Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 122 718 bloog闚 | losowy blog | inne blogi | zaloguj si | za堯 bloga
Kana ATOM Kana RSS

komunikat ko鎍owy - pi趾a no積a ch這pc闚 - gimnazjum

 

Gimnazjada  2014/2015

komunikat ko鎍owy

pi趾a no積a ch這pców  (pi趾arskie szóstki)

 

Grupa I

10 pa寮ziernika

godz. 9.30

Grupa II

6 pa寮ziernika

godz. 9.30

G2 υsice – gospodarz

G  Górki

G Huszlew

G Niemojki

 

Rozegrane mecze:

 

G2 υsice – G Niemojki  3:0

G Górki – G Huszlew      0:3

G2 υsice – G Huszlew   4:2

G Niemojki – G Górki     0:2

G2 υsice – G Górki      6:1

G Huszlew – G Niemojki  4:2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

 

1. G2 υsice – 9p

2. G Huszlew – 6p

3. G  Górki – 3p

G Niemojki - 0p

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

G2 υsice, G Huszlew

G1 υsice – gospodarz

G Kornica

G Olszanka

 

 Rozegrane mecze:


υsice 1 - Kornica 3:2
Kornica - Olszanka 6:3
υsice 1 - Olszanka 9:0

kolejno嗆 ko鎍owa gr. II


1. G1 υsice      6p  12-2
2. G Kornica      3p  8-6
3. G Olszanka     0p   3-15

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

G1 υsice, G Kornica

 

Fina powiatowy 20 pa寮ziernika 2014r. godz. 9.30

 

startuj:

 

G1 υsice - gospodarz

G Kornica

G2 υsice

G Huszlew

 

rozegrane mecze:

 

G1 υsice - G Huszlew 2:2

G2 υsice - G Kornica  2;2

G1 υsice - G Kornica 1:2

G2 υsice - G Huszlew 2:3

G1 υsice - G2 υsice 3:2

G Konica - G Huszlew o :1

 

kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 m. - G Huszlew - 7p

2 m. - G Kornica - 4p (wygrane bezpo鈔ednie spotkanie z G2 υsice)

3 m. - G1 υsice - 4p

4 m. G2 υsice - 1p

5 m. G Górki

         G Olszanka

7 m. G Niemojki

 

Do zawodów szczebla rejonowego awansuje:

Gimnazjum w Huszlewie

 


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy - mini pi趾a no積a dziewcz徠 - szko豉 podstawowa

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

komunikat ko鎍owy

pi趾a no積a dziewcz徠 – pi趾arskie szóstki

 

10 pa寮ziernika 2014r. – godz. 9.30 – rozgrywki grupowe

Grupa I

Grupa II

SP Kornica – gospodarz

SP Kobylany

SP Huszlew

SP Platerów

 

ROZEGRANE MECZE:

 

SP Kornica : SP Platerów 0:1

SP Kornica : SP Kobylany 2:0

SP Platerów : SP Kobylany 0:2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

 

1. SP Kornica 3p 2:1 (+1)

2. SP Kobylany 3p 2:2 (0)

3. SP Platerów 3p 1:2 (-1)

 

Do fina逝 powiatowego:

SP Kornica, SP Kobylany

SP1 υsice – gospodarz

SP Olszanka

SP Górki

SP Chotycze

SP Hadynów

 

ROZEGRANE MECZE

 

SP Hadynów: SP Chotycze  1 : 0

SP1 υsice : SP Górki       0 : 4

SP Hadynów : SP Górki      1 : 4

SP Chotycze : SP1 υsice  1 : 0

SP Hadynów : SP1 υsice  1 : 0

SP Chotycze : SP Górki      0 : 1

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. II

 

1. SP Górki     9 pkt.

2. SP Hadynów  6 pkt.

3. SP Chotycze  3 pkt.

4. SP1 υsice    0 pkt.

 

Do fina逝 powiatowego:

SP Gorki, SP Hadynów

 

 Fina powiatowy 17 pa寮ziernika 2014r. – godz. 9.30

 

startuj:

SP Górki – gospodarz

SP Kornica

SP Kobylany

SP Hadynów

 

Rozegrane mecze:

 

SP Kobylany – SP Górki 0-1
SP Hadynów -  SP Kornica 1-2
SP Kobylany – SP Hadynów 0-3
SP Górki – SP Kornica 3-0
SP Kobylany – SP Kornica 2-0
SP Górki – SP Hadynów 2-0 

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 m. SP Górki – 9p

2 m. SP2 Hadhów – 3p

3 m. SP Kobylany – 3p

4 m. SP Kornicai – 3p

5 m. SP Platerów

        SP Chotycze

7 m. SP1 υsice

 

Do zawodów szczebla rejonowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa w Górkach.

 


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy - mini pi趾a no積a ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

 

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

 

komunikat ko鎍owy

 

pi趾a no積a ch這pców – pi趾arskie szóstki

 

 

9 pa寮ziernika 2014r. – godz. 9.30 – rozgrywki grupowe

Grupa I

Grupa II

SP2 υsice – gospodarz

SP Szpaki

SP Kornica

SP Olszanka

SP Niemojki

 

Rozegrane mecze:

SP Kornica – SP Olszanka 2:0

SP2 υsice – SP Szpaki 1:0

SP Kornica – SP2 υsice 0:6

SP Olszanka – SP Szpaki 0:1

SP Kornica – SP Szpaki 0:1

SP Olszanka – SP2 υsice 0:4

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

1. SP2 υsice – 9p

2. SP Szpaki – 6p

3. SP Kornica – 3p

4. SP Olszanka – 0p

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

SP2 υsice, SP Szpaki 

SP1 υsice – gospodarz

SP Kobylany

SP Górki

SP Chotycze

SP Huszlew

 

Rozegrane mecze

SP Chotycze – SP Kobylany 1 : 6

SP1 υsice – SP Górki     7 : 0

SP Chotycze – SP Górki     3 : 1

SP Kobylany – SP1 υsice  0 : 2

SP Kobylany – SP Górki    0 : 3

SP Chotycze – SP1 υsice    1 : 3

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. I

1. SP1 υsice – 9p

2. SP Kobylany – 3p (0)

3. SP Chotycze– 3p (-5)

4. SP Górki – 3p (-6)

 

Do fina逝 powiatowego awansuj:

SP1 υsice, SP Kobylany

 

Fina powiatowy 15 pa寮ziernika 2014r. – godz. 9.30

 

startuj:

SP2 υsice – gospodarz

SP1 υsice

SP Kobylany

SP Stare Szpaki

 

Rozegrane mecze:

SP Kobylany – SP2 υsice  0:3

SP1 υsice – SP Szpaki  5:0

SP Kobylany – SP Szpaki 2:0

SP2 υsice – SP1 υsice 1:3

SP Kobylany – SP1 υsice 0:2

SP2 υsice – SP Szpaki 5:0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 m. SP 1 υsice – 9p

2 m. SP2 υsice – 6p

3 m. SP Kobylany – 3p

4 m. SP Stare Szpaki – 0p

5 m. SP Kornica

        SP Chotycze

7 m. SP Górki

       SP Olszanka

Do zawodów szczebla rejonowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa Nr 1 w υsicach.

 

 


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy - pi趾a no積a dziewcz徠 - GIMNAZJUM

 

Gimnazjada  2014/2015

komunikat ko鎍owy - pi趾a no積a dziewcz徠  (pi趾arskie szóstki)

υsice 07.10 2014

 

zg這szone zespo造:

 

G2 υsice – gospodarz

G Kornica

G Olszanka

G Górki

G Niemojk

 

rozegrane mecze:

 

G Górki – G2 υsice       2:0

G Olszanka – G Kornica  1:0

G Niemojki – G Górki     1:0

G2 υsice – G Olszanka  0:4

G Kornica – G Niemojki  2:1

G Górki – G Olszanka     0:4

G2 υsice – G Kornica   1:2

G Niemojki – G Olszanka  0:3

G Górki – G Kornica        2:1

G2 υsice – G Niemojki  0:0

 

kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1. G Olszanka – 12p

2. G Górki – 6p (wygrane  bezpo鈔ednie  spotkanie z G Kornica)

3. G Kornica – 6p

4. G Niemojk – 4p

5. G2 υsice – 1p

 

Do zawodów szczebla rejonowego awansuje:

Gimnazjum Olszanka


oceń
2
2

sztafetowe biegi prze豉jowe - gimnazjum

 

sztafetowe biegi prze豉jowe – gimnazjum

13 pa寮ziernika, godz.9.00   11.00 -  Czuchów

 

dziewcz皻a:

zg這szone zespo造:

G1 υsice

G Olszanka

G Kornica - rezygnacja z udzia逝

Zawody odwo豉ne - do zawodów szczebla rejonowego awansuj G1 υsice i G Olszanka

ch這pcy:

zg這szone zespo造:

G Sarnaki

G Olszanka

G1 υsice - rezygnacja z udzia逝

G Górki - rezygnacja z udzia逝

G Niemojki - rezygnacja z udzia逝

G Kornica - rezygnacja z udzia逝

Zawody odwo豉ne - do zawodów szczebla rejonowego awansuj G Sarnaki i G Olszanka

 


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy - biegi prze豉jowe - szko造 ponadgimnazjalne

 

 

Licealiada 2014/2015

Komunikat ko鎍owy – Indywidualne Biegi Prze豉jowe – szczebel powiatowy

Czuchów  01.10.2014

 

Dziewcz皻a szko造 ponadgimnazjalne

  1. Panasiuk Joanna              LO1 υsice
  2. Czerka Magda                  LO1 υsice
  3. Jaroszewicz El瘺ieta         RCKU3 υsice
  4. Kasprzuk Maria                 LO1 υsice
  5. Iwanowska Karolina         LO1 υsice

Ch這pcy szko造 ponadgimnazjalne

  1. Wawryniuk Damian           LO1 υsice
  2. Semeniuk Piotr                LO1 υsice
  3. Siemieniuk Marek             LO1 υsice
  4. Dec Przemys豉w               LO1 υsice
  5. Bojar Adrian                    LO1 υsice
  6. 奸ubowski Kamil               LO1 υsice
  7. Iwaniuk Micha                 ZS2 υsice
  8. Szpura Patryk                  ZS2 υsice
  9. Kalinowski Micha             LO1 υsice

 


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy - biegi prze豉jowe - gimnazjum

 

Gimnazjada 2014/2015

komunikat ko鎍owy – Indywidualne Biegi Prze豉jowe – szczebel powiatowy

Czuchów 01.10.2014

 

Dziewcz皻a 2001r

  1. Struk Anna                         G. Kornica
  2. Chwedoruk Aleksandra     G. Olszanka
  3. Miko豉jczuk Wiktoria         G. Huszlew
  4. Daniluk Ewa                      G. Górki
  5. Ostojska Zuzanna             G1 υsice
  6. Kardacz Marlena               G. Górki
  7. Tyczno Magda                  G. Sarnaki
  8. Masalska Wiktoria             G. Huszlew
  9. Jaszczuk Julia                   G1 υsice
  10. Chomiuk Julia                  G. Kornica
  11. Karbowiak Izabela            G1 υsice
  12. Kozio Julia                      G. Kornica
  13. Szymko Kamila                G. Niemojki
  14. Wyganowska Sylwia         G1 υsice
  15. Sajna Natalia                   G. Huszlew
  16. Miko豉jczuk Emilia            G. Olszanka
  17. Cio貫k Klaudia                  G. Górki
  18. Szupiluk Natalia               G2 υsice
  19. Skrobacz Emilia               G2 υsice
  20. Kami雟ka Ma貪orzata        G. Olszanka
  21. Czarnocka Iza                  G1 υsice
  22. Kucewicz Paula                G1 υsice
  23. Nestorowicz Ola               G. Huszlew
  24. Filipczuk Karolina             G. Huszlew
  25. Ko幢uk Patrycja                G1 υsice
  26. Kurdej Dagmara               G1 υsice
  27. Kaliszuk Wiktoria              G2 υsice
  28. Dacewicz Katarzyna          G. Olszanka
  29. Dzienio Julia                      G1 υsice
  30. Dzier瘸nowska Zofia         G1 υsice
  31. Czarnocka Marta              G1 υsice
  32. 妃ieciuch Weronika         G2 υsice
  33. Hryciuk Magda                 G. Olszanka
  34. Denisiuk Natalia               G2 υsice
  35. Hryciuk Klaudia                G2 υsice

Dziewcz皻a 2000r

  1. Kalu積a Ilona                  G. Kornica
  2. Panasiuk Zuzanna            G1 υsice
  3. Jaszczuk Karolina             G. Olszanka
  4. Tarkowska Kaja                G1 υsice
  5. Chromi雟ka Klaudia          G1 υsice
  6. Dziwi雟ka Wioleta            G. Sarnaki
  7. Bobryk Klaudia                 G. Górki
  8. Jaszczuk Paulina              G. Olszanka
  9. Zyga Emilia                     G. Kornica
  10. Masalska Natalia               G. Huszlew
  11. Gorgol Dominika              G. Olszanka
  12. Daniluk Paulina                G. Kornica
  13. Michalak Aleksandra         G. Olszanka
  14. Karczak Patrycja               G. Olszanka
  15. Grabowska Ewelina          G. Gorki
  16. ㄆkaszuk Kamila              G. Olszanka

Dziewcz皻a 1999r

  1. Obzejta Patrycja               G1 υsice
  2. Horoszko Marta                G. Huszlew
  3. G逝chowska Agnieszka      G. Huszlew
  4. Tarkowska Klaudia           G1 υsice
  5. Kulisz Magdalena              G. Kornica
  6. Gasiuk Agata                      G. Kornica
  7. Jaszczuk Dominika           G. Olszanka
  8. Ko這dziejczyk Sylwia         G1 υsice
  9. Wróbel Patrycja               G1 υsice
  10. Demianiuk Roksana          G1 υsice
  11. Norwa Patrycja                G1 υsice
  12. Januszewicz Monika          G1 υsice
  13. Chwedoruk Patrycja            G. Olszanka
  14. Romaniuk Natalia             G. Olszanka
  15. Ma豉szuk Aleksandra        G2 υsice
  16. Fukowska Aleksandra       G2 υsice
  17. Rzewuska Sandra             G. Olszanka
  18. Sawczuk Joanna               G. Olszanka
  19. Biernacka Kinga               G2 υsice
  20. Wojtczuk Ewelina             G2 υsice
  21. Wojtczuk Milena               G2 υsice

Ch這pcy 2001r

  1. Bronisz Gustaw                G. Sarnaki
  2. Chraszcz Cezary               G. Kornica
  3. Wachowicz Jakub             G2 υsice
  4. Grabowski Kacper            G1 υsice
  5. Fra鎍zuk ㄆkasz               G. Sarnaki
  6. Sobieszczuk Jakub            G. Huszlew
  7. Witoroszczuk Adrian         G. Kornica
  8. Ko軼ian Micha                 G1 υsice
  9. Matejczuk Kacper             G. Sarnaki
  10. Jaszczuk Kamil                 G. Górki
  11. Mularzuk Adrian               G1 υsice
  12. Grabowski Rados豉w        G. Górki
  13. Tarasiuk Adam                G. Górki
  14. Stefaniuk Karol                G. Olszanka
  15. We郾iuk Tomasz              G1 υsice
  16. Norwa Kacper                  G. Niemojki
  17. Knapiuk Emil                   G. Niemojki
  18. Ko幢uk Damian                 G. Kornica
  19. Sidorowicz Dawid             G1 υsice
  20. Sergiej Marek                  G. Kornica
  21. Jó德iak Jakub                 G. Niemojki
  22. Król Micha                      G. Olszanka
  23. Ma豉szuk Jakub                G2 υsice
  24. Waszczuk Karol                G. Olszanka
  25. Jaszczuk Przemek             G. Olszanka
  26. Soczewka Kacper              G2 υsice
  27. Lipi雟ki Dominik              G. Olszanka

Ch這pcy 2000r

  1. We郾iuk Krzysztof            G. Kornica
  2. Bogusz Mateusz               G. Kornica
  3. Seku豉 Kacper                  G. Kornica
  4. Sawczuk Adrian               G. Sarnaki
  5. Tarasiuk ㄆkasz               G. Górki
  6. Zupkowicz Pawe              G. Górki
  7. Leszczuk Bartosz              G. Huszlew
  8. Chalimoniuk Karol            G. Kornica
  9. Jakubiak Jakub                G1 υsice
  10. Zubik Kamil                     G. Huszlew
  11. Toczy雟ki Eryk                 G. Sarnaki
  12. 奸ubowski Krystian           G1 υsice
  13. Kubi雟ki Hubert               G2 υsice
  14. Ciulak Mateusz                 G1 υsice
  15. Mucha Konrad                  G. Niemojki
  16. Pawlak Damian                G. Olszanka
  17. Jaszczuk Maciej                G. Olszanka
  18. Chwedoruk Bartek            G. Olszanka
  19. Kalicki Mateusz                 G. Olszanka
  20. G這gowski Dominik          G. Niemojki
  21. Borzy雟ki Cezary              G. Olszanka
  22. Jaszczuk B豉瞠j                G. Olszanka
  23. Matwiejczuk Konrad          G2 υsice
  24. Bartoszuk Jakub               G2 υsice

Ch這pcy 1999r

  1. Bartoszuk Pawe               G1 υsice
  2. Jaszczuk Patryk                G. Górki
  3. Skolimowski Mi這sz          G. Olszanka
  4. Ciulak Maciej                   G1 υsice
  5. Miko豉jczuk Hubert           G. Niemojki
  6. Tymoszuk Damian           G. Huszlew
  7. Rosiak Maciej                   G. Sarnaki
  8. Pop豉wski Miko豉j             G1 υsice
  9. Taras Hubert                   G1 υsice
  10. Lewczuk Bartosz               G1 υsice
  11. We郾iuk Sebastian           G. Kornica
  12. Chraniuk Cezary               G1 υsice
  13. Kuc Micha                       G. Kornica
  14. Jó德iuk Damian               G. Niemojki
  15. Soczewka Kamil               G. Olszanka
  16. Andrzejczuk Karol            G. Olszanka
  17. Stefaniuk Kamil                G. Olszanka
  18. Garwoli雟ki Micha           G. Niemojki – nie uko鎍zy

 

 


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy - biegi prze豉jowe - szko豉 podstawowa

 

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2014/2015

komunikat ko鎍owy – Indywidualne Biegi Prze豉jowe – szczebel powiatowy

Czuchów 01.10.2014

 

Dziewcz皻a 2004r

  1. Trociuk Wiktoria               SP Sarnaki
  2. Stefaniuk Daria                SP Hadynów
  3. Flis Kamila                       SP Kobylany
  4. Lubina Dagmara               SP Huszlew
  5. Gasiuk Agata                   SP Kobylany
  6. Wielogórska Julia             SP Kobylany
  7. Muder Gabriela                SP1 υsice
  8. Nowakowska Daria           SP Serpelice
  9. Wiak Wiktoria                  SP Gorki
  10. Mateuszuk Zuzanna           SP Gorki
  11. Wasiluk Natalia                SP Hadynów
  12. Aleksandrowicz Emilia       SP Olszanka
  13. Skolimowska Maja            SP Olszanka
  14. Bebel Weronika                SP2 υsice
  15. ㄆkaszuk Ewa                  SP Hadynów
  16. Pop豉wska Kamila             SP2 υsice
  17. Pietruszewska Kalina         SP2 υsice
  18. Szupiluk Magdalena          SP Górki

Dziewcz皻a 2003r

  1. Bobi雟ka Katarzyna          SP Górki
  2. Hawryluk Zuzanna            SP Sarnaki
  3. Dymowska Julia               SP1 υsice
  4. Kami雟ka Ola                   SP Sarnaki
  5. Stachowicz Natalia           SP Sarnaki
  6. Marciniuk Wiktoria            SP Kornica
  7. Demczuk Nikola               SP Serpelice
  8. Szyma雟ka Joanna           SP Sarnaki
  9. Ho逝b Magda                  SP Sarnaki
  10. Gry Dobrusia                  SP1 υsice
  11. Wolska Aleksandra           SP Hadynów
  12. Do喚gowska Barbara         SP2 υsice
  13. S璠rowska Ligia               SP2 υsice
  14. Piekarska Natalia              SP Olszanka
  15. Demia鎍zuk Kinga            SP Górki
  16. Miro雟ka Weronika           SP2 υsice
  17. Bartoszuk Julia                 SP Górki

Dziewcz皻a 2002r

  1. Kami雟ka Karolina            SP1 υsice
  2. Zieli雟ka Angelika            SP Kornica
  3. Chwedoruk Julia               SP Olszanka
  4. Sajna Kinga                     SP1 υsice
  5. Dzio豉k Weronika             SP Gorki
  6. Patralska Natalia              SP Kobylany
  7. Miko豉jczuk Zuzanna         SP Niemojki
  8. Markowska Patrycja          SP Kornica
  9. Kucewicz Aleksandra         SP2 υsice
  10. Obzejta Gabriela              SP2 υsice
  11. Grabowska Emilia             SP Gorki
  12. Antoniuk Aleksandra         SP Gorki
  13. Wolkowicz Aleksandra      SP Górki
  14. Tarasiuk Kamila                SP Górki
  15. Wo幡iak Ilona                  SP Górki
  16. Jakimiuk Anna                 SP Kobylany
  17. P帷zek Aleksandra            SP2 υsice
  18. Radziwonka Julia              SP Olszanka
  19. Zuzula Julia                      SP Hadynów
  20. Stefaniuk Kamila              SP Hadynów

Ch這pcy 2004r

  1. Hodun Bartek                  SP2 υsice
  2. Romaniuk Rafa                SP Sarnaki
  3. Szekszte陶o Norbert          SP Serpelice
  4. Jakimiuk Pawe                SP Kobylany
  5. Zaliwski Pawe                 SP Sarnaki
  6. Demianiuk Wojciech         SP2 υsice
  7. Waszczuk Kamil                SP Hadynów
  8. Ol璠zki Bart這miej            SP1 υsice
  9. Cz瘰tochowski Grzegorz   SP1 υsice
  10. Mucha Krystian                SP1 υsice
  11. Doma雟ki Karol                SP2 υsice
  12. Garwoli雟ki Mateusz         SP Niemojki
  13. Grz璠zi雟ki Cezary           SP Sarnaki
  14. Teodorczuk Ignacy           SP Kobylany
  15. Muszy雟ki Damian            SP1 υsice
  16. Ostapowicz Przemys豉w    SP Serpelice
  17. Sobolewski Karol              SP1 υsice
  18. Panasiuk Szymon             SP2 υsice
  19. Wedziuk Mateusz              SP1 υsice
  20. Nie軼ioruk Dominik           SP2 υsice
  21. Radzikowski Adrian          SP Hadynów
  22. Krasuski Konrad               SP Hadynow
  23. Adamiuk Mateusz             SP Serpelice
  24. Wo趾owicz Maciej             SP Olszanka
  25. Denisiuk Pawe                 SP Olszanka
  26. Malinowski Aleksander      SP1 υsice
  27. Grotowski Artur               SP Górki
  28. Jwaniuk Fabian                SP Niemojki
  29. Demidziuk Grzegorz         SP Serpelice
  30. Rozwadowski Szymon       SP Hadynów
  31. Kami雟ki Piotr                 SP1 υsice
  32. Wo幡y Przemys豉w           SP Olszanka
  33. Filipiuk ㄆkasz                  SP Olszanka

Ch這pcy 2003r

  1. Sobieszuk Damian            SP Sarnaki
  2. Wyrzykowski Kacper         SP1 υsice
  3. Lewczuk Kacper                SP Kornica
  4. Sawczuk Hubert               SP Sarnaki
  5. Kiryluk Damian                 SP Kornica
  6. Go Sebastian                  SP1 υsice
  7. Andrzejczuk Jakub            SP Olszanka
  8. Jaszczuk Mateusz              SP Olszanka
  9. Rzewuski Dawid               SP Olszanka
  10. Szymaniuk Jakub              SP2 υsice
  11. Ka豉n Bartek                    SP Olszanka
  12. Witoroszczuk Mateusz       SP Kornica
  13. Kasjaniuk Miko豉j             SP2 υsice
  14. Sobieszczuk Grzegorz       SP Huszlew
  15. Lubina Leonard                SP Huszlew
  16. Dudko Arkadiusz              SP Serpelice
  17. Karwowski Konrad            SP2 υsice

Ch這pcy 2002r

  1. Romaniuk Igor                 SP Sarnaki
  2. Kostaruk Jakub                SP Sarnaki
  3. Radzikowski Kacper          SP Kobylany
  4. Podlipniak Jakub              SP1 υsice
  5. ζ嶔o Adam                     SP Huszlew
  6. Grochowski Jakub            SP1 υsice
  7. Wielogórski Jakub            SP Kobylany
  8. Kiryluk Kacper                  SP Kornica
  9. Kalinowski Marek             SP Niemojki
  10. Kulisz Kacper                   SP Kobylany
  11. Zubik ㄆkasz                    SP Huszlew
  12. Iskra Mateusz                  SP Górki
  13. Nowakowski Damian        SP Serpelice
  14. Jaszczuk Piotr                  SP Górki
  15. Norwa Sebastian              SP2 υsice
  16. Daniluk Dawid                 SP Kornica
  17. Pawluk Maciej                  SP2 υsice
  18. Jaszczuk Konrad               SP Olszanka
  19. Cie郵uk Hubert                 SP Niemojki
  20. Lipi雟ki Piotr                   SP Olszanka
  21. Magdziak Filip                  SP Serpelice
  22. Jaszczuk Krzysztof            SP Olszanka
  23. Chwedoruk Konrad           SP Serpelice
  24. Zaliwski Eryk                   SP2 υsice
  25. Wysocki Wojciech             SP2 υsice
  26. Ka幟ierczak Rafa             SP2 υsice

 

 


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy - czw鏎b鎩 LA


Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2013/2014

Komunikat ko鎍owy

Czwórbój LA

υsice 13.05.2013

 

Dziewcz皻a:

1 miejsce – Szko豉 Podstawowa Nr 1 υsice – 1132p

2 miejsce – Szko豉 Podstawowa Kornica – 960p

3 miejsce – Szko豉 Podstawowa Huszlew– 801p

4 miejsce – Szko豉 Podstawowa Nr 2 υsice – 658p

 

Dziewcz皻a:

1 miejsce – Szko豉 Podstawowa Nr 1 υsice – 1079p

2 miejsce – Szko豉 Podstawowa Kornica – 885p

3 miejsce – Szko豉 Podstawowa Huszlew– 872p

 

Do zawodów szczebla rejonowego awansowa造 dwa pierwsze zespo造 w kategorii dziewcz徠 i ch這pców. Zawody rejonowe 16.05.2014 r. godz.10.30 stadion w Siedlcach ul. Prusa 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


oceń
1
0

komunikat ko鎍owy LA

 

Gimnazjada 2013/2014

Komunikat Ko鎍owy – Lekkoatletyka

7.05.2014 – Kornica

 

100m dziewcz皻a 1999-00

 

1. Demianiuk Roksana       13,92 – G1 υsice – 9p           

2. Norwa Patrycja             14,11 – G1 υsice – 7p

3. Kulisz Magdalna            14,34 – G Kornica – 6p

4. Grabowska Ewelina       14,68 – G Górki – 5p

5. Kalinowska Alwksandra  14,97 – G Kornica– 5p

6.Tomczuk Zuzanna          15,26 – G 2 υsice– 5p

7. Maksymowicz Angelika   16,34 – G2 υsice – 4p

 

300m dziewcz皻a 1999-00

 

1. Panasiuk Zuzanna            45,35 – G1 υsice – 9p

2. Kalu積a Ilona                  46,71 – G Kornica – 7p

3. G逝chowska Agniesz         48,41 – G Huszlew – 6p

4. Tarkowska Kaja               49,72 – G1υsice – 5p

5. Chromiec Aneta               53,19 – G Kornica – 5p

6. Wojtczuk Milena              1,02,93 – G 2 υsice – 5p

DSQ – Malinowska Ida – G2 υsice

 

600m dziewcz皻a 1999-00

 

1. Obzejta Patrycja              1,48,15 – G1 υsice – 9p

2. Horoszko Marta               1,48,82 – G Huszlew – 7p

3. Ko這dziejczyk Sylwia         1,59,15 – G1 υsice– 5p

4. Sacharczuk Karolina          2,09,05 – G Kornica – 5p

5. Zyga Sykwia                    2,18,07 – G Kornica – 5p

6. Masalska Natalia              2,20,23 – G Huszlew – 5p

7. Chalecka Weronika           3,19,80 – G2 υsice – 4p

 

skok w dal dziewcz皻a 1999-00

 

1. Szewczuk Patryc            4,74 – G1 υsice – 9p

2. ㄆkasiewicz Natalia        4,63 – G1 υsice – 7p

3. Wróbel Patrycja             4,28 – G1 υsice – 6p

4. Januszewicz Monika       4,15 – G1 υsice – 5p

5. Kowalczyk Justyna         3,99 – G1 υsice – 5p

6. Sawczuk Klaudia            3,69 – G2 υsice – 5p 

7. Toczy雟ka Daria            3,77 – G Kornica – 4p

8. Bobryk Klaudia              3,73 – G Górki – 4p

9. Semeniuk Magdalena     3,68 – G Górki – 3p

10. Daniluk Paulina            3,62 – G Kornica – 3p

11. S瘯 Anna                    3,58 – G2 υsice – 2p

PK  Chromi雟ka Klaudia      4,00 – G1 υsice

PK  Pqw這wska Julia           3,73 – G1 υsice

 

skok wzwy dziewcz皻a 1999-00

 

1. Chromi雟ka Klaudia         145 – G2 υsice – 9p

2. Paw這wska Julia              130 – G2 υsice – 7p

 

pchni璚ie kul (3kg) dziewcz皻a 1999-00

  

1. Lipi雟ka Justyna              8,43 – G2 υsice – 9p

2. Rybarczuk Magdalena      8,40 – G Górki – 7p

3. We郾iuk Julia                 7,40 – G Kornica – 6p

4. Ma造szko Klaudia            7,18 – G Kornica – 5p

5. Piwko Magda                  6,69 – G Kornica – 5p

 

 4 x 100m dziewcz皻a 1999-90

 

1. G1 υsice – 53,75 – 18p

(Norwa Patrycja ,Szewczuk Patrycja, Januszewicz Monka,Demianik Roksana)                          

 

2. G1 υsice II – 55,49 – 14p  

(Tarkowska Kaja, Panasiuk Zuzanna, Chromi雟ka Klaudia, ㄆkasiewicz Wiktoria)

 

3. G Kornica – 58,41 – 12p

(Chromiec Aneta, Kulisz Magdalena, Kalinowska Aleksandra, Kalu積a Ilona)

 

4. G2 υsice – 1,06,70 – 10p

(Matochwiejczuk Angelika, Wojtczuk Milena, Malinowska Ida, Chalecka Weronika)

 

100m ch這pcy 1999-00

 

1. Skolimowski M這sz        12,27 – G Kornica – 9p

2. Nasi這wski Marek          12,51 – G1 υsice– 7p

3. Horbowicz Dawid          12,78 – G Kornica – 6p

4. Ozioro Tomasz             13,17 – G Kornica  – 5p

5. Pop豉wski Miko豉j         13,52 – G1 υsice – 5p

6. ζski Aleksander           13,57 – G2 υsice – 5p

7. Niciporuk Adam            13,88 – G Huszlew – 4p

8. Ko幢uk Marek                13,92 – G Kornica – 4p

9. Iwaniuk Hubert             13,94 – G2 υsice – 3p

10. Stefaniuk Mateusz       14,04 – G Huszlew – 3p

11. Kacpruk Piotr              14,30 – G Górki – 2p

12. Szewczuk Szymon        14,40 – G Górki – 2p

 

300m ch這pcy 1999-00

 

1. Ozioro ㄆkasz            43,22 – G Kornica – 9p

2. We郾iuk Krzysztof      43,36 – G Kornica – 7p

3. Chomiuk Cezary         44,21 – G1 υsice – 6p

4. Bogusz Mateusz         44,40 – G Kornica – 5p

5. Zubik Kamil               45,04 – G Huszlew – 5p

6. Wróbel Dominik         46,22 – G1 υsice – 5p

7. Franczuk Dominik      47,91 – G Górki – 4p

8. Soszko Adam             52,34 – G2 υsice – 4p

9. Dudziuk Konrad         52,77 – G Górki – 3p

 

1000m ch這pcy 1999-00

 

1. Struk Adrian                 3,19,91 – G Kornica – 9p

2. Kaniewski Filip              3,21,05 – G Górki – 7p

3. Seku豉 Kacper              3,27,18  G Kornica – 6p

 

skok w dal ch這pcy 1999-00

 

1.Demianiuk Patryk          4,80 – G Kornica – 9p

2.Kuc Micha                    4,72 – G Kornica – 7p

3. Grabowski Jakub          4,64 – G Kornica – 6p

4. Leszczuk Bartek           4,64 – G Huszlew – 5p

5. Zupkowicz Pawe         4,31 – G Górki – 5p

6. Raszuk Filip                4,26 – G2 υsice – 5p

7. Wasilewski Kornel        3,82 – G2 υsice – 4p

PK  Jaszczuk Patryk         5,06 – G Górki

PK Wiak Adrian               3,04 – G Górki

 

skok wzwy ch這pcy 1999-00

 

1. Jaszczuk Patryk              155 – G Górki – 9p

2. Wiak Adrian                   140 – G Górki – 7p

 

pchni璚ie kul (4kg) ch這pcy 1999-00

 

1. Jaszczuk Adam                  10,09 – G Górki – 9p

2. Rumowski Adrian                 9,47 – G Górki – 7p

3. Ma豉chwiejczyk Mateusz       7,89 – G Huszlew – 6p

4. Kozak Adrian                       7,84 – G Górki – 5p

5. Pawluk Damian                    6,44 – G1 υsice – 5p

 

4 x 100m ch這pcy 1999-00

 

1. G Górki I                  51,11 – 18p

(Jaszczuk Adam, Jaszczuk Patryk, Franczuk Dominik, Szewczuk Szymon)

 

2. G1 υsice                 51,95 – 14p

(Chraniuk  Cezary, Pop豉wski Miko豉j, Wróbel Dominik, Nasi這wski Marek)

 

3. G Górki II – 55,20 – 12p

(Kacprzak Piotr, Wiak Adrian, Zupkowicz Pawe, Kozak Adrian)

 

4. G2 υsice                5,81 – 10p

(Iwaniuk Hubert, ζski Mateusz, Soszko Adam, Raszuk Filip)

 

G Kornica – DSQ

 

G Huszlew – DSQ

 

100m dziewcz皻a 1998r.

  

1. Lewczuk Katarzyna            14,54 – G Huszlew– 9p

2. Sta鎍zuk Weronika           14,65 – G Huszlew – 7p

3. Sadowska Marlena           14,83 – G Kornica– 6p

4. Jaszczuk Paulina              15,16 – G1 υsice– 5p

5. Kalinowska Anna              15,87 – G Kornica – 5p

6. Przesmycka Weronika       17,42 – G2 υsice – 5p

PK Panasiuk Joanna              13,54 – LO υsice

 

200m dziewcz皻a 1998r.

 

1. Kasprzuk Maria              29,85 – G Huszlew – 9p

2. Niciporuk Paula              30,60 – G Kornica – 7p

3. Kalu積a Monika              33,32 – G Kornica – 6p

PK  Panasiuk Joanna           28,32 – LO υsice

 

400m dziewcz皻a 1998r.

 

1. Iwanowska Karolina          1,14,16 – G Kornica – 9p    

 

800m dziewcz皻a 1998r.

 

1. ㄆkaszuk Natalia           3,13,51 – G Kornica  – 9p

2. 皋dzik Karolina             3,54,75 – G2 υsice – 7p

3. Koryci雟ka Oliwia          3,58,76 – G2 υsice – 6p

 

skok w dal dziewcz皻a 1998r.

 

1. Flis Kornelia              3,85 – G Kornica – 9p

2. Dudziuk Weronika      3,63 – G2 υsice – 7p

3. Bogaj Patrycja           3,44 – G2 υsice – 6p

 

pchni璚ie kul (4kg) dziewcz皻a 1998r.

 

1. Jaszczuk Olga           6,32 – G Kornica – 9p

2. Lipi雟ka Emilia          6,27 – G2 υsice – 7p

3. Panasiuk Maria         6,01 – G Kornica – 6p

 

4 x 100m  dziewcz皻a 1998r.

 

1. G  Huszlew            56,89 – 18p

(Lewczuk Katarzyna, Kasprzuk Maria, Niciporuk Paula, Sta鎍zuk Karolina)

 

2. G Kornica              59,77 – 14p

(Sadowska Marlena, Flis Karolina, Kalinowska Anna, Iwanowska Karolina)

 

3. G2 υsice              1,09,32 – 12p

(Przesmycka Weronika, Bogaj Patrycja, Dudziuk Weronika, Lipi雟ka Emilia)

 

sztafeta olimpijska  dziewcz皻a 1998r.

 

1. G Kornica              5,47,87 – 18p

(Kalu積a Monika, ㄆkasiuk Natalia, Panasiuk Maria, Jaszczuk Olga)

   

100m ch這pcy 1998r.

 

1. Trociuk Maciej                  12,18 – G Kornica – 9p

2. Doma雟ki Maciej               12,92 – G Kornica – 7p

3. Borysiuk Jakub                  13,06 – G Huszlew – 6p

4. Ilczuk Dawid                     13,5 – G Huszlew – 5p

5. Muszy雟ki Krystian            13,82 – G Kornica – 5p

 

200m ch這pcy 1998r.

 

1. Daniluk ㄆkasz                  25,06 – G Kornica – 9p

2.Kalu積y Pawe                    25,52 – G Kornica – 7p

3. Pomagruk Szymon             25,71 – G Huszlew – 6p

4. Nied德iedziuk Mateusz       26,88 – G Huszlew – 5p

5. Maksymiuk Szymon              27,55 – G Huszlew – 5p

6. Gregorczuk Rafa                 28,19 – G Górki – 5p

7. Chwedoruk Patryk               29,47 – G Górki – 4p

 

400m ch這pcy 1998r.

 

1. Niedzielski Mateusz            57,82 – G Kornica – 9p

2. Izdebski Micha                 58,10 – G1 υsice – 7p

3. Chomicki Jan                   1,10,07 – G Kornica – 6p

 

800m ch這pcy 1998r.

 

1. Skolimowski Dominik          2,27,2 – G Olszanka – 9p

2. Struk Dawid                      2,27,82 – G Huszlew – 7p

3. Gasiuk ㄆkasz                   2,32,8 – G Kornica – 6p

  

skok w dal ch這pcy 1998r.

 

1. Karwowski Adrian            5,64 – G1 υsice – 9p

2. Osiej Adrian                    5,44 – G Huszlew – 7p

3. Orlik Konrad                    4,85 – G2 υsice – 6p

4. Bia貫k Maciej                   4,64 – G Kornica – 5p

PK  Jaszczuk Bartosz            5,19 – G Górki

 

skok wzwy ch這pcy 1998r.

 

1. Jaszczuk Bartosz             160 – G Górki – 9p

 

pchni璚ie kul (5kg) ch這pcy 1998r.

 

1. Horbowicz Rafa                    13,24 – G Kornica – 9p

2. Korczak ㄆkasz                     11,28 – G Olszanka – 7p

3. Korczak Mateusz                   10,32 – G Olszanka – 6p

4. Rybarczuk Piotr                    10,22 – G Górki – 5p

5. Klimiuk Karol                         8,90 – G Górki – 5p

6. Wasiluk Maksymilian              8,88 – G2 υsice – 5p

 

4 x 100m ch這pcy 1998r.

 

1. G Kornica                                    49,16 – 18p

(Niedzielski Mateusz, Tarasiuk Maciej, Daniluk ㄆkasz, Horbowicz Rafa)

 

2. G Górki                                   54,62 – 14

(Gregorczuk Rafa, Chwedoruk Patryk, Jaszczuk Bart這miej, Rybarczuk Piotr)

 

3. G Huszlew - DSQ

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansuje po trzech najlepszych zawodników(czek) z poszczególnych konkurencji oraz po dwie sztafety.
Zawody mi璠zypowiatowe 20.05.2014 r. godz. 10,30 - stadion w Siedlcach ul. Prusa 6

 

 

 

 


oceń
1
0

XVI Mazowieckie Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej w Biegach Prze豉jowych

 

Indywidualne biegi sztafetowe odb璠 si 29.04.2014 r.

 

zawodnicy i zawodniczki z powiatu 這sickiego którzy uzyskali awans na zawody wojewódzkie:

 

Kami雟ka Karolina – SP1 υsice (4 miejsce)

Romaniuk Igor – SP Sarnaki (3 miejsce)

Kostaruk Jakub – SP Sarnaki (7 miejsce)

Jaszczuk Karolina – G Olszanka (8 miejsce)

Obzejta Patrycja – G1 υsice (2 miejsce)

We郾iuk Krzysztof – G Kornica (7 miejsce)

 

 

 


oceń
1
0

sukces Gimnazjum w Olszance

 

Dru篡na Gimnazjum w Olszance wygra豉 zawody szczebla mi璠zypowiatowego i uzyska豉 awans do zawodów wojewódzkich w dru篡nowym tenisie sto這wym dziewcz徠.

 

Klasyfikacja ko鎍owa zawodów mi璠zypowiatowych:

 

1. G Olszanka I
2. G Olszanka II
3. G Wielgolas
4. G Kotu
5.- 8. G Sabnie
        G Skórzec
        G 2 Mi雟k Maz.
        G Stoczek Wegr.
9.-12 G 1 Siedlce
        G Sobolew
        G 3 Siedlce
        G Bielany

 

 


oceń
2
0

komunikat ko鎍owy - halowy turniej pi趾i no積ej dziewcz徠 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

Halowy Turniej Pi趾i No積ej Dziewcz徠 - Szko豉 Podstawowa

υsice  11 marca 2014 r.

 

 

Zespo造 bior帷e udzia w zawodach:

SP. Huszlew - gospodarz
SP. Górki
SP. Kobylany
SP. Kornica

Rozegrane mecze:

Kornica - Górki 0:6
Huszlew - Kobylany 1:0
Kornica - Huszlew 0:1
Górki - Kobylany 4:0
Kornica - Kobylany 3:0
Górki - Huszlew 2:0

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP. Górki - 6 pkt. (12-0)
2. SP. Huszlew - 4 pkt. (2-2)
3. SP. Kornica - 2 pkt. (3-7)
4. SP. Kobylany - 0 pkt. (0-8)


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy - halowy turniej pi趾i no積ej ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

Halowy Turniej Pi趾i No積ej Ch這pców - Szko豉 Podstawowa

υsice  12 marca 2014 r.

 

Zespo造 bior帷e udzia w zawodach:                  

 

SP 1 υsice               

SP 2 υsice            

SP Huszlew           

SP Niemojki            

SP Górki

SP Kobylany

SP Szpaki

SP Sarnaki

 

Grupa A               

Sarnaki                 

Szpaki                  

Kobylany               

Huszlew   

 

Rozegrane mecze:

 

Sarnaki – Huszlew  3:3

Szpaki – Kobylany  1:2

Sarnaki – Kobylany  1:0

Huszlew – Szpaki  0:1

Sarnaki – Szpaki  4:0

Kobylany – Huszlew  0:2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa Gr. A         

      

1. SP Sarnaki     7 pkt.  8-3                  

2. SP Huszlew    4 pkt.  5-4                

3. SP Kobylany   3 pkt.  2-4                

4. SP Szpaki       3 pkt.  2-6           

 

Grupa B   

υsice 1

Górki

Niemojki

υsice 2

 

Rozegrane mecz :

 

υsice 1 – υsice 2  0:1

Górki – Niemojki   2:

υsice 1 – Niemojki  2:1

υsice 2 – Górki  0:1

υsice 1 – Górki  5:0

Niemojki – υsice 2  2:1

 

Kolejno嗆 ko鎍owa Gr. B

 

1. SP1 υsice    6 pkt  7-2

2. SP Górki       6 pkt  3-6

3. SP Niemojki   3 pkt  4-5

4. SP2 υsice     3 pkt  2-3

 

 

 

Mecze pó貨ina這we:

1A – 2B - SP Sarnaki – SP Górki     3:0

2A – 1B - SP Huszlew – SP1 υsice  0:2

 

Mecz o 3 miejsce:

SP Górki – SP Huszlew   2:3

 

Fina

SP Sarnaki – SP1 υsice  1:1 k.(1:2)

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1.            SP1 υsice

2.            SP Sarnaki

3.            SP Huszlew

4.            SP Górki

5.            SP Niemojki

6.            SP2 υsice

7.            SP Kobylany

8.            SP Szpaki

 


oceń
1
2

komunikat ko鎍owy - halowy turniej pi趾i no積ej ch這pc闚 - gimnazjum

Komunikat ko鎍owy

Halowy Turniej Pi趾i No積ej Ch這pców - Gimnazjum

υsice  7 marca 2014 r.

 

Zespo造 bior帷e udzia w zawodach:

 

G1 υsice – gospodarz

G Huszlew

G Olszanka

G Górki

G2 υsice

G Kornica

 

Rozegrane mecze:

 

G Górki – G Kornica 2:2

G Olszanka – G Huszlew 1:1

G2 υsice – G1 υsice 0:4

G Górki – G Huszlew 1:0

G Kornica – G1 υsice 0:0

G Olszanka – G2 υsice 3:1

G Górki – G1 υsice 1:1

G Huszlew – G2 υsice 1:2

G Kornica – G Olszanka 3:1

G Górki – G2 υsice 2:1

G1 υsice – G Olszanka 3:0

G Huszlew – G Kornica 2:3

G Górki – G Olszanka 1:2

G2 υsice – G Kornica 1:0

G1 υsice – G Huszlew 1:1

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 miejsce – G1 υsice – 9p

2 miejsce – G Kornica – 8p (8:6) +2

3 miejsce – G Górki – 8p (7:6) +1

4 miejsce – G Olszanka – 7p

5 miejsce – G2 υsice – 6p

6 miejsce – G Huszlew – 2p


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy - siatk闚ka ch這pc闚 - gimnazjum

Komunikat ko鎍owy

Gimnazjada 2013/2014

Siatkówka Ch這pców

υsice 12.02.2014 r.

 

Zg這szone zespo造:

 

G2 υsice – gospodarz

G Kornica

G Górki

G Platerów

G Huszlew - rezygnacja z udzia逝

 

Rozegrane mecze:

G Górki - G Kornica       2:1 (21:14, 19:21, 15:11)

G2 υsice - G Platerów  2:0 (21:14, 21:17)

G Górki - G2 υsice      2:0 (21:17, 21:18)

G Kornica - G Platerów  2:0 (21:17:21:10)

G Górki - G Platerów    2:0 (21:16, 21:19)

G Kornica - G2 υsice    2:0 (21:16, 21:28)


Kolejno嗆 Ko鎍owa:

I miejsce – G Górki  -      6 pkt.
II miejsce - G Kornica -   5 pkt.

III miejsce -  G2 υsice - 4 pkt.

IV miejsce - G Platerów - 3 pkt.

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Gimnazjum w Górkach

 


oceń
1
1

komunikat ko鎍owy - mini siatk闚ka ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2013/2014

Mini Siatkówka „czwórki” Ch這pców

Górki 07.02.2014 r.

 

Zg這szone zespo造:

 

SP Górki – gospodarz

SP Kornica – rezygnacja z udzia逝

SP2 υsice

 

Rozegrane mecze:

SP Górki – SP2 υsice 2:1

Kolejno嗆 Ko鎍owa:

I miejsce – SP Górki       2 pkt.
II miejsce – SP2 υsice     1 pkt.

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuj:

Szko豉 Podstawowa w Górkach

Szko豉 Podstawowa Nr 2 w υsicach

 


oceń
0
1

komunikat ko鎍owy - mini siatk闚ka dziewcz徠 - szko豉 podstawowa

 

Komunikat ko鎍owy

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2013/2014

Mini Siatkówka „czwórki” Dziewcz徠

υsice 11.02.2014 r.

 

Zg這szone zespo造:

 

SP2 υsice – gospodarz

SP Kornica – rezygnacja z udzia逝

SP Górki

 

Rozegrane mecze:

SP2 υsice – SP Górki 2:1

Kolejno嗆 Ko鎍owa:

I miejsce – SP2 υsice       2 pkt.
II miejsce – SP Górki             1 pkt.

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuj:

Szko豉 Podstawowa Nr 2 w υsicach

Szko豉 Podstawowa w Górkach

 

 


oceń
2
0

komunikat ko鎍owy - siatk闚ka dziewcz徠 - gimnazjum

Komunikat Ko鎍owy

Gimnazjada 2013/2014

Siatkówka Dziewcz徠

Kornica 13.02.2014.

 

Startuj: 

 

G Kornica – gospodarz

G Kornica – zespó II

G Sarnaki

G Platerów

G Górki

G2 υsice

 

Rozegrane mecze

 

Grupa A                                         

G Kornica II – G Sarnaki      2:1 (11:21)(23:21)(15:13)

G Kornica I – G Kornica II   2:0 (2:11)(21:18)

G Kornica I- G Sarnaki        2:0 (21:13)(21:11)

 

Kolejno嗆 ko鎍owa grupy A

1 – G Kornica I

2 – G Kornica II

3 – G Sarnaki

 

Grupa B

G Górki – G Platerów           2:1 (14:21) (21:16) (15:12)

G Górki – G2 υsice            0:2 (10:21) (19:21)

G2 υsice – G Platerów       2:0 (21:16) (21:14)

 

Kolejno嗆 ko鎍owa grupy B

1 – G2 υsice

2 – G Górki

3 – G Platerów

 

Pó貨ina造:

 

G2 υsice – G Kornica II     2:0 (21:9)(21:17)

G Kornica I – G Górki         2:0 (21:4)(21:6)

 

Mecz o III miejsce:

 

G Górki – G Kornica II       2:1 (25:19)(25:27)(15:11)

 

Fina:

 

G Kornica I – G2 υsice     2:0 (25:23)(25:12)

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

   1 m – Kornica I

            2 m – G2 υsice

            3 m – G Górki

            4 m – Kornica II

            5 m – G Platerów

                  – G Sarnaki

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje Gimnazjum w Kornicy

 

 

 


oceń
2
2

komunikat ko鎍owy - mini pi趾a r璚zna ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

 

 

 

Komunikat ko鎍owy

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2013/2014

Mini Pi趾a R璚zna Ch這pców

 

Rozgrywki grupowe

Grupa A  - 21.11.20013

 

SP Sarnaki - gospodarz

SP Kornica

SP Górki

 

rozegrane mecze:

 

SP Sarnaki – SP Górki 21:1

SP Górki – SP Kornica 3: 19

SP Sarnaki – SP Kornica 15:5

 

kolejno嗆 ko鎍owa gr. A

 

1. SP Sarnaki – 4p

2. SP Kornica – 3p

3. SP Górki - 0p

 

Grupa B  -  27.11.2013

 

SP1 υsice - gospodarz

SP2 υsice

SP Huszlew

 

rozegrane mecze: 

 

SP1 υsice  - SP Huszlew  12:4

SP Huszlew – SP2 υsice   3:6

SP1 υsice – SP2 υsice   18:3

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. B

 

1. SP1 υsice – 4p

2. SP2 υsice – 2p

3. SP Huszlew - 0p

 

 

3 grudnia 2013 r. - Sarnaki – FINA POWIATOWY

 

SP Sarnaki – gospodarz

SP Kornica

SP1 υsice

SP2 υsice

 

Rozegrane mecze:

 

SP Sarnaki – SP1 υsice   11:8

SP1 υsice – SP2 υsice   13:4

SP Sarnaki – SP Kornica   13:5

SP Kornica – SP2 υsice   5:2

SP1 υsice – SP Kornica   8:7

SP Sarnaki – SP2υsice     14:3

 

kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 m. - SP Sarnaki – 6p

2 m. - SP1 υsice – 4p

3 m. - SP Kornica – 2p

4 m. - SP2 υsice – 0p

5 m. - SP Górki

       - SP Huszlew

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa w Sarnakach

 

 


oceń
1
1

wtorek, 21 pa寮ziernika 2014

Licznik odwiedzin:  40 175