Bloog Wirtualna Polska
S 1 107 632 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj si | za堯 bloga
Kana ATOM Kana RSS

komunikat ko鎍owy - czw鏎b鎩 LA


Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2013/2014

Komunikat ko鎍owy

Czwórbój LA

υsice 13.05.2013

 

Dziewcz皻a:

1 miejsce – Szko豉 Podstawowa Nr 1 υsice – 1132p

2 miejsce – Szko豉 Podstawowa Kornica – 960p

3 miejsce – Szko豉 Podstawowa Huszlew– 801p

4 miejsce – Szko豉 Podstawowa Nr 2 υsice – 658p

 

Dziewcz皻a:

1 miejsce – Szko豉 Podstawowa Nr 1 υsice – 1079p

2 miejsce – Szko豉 Podstawowa Kornica – 885p

3 miejsce – Szko豉 Podstawowa Huszlew– 872p

 

Do zawodów szczebla rejonowego awansowa造 dwa pierwsze zespo造 w kategorii dziewcz徠 i ch這pców. Zawody rejonowe 16.05.2014 r. godz.10.30 stadion w Siedlcach ul. Prusa 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy LA

 

Gimnazjada 2013/2014

Komunikat Ko鎍owy – Lekkoatletyka

7.05.2014 – Kornica

 

100m dziewcz皻a 1999-00

 

1. Demianiuk Roksana       13,92 – G1 υsice – 9p           

2. Norwa Patrycja             14,11 – G1 υsice – 7p

3. Kulisz Magdalna            14,34 – G Kornica – 6p

4. Grabowska Ewelina       14,68 – G Górki – 5p

5. Kalinowska Alwksandra  14,97 – G Kornica– 5p

6.Tomczuk Zuzanna          15,26 – G 2 υsice– 5p

7. Maksymowicz Angelika   16,34 – G2 υsice – 4p

 

300m dziewcz皻a 1999-00

 

1. Panasiuk Zuzanna            45,35 – G1 υsice – 9p

2. Kalu積a Ilona                  46,71 – G Kornica – 7p

3. G逝chowska Agniesz         48,41 – G Huszlew – 6p

4. Tarkowska Kaja               49,72 – G1υsice – 5p

5. Chromiec Aneta               53,19 – G Kornica – 5p

6. Wojtczuk Milena              1,02,93 – G 2 υsice – 5p

DSQ – Malinowska Ida – G2 υsice

 

600m dziewcz皻a 1999-00

 

1. Obzejta Patrycja              1,48,15 – G1 υsice – 9p

2. Horoszko Marta               1,48,82 – G Huszlew – 7p

3. Ko這dziejczyk Sylwia         1,59,15 – G1 υsice– 5p

4. Sacharczuk Karolina          2,09,05 – G Kornica – 5p

5. Zyga Sykwia                    2,18,07 – G Kornica – 5p

6. Masalska Natalia              2,20,23 – G Huszlew – 5p

7. Chalecka Weronika           3,19,80 – G2 υsice – 4p

 

skok w dal dziewcz皻a 1999-00

 

1. Szewczuk Patryc            4,74 – G1 υsice – 9p

2. ㄆkasiewicz Natalia        4,63 – G1 υsice – 7p

3. Wróbel Patrycja             4,28 – G1 υsice – 6p

4. Januszewicz Monika       4,15 – G1 υsice – 5p

5. Kowalczyk Justyna         3,99 – G1 υsice – 5p

6. Sawczuk Klaudia            3,69 – G2 υsice – 5p 

7. Toczy雟ka Daria            3,77 – G Kornica – 4p

8. Bobryk Klaudia              3,73 – G Górki – 4p

9. Semeniuk Magdalena     3,68 – G Górki – 3p

10. Daniluk Paulina            3,62 – G Kornica – 3p

11. S瘯 Anna                    3,58 – G2 υsice – 2p

PK  Chromi雟ka Klaudia      4,00 – G1 υsice

PK  Pqw這wska Julia           3,73 – G1 υsice

 

skok wzwy dziewcz皻a 1999-00

 

1. Chromi雟ka Klaudia         145 – G2 υsice – 9p

2. Paw這wska Julia              130 – G2 υsice – 7p

 

pchni璚ie kul (3kg) dziewcz皻a 1999-00

  

1. Lipi雟ka Justyna              8,43 – G2 υsice – 9p

2. Rybarczuk Magdalena      8,40 – G Górki – 7p

3. We郾iuk Julia                 7,40 – G Kornica – 6p

4. Ma造szko Klaudia            7,18 – G Kornica – 5p

5. Piwko Magda                  6,69 – G Kornica – 5p

 

 4 x 100m dziewcz皻a 1999-90

 

1. G1 υsice – 53,75 – 18p

(Norwa Patrycja ,Szewczuk Patrycja, Januszewicz Monka,Demianik Roksana)                          

 

2. G1 υsice II – 55,49 – 14p  

(Tarkowska Kaja, Panasiuk Zuzanna, Chromi雟ka Klaudia, ㄆkasiewicz Wiktoria)

 

3. G Kornica – 58,41 – 12p

(Chromiec Aneta, Kulisz Magdalena, Kalinowska Aleksandra, Kalu積a Ilona)

 

4. G2 υsice – 1,06,70 – 10p

(Matochwiejczuk Angelika, Wojtczuk Milena, Malinowska Ida, Chalecka Weronika)

 

100m ch這pcy 1999-00

 

1. Skolimowski M這sz        12,27 – G Kornica – 9p

2. Nasi這wski Marek          12,51 – G1 υsice– 7p

3. Horbowicz Dawid          12,78 – G Kornica – 6p

4. Ozioro Tomasz             13,17 – G Kornica  – 5p

5. Pop豉wski Miko豉j         13,52 – G1 υsice – 5p

6. ζski Aleksander           13,57 – G2 υsice – 5p

7. Niciporuk Adam            13,88 – G Huszlew – 4p

8. Ko幢uk Marek                13,92 – G Kornica – 4p

9. Iwaniuk Hubert             13,94 – G2 υsice – 3p

10. Stefaniuk Mateusz       14,04 – G Huszlew – 3p

11. Kacpruk Piotr              14,30 – G Górki – 2p

12. Szewczuk Szymon        14,40 – G Górki – 2p

 

300m ch這pcy 1999-00

 

1. Ozioro ㄆkasz            43,22 – G Kornica – 9p

2. We郾iuk Krzysztof      43,36 – G Kornica – 7p

3. Chomiuk Cezary         44,21 – G1 υsice – 6p

4. Bogusz Mateusz         44,40 – G Kornica – 5p

5. Zubik Kamil               45,04 – G Huszlew – 5p

6. Wróbel Dominik         46,22 – G1 υsice – 5p

7. Franczuk Dominik      47,91 – G Górki – 4p

8. Soszko Adam             52,34 – G2 υsice – 4p

9. Dudziuk Konrad         52,77 – G Górki – 3p

 

1000m ch這pcy 1999-00

 

1. Struk Adrian                 3,19,91 – G Kornica – 9p

2. Kaniewski Filip              3,21,05 – G Górki – 7p

3. Seku豉 Kacper              3,27,18  G Kornica – 6p

 

skok w dal ch這pcy 1999-00

 

1.Demianiuk Patryk          4,80 – G Kornica – 9p

2.Kuc Micha                    4,72 – G Kornica – 7p

3. Grabowski Jakub          4,64 – G Kornica – 6p

4. Leszczuk Bartek           4,64 – G Huszlew – 5p

5. Zupkowicz Pawe         4,31 – G Górki – 5p

6. Raszuk Filip                4,26 – G2 υsice – 5p

7. Wasilewski Kornel        3,82 – G2 υsice – 4p

PK  Jaszczuk Patryk         5,06 – G Górki

PK Wiak Adrian               3,04 – G Górki

 

skok wzwy ch這pcy 1999-00

 

1. Jaszczuk Patryk              155 – G Górki – 9p

2. Wiak Adrian                   140 – G Górki – 7p

 

pchni璚ie kul (4kg) ch這pcy 1999-00

 

1. Jaszczuk Adam                  10,09 – G Górki – 9p

2. Rumowski Adrian                 9,47 – G Górki – 7p

3. Ma豉chwiejczyk Mateusz       7,89 – G Huszlew – 6p

4. Kozak Adrian                       7,84 – G Górki – 5p

5. Pawluk Damian                    6,44 – G1 υsice – 5p

 

4 x 100m ch這pcy 1999-00

 

1. G Górki I                  51,11 – 18p

(Jaszczuk Adam, Jaszczuk Patryk, Franczuk Dominik, Szewczuk Szymon)

 

2. G1 υsice                 51,95 – 14p

(Chraniuk  Cezary, Pop豉wski Miko豉j, Wróbel Dominik, Nasi這wski Marek)

 

3. G Górki II – 55,20 – 12p

(Kacprzak Piotr, Wiak Adrian, Zupkowicz Pawe, Kozak Adrian)

 

4. G2 υsice                5,81 – 10p

(Iwaniuk Hubert, ζski Mateusz, Soszko Adam, Raszuk Filip)

 

G Kornica – DSQ

 

G Huszlew – DSQ

 

100m dziewcz皻a 1998r.

  

1. Lewczuk Katarzyna            14,54 – G Huszlew– 9p

2. Sta鎍zuk Weronika           14,65 – G Huszlew – 7p

3. Sadowska Marlena           14,83 – G Kornica– 6p

4. Jaszczuk Paulina              15,16 – G1 υsice– 5p

5. Kalinowska Anna              15,87 – G Kornica – 5p

6. Przesmycka Weronika       17,42 – G2 υsice – 5p

PK Panasiuk Joanna              13,54 – LO υsice

 

200m dziewcz皻a 1998r.

 

1. Kasprzuk Maria              29,85 – G Huszlew – 9p

2. Niciporuk Paula              30,60 – G Kornica – 7p

3. Kalu積a Monika              33,32 – G Kornica – 6p

PK  Panasiuk Joanna           28,32 – LO υsice

 

400m dziewcz皻a 1998r.

 

1. Iwanowska Karolina          1,14,16 – G Kornica – 9p    

 

800m dziewcz皻a 1998r.

 

1. ㄆkaszuk Natalia           3,13,51 – G Kornica  – 9p

2. 皋dzik Karolina             3,54,75 – G2 υsice – 7p

3. Koryci雟ka Oliwia          3,58,76 – G2 υsice – 6p

 

skok w dal dziewcz皻a 1998r.

 

1. Flis Kornelia              3,85 – G Kornica – 9p

2. Dudziuk Weronika      3,63 – G2 υsice – 7p

3. Bogaj Patrycja           3,44 – G2 υsice – 6p

 

pchni璚ie kul (4kg) dziewcz皻a 1998r.

 

1. Jaszczuk Olga           6,32 – G Kornica – 9p

2. Lipi雟ka Emilia          6,27 – G2 υsice – 7p

3. Panasiuk Maria         6,01 – G Kornica – 6p

 

4 x 100m  dziewcz皻a 1998r.

 

1. G  Huszlew            56,89 – 18p

(Lewczuk Katarzyna, Kasprzuk Maria, Niciporuk Paula, Sta鎍zuk Karolina)

 

2. G Kornica              59,77 – 14p

(Sadowska Marlena, Flis Karolina, Kalinowska Anna, Iwanowska Karolina)

 

3. G2 υsice              1,09,32 – 12p

(Przesmycka Weronika, Bogaj Patrycja, Dudziuk Weronika, Lipi雟ka Emilia)

 

sztafeta olimpijska  dziewcz皻a 1998r.

 

1. G Kornica              5,47,87 – 18p

(Kalu積a Monika, ㄆkasiuk Natalia, Panasiuk Maria, Jaszczuk Olga)

   

100m ch這pcy 1998r.

 

1. Trociuk Maciej                  12,18 – G Kornica – 9p

2. Doma雟ki Maciej               12,92 – G Kornica – 7p

3. Borysiuk Jakub                  13,06 – G Huszlew – 6p

4. Ilczuk Dawid                     13,5 – G Huszlew – 5p

5. Muszy雟ki Krystian            13,82 – G Kornica – 5p

 

200m ch這pcy 1998r.

 

1. Daniluk ㄆkasz                  25,06 – G Kornica – 9p

2.Kalu積y Pawe                    25,52 – G Kornica – 7p

3. Pomagruk Szymon             25,71 – G Huszlew – 6p

4. Nied德iedziuk Mateusz       26,88 – G Huszlew – 5p

5. Maksymiuk Szymon              27,55 – G Huszlew – 5p

6. Gregorczuk Rafa                 28,19 – G Górki – 5p

7. Chwedoruk Patryk               29,47 – G Górki – 4p

 

400m ch這pcy 1998r.

 

1. Niedzielski Mateusz            57,82 – G Kornica – 9p

2. Izdebski Micha                 58,10 – G1 υsice – 7p

3. Chomicki Jan                   1,10,07 – G Kornica – 6p

 

800m ch這pcy 1998r.

 

1. Skolimowski Dominik          2,27,2 – G Olszanka – 9p

2. Struk Dawid                      2,27,82 – G Huszlew – 7p

3. Gasiuk ㄆkasz                   2,32,8 – G Kornica – 6p

  

skok w dal ch這pcy 1998r.

 

1. Karwowski Adrian            5,64 – G1 υsice – 9p

2. Osiej Adrian                    5,44 – G Huszlew – 7p

3. Orlik Konrad                    4,85 – G2 υsice – 6p

4. Bia貫k Maciej                   4,64 – G Kornica – 5p

PK  Jaszczuk Bartosz            5,19 – G Górki

 

skok wzwy ch這pcy 1998r.

 

1. Jaszczuk Bartosz             160 – G Górki – 9p

 

pchni璚ie kul (5kg) ch這pcy 1998r.

 

1. Horbowicz Rafa                    13,24 – G Kornica – 9p

2. Korczak ㄆkasz                     11,28 – G Olszanka – 7p

3. Korczak Mateusz                   10,32 – G Olszanka – 6p

4. Rybarczuk Piotr                    10,22 – G Górki – 5p

5. Klimiuk Karol                         8,90 – G Górki – 5p

6. Wasiluk Maksymilian              8,88 – G2 υsice – 5p

 

4 x 100m ch這pcy 1998r.

 

1. G Kornica                                    49,16 – 18p

(Niedzielski Mateusz, Tarasiuk Maciej, Daniluk ㄆkasz, Horbowicz Rafa)

 

2. G Górki                                   54,62 – 14

(Gregorczuk Rafa, Chwedoruk Patryk, Jaszczuk Bart這miej, Rybarczuk Piotr)

 

3. G Huszlew - DSQ

 

Do zawodów mi璠zypowiatowych awansuje po trzech najlepszych zawodników(czek) z poszczególnych konkurencji oraz po dwie sztafety.
Zawody mi璠zypowiatowe 20.05.2014 r. godz. 10,30 - stadion w Siedlcach ul. Prusa 6

 

 

 

 


oceń
1
0

XVI Mazowieckie Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej w Biegach Prze豉jowych

 

Indywidualne biegi sztafetowe odb璠 si 29.04.2014 r.

 

zawodnicy i zawodniczki z powiatu 這sickiego którzy uzyskali awans na zawody wojewódzkie:

 

Kami雟ka Karolina – SP1 υsice (4 miejsce)

Romaniuk Igor – SP Sarnaki (3 miejsce)

Kostaruk Jakub – SP Sarnaki (7 miejsce)

Jaszczuk Karolina – G Olszanka (8 miejsce)

Obzejta Patrycja – G1 υsice (2 miejsce)

We郾iuk Krzysztof – G Kornica (7 miejsce)

 

 

 


oceń
1
0

sukces Gimnazjum w Olszance

 

Dru篡na Gimnazjum w Olszance wygra豉 zawody szczebla mi璠zypowiatowego i uzyska豉 awans do zawodów wojewódzkich w dru篡nowym tenisie sto這wym dziewcz徠.

 

Klasyfikacja ko鎍owa zawodów mi璠zypowiatowych:

 

1. G Olszanka I
2. G Olszanka II
3. G Wielgolas
4. G Kotu
5.- 8. G Sabnie
        G Skórzec
        G 2 Mi雟k Maz.
        G Stoczek Wegr.
9.-12 G 1 Siedlce
        G Sobolew
        G 3 Siedlce
        G Bielany

 

 


oceń
2
0

komunikat ko鎍owy - halowy turniej pi趾i no積ej dziewcz徠 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

Halowy Turniej Pi趾i No積ej Dziewcz徠 - Szko豉 Podstawowa

υsice  11 marca 2014 r.

 

 

Zespo造 bior帷e udzia w zawodach:

SP. Huszlew - gospodarz
SP. Górki
SP. Kobylany
SP. Kornica

Rozegrane mecze:

Kornica - Górki 0:6
Huszlew - Kobylany 1:0
Kornica - Huszlew 0:1
Górki - Kobylany 4:0
Kornica - Kobylany 3:0
Górki - Huszlew 2:0

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1. SP. Górki - 6 pkt. (12-0)
2. SP. Huszlew - 4 pkt. (2-2)
3. SP. Kornica - 2 pkt. (3-7)
4. SP. Kobylany - 0 pkt. (0-8)


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy - halowy turniej pi趾i no積ej ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

Halowy Turniej Pi趾i No積ej Ch這pców - Szko豉 Podstawowa

υsice  12 marca 2014 r.

 

Zespo造 bior帷e udzia w zawodach:                  

 

SP 1 υsice               

SP 2 υsice            

SP Huszlew           

SP Niemojki            

SP Górki

SP Kobylany

SP Szpaki

SP Sarnaki

 

Grupa A               

Sarnaki                 

Szpaki                  

Kobylany               

Huszlew   

 

Rozegrane mecze:

 

Sarnaki – Huszlew  3:3

Szpaki – Kobylany  1:2

Sarnaki – Kobylany  1:0

Huszlew – Szpaki  0:1

Sarnaki – Szpaki  4:0

Kobylany – Huszlew  0:2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa Gr. A         

      

1. SP Sarnaki     7 pkt.  8-3                  

2. SP Huszlew    4 pkt.  5-4                

3. SP Kobylany   3 pkt.  2-4                

4. SP Szpaki       3 pkt.  2-6           

 

Grupa B   

υsice 1

Górki

Niemojki

υsice 2

 

Rozegrane mecz :

 

υsice 1 – υsice 2  0:1

Górki – Niemojki   2:

υsice 1 – Niemojki  2:1

υsice 2 – Górki  0:1

υsice 1 – Górki  5:0

Niemojki – υsice 2  2:1

 

Kolejno嗆 ko鎍owa Gr. B

 

1. SP1 υsice    6 pkt  7-2

2. SP Górki       6 pkt  3-6

3. SP Niemojki   3 pkt  4-5

4. SP2 υsice     3 pkt  2-3

 

 

 

Mecze pó貨ina這we:

1A – 2B - SP Sarnaki – SP Górki     3:0

2A – 1B - SP Huszlew – SP1 υsice  0:2

 

Mecz o 3 miejsce:

SP Górki – SP Huszlew   2:3

 

Fina

SP Sarnaki – SP1 υsice  1:1 k.(1:2)

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1.            SP1 υsice

2.            SP Sarnaki

3.            SP Huszlew

4.            SP Górki

5.            SP Niemojki

6.            SP2 υsice

7.            SP Kobylany

8.            SP Szpaki

 


oceń
1
2

komunikat ko鎍owy - halowy turniej pi趾i no積ej ch這pc闚 - gimnazjum

Komunikat ko鎍owy

Halowy Turniej Pi趾i No積ej Ch這pców - Gimnazjum

υsice  7 marca 2014 r.

 

Zespo造 bior帷e udzia w zawodach:

 

G1 υsice – gospodarz

G Huszlew

G Olszanka

G Górki

G2 υsice

G Kornica

 

Rozegrane mecze:

 

G Górki – G Kornica 2:2

G Olszanka – G Huszlew 1:1

G2 υsice – G1 υsice 0:4

G Górki – G Huszlew 1:0

G Kornica – G1 υsice 0:0

G Olszanka – G2 υsice 3:1

G Górki – G1 υsice 1:1

G Huszlew – G2 υsice 1:2

G Kornica – G Olszanka 3:1

G Górki – G2 υsice 2:1

G1 υsice – G Olszanka 3:0

G Huszlew – G Kornica 2:3

G Górki – G Olszanka 1:2

G2 υsice – G Kornica 1:0

G1 υsice – G Huszlew 1:1

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 miejsce – G1 υsice – 9p

2 miejsce – G Kornica – 8p (8:6) +2

3 miejsce – G Górki – 8p (7:6) +1

4 miejsce – G Olszanka – 7p

5 miejsce – G2 υsice – 6p

6 miejsce – G Huszlew – 2p


oceń
0
0

komunikat ko鎍owy - siatk闚ka ch這pc闚 - gimnazjum

Komunikat ko鎍owy

Gimnazjada 2013/2014

Siatkówka Ch這pców

υsice 12.02.2014 r.

 

Zg這szone zespo造:

 

G2 υsice – gospodarz

G Kornica

G Górki

G Platerów

G Huszlew - rezygnacja z udzia逝

 

Rozegrane mecze:

G Górki - G Kornica       2:1 (21:14, 19:21, 15:11)

G2 υsice - G Platerów  2:0 (21:14, 21:17)

G Górki - G2 υsice      2:0 (21:17, 21:18)

G Kornica - G Platerów  2:0 (21:17:21:10)

G Górki - G Platerów    2:0 (21:16, 21:19)

G Kornica - G2 υsice    2:0 (21:16, 21:28)


Kolejno嗆 Ko鎍owa:

I miejsce – G Górki  -      6 pkt.
II miejsce - G Kornica -   5 pkt.

III miejsce -  G2 υsice - 4 pkt.

IV miejsce - G Platerów - 3 pkt.

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Gimnazjum w Górkach

 


oceń
1
1

komunikat ko鎍owy - mini siatk闚ka ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

Komunikat ko鎍owy

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2013/2014

Mini Siatkówka „czwórki” Ch這pców

Górki 07.02.2014 r.

 

Zg這szone zespo造:

 

SP Górki – gospodarz

SP Kornica – rezygnacja z udzia逝

SP2 υsice

 

Rozegrane mecze:

SP Górki – SP2 υsice 2:1

Kolejno嗆 Ko鎍owa:

I miejsce – SP Górki       2 pkt.
II miejsce – SP2 υsice     1 pkt.

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuj:

Szko豉 Podstawowa w Górkach

Szko豉 Podstawowa Nr 2 w υsicach

 


oceń
0
1

komunikat ko鎍owy - mini siatk闚ka dziewcz徠 - szko豉 podstawowa

 

Komunikat ko鎍owy

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2013/2014

Mini Siatkówka „czwórki” Dziewcz徠

υsice 11.02.2014 r.

 

Zg這szone zespo造:

 

SP2 υsice – gospodarz

SP Kornica – rezygnacja z udzia逝

SP Górki

 

Rozegrane mecze:

SP2 υsice – SP Górki 2:1

Kolejno嗆 Ko鎍owa:

I miejsce – SP2 υsice       2 pkt.
II miejsce – SP Górki             1 pkt.

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuj:

Szko豉 Podstawowa Nr 2 w υsicach

Szko豉 Podstawowa w Górkach

 

 


oceń
2
0

komunikat ko鎍owy - siatk闚ka dziewcz徠 - gimnazjum

Komunikat Ko鎍owy

Gimnazjada 2013/2014

Siatkówka Dziewcz徠

Kornica 13.02.2014.

 

Startuj: 

 

G Kornica – gospodarz

G Kornica – zespó II

G Sarnaki

G Platerów

G Górki

G2 υsice

 

Rozegrane mecze

 

Grupa A                                         

G Kornica II – G Sarnaki      2:1 (11:21)(23:21)(15:13)

G Kornica I – G Kornica II   2:0 (2:11)(21:18)

G Kornica I- G Sarnaki        2:0 (21:13)(21:11)

 

Kolejno嗆 ko鎍owa grupy A

1 – G Kornica I

2 – G Kornica II

3 – G Sarnaki

 

Grupa B

G Górki – G Platerów           2:1 (14:21) (21:16) (15:12)

G Górki – G2 υsice            0:2 (10:21) (19:21)

G2 υsice – G Platerów       2:0 (21:16) (21:14)

 

Kolejno嗆 ko鎍owa grupy B

1 – G2 υsice

2 – G Górki

3 – G Platerów

 

Pó貨ina造:

 

G2 υsice – G Kornica II     2:0 (21:9)(21:17)

G Kornica I – G Górki         2:0 (21:4)(21:6)

 

Mecz o III miejsce:

 

G Górki – G Kornica II       2:1 (25:19)(25:27)(15:11)

 

Fina:

 

G Kornica I – G2 υsice     2:0 (25:23)(25:12)

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

   1 m – Kornica I

            2 m – G2 υsice

            3 m – G Górki

            4 m – Kornica II

            5 m – G Platerów

                  – G Sarnaki

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje Gimnazjum w Kornicy

 

 

 


oceń
2
2

komunikat ko鎍owy - mini pi趾a r璚zna ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

 

 

 

Komunikat ko鎍owy

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2013/2014

Mini Pi趾a R璚zna Ch這pców

 

Rozgrywki grupowe

Grupa A  - 21.11.20013

 

SP Sarnaki - gospodarz

SP Kornica

SP Górki

 

rozegrane mecze:

 

SP Sarnaki – SP Górki 21:1

SP Górki – SP Kornica 3: 19

SP Sarnaki – SP Kornica 15:5

 

kolejno嗆 ko鎍owa gr. A

 

1. SP Sarnaki – 4p

2. SP Kornica – 3p

3. SP Górki - 0p

 

Grupa B  -  27.11.2013

 

SP1 υsice - gospodarz

SP2 υsice

SP Huszlew

 

rozegrane mecze: 

 

SP1 υsice  - SP Huszlew  12:4

SP Huszlew – SP2 υsice   3:6

SP1 υsice – SP2 υsice   18:3

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. B

 

1. SP1 υsice – 4p

2. SP2 υsice – 2p

3. SP Huszlew - 0p

 

 

3 grudnia 2013 r. - Sarnaki – FINA POWIATOWY

 

SP Sarnaki – gospodarz

SP Kornica

SP1 υsice

SP2 υsice

 

Rozegrane mecze:

 

SP Sarnaki – SP1 υsice   11:8

SP1 υsice – SP2 υsice   13:4

SP Sarnaki – SP Kornica   13:5

SP Kornica – SP2 υsice   5:2

SP1 υsice – SP Kornica   8:7

SP Sarnaki – SP2υsice     14:3

 

kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 m. - SP Sarnaki – 6p

2 m. - SP1 υsice – 4p

3 m. - SP Kornica – 2p

4 m. - SP2 υsice – 0p

5 m. - SP Górki

       - SP Huszlew

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa w Sarnakach

 

 


oceń
1
1

komunikat ko鎍owy - mini pi趾a r璚zna dziewcz徠 - szko豉 podstawowa

 

 

 

Komunikat ko鎍owy

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2013/2014

Mini Pi趾a R璚zna Dziewcz徠

Huszlew 03.12.2013 r.

 

Startuj:

 

SP Huszlew – gospodarz

SP Kornica

SP Górki

 

Rozegrane mecze:

SP Huszlew – SP Kornica 1:11
SP Kornica – SP Górki    4:4
SP Huszlew – SP Górki 2:9


Kolejno嗆 Ko鎍owa:

I miejsce - SP Kornica       3 pkt. 15:5 (+10)
II miejsce -SP Górki              3 pkt. 13:6 (+7)
III miejsce - SP Huszlew        0 pkt. 3:20 (-17)

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa w Kornicy

 


oceń
1
2

komunikat ko鎍owy - pi趾a r璚zna ch這pc闚 - gimnazjum

 

 

 

 

Gimnazjada 2013/2014

Komunikat ko鎍owy

Pi趾a R璚zna Ch這pców

 

 

rozgrywki grupowe – 22.11.2013 r.

 

Grupa A

 

G1 υsice – gosp.

G Platerów

G Huszlew

 

1 υsice – Huszlew   9:13

Huszlew – 2 υsice 19:2

1 υsice – 2 υsice  10:1

 

kolejno嗆 ko鎍owa gr. A

 

1. G Huszlew - 4p (32:11)

2. G1 υsice -  2p (19:14)

3. G2 υsice -    0p (6:4)

Grupa B


G Sarnaki – gosp.

G Górki

G Kornica

 

 

 

 

 


kolejno嗆 ko鎍owa gr. B


1. G Sarnaki
2. G Kornica
3. G Górki

 

 

29 listopada 2013 r. – FINA POWIATOWY

 

G Huszlew – gospodarz

G Kornica

G Sarnaki

G1 υsice

 

Rozegrane mecze:

 

Sarnaki - Huszlew     6 : 9
Kornica - υsice 1     13 : 5
Sarnaki - υsice 1     14 : 9
Kornica - Huszlew     9 : 11
Sarnaki - Kornica       9 : 8
Huszlew - υsice 1    22 : 10

Tabela ko鎍owa:

1 m.  Gimnazjum Huszlew      6pkt    42 : 25
2 m.  Gimnazjum Sarnaki        4pkt    29 : 26
3 m. Gimnazjum Kornica        2pkt    30 : 25
4 m. Gimnazjum Nr1 υsice   0pkt   24 : 49

5 m. Gimnazjum Górki

         Gimnazjum Nr 2 υsice

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego  awansuje

Gimnazjum  w Huszlewie

 


oceń
7
3

komunikat ko鎍owy - pi趾a r璚zna dziewcz徠 - gimnazjum

 

 

 

Gimnazjada 2013/2014

Komunikat ko鎍owy

Pi趾a R璚zna Dziewcz徠

26.11.2013 - Huszlew

 

Startuj:

 

Gimnazjum Huszlew – gospodarz

Gimnazjum Nr1 υsice

Gimnazjum Nr2 υsice

Gimnazjum Sarnaki

 

Rozegrane mecze:

 

υsice 1 - Sarnaki     4 - 3
Huszlew - υsice 2    8 - 5
υsice 1 - Huszlew    0 - 11
Sarnaki - υsice 2     5 - 5
υsice 1 - υsice 2    5 - 7
Sarnaki - Huszlew     0 - 10

Kolejno嗆 ko鎍owa:

1) Gimnazjum Huszlew        6 pkt. (29-5)
2) Gimnazjum nr2 υsice     3 pkt. (17-18)
3) Gimnazjum nr1 υsice     2 pkt. (9-21)
4) Gimnazjum Sarnaki         1 pkt. (8-18)

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego  awansuje:

Gimnazjum w Huszlewie

 

 


oceń
9
4

komunikat ko鎍owy - pi趾a no積a dziewcz徠 - gimnazjum

Gimnazjada 2013/2014

Komunikat ko鎍owy

Pi趾arskie szóstki dziewcz徠

 

rozgrywki grupowe – 11 pa寮ziernika 2013 r.

Grupa A

 

G2 υsice – gosp.

G Huszlew

G Olazanka

G Niemojki

 

υsice – Huszlew  2:2

Olszanka – Niemojki 4:1

υsice – Niemojki 4:1

Huszlew – Olszanka 2:2

υsice – Olszanka 1:2

Niemojki Huszlew 0:2    

         

kolejno嗆 ko鎍owa gr. A

 

1. G Olszanka  - 7p

2. G Huszlew - 5p

3. G2 υsice - 4p

4. G Niemojki – 0p

Grupa B

 

G Górki – gosp.

G Kornica

G Platerów

 

 

Górki – Kornica 3:1
Górki – Platerów 0:2
Platerów – Kornica 1:1



 

kolejno嗆 ko鎍owa gr. B

 

1. G Platerów - 4p
2. G Górki - 3p
3. G Kornica

 

16 pa寮ziernika 2013 r.– FINA POWIATOWY – G2 υsice

 

G Huszlew – pe軟i rol gospodarza

G Olszanka

G Platerów

G Górki

 

Rozegrane mecze:

 

Olszanka – Huszlew 4:1

Platerów – Górki 2:3

Huszlew – Górki 4:1

Olszanka Platerów 4:1

Huszlew – Platerów 5:1

Olszanka – Górki 4:2

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1 m. Gimnazjum Olszanka - 9p

2m. Gimnazjum Huszlew – 6p

3m. Gimnazjum Górki- 3p

4m. Gimnazjum Platerów – 0p

5m. Gimnazjum Kornica

      Gimnazjum NR2 υsice

7m. Gimnazjum Niemojki

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego  awansuje:

Gimnazjum w Olszance

 

 


oceń
5
14

komunikat ko鎍owy - pi趾a no積a ch這pc闚 - gimnazjum

Gimnazjada 2013/2014

Komunikat ko鎍owy

„szóstki” pi趾arskie ch這pców

 

rozgrywki grupowe - 10.10.2013 r.

 

Grupa A

G2 υsice – gosp.

G Platerów

G Kornica

G Olszanka

 

υsice – Platerów   2:1

Kornica - Olszanka 2:1

υsice – Olszanka 1:2

Platerów – Kornica 1:4

υsice  Kornica 5:3

Olszanka – Platerów 4:1

 

kolejno嗆 ko鎍owa gr. A

 

1. G Kornica - 6p (9:7)

2. G2 υsice - 6p (8:6)

3. G Olszanka – 6p (6:4)

4. G Platerów – 0p

Grupa B

 
G1 υsice – gosp.

G Platerów

G Olszanka

G Górki

 

υsice - Niemojki 4:1
Huszlew - Górki 1:0
υsice - Górki 0:1
Huszlew - Niemojki 2:1
υsice - Huszlew 2:0
Górki - Niemojki 1:2

kolejno嗆 ko鎍owa gr.B


1. υsice - 6p (6-2)
2. Huszlew 6p (3-3)
3. Niemojki 3p (4-7)
4. Górki 3p ( 2-3)

 

 

23 pa寮ziernika 2013 r. – FINA POWIATOWY

 

G2 υsice – gospodarz

G Kornica

G Huszlew

G1 υsice

 

Rozegrane mecze:

 

Kornica – 1υsice  3:4

Huszlew – 2 υsice 1:1

Kornica – 2 υsice  0:3

1 υsice – Huszlew  3:1         

Kornica – Huszlew  1:4

2 υsice – 1 υsice   1:0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1. G2 υsice – 7p

2. G1  υsice – 6p

3. G Huszlew – 3p

4. G Kornica – 0p

5. G Olszanka

   G. Niemojki

7. G Platerów

   G. Górki

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego  awansuje

Gimnazjum Nr2 w υsicach

 


oceń
2
7

komunikat ko鎍owy - pi趾a no積a dziewcz徠 - szko豉 podstawowa

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2013/2014

Komunikat ko鎍owy

Pi趾arskie Szóstki Dziewcz徠

 

Rozgrywki grupowe – 7 pa寮ziernika 2013r.

Grupa A
    
SP1 υsice – gospodarz 
SP Kobylany 
SP Olszanka

SP Kornica

 

rozegrane mecze:

 

υsice - Kornica  7 : 2

Kobylany - υsice  2 : 0

Kornica - Kobylany  1 : 1

 

kolejno嗆 ko鎍owa gr. A

 

1.SP Kobylany - 4p

2.SP2 υsice - 3p

3.SP Kornica - 1p

 

Grupa B


SP Górki – gospodarz 
SP Platerów 
SP Huszlew


rozegrane mecze: 

 

Platerów  - Górki  0:6

 

 

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. B

 

1. SP  Górki  - 3p

2. SP Platerów - 0p

 

 

17 pa寮ziernika 2013 r. – FINA POWIATOWY

 

SP2 υsice – gospodarz

SP Kobylany

SP Górki

SP Platerów

 

Rozegrane mecze:

 

Górki – υsice 7:0

Górki – Kobylany 2:0

Górki Platerów 6:0

υsice – Kobylany 0:0

υsice – Platerów 1:3

Platerów – Kobylany 0:0

 

 

kolejno嗆 ko鎍owa:

 

1. SP Górki – 9p - opiekun Wojciech Wojnicz

2. SP Platerów – 4p

3. SP Kobylany – 2p

4. SP2 υsice – 1p

5. SP Kornica

 

Do zawodów szczebla mi璠zypowiatowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa w Górkach

 

 


oceń
3
5

komunkat ko鎍owy - pi趾a no積a ch這pc闚 - szko豉 podstawowa

Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej 2013/2014

Komunikat ko鎍owy

Pi趾arskie szóstki ch這pców

 

9 pa寮ziernika 2013. godz.  9.30 – rozgrywki grupowe


  Grupa A 
    
  SP1 υsice – gosp. 
  SP Niemojki
  SP Kornica
  SP Olszanka

 

Kornica - Olszanka 3:1
Niemojki - υsice 1:12
Kornica - υsice 1:4
Niemojki - Olszanka 6:3
Kornica - Niemojki 2:0
υsice - Olszanka 4:0

kolejno嗆  ko鎍owa gr. A


1. SP1 υsice 9p
2. SP Kornica 6p
3. SP Niemojki 3p
4. SP Olszanka 0p

 


  Grupa B 
    
  SP Platerów – gosp. 
  SP Górki 
  SP Serpelice 
  SP Kobylany

 

Kobylany - Serpelice 4:3

Platerów - Górki 0:2

Kobylany - Platerów 2:0

Serpelice – Górki 1:1

Serpelice – Platerów 1:3

Kobylany – Górki 0:1

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. B

 

1. SP Górki – 7p

2. SP Kobylany – 6p

3. SP Platerów - 3p

4. SP Serpelice – 1p

 


  Grupa C 
    
  SP2 υsice – gosp. 
  SP Chotycze

  SP Huszlew
  SP Stare Szpaki


Huszlew – υsice 1:2

Chotycze – Szpaki 3:1

Huszlew – Chotycze 2:2

υsice – Szpaki 5:1

Huszlew – Szpaki 5:1

υsice – Chotycze 4:0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa gr. C

 

1m. SP2 υsice - 9p

2. SP Huszlew - 4p (8:5)

3. SP Chotycze - 4p (5:7)

4. SP Stare Szpaki – 0p

 

 

18 pa寮ziernika 2013 r.  – FINA POWIATOWY – SP1 υsice

 

SP2  υsice – gospodarz

SP1 υsice

SP Górki

 

Rozegrane mecze:

 

SP1 υsice – SP2 υsice  4:2

SP2 υsice - SP Górki  4:2

SP1 υsice – SP Górki 1:0

 

Kolejno嗆 ko鎍owa:

 

I miejsce – SP1 υsice 6 p. - opiekun Piotrowski Tomasz

II miejsce - SP2 υsice 3p.

III miejsce – SP Górki 0p.

IV miejsce – SP Kornica

                - SP Kobylany

               - SP Huszlew

VII miejsce - SP Niemojki

                 - SP Platerów

                 - SP Chotycze

X miejsce – SP Olszanka

               - SP Serpelice

              - SP Stare Szpaki

 

 

Do zawodów szczebla mi璠zpowiatowego awansuje:

Szko豉 Podstawowa Nr 1 w υsicach

 


oceń
3
4

komunikat ko鎍owy - biegi prze豉jowe - szko造 ponadgimnazjalne

Licealiada 2013/2014

Komunikat ko鎍owy – Indywidualne Biegi Prze豉jowe – szczebel powiatowy

Czuchów  01.10.2013

 

Dziewcz皻a – szko造 ponadgimnazjalne

  1. Joanna Panasiuk  – I LO υsice
  2. ㄆcja Hornowska  – I LO υsice
  3. El瘺ieta Jaroszewicz – ZS Nr 3 RCKU υsice
  4. Aleksandra Chwedoruk  – I LO υsice

Ch這pcy – szko造 ponadgimnazjalne

  1. Semeniuk Piotr – I LO υsice
  2. Wawryniuk Damian – I LO υsice
  3. Lubowski Kamil – ZS Nr 2 υsice
  4.  Dec Przemys豉w – I LO υsice
  5. Iwaniuk Micha – ZS Nr 2 υsice
  6. Sacharczuk Przemys豉w – I LO υsice
  7. P帷zek Cezary – I LO υsice
  8. Jakimiuk Konrad – ZS Nr 2 υsice
  9. Kalicki Pawe – ZS Nr 2 υsice
  10. Hawyluk Grzegorz – I LO υsice

oceń
3
2

czwartek, 31 lipca 2014

Licznik odwiedzin:  37 200