec Przemys豉w               LO1 υsice
  5. Bojar Adrian                    LO1 υsice
  6. 奸ubowski Kamil               LO1 υsice
  7. Iwaniuk Micha                 ZS2 υsice
  8. Szpura Patryk                  ZS2 υsice
  9. Kalinowski Micha             LO1 υsice

 


oceń
0
1

komunikat ko鎍owy - biegi prze豉jowe - gimnazjum

 

Gimnazjada 2014/2015

komunikat ko鎍owy – Indywidualne Biegi Prze豉jowe – szczebel powiatowy

Czuchów 01.10.2014

 

Dziewcz皻a 2001r

  1. Struk Anna                         G. Kornica
  2. Chwedoruk Aleksandra     G. Olszanka
  3. Miko豉jczuk Wiktoria         G. Huszlew
  4. Daniluk Ewa                      G. Górki
  5. Ostojska Zuzanna             G1 υsice
  6. Kardacz Marlena               G. Górki
  7. Tyczno Magda                  G. Sarnaki
  8. Masalska Wiktoria             G. Huszlew
  9. Jaszczuk Julia                   G1 υsice
  10. Chomiuk Julia                  G. Kornica
  11. Karbowiak Izabela            G1 υsice
  12. Kozio Julia                      G. Kornica
  13. Szymko Kamila                G. Niemojki
  14. Wyganowska Sylwia         G1 υsice
  15. Sajna Natalia                   G. Huszlew
  16. Miko豉jczuk Emilia            G. Olszanka
  17. Cio貫k Klaudia                  G. Górki
  18. Szupiluk Natalia               G2 υsice
  19. Skrobacz Emilia               G2 υsice
  20. Kami雟ka Ma貪orzata        G. Olszanka
  21. Czarnocka Iza                  G1 υsice
  22. Kucewicz Paula                G1 υsice
  23. Nestorowicz Ola               G. Huszlew
  24. Filipczuk Karolina             G. Huszlew
  25. Ko幢uk Patrycja                G1 υsice
  26. Kurdej Dagmara               G1 υsice
  27. Kaliszuk Wiktoria              G2 υsice
  28. Dacewicz Katarzyna          G. Olszanka
  29. Dzienio Julia                      G1 υsice
  30. Dzier瘸nowska Zofia         G1 υsice
  31. Czarnocka Marta              G1 υsice
  32. 妃ieciuch Weronika         G2 υsice
  33. Hryciuk Magda                 G. Olszanka
  34. Denisiuk Natalia               G2 υsice
  35. Hryciuk Klaudia                G2 υsice

Dziewcz皻a 2000r

  1. Kalu積a Ilona                  G. Kornica
  2. Panasiuk Zuzanna            G1 υsice
  3. Jaszczuk Karolina             G. Olszanka
  4. Tarkowska Kaja                G1 υsice
  5. Chromi雟ka Klaudia          G1 υsice
  6. Dziwi雟ka Wioleta            G. Sarnaki
  7. Bobryk Klaudia                 G. Górki
  8. Jaszczuk Paulina              G. Olszanka
  9. Zyga Emilia                     G. Kornica
  10. Masalska Natalia               G. Huszlew
  11. Gorgol Dominika              G. Olszanka
  12. Daniluk Paulina                G. Kornica
  13. Michalak Aleksandra         G. Olszanka
  14. Karczak Patrycja               G. Olszanka
  15. Grabowska Ewelina          G. Gorki
  16. ㄆkaszuk Kamila              G. Olszanka

Dziewcz皻a 1999r

  1. Obzejta Patrycja               G1 υsice
  2. Horoszko Marta                G. Huszlew
  3. G逝chowska Agnieszka      G. Huszlew
  4. Tarkowska Klaudia           G1 υsice
  5. Kulisz Magdalena              G. Kornica
  6. Gasiuk Agata                      G. Kornica
  7. Jaszczuk Dominika           G. Olszanka
  8. Ko這dziejczyk Sylwia         G1 υsice
  9. Wróbel Patrycja               G1 υsice
  10. Demianiuk Roksana          G1 υsice
  11. Norwa Patrycja                G1 υsice
  12. Januszewicz Monika          G1 υsice
  13. Chwedoruk Patrycja            G. Olszanka
  14. Romaniuk Natalia             G. Olszanka
  15. Ma豉szuk Aleksandra        G2 υsice
  16. Fukowska Aleksandra       G2 υsice
  17. Rzewuska Sandra             G. Olszanka
  18. Sawczuk Joanna               G. Olszanka
  19. Biernacka Kinga               G2 υsice
  20. Wojtczuk Ewelina             G2 υsice
  21. Wojtczuk Milena               G2 υsice

Ch這pcy 2001r

  1. Bronisz Gustaw                G. Sarnaki
  2. Chraszcz Cezary               G. Kornica
  3. Wachowicz Jakub             G2 υsice
  4. Grabowski Kacper            G1 υsice
  5. Fra鎍zuk ㄆkasz               G. Sarnaki
  6. Sobieszczuk Jakub            G. Huszlew
  7. Witoroszczuk Adrian         G. Kornica
  8. Ko軼ian Micha                 G1 υsice
  9. Matejczuk Kacper             G. Sarnaki
  10. Jaszczuk Kamil                 G. Górki
  11. Mularzuk Adrian               G1 υsice
  12. Grabowski Rados豉w        G. Górki
  13. Tarasiuk Adam                G. Górki
  14. Stefaniuk Karol                G. Olszanka
  15. We郾iuk Tomasz              G1 υsice
  16. Norwa Kacper                  G. Niemojki
  17. Knapiuk Emil                   G. Niemojki
  18. Ko幢uk Damian                 G. Kornica
  19. Sidorowicz Dawid             G1 υsice
  20. Sergiej Marek                  G. Kornica
  21. Jó德iak Jakub                 G. Niemojki
  22. Król Micha                      G. Olszanka
  23. Ma豉szuk Jakub                G2 υsice
  24. Waszczuk Karol                G. Olszanka
  25. Jaszczuk Przemek             G. Olszanka
  26. Soczewka Kacper              G2 υsice
  27. Lipi雟ki Dominik              G. Olszanka

Ch這pcy 2000r

  1. We郾iuk Krzysztof            G. Kornica
  2. Bogusz Mateusz               G. Kornica
  3. Seku豉 Kacper                  G. Kornica
  4. Sawczuk Adrian               G. Sarnaki
  5. Tarasiuk ㄆkasz               G. Górki
  6. Zupkowicz Pawe              G. Górki
  7. Leszczuk Bartosz              G. Huszlew
  8. Chalimoniuk Karol            G. Kornica
  9. Jakubiak Jakub                G1 υsice
  10. Zubik Kamil                     G. Huszlew
  11. Toczy雟ki Eryk                 G. Sarnaki
  12. 奸ubowski Krystian           G1 υsice
  13. Kubi雟ki Hubert               G2 υsice
  14. Ciulak Mateusz                 G1 υsice
  15. Mucha Konrad                  G. Niemojki
  16. Pawlak Damian                G. Olszanka
  17. Jaszczuk Maciej                G. Olszanka
  18. Chwedoruk Bartek            G. Olszanka
  19. Kalicki Mateusz                 G. Olszanka
  20. G這gowski Dominik          G. Niemojki
  21. Borzy雟ki Cezary              G. Olszanka
  22. Jaszczuk B豉瞠j                G. Olszanka
  23. Matwiejczuk Konrad          G2 υsice
  24. Bartoszuk Jakub               G2 υsice

Ch這pcy 1999r

  1. Bartoszuk Pawe               G1 υsice
  2. Jaszczuk Patryk                G. Górki
  3. Skolimowski Mi這sz          G. Olszanka
  4. Ciulak Maciej                   G1 υsice
  5. Miko豉jczuk Hubert           G. Niemojki
  6. Tymoszuk Damian           G. Huszlew
  7. Rosiak Maciej                   G. Sarnaki
  8. Pop豉wski Miko豉j             G1 υsice
  9. Taras Hubert                   G1 υsice
  10. Lewczuk Bartosz               G1 υsice
  11. We郾iuk Sebastian           G. Kornica
  12. Chraniuk Cezary               G1 υsice
  13. Kuc Micha                       G. Kornica
  14. Jó德iuk Damian               G. Niemojki
  15. Soczewka Kamil               G. Olszanka
  16. Andrzejczuk Karol            G. Olszanka
  17. Stefaniuk Kamil                G. Olszanka
  18. Garwoli雟ki Micha           G. Niemojki – nie uko鎍zy

 

 


oceń
3
0

sobota, 28 lutego 2015

Licznik odwiedzin:  45 286